Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: khanbee Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 15 Misafir (2 Mobil) - 14 Masaüstü2 Mobil
5 sn
87.726
Cevap
1.321
Favori
4.670.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
220 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3500 gecmeyecek smart tv almayı düşünüyorum kafamı çok karistirdilar siz ne onerirseniz onu alacagim bir haftadır tv alamadim yardımcı olursanız sevinirim
  • Maximum 3000 TL'ye 55 inch 4k tv tavsiyesi varmıdır?
  • Dallass hocam 55 ks8500 ü 6650 tl ye sipariş vedim gittigidiyordan. A5 hediyesi var. Insallah hatasiz bir ürün elimize ulaşır. Teşekkürler yardımlarınız için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dallas hocam hayırlı akşamlar kb rahatsız ettım 2 ay sonra düğünüm olacak ev eşyalarını tamamlıyorum sıra tv ye geldı forum donanımdan takıp ettıgım sürede sizin uzmanlığınızın baya ılerı sevıyede olduğunu gördüm. Boyut olarak en dusuk 55 ınc ıstıyorum bana sıkıntı çıkarmayacak kronik sıkıntısı olmuyan görüntü kalıtesi iyı bır tv arıyorum aklımda olan sadece tv yı almadaki amaç haber ızlemek maç ızlemek bunun dışında oyun oynamak flan gıbı bır ıstedım yok max bütçem 3500-4000 aklımda olan tek tv de sızın dıger arkadaşlara yaptığınız yorumlara göre lg 58uh635 yardımcı olursanız sevınırım .

• Dallass selamlar;

2 haftadır tv konusunda kafayı yedim sayılır :)
    Sony 55XD8505 & Samsung 49KS8500 mi? (KS'yi önereceğini düşünüyorum ama genede sorım istedim.)
    Fiyatları arasında büyük farklar yok. Kullanacağım oda da aslında büyük bir oda değil. Önemli olan maç ve ps performansı.
    Yardımlarını bekliyorum
  • Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım için TV lazım bütçesi 2000-2500TL civarı ne alınabilir bu bütçe ile sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ylmz_avsr48

Dallass hocam 55 ks8500 ü 6650 tl ye sipariş vedim gittigidiyordan. A5 hediyesi var. Insallah hatasiz bir ürün elimize ulaşır. Teşekkürler yardımlarınız için

Telefonu da dusunerek yeni siparis verdiysen Kampanya bugun ya da yarin bitiyordu hocam.

• Öncelikle herkese hayırlı kandiller.

Dallass üstad Vestel 49ub8300 ile Samsung 50ku7000 arasında kaldım.Oyun internet vs. amaçlı kullanılmayacak. Aralarında 1000 TL gibi bir fark var sizin öneriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

quote:

Orijinalden alıntı: Ylmz_avsr48

Dallass hocam 55 ks8500 ü 6650 tl ye sipariş vedim gittigidiyordan. A5 hediyesi var. Insallah hatasiz bir ürün elimize ulaşır. Teşekkürler yardımlarınız için

Telefonu da dusunerek yeni siparis verdiysen Kampanya bugun ya da yarin bitiyordu hocam.

Fatura kesim tarihine bakiliyormis. Onu sordum satıcıya. 15 nisana kadar servise kurdurup başvuracam samsung a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ylmz_avsr48 -- 30 Mart 2017; 22:8:59 >
  • Arkadaşlar Samsung 49 KS 8500 alacaklara duyurulur. Vatanda indirim var. 3899 tl

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-49ks8500-49-123-cm-curved-suhd-smart-led-tv-dahili-hd-uydu-alicisi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ylmz_avsr48 -- 30 Mart 2017; 22:23:47 >
  • 49ks8500 de vatanda indirim yapmışlar ama samsung KU7000 lerin hatta diğer modellerininde fiyatlarını ciddi şekilde yukarı çektiler. Sebebi nedir bilen var mı ? Dolar euro kurunda bir dğeişiklik yok fiyatlar 300 400 tl arttı. Bu da mı satış stratejisi şimdi çıkartıyorlar fiyatları yarın telefon hediyesi bittiğinde örneğin 55ku7000 fiyatı daha 3 hafta önce 3,099 TL den satıştayken şuan 3,499 a çıkmış durumda. Telefon kampanyası bitti fiyatlar düştü algısı mı yaratmak istiyorlar? Sizin fikriniz nedir ?
  • N11 den tv alındığında koşulsuz şartsız 14 gün iade hakkımı oluyor? Hiç internetten tv almadım, ama 14 gün olayı doğruysa mağazadan almak yerine internetten almak daha mantıklı. Mağazadan alınca sorun çıkarsa yok servis formu yok bilmem ne uğraşıyorsun.

• kartalizma_26 kullanıcısına yanıt
    Kutusunu açmazsanız 14 gün koşulsuz şartsız cayma hakkınızdan dolayı iade hakkınız var

• Kutusunu açtınız. Çalıştırdınız ve beğenmediniz. Eksiksiz 14 günde iade edebilirsiniz. Kimse almıyorum diyemez. Uzak mesafe satış sözleşmesini okumadan ürün almayın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma_26

N11 den tv alındığında koşulsuz şartsız 14 gün iade hakkımı oluyor? Hiç internetten tv almadım, ama 14 gün olayı doğruysa mağazadan almak yerine internetten almak daha mantıklı. Mağazadan alınca sorun çıkarsa yok servis formu yok bilmem ne uğraşıyorsun.

Ben aldigm sony yi begenmedigim icin alip 1 hafta kullanip iade ettim N21 uzerinden.

• Yanıltıcı bilgi vermeyelim. Iade de onemli olan kurulumun servis tarafından yapılması. Ve kutu vs duruyorsa iadeye engel durum yok. Satıcı urunun deger kaybedecek sekilde zarar gördüğünü tespit etse bile iade almam diyemez sadece zararıni tazmin isteyebilir. Gittigidiyor bu konuda çok iyi satıcı iademi kabul etmedi ama onlar iadeyi sağladılar. N11 de servis raporu gerekir dedi iade için. N11 e guvenemedigiminden gittigidiyor u bekliyorum.

• Arkadaşlar merhaba, geçen haftasonu Vatan'dan aldığım Grundig VLX8585 model televizyonda karanlık bir görüntüde aşağıda resimde göreceğiniz üzere ekranın ortasında aşağı doğru uzayan T harfi gibi paintte püskürtme fırçayla siyahın üzerine sarı atmışsınız gibi bir görüntü var. Acaba bunun ne olduğu, servislik, iadelik bir durum olup olmadığı konusunda bilgili olan arkadaşların yardımcı olmasını rica ederim.

• Merhaba hocam,

Öncelikle Adem Bey'in (Ado) selamını iletmek isterim.:) Bu mesajı onun yönlendirmesiyle yazıyorum.

Filbox modülle kullanmakta olduğum Vestel 42pf8175 televizyonuma Adem Bey'in de yardımıyla para iadesi kararı çıktı. Buna neden olan sorun ise Filbox kanallarını izlerken ekrana "ortak arabirim modülü sökülmüş/takılmış" uyarısı gelmesi idi.

Şimdi para iadesiyle 1700 tl civarı 42-43 inç bir tvye ihtiyacım var. Alacağım tvyi de Aynı şekikde modülle kullanacağım. Yeni tv için Adem hocama sorduğum soruya, Vestel'in modül kullanımı için marka model garantisi vermediği yanıtını aldım. Bu fiyata Filbox modülle sorunsuz kullanabileceğim bir tv arayışımda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. İnanın çok makbule geçecek.

İyi günler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuksek -- 31 Mart 2017; 11:49:51 >
  • onemillion kullanıcısına yanıt
    Tvde ışık sızması var. Hepimizde az çok var. İzlerken bu durum görünmez sıkıntı yapmayın. Servis de çağırsanız size normal der. Moralinizi bozmayın. Tvyi izlerken hiçbir sıkıntı yaşanmıyor. Sekiz yıldır kullandığım Samsung tvde de var ve hiç farkında değilim.

• 
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.