Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (2 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil
5 sn
88.078
Cevap
1.335
Favori
4.691.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
1. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TEZ74

Merhabalar 43,42, en kötü 40 inch en iyisi 43 inch 4k gerçek 200 hz 3d olmayan smart hiç önemli değil hatta olmasın bir tv arıyorum.Büyük ekran demeyin 47 aldım pişman oldum oda küçük ve zaten projeksiyonum var.Gerçek 200 hz en kötü 100 hz 43 inch 4k bir tv tavsiyelerinize ihtiyacım var.Görüntü konusunda hassasım bütün falsoları hataları görüyorum ve tv izlerken tek yaptığım bu falsoları bulmaya çalışmak.Evet kötü bir huy bu yüzden de tv beğenemiyorum.Arada pc de bağlayacağım için lag da önemli.Varmı böyle bir tv.Vestel 43UA8900 ve LG 43UH650V bu iki model benim bulabildiklerim.Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Aynı düşüncedeyim hocam bulursanız haber verin lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TEZ74 T kullanıcısına yanıt
    forum_m F kullanıcısına yanıt
    Özellikle ses donanımı ve 3D (ayda yılda kullanılsada fazla özellik göz çıkarmaz) olduğu için,sana tavsiyem
    Vestel 43ua9400 olacaktır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 3 Haziran 2016; 10:40:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

bende hiçbirşey anlamadım o arkadaşın yazdıklarından.
    ozel mesaj attım cevapta vermedi.
    amacı yardımcı olmak filan değil şov yapmak sanırım.
    yardımcı olmak olsa en azından nezaketen bir kelime birşey yazardı.

Ben bunu iki yıldır söylüyorum "anlayamazsınız" anlaşılabilmesi için bu konuda biz tez hazırlanması yada
    Şifre çözücü decoderler kullanılması lazım...

• xSoWhatx kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bütçe ebat kriterin nedir,
    Ve neden özellikle philips?

• dallass kullanıcısına yanıt
    Hocam 3d panelin normal görüntüyü bozduğunu düşünüyorum.3d panel kullanıp beğenmemem bunun sebebi; onun için önerdiğiniz modeli şimdilik pas geçmiştim.3d olmayan vestel ilgimi çekti ama gerçek 100 hz olduğundan şüpheliyim.Cevabınız için teşekkür ederim.
  • Smart + tv ariyorum. 4k ya gerek yok full hd olmasi yeterli. Butce her turlu ayirabilirim ama gerek olmadigini dusunuyorum. 1000 tl gibi bir butce dusundjm 39-42" arasi gibi dusunuyorum. Bim'de regal gormustum fiyati da 900du ama almadim acaba almali miydim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 3 Haziran 2016; 10:52:50 >
  • Sanırım gerçek 200 hz; 48 inch panelin altına koymuyorlar.43 inch de en yüksek gerçek 100 hz panel bulunmakta.
  • sadist26 kullanıcısına yanıt
    Sana tavsiyem, güzel bir fiyat performans ürünü olan
    Vestel 43ua8900'ü öneririm
    Kullacı yorumlarıda iyi yönde olumlu...

VESTEL HAKKINDA
    Türkiyede vestel fp'nin kralıdır,
    Öyle veya böyle ürünleriyle servis hizmetiyle tercih edilmesi gereken bir markadır,
    Öte yandan hernekadar bazı kendini bilmezlerce edilen "vestel yerli malı değil, sadece montaj yapıyorlar" sözlerine asla kulak asmayın,
    Bu marka tek gurur kaynağımızdır, milli sermayemizdir.
    Onlara kalsa sanırsın iphone tek bir firma tarafından yapılıyor,
    Halbuki tüm parçaların yapıldığı ülkeler farklıdır,montaj yapıldığı yer başkadır,
    Sonuçta ipohone markası hangi ülkenindir amerika, işte önemli olanda budur.
    Yani iphonenin ekranını samsung üretiyor diye iphone'nin sahibi kore olmuyor.

• TEZ74 T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım 32/39/40/43 ebatlarda tabiki (gerçek panek hızları) 100/120/200 lere gerek yoktur,
    Bu ebatlara çok daha düşük hertz oranları fazlasıyle yeterli olacaktır oluyorda...

Sen o 3D olayını heleki bu ebatlarda kafana takma,
    Ve yine söylüyorum 9400'ü al pişman olmaz üstelik birde bana tşk. edersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

Smart + tv ariyorum. 4k ya gerek yok full hd olmasi yeterli. Butce her turlu ayirabilirim ama gerek olmadigini dusunuyorum. 1000 tl gibi bir butce dusundjm 39-42" arasi gibi dusunuyorum. Bim'de regal gormustum fiyati da 900du ama almadim acaba almali miydim?

Arkadaşım
    4k istemiyorum fulhd işimi görür tercihine hiçbir sözüm olamaz,
    Takıldığım nokta hem diyorsunki "bütçeyi her türlü ayırabilirim, ama gerek duymuyorum"
    Ve ardından "bimde regal gördüm fiyatı 900'dü"
    Yani bütçede sıkıntı yok ama,
    Gözüne 900tllik bir tv kestiriyorsun,
    Böyle tv seçimi olmaz.
    Çünkü 7/9 sene kullacağın bir tvde, böylesi neüdiği belirsiz markaları sırf fiyatı düşük diye evinize sokmayın...

Sen şu çıkabileceğin max bütçe kriteri bir yaz ondan sonra bakalım ne yapabiliriz diye...

• TAVSİYE KONUSU
    Bu konuda tavsiye isterken elbette düşündüğünüz modeli yazın ama
    Daha önemlisi fiyat ebat kriterinizi mutlaka ama mutlaka belirtiniz.

Yoksa durum aynen şöyle oluyor,
    Büyük bir kentte(yüzlerce tv marka model var) birisini arıyorsun,
    Adres sorduklarına (hangi tv'yi almalıyım) ise, adresi bilmiyorun ama sarı çizmeli mehmet ağa diyorsun...
    Herzaman söylediğim gibi böyle biyere varılmaz..

Merhaba arkadaşlar.Babamlara 1700 civarı bir tv bakıyoruz çok bir özellik istemez.4 k,smart falan anlamazlar.Görüntü güzel ve uzun ömürlü olsun yeter.Aklımda vestel 48 fa 8200 var ne dersiniz?Ya da başka bir marka veya öneriniz var mı?43 inç de çok iyi bir cihazsa olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

TAVSİYE KONUSU
    Bu konuda tavsiye isterken elbette düşündüğünüz modeli yazın ama
    Daha önemlisi fiyat ebat kriterinizi mutlaka ama mutlaka belirtiniz.

Yoksa durum aynen şöyle oluyor,
    Büyük bir kentte(yüzlerce tv marka model var) birisini arıyorsun,
    Adres sorduklarına (hangi tv'yi almalıyım) ise, adresi bilmiyorun ama sarı çizmeli mehmet ağa diyorsun...
    Herzaman söylediğim gibi böyle biyere varılmaz..

dallas hocam,

butce max 5000 tl olsa direk 55" bir tv soyle desem uhd ne dersin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serqan_ -- 3 Haziran 2016; 13:55:56 >
  • Beyler Samsung 40JU6410 bu tv 40 inch, özelliğine baktığımda 50hz görünüyor.Fiyat da 2200-2350 arasında değişmekte.Nasıl oluyorda 50 hz panel bu fiyata çıkıyor.Acaba tv nin içinden başka bir şey mi çıkıyor anlamadım ben bu işi.Dallas kardeşim bu ebat larda hz takılma diyor ama bence 50hz ile 100 hz panel arasında çok fark var.
  • s.a bütün arakdaşlara iyi günler dilerim. iki televizyon arasında kaldım size danışmak istedim yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten. Vestel 40UA9300(1500 tl civarı alabiliyorum) ve Vestel 43UA9400 (1900 tl civarı alabiliyorum) sizce hangisini tercih etmeliyim yada lg samsung gibi markalara mı yönelmem gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edi_irvine

s.a bütün arakdaşlara iyi günler dilerim. iki televizyon arasında kaldım size danışmak istedim yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten. Vestel 40UA9300(1500 tl civarı alabiliyorum) ve Vestel 43UA9400 (1900 tl civarı alabiliyorum) sizce hangisini tercih etmeliyim yada lg samsung gibi markalara mı yönelmem gerekir.

Cevap çok ama çok basit
    Bırakın bu iki model arasında fark olup olmamasını,
    Arada fark olmasa, ve bütçe babındada bir problem yoksa,
    sırf ekrani büyük olduğu için dahi vestel 43ua9400 tercih edilmeli.
    Ki 9400'ün ses donanımı daha iyi...

• dalls hocam birde benim soruyu cevaplasan.hemen iki ustte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Merhaba arkadaşlar.Babamlara 1700 civarı bir tv bakıyoruz çok bir özellik istemez.4 k,smart falan anlamazlar.Görüntü güzel ve uzun ömürlü olsun yeter.Aklımda vestel 48 fa 8200 var ne dersiniz?Ya da başka bir marka veya öneriniz var mı?43 inç de çok iyi bir cihazsa olabilir.

Sana hayır diyemeyeceğin bir model öneriyorum,
    Vestel 49FA9000
    Hem sesiyle hem performansıyle hem air mouse kumandasıyle 8200 den daha iyi bir model,şimdiden hayırlı olsun...
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/vestel-49fa9000-49-fhd-3d-smart-led-lcd-tv-225570263?aff_id=21&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggap_n=21&ggap_c=&ggap_c=&ggmktg=Affiliate|GO|21|1774|banner|||&mpch=ads&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggmktg1=Affiliate*GO******&scxid=14489-197538-2357-0

çok teşekkür ederim hocam. ama bütcem için biraz Vestel 40UA9300 daha uygun olacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edi_irvine

çok teşekkür ederim hocam. ama bütcem için biraz Vestel 40UA9300 daha uygun olacak gibi.

Tamam ne diyeyim
    Ama ben senin yerinde olsaydım ve aradaki 400 çok çok sorun teşkil etmeseydi kararımı kesinlikle 43ua9400 den yana kullanırdım.
    Çünkü o 40 inç sana ilerde çok küçük gelecek usta keşke seni dinleseydim diye kulağımı çınlatacaksın biliyorum :)

Ama gerçekte bütçe sıkıntıysa o 9300 de fena değil tabiki alabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 3 Haziran 2016; 15:55:27 >
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.