Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: karaoghlu , migferamiral Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir (4 Mobil) - 5 Masaüstü6 Mobil1 iOS5 Android
5 sn
88.151
Cevap
1.337
Favori
4.693.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili @dallass ın tavsiyesi ile KS8500 aldım ama bu sayfadan hala ayrılamadım.

Bugün telefonuma gelen güncelleme ile TV den daha da keyif almaya başladım ki doğru bir tercihte bulundurduğu için sevgili @dallass a bir kez daha herkesin huzurunda teşekkür etmek istedim.

Azimle ve sabırla bıkmadan usanmadan her soruya cevap vermesi de ayrıca takdire şayan.

İyi ki varsınız.
    Gönlünüzden geçen her şeyin gerçekleşmesi dileklerimle.

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Sevgili @dallass ın tavsiyesi ile KS8500 aldım ama bu sayfadan hala ayrılamadım.

Bugün telefonuma gelen güncelleme ile TV den daha da keyif almaya başladım ki doğru bir tercihte bulundurduğu için sevgili @dallass a bir kez daha herkesin huzurunda teşekkür etmek istedim.

Azimle ve sabırla bıkmadan usanmadan her soruya cevap vermesi de ayrıca takdire şayan.

İyi ki varsınız.
    Gönlünüzden geçen her şeyin gerçekleşmesi dileklerimle.

Saygılarımla...

Bu güzel düşüncelerinden ötürü ben tşk. ederim kardeşim
    Memnun kaldığına sevindim gülerek kullan...
  • 1-2 gündür araştırma yapıyordum. lg 49uh serisi 650v-770v-850v arasında kalmıştım buraya girince kafam 50ku7000'e kaydı sizce hangisi hocam bu üçünden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirbaba71 -- 18 Mart 2017; 11:48:5 >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Hocam, sende ne azim varmış böyle hiç yorulmadan usanmadan herkese panel tavsiyesi

Hocam gerçekten seni tebrik ederim

Merak ettiğim birşey var bu durum ne zamana kadar devam edecek?

Seneler 2022 yi gösterdiğinde de hala tavsiye edecek misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam merhaba bu ürün için fiyatın düşmesi beklenir mi yoksa 55ks8500 alınır mı ?
    para sorunumuz olmadığını varsaysak 55ks8500 mü yoksa SONY KD55XE9005 mi:)
    ya da samsungun gelecek curved qhd modellerinden mi

BU ARADA ALACAĞIM TV Yİ PS4 PRO FPS İÇİN VE 4K FİLM İZLEMEK İÇİN ALACAĞIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eren73546 -- 18 Mart 2017; 5:35:57 >
  • 43KU7000 faciasından sonra gelen iade parasıyla 2300e 43UH650V aldım gayet memnunum hiçbir sıkıntısı yok

• dallass kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Ne kadar takdir etsek yetmez. Forumu amacı ve layıkıyla kullanan ender kişilerdensiniz kimseden yardımlarınızı esirgemiyorsunuz.

Daha güzelleri sizlerin olsun.

Saygılarımla...
  • Dallas dostum s.a
    Bıkmadan usanmadan cevap yazan birisin takdir ediyorum seni.

Amacım internetten video izlemek usb den film izlemek ve maç

3.500 e kadar bütçem var. Kafamda iki model var ancak seninde fikrini almak istedim belki başka önerin olur diye

LG 58UH635V Ve 55KU7000

Bu ikisinden sizce hangisini seçmeliyim? Veya başka öneriniz varmı

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karann1905 -- 18 Mart 2017; 8:32:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karann1905

Dallas dostum s.a

3.500 e kadar bütçem var. Kafamda iki model var ancak seninde fikrini almak istedim belki başka önerin olur diye

LG 58UH635V Ve 55KU7000

Saygılar

Bu iki panel farklı marka olsada donanım olarak birbirine çok çok yakın

Seçim konusunu ben bu panellerde kullanıcıya bırakıyorum

Yani kendiniz magazalara gidip (satıcısına kulak tıkayarak) bu modelleri inceleyin

Hangisi hoşunuza giderse onu alın

Ha seçimi biraz daha kolay hale gerirmek için şunu yazabilirim

LG 58uh635'in daha büyük ekran artısı var

Samsung 55ku7000 ise (bi KS serisi olmasa bile) oyun konusunda daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: eren73546

hocam merhaba bu ürün için fiyatın düşmesi beklenir mi yoksa 55ks8500 alınır mı ?

Samsung Ks8500 Audi

Sony KD55XE9005 Bugatti (kağıt üzerinde)

• Cevap için çok teşekkürler.

Lg'nin 650V serisini de düşünmelimiyim sizce? 635V den baris üstünlüğü varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: eren73546

hocam merhaba bu ürün için fiyatın düşmesi beklenir mi yoksa 55ks8500 alınır mı ?

PAS GEÇMEYİN HOCAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: karann1905

Dallas dostum s.a

LG 58UH635V Ve 55KU7000

Saygılar

Bu iki panel farklı marka olsada donanım olarak birbirine çok çok yakın

Seçim konusunu ben bu panellerde kullanıcıya bırakıyorum

Yani kendiniz magazalara gidip (satıcısına kulak tıkayarak) bu modelleri inceleyin

Hangisi hoşunuza giderse onu alın

Ha seçimi biraz daha kolay hale gerirmek için şunu yazabilirim

LG 58uh635'in daha büyük ekran artısı var

Samsung 55ku7000 ise (bi KS serisi olmasa bile) oyun konusunda daha iyi

Cevap için çok teşekkürler.

Lg'nin 650V serisini de düşünmelimiyim sizce? 635V den baris üstünlüğü varmıdır?

• Arkadaşlar merhabalar,
    Evde 2. bir televizyona ihtiyacımız var. Bundan yaklaşık 1-2 ay önce Playstation Pro da aldım. 4.000-TL'den yüksek olmamak kaydıyla 4K HDR özellikli bir televizyon bakıyorum. Baya bir araştırma yaptım. Sony 55XD7005 ile Samsung 49UH7500 modelleri arasında kaldım. Özellik olarak Samsung daha iyi farkındayım ama evdeki televizyonumuz 48 inç. O yüzden almışken ondan daha büyük bir televizyon almak istiyorum. Sony 55 inç fiyatı ile Samsung 49 inç fiyatı aynı. Birkaç yerde 8 bit ile 10 bit arasındaki farkın anlaşılamayacak derecede az olduğunu okudum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Ayrıca Sony'nin yazılım güncellemesi sayesinde yazılımsal olarak aradaki farkı kapatabildiğini de yazmışlar. Bu da ne kadar doğrudur bilmiyorum. Bir de Sony'nin şöyle bir avantajı var. Android işlemciye sahip. Açıkçası kafam çok karışmış durumda. Biraz beklerim fiyatlar düşünce 55 inç 10 bit panel alırım diyordum ama 10 bit panellerin de maşallahı var, fiyatları pek düşecek gibi durmuyor. O yüzden yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DittoQ -- 18 Mart 2017; 10:59:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirbaba71

1-2 gündür araştırma yapıyordum. lg 49uh serisi 650v-770v-850v arasında kalmıştım buraya girince kafam 50ku7000'e kaydı sizce hangisi hocam bu üçünden?

Hocam benim işe ne diyorsunuz? Bir de 8 nisan da düğün olacak beklesem mi düşer mi acaba fiyatlar

• 40" üstü 4K 1800-2300 arası tavsiye ettiğiniz usb girişi, dahili uydu alıcısı, wi fi olan televizyon var mı? Ailem kullanacak televizyonu genellikle normal televizyon kanallarını izliyorlar, arada youtube a falan girerler en fazla. Lg 43uh650v hepsiburada da tam 2300tl şuan alınır m~ başka bir televizyon mu tavsiye edersiniz?

• dallas hocam 4500tl ye kadar 55 inc tavsiyelerini bekliyorum, pazartesi satın alacağım kendi araştırmalarıma göre bukabildiğim iki model var ama sadece sony'i mağazada inceleyebildim trt 4k akıcı ve renkler dolgundu.

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/js7000
    4450tl

http://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x850d
    4250tl

• Merhaba.1000 liraya kadar televizyon almayı düşünüyorum. Kullanım amacı playstation ve bilgisayar amaçlı kullanılacak odama asacağım. Arada sırada TV izlenebilir. Elimde Medeli AP30B elektronik davul amfi var bunu takabilirmiyim televizyona (https://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=13301&gid=2719)?. Kısaca film izlenip oyun oynanacak. Yardım edebilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakodede -- 18 Mart 2017; 13:11:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: idiopathic

Arkadaşlar merhabalar,
    Evde 2. bir televizyona ihtiyacımız var. Bundan yaklaşık 1-2 ay önce Playstation Pro da aldım. 4.000-TL'den yüksek olmamak kaydıyla 4K HDR özellikli bir televizyon bakıyorum. Baya bir araştırma yaptım. Sony 55XD7005 ile Samsung 49UH7500 modelleri arasında kaldım. Özellik olarak Samsung daha iyi farkındayım ama evdeki televizyonumuz 48 inç. O yüzden almışken ondan daha büyük bir televizyon almak istiyorum. Sony 55 inç fiyatı ile Samsung 49 inç fiyatı aynı. Birkaç yerde 8 bit ile 10 bit arasındaki farkın anlaşılamayacak derecede az olduğunu okudum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Ayrıca Sony'nin yazılım güncellemesi sayesinde yazılımsal olarak aradaki farkı kapatabildiğini de yazmışlar. Bu da ne kadar doğrudur bilmiyorum. Bir de Sony'nin şöyle bir avantajı var. Android işlemciye sahip. Açıkçası kafam çok karışmış durumda. Biraz beklerim fiyatlar düşünce 55 inç 10 bit panel alırım diyordum ama 10 bit panellerin de maşallahı var, fiyatları pek düşecek gibi durmuyor. O yüzden yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Öncelikle Samsung'ta 49UH7500 diye bir model yok

Sen sanırım karıştırdın

Sony konusunda xd7005 ve android işletim sisteminin iyi olduğunu kim söyledi

Androidler diğer rakipleri tizen ve webosa göre daha hantaldır

Sen geç onları o bütçe ile sana tavsiyem tabiki

Samsung 49KS8500

• Hocam 2300 tl bütçe var, biraz baktım öne çıkan üç model var. Lg 43UH650V, Samsung 43KU7000, Philips 43PUS6501. Bu üçü arasından hangisini tavsiye edersiniz? Birde tavsiye ettiğiniz başka model var mı? Genel olarak normal tv kanalları izlenecek, arada bir youtube a girilir ailem kullanacak.

• 
Sayfa: önceki 783784785786787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.