Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (813. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hcebi11

Alırsanız fikirlerinizi yazarsanız sevinirim .epey araştırmıştım . samsung türkiye garantili olsa alacam da.

Hocam ben o TV'yi almadım. Sony 55w805c model bir tv aldım.
  • Bob Kelso kullanıcısına yanıt
    55 inç mi aldınız hocam hayırlı olsun. Ben 55 abartılı olur diyordum tam oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

55 inç mi aldınız hocam hayırlı olsun. Ben 55 abartılı olur diyordum tam oldu

Evet 55 aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Kelso

quote:

Orijinalden alıntı: hcebi11

Alırsanız fikirlerinizi yazarsanız sevinirim .epey araştırmıştım . samsung türkiye garantili olsa alacam da.

Hocam ben o TV'yi almadım. Sony 55w805c model bir tv aldım.

Hayırlı olsun, ben de aynı ürünü aldım bekliyorum birkaç güne kadar. İnşallah memnun kalırız, bu arada tvnin forum konusu da var biraz canlandırırız orayı da artık...

• DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum hocam o zaman 2017 modellerin çıkışını beklemekten başka çare kalmadı evleneli 1 ay olacak hala tv alamadım
  • axXxo kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun :)
    Evde idare edecek TV varsa ben olsam bu seneyi de es geçerdim :) cihazı gittiği yere kadar kullanırdım :)

Selamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bob Kelso kullanıcısına yanıt
    Hocam sony led in alt kısmında hafif ısınma var sizde de var mı?arkasında üst tarafında yok sadece alt kenarlarda var

• Arkadaşlar selamlar,
    4K TV yayınlarını kendi tuneri üzerinden sorunsuz gösteren ve HEVC kodekli filmleri altyazıları ile birlikte oynatan 55" bir TV alacağım. Ne önerirsiniz?

5.000 e kadar yolu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam sony led in alt kısmında hafif ısınma var sizde de var mı?arkasında üst tarafında yok sadece alt kenarlarda var

Kontrol ettim, alt tarafta çok hafif ısınma var. Üst taraf soğuk. Bildiğim kadarı ile aydınlatma ledleri altta. O yüzden alt tarafın ısınması normal.

• Bugün philips 43pus6201 ambilight modelini aldım. Açıkçası carrefour'da incelediğimden buradaki yorumları önemsemedim. Panel kalitesi muhteşem. Ambilight olmasa da olur ama yeni bir ürün alınca böyle soslar güzel oluyor. Işık sızması konusunda sol üst köşede siyaha rkaplanlı görüntü ve menülerde bir sızıntı var. Fakat yayın esnasında rahatsız etmiyor. araştırırsanız zaten tüm markalarda tüm fiyat bantlarında amoled dışındaki ekranlarda aynı sorun var. 2.000 tl fiyatı ile 108 ekran 4k tv arayanlara öneririm. Özellikle kumandadaki netflix tuşu da beni cezbetti. netflix 4k aboneliği aldım, 25 megabit internetim ile sorunsuz donmasız izliyorum. Bütçeniz kısıtlı ise tercih edebilirsiniz.

Forumdaki philips tv ön yargısını biraz acımasız buldum. gayet fiyat performans açısından güzel bir tv. android versiyonu olmaması da önemli. zira android tvler sorunla kaynıyor. uzak durun. en azından bir kaç yıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roark -- 18 Nisan 2017; 21:14:20 >

• Merhabalar Baya bir sayfa olmuş açıkcası hepsine bakma şansım olmadıAncak Sony 49XD7005 alayım diyorum Kabaca fikri olan varmıdır yada yönlendirebilecek birileri çok teşşekkür ederim Şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roark

Bugün philips 43pus6201 ambilight modelini aldım. Açıkçası carrefour'da incelediğimden buradaki yorumları önemsemedim. Panel kalitesi muhteşem. Ambilight olmasa da olur ama yeni bir ürün alınca böyle soslar güzel oluyor. Işık sızması konusunda sol üst köşede siyaha rkaplanlı görüntü ve menülerde bir sızıntı var. Fakat yayın esnasında rahatsız etmiyor. araştırırsanız zaten tüm markalarda tüm fiyat bantlarında amoled dışındaki ekranlarda aynı sorun var. 2.000 tl fiyatı ile 108 ekran 4k tv arayanlara öneririm. Özellikle kumandadaki netflix tuşu da beni cezbetti. netflix 4k aboneliği aldım, 25 megabit internetim ile sorunsuz donmasız izliyorum. Bütçeniz kısıtlı ise tercih edebilirsiniz.

Forumdaki philips tv ön yargısını biraz acımasız buldum. gayet fiyat performans açısından güzel bir tv. android versiyonu olmaması da önemli. zira android tvler sorunla kaynıyor. uzak durun. en azından bir kaç yıl.

Ben 43pus6501 bakmaya gittim. Hiçbir yerde kalmamış. Teşhir ürünleri bile satıldı dedi adam. 6201 önerdi ama Android değil. Sizin modelde hangi OS kullanılıyor? Philips'in kendi galiba.

Bu arada ışık sızması olarak belirttiğiniz sorun meşhur backlight bleeding değil mi? Yıl 2017 halen varsa düşünmek gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 18 Nisan 2017; 23:6:52 >

• DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam benim notebook ile idare ediyoruz şimdilik oyüzden fazla uzatmadan almak istiyorum
  • axXxo kullanıcısına yanıt
    Anladım, aciliyeti varmış o zaman :)
    1-2 ay içinde 2017 model Samsung lar (MU, Q) gelebilir ve eski serilerin fiyatlarına etki edebilir.
    KS8000-7000 in 50-55" boyutları gelmiş olsaydı curved KS8500 ya da 50Hz KU alternatiflere bakmaya gerek kalmayacaktı tabi.

Selamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: Roark

Bugün philips 43pus6201 ambilight modelini aldım. Açıkçası carrefour'da incelediğimden buradaki yorumları önemsemedim. Panel kalitesi muhteşem. Ambilight olmasa da olur ama yeni bir ürün alınca böyle soslar güzel oluyor. Işık sızması konusunda sol üst köşede siyaha rkaplanlı görüntü ve menülerde bir sızıntı var. Fakat yayın esnasında rahatsız etmiyor. araştırırsanız zaten tüm markalarda tüm fiyat bantlarında amoled dışındaki ekranlarda aynı sorun var. 2.000 tl fiyatı ile 108 ekran 4k tv arayanlara öneririm. Özellikle kumandadaki netflix tuşu da beni cezbetti. netflix 4k aboneliği aldım, 25 megabit internetim ile sorunsuz donmasız izliyorum. Bütçeniz kısıtlı ise tercih edebilirsiniz.

Ben 43pus6501 bakmaya gittim. Hiçbir yerde kalmamış. Teşhir ürünleri bile satıldı dedi adam. 6201 önerdi ama Android değil. Sizin modelde hangi OS kullanılıyor? Philips'in kendi galiba.

Bu arada ışık sızması olarak belirttiğiniz sorun meşhur backlight bleeding değil mi? Yıl 2017 halen varsa düşünmek gerekir.

backlight bleeding bahsettiğim mevzu. Lakin ips panel tüm ledlerde az ya da çok bu problem var. siyah ekranda bunu görmek mümkün.

6201 smart tv. ben youtube ve netflix'i önemsediğim için android almaya yanaşmadım. açıkçası android tv alan herkes çok şikayetçi. her yerinden hata fışkırıyor. bu yüzden özellikle androidden uzak durdum. smart özelliği çok kullanışlı. netflix 4k içeriği bir defa bile tık demeden içerikleri izliyorum. (25 megabit internet hızı ve kablo ile bağladım) ses konusunda da çok memnunum. evde bir de LG var fhd 2014 model. sesi ondan çok daha tok ve bas konusunda daha güçlü.

Eğer oled almıyorsanız backlight bleeding mutlaka olacaktır. olmayan modelleri de vardır ancak ben 2.000 tl'ye bu kadar iyi bir 4k tv aldığım için çok da canımı sıkmıyrum. 3000 üzerine çıkarsam elbette bunu kafaya takabilirdim. önemli olan bu sorunu test programlarında değil bir şeyler izlerken farketmemek. ben seyir anında sorun görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

Anladım, aciliyeti varmış o zaman :)
    1-2 ay içinde 2017 model Samsung lar (MU, Q) gelebilir ve eski serilerin fiyatlarına etki edebilir.
    KS8000-7000 in 50-55" boyutları gelmiş olsaydı curved KS8500 ya da 50Hz KU alternatiflere bakmaya gerek kalmayacaktı tabi.

Selamlar.

Evet hocam biraz öyle en geç mayıs ayında almam lazım artık :) Lg mayıs ayında cıkartacakmış tvleri. Samsung umarım bu sene curved olmayan model getirir
  • Biraz sonra KU7000 55" televizyon almaya gideceğim . 3.468,99 TL , fiyat için yorum alabilir miyim ? Ya da tavsiye edeceğiniz herhangi bir şey var mı son olarak ?

50hz olması televizyonda maç keyfini etkiler mi normal bir HD kanalda ? Çok oyun oynayan birisi değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turoktr

Arkadaşlar selamlar,
    4K TV yayınlarını kendi tuneri üzerinden sorunsuz gösteren ve HEVC kodekli filmleri altyazıları ile birlikte oynatan 55" bir TV alacağım. Ne önerirsiniz?

5.000 e kadar yolu var.

Cevap arkadaşlar...
  • turoktr kullanıcısına yanıt
    Samsung ku7000 düz ekran, ku7500 kavisli ekran, ben ku7500 ü tercih ederim ya da lg 58uh635v, bu modeller va paneldirve smart programları oldukça iyidir, android olanlardan uzak dur.
  • Merhaba, 32-40inc arasında HD TV arıyorum.
    Mutfakta çocuklar için Youtube açıp, usb den çizgi film seyredecekleri özellik olsa iyi olur.
    1200TL'ye kadar bütçem var.
  • 
Sayfa: önceki 811812813814815
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.