Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (278. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 12 Misafir - 15 Masaüstü5 Mobil4 iOS
5 sn
88.057
Cevap
1.333
Favori
4.691.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #18
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sizin açıkladığınız gibi garanti sadece voltaj kaynaklı sorunları kapsıyor ve muhatap bimeks oluyor yani marka bakmıyor bu işe ...
    daha önce de yazdığımı hatırlıyorum ama unutulmuş olabilir hatırlatayım; vestel 49ua8900 alıyordum bimeksten, bana bu garantiden bahsettiler ...
    -"tamam" dedim, "şimdi vestel'i arayıp sorayım yada vestel bayiine gidip geleyim, eğer bu garantiyi tanıyorlarsa hemen dönüp alıyorum" ...
    bunu der demez eleman kıvırmaya başladı ...
    dedim ki "4 sene sonra panel arızası yaparsa garantiden değişir mi ?" ... eleman başladı bozuk plak gibi "voltaj"dan bahsetmeye ... "tamam, mesele anlaşıldı" dedim almadım ...
  • Ha birde dallass hocam, alıntı yaptığın mesajda ambilightın ekstra yorduğunu tv yi, işlemciye yük bindirdiğini bununda tv performansını olumsuz etkilediğini söylemiştin. Doğrudur, mantıklı yani, ki senin albaninin bir kaç arkadaş daha sizin gibi onların bilgi ve tecrübesine lafım yok, haddimi bilirim yani. Yalnız dediğim gibi sony 5015 sony 2016 sayfalarınıda takip ediyorum mesela, sonylerde ambilght olmamasına rağmen ordaki arkadaşlarda androitin yavaşlığından bahsediyorlar, galiba bu marka yada ışıkla falan değilde androidin kendisiyle ilgili birşey. zamanla oturur galiba ama o zamana kadarda otur otur basur olacaz ve ya :)
  • O halde hislerimde yanılmamışım, ve bu sayede 400 lira cebimde kaldı :) şimdi o 400 le ne alayım, ilk kez böyle led tv alıyorum, alınca ne yapacağım biraz yabancıyım yani, bi kaç siyah beyaz mavi kırmızı resim indirip ölü piksel kontrolü yapacağım, başka birşey yapmak gerekiyor mu, yada almak. ne bileyim kablodur, voltaj ayarlayıcı vs. ?
  • ramço07 R kullanıcısına yanıt
    akım korumalı çoklu priz alabilirsiniz ...
    hdmı kablonuz yoksa iyisinden alabilirsiniz ...
  • 48-49-50 inc
    Ağırlıklı dizi,film izlenecek o yüzden ses sisteminin de iyi olmasını bekliyorum
    3000-4000 TL'lik bir bütçe
    3D, oyun vb önemli değil.

Hangi TV'yi tavsiye edersiniz?
  • Tegir T kullanıcısına yanıt
    Samsung 50ku7000

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akım korumalı priz.. tamam, tavsiye edebileceğin bir marka varmı kardeşim. Birde bu hdmi kablo yarın kurulumda servis gelince hemen lazım mı yani ilk kurulumda, yoksa ilerde laptop bağlayacağım, dvd bağlayacağım falan dersem mi lazım olacak. yani kısaca yarın ilk kurulumda bu hdmi kablo hemen lazım değil değil mi,yoksa çıkıp alayım bu akşamdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramço07

Akım korumalı priz.. tamam, tavsiye edebileceğin bir marka varmı kardeşim. Birde bu hdmi kablo yarın kurulumda servis gelince hemen lazım mı yani ilk kurulumda, yoksa ilerde laptop bağlayacağım, dvd bağlayacağım falan dersem mi lazım olacak. yani kısaca yarın ilk kurulumda bu hdmi kablo hemen lazım değil değil mi,yoksa çıkıp alayım bu akşamdan.

http://www.hepsiburada.com/philips-spn3040c-4-lu-900jules-2m-beyaz-akim-korumali-priz-p-BS42315

• ultimance teşekkürler. yorumları okudum linkten gayet başarılı bi alet, sipariş vereceğim bende. şu hdmi gerekliliği, yani kurulum anında lazım mı konusunda iki kelam edene bir "Allah Razı Olsun"um var.. :)
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Bu fiyat aralığında JU7500, JU7000 ve UH850V modelleri de tavsiye ediliyordu, kafam baya karışmıştı. Teşekkürler tavsiyeniz için.
  • ramço07 R kullanıcısına yanıt
    kurulumda tv'nin uydu alıcısı kullanılacağı için hdmı gerekmez, harici uydu için gerekli ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramço07

ultimance teşekkürler. yorumları okudum linkten gayet başarılı bi alet, sipariş vereceğim bende. şu hdmi gerekliliği, yani kurulum anında lazım mı konusunda iki kelam edene bir "Allah Razı Olsun"um var.. :)

HDMI kablo laptop ya da başka cihaz bağlarken lazım olur. Şimdilik lazım değil.

• akım korumalı prizde belkin iyi markadır ... philips, tunçmatik ve s-link de iyidir ...
    dallas hocam,

ambilight agırlastırır tv y, demişssiniz.peki ambilight devre dışı bırakılamıyor mu?bırakılırsa performansı yukselir mi?

tesekkurler.
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum. Yarın bi kursunlar, ölen yiten piksel falan olmaz inşallah ondan sonra yavaş yavaş oturturuz sistemi. Kablo tochpad vs. Bu arada "Allah Razı Olsun" :)
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşim, Bayberty'de yardımcı olmuş. Allah razı olsun.
  • serqan_ kullanıcısına yanıt
    Aaa, doğru bak. Bi kaç satıcı ambilight kapatılabiliyor demişlerdi. E o kapatılınca işlemciye binen yük biraz azalır düz mantık. ??? dallass hocam bizim düz mantık bu karmaşık sistemde işliyor mu ?
    slm ado kullanıcının selamı var bu mjı size göndermemi söyledi siz yardımcı olurmusunuz LG 49UF8507 SMART 3D WİFİ 4K UHD WEBOS LG
    VESTEL 4K 3D SMART 55CA9550 140 EKRAN KAVİSLİ
    Philips 49PUK7100/12 124 Ekran 4K Ultra HD 3D
    SAMSUNG UE50JS7200 4K SMART SUHD LED TV 50 bu dört tv arasındaki frklar nedir sadece vestel 55 inç ama genel anlamda birbirinden önemli ciddi farkı ndir rica etsem

• Arkadaşlar, Sony 43W805C modelini almayı düşünüyorum.

Benim için yayın kalitesi çok önemli, tavsiye eder misiniz. Teşekkürler...
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bende bu cihazı bekliyordum. Ama js9500 curved değilmi? Ks8000 düz diye bekledik fiyata bak ya! Fiyaskooo...

• 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.