Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (801. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.687.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende 55ku7000 alicam ama 49ks8500 arasında kararsiz kaldım tek sorun curvet olması misafirim genelde çok oluyor televizyon açı olayi var biraz tavsiye edermisiniz

Birde 2017 çeyreğine az kaldı yeni modeleri beklemelimiyim 49ks8000 modeli henüz Türkiye'de yok çıkarmı tereddüt ediyorum.

Bütçem 4000 tl

Şimdiden iyi günler diler teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    dallass kardeşim bende tv aramalarımı bitirdim. Önce sony 65xd7005 sonra samsung 65ku7000 düşündüm.

Sonra cep telefonu hediyesi sadece samsung bayilerde var sandığım için pahalı olduğunu düşündüğüm samsung 60ks8000 tv nin diğer satış kanallarında da telefon hediyesi olduğunu öğrenince bu tvyi aldım.

Hatta sana sormuştum 65ku7000 mi 60ks8000 mi diye bende seninle aynı düşünüyordum kıyas kabul etmez 60 inçe düşüp 60ks8000 aldı. 2 gün önce kuruldu. Premium bir ürün ince şık ve görüntü kalitesi çok iyi.

Yardımcı olduğun için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyieee

dallass kardeşim bende tv aramalarımı bitirdim. Önce sony 65xd7005 sonra samsung 65ku7000 düşündüm.

Sonra cep telefonu hediyesi sadece samsung bayilerde var sandığım için pahalı olduğunu düşündüğüm samsung 60ks8000 tv nin diğer satış kanallarında da telefon hediyesi olduğunu öğrenince bu tvyi aldım.

Hatta sana sormuştum 65ku7000 mi 60ks8000 mi diye bende seninle aynı düşünüyordum kıyas kabul etmez 60 inçe düşüp 60ks8000 aldı. 2 gün önce kuruldu. Premium bir ürün ince şık ve görüntü kalitesi çok iyi.

Doğru karar,

Hayırlı olsun gülerek kullan...

• quote:

Hayırlı olsun hocam, güzel günlerde kullanın. memnun olduğunuza göre aldığınız yeri ve fiyatını yazarsanız başka almak isteyen kişilere yardımcı olmuş olursunuz. Hatta alıp sıkıntı yaşayanlar da bildirsinler ki oralardan da alınmasın bence.

• Dallas hocam 55ks8500 mı 60 ks 8000 mı. 55ks8500 de curved konusunda diğerinde de çok büyük olması konusunda endişeliyim. Normal TV kanalları ve maç çoğunlukla izleyecem

• quote:

Orijinalden alıntı: Ylmz_avsr48

Dallas hocam 55ks8500 mı 60 ks 8000 mı. 55ks8500 de curved konusunda diğerinde de çok büyük olması konusunda endişeliyim. Normal TV kanalları ve maç çoğunlukla izleyecem

Hernekadar 55ks8500 performans babında sadece bir tık önde olsada

Benim şahsi tercihim tabiki daha büyük ve düz ekranlı

60ks8000 olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: barracudaaa

quote:

Hayırlı olsun hocam, güzel günlerde kullanın. memnun olduğunuza göre aldığınız yeri ve fiyatını yazarsanız başka almak isteyen kişilere yardımcı olmuş olursunuz. Hatta alıp sıkıntı yaşayanlar da bildirsinler ki oralardan da alınmasın bence.

Teşekkür ederim. Seninle de duvara monte konusunda görüş alışverişi yapmıştık. Bilerek aldığım yeri söylemedim. Ben memnun kaldım ama belki başka arkadaşlarda bir sıkıntı olur sonra benden bulmasınlar diye ama puanı gayet yüksek bir satış mağazası. Link veriyorum.http://urun.n11.com/led-tv/samsung-60ks8000-60-8-serisi-flat-quantum-dot-suhd-tv-smart-P119915847

Fiyat fazla olmamakla beraber biraz artmış. Ben 6869 TL'ye aldım. 2017 A5 telefon da 1700 TL 'den rahatlıkla satılabilir.

• Arkadaşlar peki Samsung 40KU7000 5M'lerde 1999 TL'ye düşmüş. F/P olarak nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matizkafalar

Arkadaşlar peki Samsung 40KU7000 5M'lerde 1999 TL'ye düşmüş. F/P olarak nasıldır?

İyidir tavsiyemdir...

• BEKO B49L 9672 dallass hocam bu tv ıps mi va mı. Daha once oneriyordun fiyatina gore guzel duruyorn ben va dir diye tahmin ediyordum ama bir iki yerde ıps oldugu söylenmiş

• Herkese merhaba, 2-3 haftadır araştırıyorum ama herkesten farklı bir yorum duydum o yüzden bir de size sorma gereği hissettim.

2500 TL (max.3000TL) civarında bir 4K tv almak istiyorum. Şimdiye kadar baktıklarım arasında en aklıma yatan 1- Samsung 43KU7000 2600 TL civarında, 2- Philips 43PUS6501 2600 TL civarında. İkisi arasında çok kaldım. Dışarıdan baktığımda Samsung'un görüntüsü daha canlı geldi nedense. Kristal ekran kullanıldığı için demişti bir görevlisi.

Bu iki cihaz arasındaki temel farklılıkları artı ve eksilerini açıklamanız mümkün mü? Ya da bu fiyatlarda daha mantıklı bir seçenek var mıdır? Varsa hangi marka model ? Tşekkürler
  • LG 49uh770V
    SAM 49ks8500

hangisi acaba bu boyutta farklı bir alternatfi olan var mı?

görüntü ve uydu alıcısı 4K olmalı çünkü digitürk kullanıyorum ara sıra maçlar falan yayınlanıyor.
  • arkadaşlar selam

samsungun hediye telefon kampanyasi yarin sonmuş

kampanya uzatilirmi acaba yada daha iyi bir kampanya gelir mi ne dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayacanyildiz

Herkese merhaba, 2-3 haftadır araştırıyorum ama herkesten farklı bir yorum duydum o yüzden bir de size sorma gereği hissettim.

2500 TL (max.3000TL) civarında bir 4K tv almak istiyorum. Şimdiye kadar baktıklarım arasında en aklıma yatan 1- Samsung 43KU7000 2600 TL civarında, 2- Philips 43PUS6501 2600 TL civarında. İkisi arasında çok kaldım. Dışarıdan baktığımda Samsung'un görüntüsü daha canlı geldi nedense. Kristal ekran kullanıldığı için demişti bir görevlisi.

Bu iki cihaz arasındaki temel farklılıkları artı ve eksilerini açıklamanız mümkün mü? Ya da bu fiyatlarda daha mantıklı bir seçenek var mıdır? Varsa hangi marka model ? Tşekkürler

Öncelikle tasiyem tabiki VA panelli ku7000

"Neden" diye soracak olursan

Son 15/20 sayfadaki mesajlarıma bakman yeterli olur...

Ha bu arada
    Odan ne denli küçük olursa olsun 3000 bütçeye
    43 inç yazık olur
    Sana tavsiyem 50ku7000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 30 Mart 2017; 15:52:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider07

arkadaşlar selam

samsungun hediye telefon kampanyasi yarin sonmuş

kampanya uzatilirmi acaba yada daha iyi bir kampanya gelir mi ne dersiniz

Eğer yarın gerçekten kampanya sona eriyorsa bu ilgili panellerin fiyatlarında indirime gideceklerdir

Çünkü 2017 modeller için 2016 ve daha eski model stokların biran önce eritilmesi lazım.

Evet telefon hediyesi güzeldi ama bedava değildi

Sonuçta pazarlama taktiğini iyi bilen samsung telefonuda bedavaya vermiyordu

Yani esasen örneğin 60ks8000'in fiyatı 6000 lira olması gerekirken 7500 liraya adamlar hem telefonlarını hemde televizyonlarını satıyorlardı

Ama şimdi her tüketici 7/7500 verip bu panelleri alamadığı için bu telf kampanyasına bir son vererek stokları eritmek için ilgili modellerde

"Bana göre" mecburen indirime gideceklerdir...

• dallass kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz VA Panel Samsung 43KU7000 ve 50ku7000 modellerinde de mevcut değil mi? Bu arada şimdiye kadar Curve modelleri bana gereksiz geliyordu ama kullanıcılar baya olumlu yorumlar yapmış, 3000 TL bandına çıktıktan sonra da Samsung Curve modellerinden bir seçim yapmak daha mı iyi olur diye düşünüyorum açıkçası?

Ayrıca vatan, mediamarkt teknosa, buralarda cihazların fiyatları aşağı yukarı hep aynı seviyede ancak gittigidiyor, n11 gibi sitelerde neredeyse 300-400 TL daha uyguna bulmak mümkün. Bunun herhangi bir riski var mıdır yoksa tamamen aynı garanti kapsamı mı geçerli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayacanyildiz

Cevap için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz VA Panel Samsung 43KU7000 ve 50ku7000 modellerinde de mevcut değil mi? Bu arada şimdiye kadar Curve modelleri bana gereksiz geliyordu ama kullanıcılar baya olumlu yorumlar yapmış, 3000 TL bandına çıktıktan sonra da Samsung Curve modellerinden bir seçim yapmak daha mı iyi olur diye düşünüyorum açıkçası?

Ayrıca vatan, mediamarkt teknosa, buralarda cihazların fiyatları aşağı yukarı hep aynı seviyede ancak gittigidiyor, n11 gibi sitelerde neredeyse 300-400 TL daha uyguna bulmak mümkün. Bunun herhangi bir riski var mıdır yoksa tamamen aynı garanti kapsamı mı geçerli?

Tabiki çok daha üst seviye bir model olan

Yine VA panel ve 100hzlik samsung 49ks8500 (curved)

modelini şiddetle öneririm

Ama malesef 300/400 bütçe artışı ile bu paneli alamazsın

Eğer biraz kampanya kovalarsan 3800'e maledebilirsin

Siteler, farklı fiyatlar ve güvenirlikleri konusunda birşey söylemem yanlış olur

Ama tüm modeller aynı sadece alırken bazı şeylere dikkat edilmesi gerekir,

ürünün teşhir yada ayıplı olmaması, geri iade kabul etmeleri, tr garantili olması gibi

• @dallas hocam eline, sabrına sağlık çok yararlı bir iş yapıyorsun. Ben yakında evleneceğim bu yüzden televizyon arayışındayım. Aileme ucuz diye LG 42LB580N aldık ama ucuz etin suyu kara olur maçlarda bulanıklık sinir ediyor, şoktan aldığımız seg daha güzel gösteriyor (şoktan aldığımızı hatırlıyorum yanlışım olabilir)

4000 civarı düşünenlere Samsung 49KS8500 tavsiye etmişsin, eğimli olmasa alırdım, buna eş değer düz ekran ne tavsiye edersin. Ambilight var diye philips baktım ancak tp vision mu yoksa philips mi bilemeyeceğim şimdi el değiştirmiş kalite düşmüş arıza oranı artmış dedikoduları var diye vazgeçtim. Zaten ambilight özelliğini rasperry gibi kartlarla yapabiliyoruz yani philips olması mühim değil.

-4000 civarı üç aşağı beş yukarı olabilir,
    -Playstation alıp oyun oynayacağım,
    -Bilgisayar da bağlayıp oyun oynayabilirim,
    -Bilgisayarımda hep 1080p film izlerim, yüksek çözünürlüklü film dizi izleyeceğim,
    -İşletim sistemi hiç mühim değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: gecicimail

@dallas hocam eline, sabrına sağlık çok yararlı bir iş yapıyorsun. Ben yakında evleneceğim bu yüzden televizyon arayışındayım. Aileme ucuz diye LG 42LB580N aldık ama ucuz etin suyu kara olur maçlarda bulanıklık sinir ediyor, şoktan aldığımız seg daha güzel gösteriyor (şoktan aldığımızı hatırlıyorum yanlışım olabilir)

4000 civarı düşünenlere Samsung 49KS8500 tavsiye etmişsin, eğimli olmasa alırdım, buna eş değer düz ekran ne tavsiye edersin. Ambilight var diye philips baktım ancak tp vision mu yoksa philips mi bilemeyeceğim şimdi el değiştirmiş kalite düşmüş arıza oranı artmış dedikoduları var diye vazgeçtim. Zaten ambilight özelliğini rasperry gibi kartlarla yapabiliyoruz yani philips olması mühim değil.

-4000 civarı üç aşağı beş yukarı olabilir,
    -Playstation alıp oyun oynayacağım,
    -Bilgisayar da bağlayıp oyun oynayabilirim,
    -Bilgisayarımda hep 1080p film izlerim, yüksek çözünürlüklü film dizi izleyeceğim,
    -İşletim sistemi hiç mühim değil.

Öncelikle

Güzel düşüncelerinden ötürü tşk ederim

4bin kulvarında malesef düz olup KS serisi gibi performanslı bir panel yok

Ama bu kulvarda sana en iyi önerim

SONY 55XD8505

• Teşekkürler hocam
  • 
Sayfa: önceki 799800801802803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.