Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: QRX , Rsel Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.082
Cevap
1.335
Favori
4.692.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anlaşıldı tamam :)
    Samsung 50KU7000
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    Şuan için hayır ama yeni duyurulacak konsolların 4K olacağı söylentisi var bakalım ne derece doğru.
  • @dallass abi linki unutmussun :) nerden alim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda 88

Şuan için hayır ama yeni duyurulacak konsolların 4K olacağı söylentisi var bakalım ne derece doğru.

Aynen katılıyorum birkaç seneye kalmaz geçerler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordum11

@dallass abi linki unutmussun :) nerden alim

SAMSUNG 50KU7000 TEKNOSA
  • Beklenen tv SAMSUNG 60KS8000 nihayet TR'de bir site stoğuna girdi,
    Amma velakin şaka gibi site sahipleri dahi bu panelin henüz CURVED'mi DÜZ'mü olduğuna karar vermediler

SAMSUNG 60KS8000
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Beklenen tv SAMSUNG 60KS8000 nihayet TR'de bir site stoğuna girdi,
    Amma velakin şaka gibi site sahipleri dahi bu panelin henüz CURVED'mi DÜZ'mü olduğuna karar vermediler

SAMSUNG 60KS8000

Çok pahalı geçmiş olsun Ekran boyutundan feragat edip geçen senenin üst modelini alırım daha iyi.

55JS9000

• Arkadaşlar bu akıllı tv leri alınca, yani aldığımız gün evde internet bağlı olması gerekiyor mu, hani ayarlamalar falan yapmak için. Önce internet bağlatıp sonra mı tv almalıyız. Birde birşey, ben normalde telefonun internetini bluetooth ile laptopa bağlayıp internet kullanıyorum laptopdan, aynı şekilde telefonun internetini tv ile paylaşıp internetti tv üzerinden de kullanabiliyor muyuz. kullanıcı arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
  • Aptal kutusu akıllı olmaya kalkarsa bu kadar olur demek ki. Buradan yetkililere sesleniyorum. Bu akıllı tv olayı saçmalıktır. Ben bir markanın aldım. Ne internetteki bir videoyu açabiliyor ne içindeki bir uygulama işe yarıyor. Tamamen uydurmaca. Bilgisayar ile kullanmak bana daha mantıklı geliyor. Akıllı olayını yapamıyorlar. Veya pazarlama amaçlı kısıtlı geliştiriyorlar.

• kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun kardeşim iyi günlerde kullan. Servis menüsündeki ayarla oynamak çok başını ağrıtır diye uyardıktan sonra sana verilen akıllı kumanda'nın haricinde bir lg kumandası ile instart tuşuna basılı tut, senden şifre isteyecek sırasıyla 0-4-1-3 gir.Sadece bak lütfen! Sol altta UTT yazar o değer senin tv panel çalışma saatidir.Hiçbirşey kurcalamadan exit yap . Yoksa lg servisi ile akraba olursun . İncelemelerini bekliyoruz

• 50js7200 mü 50ku7000 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reppu

50js7200 mü 50ku7000 mi?

50KU7000

• ramço07 R kullanıcısına yanıt
    Gerekmiyor. Uydu baglanti kablosu olmasi yeterli.

• sshqiponja kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Kutudan tek kumanda cikti. Bi tane daha kumanda mi almam lazim.

Real atletico macini izledim ilk olarak. Standar renk modu bence en guzeli oldukca dogal. Tvnin sesi de muthis. 100 uzerinden 15 te bile bangir bangir. 65 inc alayim diyordum ama eve gelip de izleyince 4 metreden 55 incin bile cogu kisiye buyuk gelecegini anladim. Siyahlar ve siyahlardaki ayrinti muazzam. (Siyah agirlikli film vardi beyaz tvde)

Mac esnasinda 3d moda gecip oyle izledim bi ara yayin 3d olmamasina ragmen 3dye donusturucu gayet basariliydi. Ozellikle yakin cekimlerde cok iyiydi. Hd yayinlar da gayet iyi ozellikle star hdnin yayin kalitesini begendim.

Uydu kablom olmadigi icin servis flashtan sirali kanal listesini atmisti gidip aldim kabloyu. Demin baktigimda trt 4kyi bulamadim. Kanal listesini yeniliyorum simdi trt 4kyi bulup yorumumu yapicam.

• sshqiponja kullanıcısına yanıt
    Kanal ismini kumandayla yazarak kanal bulma var mi acaba.

• Herkese hayırlı geceler evimde dsmart hd full paket , superonline fiber internet ve gtx 970 li bi oyun bilgisayarım var :)

3000tl ye kadar tv bakıyorum ve hiç anlamıyorum tvlerden :) . Hem oyun oynamak hem film izlemek hemde belgesel kanallarını zevk alarak izlemek istiyorum.

Dizi izlemiyoruz sadece belgesel spor oyun kombin bu :) Tavsiye veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    peki sizin önerebileceğiniz bir model var mı ?
    bugün teknosadaki bir arkadaşım JS9000 samsung önerdi kafam iyice karışiyor... :(
  • samsung ledleri sönmüştü benimkinin. garanti devam ediyor diye ücretsiz değişmişlerdi.

şimdi garanti dışı. aynı olay olsa ne kadar masraf olacak ?

led dediğimiz de televizyonun %85'i yahu.
  • eroled kullanıcısına yanıt
    Samsung 60KS8000'in tr stoğuna girdiğini haber verdim,
    Devamında ise güya bu işi yapanları daha henüz sattıkları tvnin düzmü curvedmi olduğunu bilmiyorlar diyede ti'ye aldım..
    Çünkü satan sitede hala curved kavisli yazıyor gülermisin ağlarmısın...

Öte yandan samsung'un bu yamuk tv'de ısrarcı olmasını anlamıyorum.
    Neredeyse tüm çıkardıkları ks serisi yamuk,
    Curvedler teknik anlamda abartıldığı gibi bir derinlik sağlamıyor,
    Sağlamadığı gibi Yayında olması gereken sabit tüm düz çizgilerin içbükey gözükmeside işin komedisi,
    Bu çizgiler sadece tvnin tam karşısına oturunca düzgün gözüküyor,
    Hatta oturma gurubunuz yandaysa ve bir foutbolseverseniz, hiç maç izlemeyin daha iyi,
    Sanırsın evde tek başına ve yine ekranın tam karşısında yer alan tek olan koltuğu sahiplenecek aile bireylerini odadan kovacaksın,
    Bu konuda şaka yapmıyorum yani ciddi ciddi curved tv alacaklar bu konuyu durup biraz düşünsünler.
    Çünkü alışageldiğiniz tv izleme zevkiniz kaybolabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 29 Mayıs 2016; 10:35:14 >

• 9 yıllık 32 inç samsung artık salona küçük geliyor, ama sağlammış tek bir sorun yaşatmadı. (LE32B651T3W)

55 veya 50" fiyat aralığım yok, 3D istemiyoruz açıkçası pek film de pek izlenmiyor tek bir usb girişi bile yeterli. Ne alınabilir?

Ayrıca 4K olayını anlamadım ben 2009 da samsung aldığımda FHD almıştım fazla para vererek kanallar FHD yayına 6-7 senede anca geçebildi. FHD yayında, 4k televizyon fhd televizyona göre daha mı güzel gösteriyor?
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.