DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin...
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dallass, ANTI-, Zachilleus Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
33.708
Cevap
629
Favori
1.455.262
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Televizyonlar >> TV Tavsiyeleri >> TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      6 Mesaj
      09 Mart 2017 18:20:30

Dallas hocam 49 50 inch civarlarinda 4k smart menüsü kullanisli olacak sıkça kullanılacak oyun vs degilde normal kullanim icin 2500 lira civarı tavsiyeniz nedir biraz daha cikabilir bütçe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: dallass

• Yarbay
      5741 Mesaj
      09 Mart 2017 18:26:11 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: surveyor28

Dallas hocam 49 50 inch civarlarinda 4k smart menüsü kullanisli olacak sıkça kullanılacak oyun vs degilde normal kullanim icin 2500 lira civarı tavsiyeniz nedir biraz daha cikabilir bütçe

Samsung 50ku7000

• Er
      6 Mesaj
      09 Mart 2017 18:33:40
      quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: surveyor28

Samsung 50ku7000

Cevabınız için teşekkürler hocam

Ku serisi cihazlarda ghosting ve altyazı takılması sorunu olduğunu söylemişdi bir arkadaş doğruluk payı nedir birde paneli 50 hz mi 100 hz mi acaba

|
      |

• Yüzbaşı
      694 Mesaj
      09 Mart 2017 19:20:44
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

https://store.donanimhaber.com/0b/23/e0/0b23e0d8eaf918c55d8470e7d859c980.jpg

Dallas hocam 49ku7500 ses goruntu kalitesi olarak hosuma gitti ama ışık sizmasi cikti Tokat Samsung servisi bu normal gozuyle bakiyor iade ediyim mi sence ? Aynisindan alacak olsak daha hatasiz panel denk gelebilir mi

Banada kabul edilebilir boyutta gibi geldi

Peki bunun haricinde performans ve stabilite açısından ku7500'den memnunmusun

Eğer memnunsan kullanmana bak...

Tasarim goruntu kalitesi ses gayet iyi. Ama dun internetten film izlerken 40 dakika kadar sonra bellek yetersizliği gibi uyari verdi beyaz ekran geldi defalarca denedim acmadi. Caresini de arastirmadim iade edersem diye.

|
      |

• Yüzbaşı
      263 Mesaj
      09 Mart 2017 19:40:44
      Eylülde düğünüm var arkadaşlar tv için beklemelimiyim yoksa şimdi alsam da olur mu? 2016 model tv ler için fiyatlar aşağı yönlü mü yukarı yönlü mü olur?

Bütün Haklarım Saklıdır ®
      |l|lllll|lll||ll||lll
      ²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
      █║▌│█│║▌║││█║▌ ║▌║
    • Binbaşı
      1414 Mesaj
      09 Mart 2017 20:45:49

ben de eylülde evleniyorum ve 2017 bekliyorum hocam. belki dolar düşer o zaman'a kadar ama bu seviyeleri geçmez muhtemelen...
      |
      |
      SirSdü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN: acvarlik
    • Onbaşı
      19 Mesaj
      09 Mart 2017 20:50:19
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umudumx

Dallass kardeş ben Grundig 49vlx9600 modeli almak istiyorum uygunmu yardımcı olursanız sevinirim

Vlx9600 ips panele sahip ve eğer 3D kriterin yoksa

Va panelli bu modeli öneririm

Arçelik A49L 9672 5B

Merhaba Dallas bey;
      arçelik tv benimde hoşuma gitti, özellikleri açısından güzel. yalnız elektrik tüketimi konusunda baya bir yüksek gözüküyor internette, bu sıkıntı oluşturur mu? beko nun bazı modelleri de aynı. ek olarak mayıs başına kadar tv almam lazım, şimdi mi almalıyım tv yi yoksa 2017 serisini mi bekliyeyim. Teşekkür ederim...
      İyi çalışmalar...
      |
      |

• Yüzbaşı
      351 Mesaj
      09 Mart 2017 22:23:22

Hocam vestel 82 led tv vardı 3 yıl oldu garanti bitti arka led aydınlatması bozulmuş.400 tl istediler zaten 900 almıştık. 1300-1600 tl arası tv önerir misiniz günlük kullanım için
      |
      |
      dallass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      803 Mesaj
      09 Mart 2017 22:41:51

Hocam 4000tlye kadar 55inç sorunsuz bi cihaz arıyorum ne almalıyım sizce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      7935 Mesaj
      09 Mart 2017 23:54:07
      Samsung 49KS8500 3.699TL Vatan'da web'e özel!

Almayı düşünenler için kaçırılmayacak bir fiyat.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-49ks8500-49-123-cm-curved-suhd-smart-led-tv-dahili-hd-uydu-alicisi.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 9 Mart 2017; 23:56:16 >
      |
      |

• Onbaşı
      28 Mesaj
      10 Mart 2017 00:37:08

dallas hocam uzun zamandır başlığınızı takip ediyordum.Bugün vatandan samsung 49ks8500 aldım.İndirimleri telefonu nereden ve nasıl alıyoruz bilguniz var mı?

Bir de almış olduğum kablo ve duvar aparatı yeterli mi ?

|
      |

• Yarbay
      7935 Mesaj
      10 Mart 2017 01:23:52

KS8500 kullanıcıları başlığında cevap verilmiş size ama buradan da ben cevap vereyim izninizle, belki diğer düşünen arkadaşlara da yardımı olur.

https://www.samsungwa.com.tr/buevdesamsungvar

sitesinden bilgilerinizi girerek 49KS8500 için % 50 indirimli G532 model Samsung telefonu kredi kartı (havalede vardı sanırım) alabilirsiniz.

Sizden istenen bilgiler arasında TV nin faturası, servis montaj fişinin fotoğrafının da okunur bir şekilde siteye yüklenmesi istenmekte.

Güzel günlerde sorunsuzca kullanmanız dileklerimle.

Saygılarımla...
      |
      |
      alhsnsk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      28 Mesaj
      10 Mart 2017 01:42:27

Çok teşekkür ederim.

|
      |
      IRoN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      9 Mesaj
      10 Mart 2017 02:10:46
      Dallas hocam kafamda 3 tv var. ben çoğunlukla tv ve film seyrrtmekle birlikte arada sırada pc yi tv ye bağlarak oyun oynayan biriyim. Siz hangisini öneriyorsunuz; philips 43pus6401, samsung 43ku7000 ve lg 43uh650v yardımınız için şimdiden teşekkürlerler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AZOR_Ahaii -- 10 Mart 2017; 2:15:43 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      655 Mesaj
      10 Mart 2017 02:21:36

teşekkürler güzel bir cihaz evet ama biraz pahalı gibi bütçeme göre
      |
      |
      CARTEGENA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      180 Mesaj
      10 Mart 2017 02:32:06

hocam bu tv 50hz sanki kullanıcı yorumları o yönde
      |
      |
      dallass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      23 Mesaj
      10 Mart 2017 09:05:30

quote:

Sevgili Dallas fazla gezemiyorum ben ortapedik engelliyim bu ilk TV olacak bizim araştırdım internet üzerinden bu TV nın güzel olduğu söyleniyor. Bende dün Teknosa dan kadınlar günü özel indirimler 3035₺ ye birde abimin Axess kartina100 ₺ chip para alarak almak istedim 2935₺ ye ama dün sistem yoğunluğu nedeniyle bir türlü çekemedim takı 23.30 da bilgisayar üzerinden işlemi yaptık ama karttan çekilmiş sipariş yok. Şimdi aradım şuan için kayıt oluşturdular bu TV nın 6 adet gözlük 1yil süper paket tvbu hediyesi vardı bana güzel geldi fiyatı ama dedim ya gezemedigim için bu kadar bilgim var ama yardımcı olursanız sevinirim inan

Dallas sence Samsung 49 KS 8500 mı lg 58uh635 mı Grundig vlx 9600 mı bana yardımcı olursanız sevinirim inan

|
      |

• Yarbay
      5741 Mesaj
      10 Mart 2017 10:46:09 Konu Sahibi
      quote:

quote:

Sevgili Dallas fazla gezemiyorum ben ortapedik engelliyim bu ilk TV olacak bizim araştırdım internet üzerinden bu TV nın güzel olduğu söyleniyor. Bende dün Teknosa dan kadınlar günü özel indirimler 3035₺ ye birde abimin Axess kartina100 ₺ chip para alarak almak istedim 2935₺ ye ama dün sistem yoğunluğu nedeniyle bir türlü çekemedim takı 23.30 da bilgisayar üzerinden işlemi yaptık ama karttan çekilmiş sipariş yok. Şimdi aradım şuan için kayıt oluşturdular bu TV nın 6 adet gözlük 1yil süper paket tvbu hediyesi vardı bana güzel geldi fiyatı ama dedim ya gezemedigim için bu kadar bilgim var ama yardımcı olursanız sevinirim inan

Dallas sence Samsung 49 KS 8500 mı lg 58uh635 mı Grundig vlx 9600 mı bana yardımcı olursanız sevinirim inan

Kardeşim

Ks8500 fil, diğer dediklerin tavşandır...

• Yarbay
      5741 Mesaj
      10 Mart 2017 11:05:53 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: cbas

hocam bu tv 50hz sanki kullanıcı yorumları o yönde

Arkadaşım

Samsung 50ku7000"in 50 hz olduğunu ben bilmiyormuyum

Senin bütçe ve ebat kriterine göre

Benim sana önerdiğim 50ku7000'den başka daha performanslı bir model önerebilen varsa buyursun görelim.

|
      |

• Onbaşı
      23 Mesaj
      10 Mart 2017 11:18:55

quote:

quote:

quote:

Kardeşim

Ks8500 fil, diğer dediklerin tavşandır...

Ozaman KS 8500 mı alalım biraz daha bekleyip birde bana şunu de Dallas 2935 e vlx iyimi yoksa farklı bir model hakkını helal et çık soruyorum sana ama elimde değil

|
      |

Reklamlar
modasor
paykasa
SEO
Yeni Abonelik d-smart
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
2,184
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.