Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caadaass

arkadaşlar merhaba, 2.5 - 2.8 metre izleme mesafesi için 40" - 43" arası modeller bakıyorum. 49" tv'ler bu mesefeden göz yorması yapar mı? alıp pişmanlık yaşamak istemiyorum.

3 metreden 65 inç kullananlar gayet memnun olduğu için

Eğer bütçen uygunsa ne 43 nede 49 sonradan keşke dememen için sana önerim 55 inç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için sağolun hocam. Bütçe max 3.500 - 4.000 TL arası Ebat 49"e kadar. Birde Curved'de kararsızım, düz panel şimdilik tercihim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elaziz23 -- 22 Mart 2017; 16:29:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan300

Merhaba dallas hocam. 3 model arasında kaldım ve karar vermekte güçlük çekiyorum.

55ku7000
    55XD7005
    58uh635

Salon oldukça geniş ancak şöyle bir durum var ki tv yi koyacağım duvar arkasında yaklaşık 4,5 - 5mt geride fransız cam var ve ev günün büyük çoğunluğunda güneş görüyor. Buda izleme keyfimi etkileyeceğinden dolayı sizce hangi paneli seçmeliyim ki yansıma en minimum düzeyde olsun. Karar aşamasındayım artık uygun fiyata bulduğumda bu ürünlerden birini alıcam. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

İps panellerin yansıtması ayna gibi

Bu yüzden tabiki VA panelli ku7000 tercihin olmalı

Zaten performan ve oyun açısındansa sorsaydın yine ku7000 derdim

Ha performans açısından alabiliyorsan

Samsung 49ks8500 alman çok çok daha iyi olur

Hem yerinede tam olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: elaziz23

Cevabınız için sağolun hocam. Bütçe max 3.500 - 4.000 TL arası Ebat 49"e kadar. Birde Curved'de kararsızım, düz panel şimdilik tercihim.

Bütçen musait curved konusuna kafanı takma alanlar memnun

performans için kesinlikle 49ks8500 al...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 22 Mart 2017; 17:22:25 >
  • 43 - 55 inç civarı fhd veya uhd, dahili uydu alıcısı veya smart olmasa da olur, 2000 tl limitli tv arıyorum.

Sadece hd kanallar kaliteli olsun , oyun vb. oynamayacağım.

Var mı tavsiyesiniz, ayrdımcı olur musunuz? @dallass

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel 55UA8300 4k modelini sipariş ettim. Acaba bununla TRT 4k izlenebilir mi. Araştırdım ama bulamadım hiç bir yerde p30 mı P60 mı olduğu yazmıyor. TRT 4k 50 p sanırım. Kullanan varmı bu modeli.

• 2500 tl civari hangi TV'leri önerirsiniz

• Merhaba arkadaşlar. Vestelin 49UB8300 ve 49UB7950 panelleri RGB dizilim mi, RGBW dizilim mi kullanmakta acaba, bilgisi olan var mıdır?

Bir de size saydığım bu iki vestelden birisi mi, LG 49UH610N mi? TeknoSA hediye çekimi kullanacağim ve bu üç cihaz ilgimi çekti.

Yardım eden herkese teşekkur ederim. Iyi akşamlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavyClocker -- 22 Mart 2017; 22:36:28 >
  • Hawkerman kullanıcısına yanıt
    İzlenir arkadaşım rahat ol hayırlı olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • caadaass C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle yapmıyo.ben aynı mesafede 49 inç ve 43 inç kullandım keşke 49 u satmasaydım diyorum 43 küçük geliyo gözüme

Dallas hocam sony 55xe9005 ile 55xe9305 arasında kaldım fiyattan bağımsız düşünürsek hangi tv ye yönelmemi önerirsiniz?

• Üstadlar 1800 tl civarına yazlığımıza ekonomik yollu televizyon bakıyoruz. hangisini önerirsiniz?

Lg 43lh570v
    Lg 43lh590v
    Lg 43uh610v
    Philips 43PUS6101
    Philips 49PFS4131
    Samsung 40KU7000U
    Samsung 40J5270

**babamın vestel, grundig vb markalara alerjisi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ds4 -- 23 Mart 2017; 18:12:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caadaass

arkadaşlar merhaba, 2.5 - 2.8 metre izleme mesafesi için 40" - 43" arası modeller bakıyorum. 49" tv'ler bu mesefeden göz yorması yapar mı? alıp pişmanlık yaşamak istemiyorum.

3mden 55 inch kullanıyorum fazlasiyla yetiyor sonradan gorme gibi duruyor ilk basta ama sonradan alisiliyor sakin daha buyugunu alma inan hos durmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: boyieee

Sony KD-65XD7505

Philips 65PUS6521

Samsung 65KU7000

Sizce hangisi?

Tabiki

Plips 65pus6521

Sözünüz üstüne bir şey diyemem. Fakat tvlere puan veren malum sitede (epey) sony puanlamada daha önde. HDR philipste yok görünüyor. Bundan kaynaklı olabilir mi?
    Bir de sony 4 çekirdekli mi belli değil?

Son olarak eski yazılarınızda hareketli görüntülerde philips çok başarısız tavsiye etmem demişsiniz.
    Bu tv içinde aynı şikayetler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyieee -- 23 Mart 2017; 14:10:39 >
    hocam yanlış anlamyında bu samsung 49ks8500 ü kullandınız mı?muazzam panel şöle böle demişsiniz de!!
    ben de buradaki yorumlardan dolayı aldım ben 3 tane sıfır tv gönderdiler hepsinde de aynı sorun ışık sızması bi arkadaşım aldı 2 seferde o değiştirdi onda da aynı sorun ya sizin deneyimlediğiniz tvler şansınıza sorunsuz yada ben çok bahtsızım.Işık sızması dışında panele lafım yok ama ışık sızması sorunu tr deki tvlerde artık üretim hatası boyutlarında kanımca
  • Arkadaşlar 43 ku 7000 model tv var ps4 oynuyorum PİP modunda arkada tv açtığımda ekran acayip canlanıyo pip yokkken koyu hiçbi ayardada yakalayamadım PİP modundaykenki canlılığı sizdede bu sorun varmı lütfen yardım
  • RovcaniN kullanıcısına yanıt
    panel 50hz. olmasından kaynaklı çözümü yok ...
  • Samsung KS8000 mi Sony XE 9005 mi? Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirmi acaba..

Sağolun hocam haftasonu teknoloji marketlerden birine gidip deneyeceğim

• 
Sayfa: önceki 788789790791792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.