Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: karaoghlu , batarist , krls , krls , caso , saitates Daha Az
6 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 10 Misafir - 11 Masaüstü5 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
88.159
Cevap
1.336
Favori
4.694.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 16941695169616971698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hazırcılık gibi gözükebilir yorumum ancak TV teknolojisinden çok uzak kalmışım, yorumları okuyorum ama çoğu terimi anlamıyorum bile. Bu sebeple aşağıdaki amaçlara ve bütçeye uygun model önerirseniz çok sevineceğim.

55" , 3500 - 4000 bütçe.

Kullanım amacı;

- Netflix ya da USB den film/dizi.
    - Laptop' u kablosuz olarak TV ye sorunsuz bir şekilde yansıtma. (Gerekli bir özellik benim için.)
    - Samsung' da altyazı çıktığında parlaklık değişimi gibi bir sorun okudum. Benim şu anki TV'm de de buna benzer bir sorun var. Sadece altyazılı izlediğim için büyük problem oluyor bunu göz önünde bulundurmak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler.
  • Mu9000 almayi dusunecegim bir model degil ama forumdaki insanlara markayi saklayip bir de mevcutta izledigi mesafelerden ayni goruntuyu izletsek cogu hangisi hangi marka model anlayamazlar .

Ben bir ara 82 lik olmasi avantaji ile mu8000 bile dusunmustum , sonra projektor alirim diyerek 65 oled aldim gunluk seyler icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://urun.n11.com/led-tv/samsung-55nu8000-55-4k-uhd-8-serisi-smart-led-tv-2018-P257899412?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comp&utm_term=21

acaba bu satıcı güvenli midir bide ödeme seçenekleri nde 12 taksit imkanı sunuyor doğru mudur acaba sipariş veriyimi yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chief1905 -- 24 Haziran 2018; 16:47:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Çok extreme koşullar olmadığı sürece (ürün gamına bağlı olmakla beraber) internetten ürün almıyorum. Ürünü görme, inceleme, diğer ürünler ile karşılaştırma yapmadan pek ürün almadım hayatımda. 300 500 lira fazla veririm gerekirse uçakla başka şehre gidip inceledikten sonra sipariş veririm. Bu yüzden hiç üzülmedim. Bu satıcıların tutarsızlığı ve internetten ürün alanların daha büyük yüzde ile sorunlar yaşadığı bir gerçek. İnce eleyip sık dokumakta fayda var.
  • frozensoul kullanıcısına yanıt
    Hocam söylediklerin doğru ama bu teknoloji marketleri 12 taksit yapmıyor diye biliyorum birde üstü ne 6200-6300 fiyat yazıyorlar napicam şaşırdım

• Nacizane fikrim hocam. Fiyat icin de iyi arastirmak lazim, ankara kentpark lg magazasindan oled satin almistim elden, netten daha iyi fiyat veriyordu. Oyle seyleri arastirip bulmak lazim tabi. Isiniz rast gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 24 Haziran 2018; 18:43:25 >
  • _Mch_ _ kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan.

Mu9000 benim de düşündüğüm bir modeldi hatta sony 9005 vardı galiba o da tavsiye ediliyordu. Eğer yerim büyük olsa düşünürdüm ama 50 inç bile benim için limitte...

Bu iş öyle bir şey ki ne kadar çok para o kadar daha iyi ürün alıyorsun. 5,000 TL verirsen senin TV belki en iyisi üstüne biraz daha kat Sony al. Yada limiti arttır mesela LG vardır belki?

Sonuçta öncelikle bütçeye göre tercih yapıyorsun. Dolar olmuş 4.70 TL yarın ne olacağı belli değil. TV fiyatı hiç düşmüyor. Yeni model de gelmiyor veya gelse bile olan pahalı. Yerli üretim diyorlar onu da kullananlar şikayet ediyor. Forumda var ilgili sayfalarda!

Şunu anladım ki çok detaycı olan kolay memnun olmaz. Beklenti düşünce daha kolay tatmin ve mutlu oluyorsun.
    Eyvallah hocam bi mağaza lardan fiyat aliyim

• TV önerisiyle ilgisi yok ama, android TV ile (Sony) oyun kolu kullanan var mı? Sony'nin taklit ürünleri var, uzun süreli memnuniyetle kullanan var mı?

• Dolar 4.77den 1 haftada4.57 20 kurus dustu ama tv fiyatlari nedense yukseldi guya dolar kuruna geliyor derler.

• Media markta 2018 model direct led 55pus7303 para iadesi ve anivantajixi düşünce 3600 e geliyor sanki f/p olarak alınabilir gibi

• Geçen günlerde notulius avm deki teknosaya yolum dustu.4.5 tane lg oled tv ye baktıgımda hepsinde ekran yanığı vardı.Lg oledler sıkıntı sanırım.
  • 28 Kasım 2017 tarihinde aşağıdaki mesajı paylaşmıştım.

"Ben radko arkadaşın "Bu paylaştığını şu konuda dahttps://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=98334172 herkes görmüş olur." cümlesi üzerine paylaştım. Usul açısından rica içeren bir cümleyi tercih ederdim. Konu sahibinin "Ben demiştim" yazısını okuyunca paylaştığıma pişman oldum. Tüketici mahkemesi ile ilgili süreci konuyla ilgilenenen arkadaşlarla paylaşacağım."

Tüketici hakem heyetinin lehimde karar verdi ilgilen arkadaşlara duyurulur.

• kvardar77 kullanıcısına yanıt
    Benim ilk aldığım oledi değişirme sebebim. Özellikle uzun süre kullanımlarda çok rahatsız edici bir sıkıntı, ayrıca arkadaslarımın her gün ekranda yanık olmuşmu kontrolü yapmalarına ve paranoidleşmelerine şahit oldugum icin ayrıca antipati duyuyorum :D
  • t1g1n T kullanıcısına yanıt
    Dostum mumkunse sorun yasadigin sureci anlatan mesajin varsa paylasirmisin profilin gizli gozukmuyor, surecin yardimci olabilecegi birileri olabilir. Tebrikler

Ürünün yazılımında ve renk ayarlarında sorun vardı. Ürün renk ayarı yaparken kapanıyordu. Servis - n11 - satıcı firma derken mağduriyetim giderilmedi. Tüketici hakem heyeti kararı ile bir kaç gün içerisinde paramı geri almam sonucunda olay kapanacak.
  • 1 yil ile ilgili madde var acaba 1 yil icinde de kullanabiliyormuyuz bu hakki bilgilendirme yapilmamasini o one surerek? Life hacki var mi bu isin :) Yoksa 2 hafta icinde iade talebi olusturmamiz mi gerek bunun gecerli olmasi icin illa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 25 Haziran 2018; 19:18:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frozensoul

1 yil ile ilgili madde var acaba 1 yil icinde de kullanabiliyormuyuz bu hakki bilgilendirme yapilmamasini o one surerek? Life hacki var mi bu isin :) Yoksa 2 hafta icinde iade talebi olusturmamiz mi gerek bunun gecerli olmasi icin illa

Buradaki 1 yıllık ifade "Tüketici, cayma hakkı konusunda gerektiği şekilde bilgilendirilemezse" şartına bağlı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    MEsafeli satış sözleşmesinde yazılan maddeler, otomatik olarak bilgilendirme yapıldığını gösteriyor o halde.
    Merhaba t1g1n,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • 
Sayfa: önceki 16941695169616971698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.