Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (775. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
88.046
Cevap
1.332
Favori
4.690.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
95. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

KU7350

KU7500 arasında kasa ve curved seçeneklerinin dışındaki ne fark vardır ?

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AZOR_Ahaii

Dallas hocam kafamda 3 tv var. ben çoğunlukla tv ve film seyrrtmekle birlikte arada sırada pc yi tv ye bağlarak oyun oynayan biriyim. Siz hangisini öneriyorsunuz; philips 43pus6401, samsung 43ku7000 ve lg 43uh650v yardımınız için şimdiden teşekkürlerler...

Tabiki 43ku7000

• quote:

Orijinalden alıntı: brkekc

Hocam , Samsung KU 7000

KU7350

KU7500 arasında kasa ve curved seçeneklerinin dışındaki ne fark vardır ?

Teşekkür ederim.

Donanımsal olarak birbirine üstünlük sıralaması

Ku7000

Ku7500

Ks8000

Ks8500

Yani maddi konuda imkan varsa ku7000 değil ku7500 tercih edilmeli...

• Dallas hocamın tavsiyesi ile philips 65pus6521 aldım. Ankara Vatan Bilgisayar'in İstanbul yolundaki mağazasından 4900 tl'ye. Teshir değil. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: StBk

Merhaba dallas hocam.4k 43 tv bakıyorum.Bütçem max 2500.Baya okudum sayfayı güncellere pek bakamadım ama 43 ku7000 öneriyordunuz genelde.Televizyon genel olarak dizi netflix ve xbox one için kullanılacak.Oyun performansı olarak 43 ku 7000 ni önermişsiniz hep.Ama 43 pus6501 biraz kafamı karıştırdı.Çünkü çokta oyun oynamıyorum daha çok film dizi olucak.Ne önerirsiniz bu iki model arasında?Ya da önerebilceğiniz başka model var mıdır ?Teşekkür ederim .

Web konusunda zaten android hantal

Bu yuzden tabiki ku7000 almanı öneririm...

• @dallass

Hocam max. büyüklük 43" 4k tv arıyorum, bütçem 4.000tl. Oyun - TV amaçlı kullanıcam, önerin nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

@dallass

Hocam max. büyüklük 43" 4k tv arıyorum, bütçem 4.000tl. Oyun - TV amaçlı kullanıcam, önerin nedir?

O bütçeye 43 inç yazık olur

Ve zaten sana önereceğim performanslı panelin 43 incliği yok

Samsung 49ks8500

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

@dallass

Samsung 49ks8500

43" üzeri büyük olacak hocam ya, bende çok istiyorum ks8500 almak ama baya büyük benim salona göre :)
  • 3000-3300 gibi ortalama bir 55inçlere baktım bugün teknoloji mağazalarında, boyuttan kısıp özellikten kazanma yoluna gittim ve LG 49UH770 modelini çok övdüler.Galiba bunu alacağım en uygun 3300 vatanda. Sizce doğru bir tercih mi?
  • Merhaba,

55 yada 60 inch , bütçe 5000 civarı , 3d önemli değil ne tavsiye edersiniz . Kaliteli filmler izlemek istiyorum.

Cok fazla ürün araştırdım. Gittim izledim ama net karar veremedim. Media market , teknosa , vatan hepsine gittim ama sony, lg, samsung, philips hepsi bişey tavsiye ediyor.

• @Dallass hocamın tavsiyesiyle 50KU7000 aldım ve bugün kuruldu.

Web Browser açtığımda ekran renkleri negatif oluyor. Beyaz olması gereken yerler siyah oluyor. Ayarlarına girdim baktım fakat düzeltemedim. Dediğim gibi yayın izlerken değil, sadece web tarayıcıyı açınca bu şekilde oluyor. Ne yapmalıyım?

Ayrıca hem kendi alıcısında, hemde Digiturk kutusundan aldığım yayınlarda titreme oluyor. Az bile hareketli olan sahnelerde sıkıntı yaşıyorum. Yapmam gereken bir ayar var mı?

Desteklerinizi rica ederim. Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkali -- 11 Mart 2017; 21:59:17 >
  • quote:

quote:

quote:

@dallass

Samsung 49ks8500

43" üzeri büyük olacak hocam ya, bende çok istiyorum ks8500 almak ama baya büyük benim salona göre :)

Bu konuda
    32 alan 40/43
    43 alan 48/49/50
    50 alan 55/60
    60 alan keşke 65 inç alsaydım diye dert yanıyor
    senin salon ne kadar küçük olabilirki
    3 metreden 65 inç alan ve izleyen birçok arkadaş var...

ama buna rağmen küçük olsun dersen
    yine oyun için önerdiğim marka olan
    samsung 43ku7500 almanı öneririm
    ama dediğim gibi tabiki 100 hz. ve dahası için ks8500 çok daha donanımlıdır...

• quote:

Orijinalden alıntı: gokce7374

3000-3300 gibi ortalama bir 55inçlere baktım bugün teknoloji mağazalarında, boyuttan kısıp özellikten kazanma yoluna gittim ve LG 49UH770 modelini çok övdüler.Galiba bunu alacağım en uygun 3300 vatanda. Sizce doğru bir tercih mi?

prim için yapılan sözlere kanma 770v yanlış karar olur
    sana nokta atışı bir öneri
    samsung 49ku7500
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuat Çetinkaya

Merhaba,

55 yada 60 inch , bütçe 5000 civarı , 3d önemli değil ne tavsiye edersiniz . Kaliteli filmler izlemek istiyorum.

Cok fazla ürün araştırdım. Gittim izledim ama net karar veremedim. Media market , teknosa , vatan hepsine gittim ama sony, lg, samsung, philips hepsi bişey tavsiye ediyor.

BEKO B55C 9593 5S1http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/beko-b55c-9593-5s1-tv-262011554?aff_id=21&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggap_n=21&ggap_c=&ggap_c=&ggmktg=Affiliate|GO|21|1774|banner|||&mpch=ads&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggmktg1=Affiliate*GO******&scxid=14489-197538-2357-0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 11 Mart 2017; 22:28:1 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokce7374

3000-3300 gibi ortalama bir 55inçlere baktım bugün teknoloji mağazalarında, boyuttan kısıp özellikten kazanma yoluna gittim ve LG 49UH770 modelini çok övdüler.Galiba bunu alacağım en uygun 3300 vatanda. Sizce doğru bir tercih mi?

prim için yapılan sözlere kanma 770v yanlış karar olur
    sana nokta atışı bir öneri
    samsung 49ku7500

abi bugün o kadar çok araştırdım ki,gerçi hep lg üzerinde yoğunlaştım.bu curved ama, bunu hiç düşünmedim,yansıma falan oluyor diyorlar bu curvedlerde? özeellik olarak daha mı iyi,görüntü,hız falan?

• Sevgili @dallass ın da belirttiği gibi, onun tavsiyesi ile 2 metre izleme mesafesinde 49KS8500 aldım ve inanın ilk kez bir tv de gözüm büyük ekrana bir kaç saatte alıştı ve aynen sevgili @dallass ın dediği gibi acaba 55 inç mi alsaydım dedim ki halen de diyorum 😊

İmkanınız var ise 49KS8500 modeli kesinlikle ben de tavsiye ederim. 15 gündür keyifle kullanıyorum.

Dün vatan web de 3699 dan 15 adet stoklu bir satışı vardı ve sanırım bir kaç saatte tükendi.

Bu ara tüm teknoloji marketleri böyle gece indirimleri yapacak gibi, malum yeni model gelişleri yakınlaştı.

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Sevgili @dallass ın da belirttiği gibi, onun tavsiyesi ile 2 metre izleme mesafesinde 49KS8500 aldım ve inanın ilk kez bir tv de gözüm büyük ekrana bir kaç saatte alıştı ve aynen sevgili @dallass ın dediği gibi acaba 55 inç mi alsaydım dedim ki halen de diyorum 😊

İmkanınız var ise 49KS8500 modeli kesinlikle ben de tavsiye ederim. 15 gündür keyifle kullanıyorum.

Dün vatan web de 3699 dan 15 adet stoklu bir satışı vardı ve sanırım bir kaç saatte tükendi.

Bu ara tüm teknoloji marketleri böyle gece indirimleri yapacak gibi, malum yeni model gelişleri yakınlaştı.

Saygılarımla...

duvara mı kurdurdun sehpada mı hocam? Ben de 49ku7500 almıştım klasik tipte askı aparatı aldım internetten servis bunu kuramayız bu uyumsuz 100 liraya biz ipli takalım isterseniz dedi. Arka priz durumları filan müsait değildi 100 de çok geldi bir de çok sağlam ve kullanışlı görmediğimden taktırmadım. Bunu tak dedim. Uyumsuz olduğundan ekran sorunlarına vs yol açabilir garanti dışı kalır gibi tehditvari konuştu olsun dedim sen tak.
    Şimdi onu iade ettim ışık sızmasından dolayı ks8500 alsam yine aynı aparat muhabbeti olacak diye elim gitmiyor almaya.

• Merhaba

daha çok ps4 için sony marka bir led tv arıyorum

Şimdi merak ettiğim konu örneğin sony kdl43w805b serisi bir tv niye üretimden kalktı ? bu ve benzeri modellerin ps4 için biçilmiş kaftan olduğu söyleniyor. Ama artık tv nin sıfırı bulunmuyor. Onun yerine sony kdl43wd755 modeli mi çıktı mesela ? birde niye 3d desteği eskilerde varken yenilerde yok ?
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Duvara asılı benimki.

Ben de teknosa dan 70 TL ye ipli bir aparat almıştım lakin servis bu ürün güven vermiyor dedi ve orijinal Samsung marka diyerek digiworld marka yine ipli aparatı 200 TL ye maalesef sattı.

Hafta sonu olması sebebi ile birazda elimi kolumu bağladılar ve razı oldum diyebilirim.

Ayrıca bir de korumalı 4 lü prizi 130 TL den sattı ki satarken size bu ürünü verdikten sonra olası voltaj sorunları nedeni ile çıkabilecek sorunlarda Samsung garantisini kapsamasa bile Samsung garantisi gibi 2 sene olarak biz de servis olarak tüm tv için garanti veriyoruz denildi.

Her iki ürünün faturası ürünler satılırken verilmemişti, ısrarla istedim ve yolladılar.

Umarım bir sorun yaşamam ama yaşarsam gerekeni de yaparım sanırım.

Maalesef ülkemizde servisler de tıpkı ürün satanlar gibi ciddi bir rant peşinde.

Kim ne tutturursa.

Saygılarımla...

• Selamlar hocam;

1.55"

2.2600-2700 TL

3.internetten film ve dizi izleyebilmek istiyorum.

Ben fiyat olarak Vestel 55ua8300 ve 55ua8900 modellerine baktım ama arasındaki farkın ne olduğunu çok merak ediyorum 200tl fark var arada hic bir yerde bulamadim aradaki farkin ne olduğunu.

Ve forumda bir arkadaş internetten film ve dizi açmıyor gibi bişey yazmış bu tvler için ama dogrumudur acaba?

Bu iki TV dışında daha farklı bir tavsiyeniz olursa da degerlendirebilirim.

Teşekkürler ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kont_deep -- 12 Mart 2017; 9:35:41 >
  • 
Sayfa: önceki 773774775776777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.