Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ex-kuzey , Fixx Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin sorununuz ne biliyor musunuz, herkesin önce bütçesine bakmadan sonrada kullanım amacına bakmadan cebinden çok daha fazla para çıkartmaya çalışarak mu8000 veya mu9000 aldırmaya çalışmanız.

Adam sony 9005 alacagim diyor, hemen android ı kötülemeye başlıyorsunuz. Oled alacağım diyor yanık muhabbeti yaparak mu9000 aldırmaya çalışıyorsunuz. Fanboy oldugunuz için bel altı vurmaya çalışıyorsunuz.

Bütçesi düşük olana öneri bile yapamıyorsunuz.

Çünkü sizin için potansiyel prim kaynağı değiller.

50hz ile 100hz tv yi karşılaştırıp 100hz çok düşük performanslı 50hz daha iyi diyebiliyorsunuz.

Göklere çıkardığınız va panelli samsungların hiçbir kötü yanını bir defa olsun yazmıyorsunuz.

Hep farklı markaların açıklarını yazarak insanları kandiriyorsunuz.

Hiçbirşey bulamazsanız hakaret ediyor, uzun uzun yazarak gevezelik yapıp konuyu msg çöplüğü haline getiriyorsunuz.

Tek öğrendiğiniz\bildiğiniz şeyin ips panelin rgbw dizilimi olduğu. Bunu çok kötü birşeymiş gibi sürekli yerin dibine sokup kendinizden başka herkese hiçbirşey bilmediği suçlaması yapıyorsunuz.

Yani nerenizden tutsam elimde kalıyorsunuz.

1000lerce msg yazmışsınız ama 1 msginizda da ya bu adam bu konudan anlıyor bende bu bilgiyi bundan öğrendim diyebilecek tek lüzumlu msginiz yok.

Tek yaptığınız papağan gibi belli şeyleri tekrarlamak, insanlara sataşmak vs.vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• RNNN kullanıcısına yanıt
    1400 lirada fiyat farkı yazıyor mu. Benim sıkıntım yok, ve iddia ettiğim şey ortada. Bu konu buraya nasıl geldi. Fiyat performans olarak ips alınabilir dedim. Siz çöp gözüyle baktınız diye geldi. İşinize gelince puanı gösterip, işinize gelmeyince puanı görmezden gelip, oled mavi ışık veriyor diye geldi. Konuyu dağıtıp buralara getiren sizsiniz başkası değil. Kendi yazdıklarıniz bile bir birini uzatmaya gerek yok. Bir sonra ki TV tavsiyesi zaten belli

• Yahu bana ps4 pro için maksimum 4bin₺ civarı bir tv önerecek bir Allah’ın kulu yok mu? Fanatiklik falan değil doğru düzgün bir model tavsiyesi istiyorum, lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serkanhnr kullanıcısına yanıt
    Şükür beni anlayan birisi çıktı

• drkayzer kullanıcısına yanıt
    Neyi önerelim dostum, saatlerdir bunun kavgasını veriyorum burada. İps mi ıyyy renk dizilimi berbat. Sonymi, gününüzün ve geleceğin işletim sistemi olan arkasını google a dayamış android var berbat. Ne kalıyor geriye sen biliyorsun

• _Mch_ _ kullanıcısına yanıt
    Yahu ben oyun oynuycam, hiç anlamam zaten ıps va falan. Görüntü güzel olsun onun derdindeyim :)

Aynen öyle.

Ps4 pro için sony modeli öneriyoruz, 2-3 kişi var üstümüze saldırıyorlar gördüğünüz üzere.

• LG OLED55B7 ŞUAN ANKARA KENTPARK AVM 7500 TLDEN SATLYOR TAVSİYE EDERİM..
  • serkanhnr kullanıcısına yanıt
    Sizin sorununuz ne biliyor musunuz, herkesin önce bütçesine bakmadan sonrada kullanım amacına bakmadan cebinden çok daha fazla para çıkartmaya çalışarak mu8000 veya mu9000 aldırmaya çalışmanız.

cevap

bütçesi bu modellere çok yakın olmayan hiç kimseye bu modelleri alın demedim adam 4000tl ips panele vereceğine 500-600tl daha fazlasını verip performans olarak getirisinin bu 500-600tl farktan çok daha fazla olduğunu söyledim

Adam sony 9005 alacagim diyor, hemen android ı kötülemeye başlıyorsunuz. Oled alacağım diyor yanık muhabbeti yaparak mu9000 aldırmaya çalışıyorsunuz. Fanboy oldugunuz için bel altı vurmaya çalışıyorsunuz.

cevap

bu konuda bütçesi uygun olan herkese işletim sistemi önemli değilse kesinlikle sony alın dedim performans olarak daha iyidir dedim işletim sistemi ekran yansıma önemliyse mu9000 de performanstan bir tık ödün verilerek alınabilir dedim..oled alacak adama bir mesajımda dahi mu9000 önermedim burda kendi yalanlarınla insanları kandırıp bizi gömmenin peşindesin bu yaptığımı iddaa ettiğin şeyleri ekran görüntülerine koy buraya profilim açık bir tane dediğn gibi mesajım varsa bu konuya daha yazmayacağım

Bütçesi düşük olana öneri bile yapamıyorsunuz.

cevap

bütçesi düşük olana durumu anlatıyorum bu fiyat aralığında bu modeller var biraz daha yukarısındada şu modeller var performans olarak artıları eksileri bunlardır diyorum onlarında neredeyse %80 aynı paneli kullanıyor garanti servis artısı olan modellerden birini mağazada kendiniz beğenin diyorum çünkü tv ler aynı sadece markaları farklı ne yapsaydım kendim tv mi üretseydim ?

50hz ile 100hz tv yi karşılaştırıp 100hz çok düşük performanslı 50hz daha iyi diyebiliyorsunuz.

yine kendi hayal dünyandan yazıyorsun 50hz bir tv asla ve asla 100hz bir tv den motion konusunda daha performanslıdır demedim dememde ama sen kalkıp burda diğer özellikleri berbat olan ips panel rgbw dizilim kontrast yerlerde siyahlar berbat sj800v modelini sırf 100hz diye önerip her konuda çok daha performanslı olan mu8000 modelini sırf 50hz diye gömemezsin lg yede 100hz diye bu tv daha iyidir diyemezsin bir tv nin sadece 100hz olması tercih için tek başına kesinlikle bi kriter olamaz tv performansını genel olarak ele alırsın bunu bile anlamayan sen birde burda bize laf yetiştiriyorsun..ayrıca mu8000 50hz olsa dahi sony modellerde olduğu gibi motion performansı gayet yeterli bu konuda kullanıcılarıda oyun konusunda memnuniyetleri çokca kez dile getirdi kaldı ki mu8000 modelinin sadece 49 olanı 50hz 55 olan 100hz modelin kıyısından geçemez sj800v modeli..

Hiçbirşey bulamazsanız hakaret ediyor, uzun uzun yazarak gevezelik yapıp konuyu msg çöplüğü haline getiriyorsunuz.

cevap

bu söylediğini tam olarak yapan sensin sen ve senin gibiler bu konuda hiçbirşey bilmeden milletin kafasını bulandırıp yanlış seçimler yapmasına sebep olmadığı sürece bu konuda tartışma dahi çıkmıyordu..sen sırf kullandığın oled modelle ilgili olumsuz yorumlar yapıldı diye kendini bize düşman ettin o günden beri amansızca burda bişeylerin mücadelesini veriyorsun bizle yoksa kimse umurunda değil madem çok umurundaydı aylardır burda yorum yapıyoruz senin oledine yorum yapana kadar neredeydin?

Tek öğrendiğiniz\bildiğiniz şeyin ips panelin rgbw dizilimi olduğu. Bunu çok kötü birşeymiş gibi sürekli yerin dibine sokup kendinizden başka herkese hiçbirşey bilmediği suçlaması yapıyorsunuz.

cevap

birincisi ips paneller rgbw dizilim değil bunu öğren rgbw dizilim olan sadece lg nin beş para etmeyecek modelleri renklerde bozulmalar yapıyor keskinliği etkiliyor pc bağlantısında sıkıntı yaratıyor vs.. ayrıca lg bu dizilimine güvenseydi üst model ips panellerindede bu rgbw dizilimi kullanmazmıydı sence? neden pahalı olan üst model ips lerde rgb dizilim kullanıyorda alt modellerde rgbw kullanıyor diğer markaların alt modelleride rgb dizilim ips olanları ayrıca bunlar genel performans olarka lg modellerin önünde bu modeller varken neden lg modelleri öneriyorsun? lg den çıkarın nedir? eğer bi çıkarın yoksa bu durumdan haberdar değilsen bilmediğin konularda yorum yapıp insanları neden yanlış yönlendiriyorsun?

Yani nerenizden tutsam elimde kalıyorsunuz.

asıl elde kalan sensin serkan senin nasıl bi insan olduğunu geçmiş mesajlarını okuyanlar insanların arkasından ettiğin hakaretleri görenler samsung beğenip tercih eden adama geçmiş olsun yazdığın mesajlarından ve benzerlerinden herkes anlayabilir o yüzden ısrarla bu adamın geçmiş mesajlarını okuyun diyorum burda bize farklı sebeplerle düşman olan 3-5 tane boş beleş tip mesajlarını beğeniyor diye bazı şeyleri çok yanlış anladın sen :)

son olarak bencede bu konuda önerileri bundan sonra sen yap ama açıklamarıyla birlikte biz boşuna yormayalım kendimizi insanlar bazı şeyleri kendileri tecrübe ederek anlasınki kimin ne anlattığı ne olduğu belli olsun

• Burakkeskin1903 kullanıcısına yanıt
    GG Teknosa'da 7.000 neden sizden alalım?

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/lg-oled55c7v-55-139-ekran-smart-4k-ultra-hd-oled-tv-342758485
    hangi işimize gelmeyen puanı görmezden geliyoruz kanıt koydum tek tek üşenmeden tüm özellikleri var orda puanlarla birlikte açın bakın diyorum ona bile hala öyle böyle diyorsunuz..ayrıca ips panel isteyene ips panelde öneriyoruz adam için siyah önemli değildir bütçe düşüktür geniş açıdan izleyecektir renkleri güzel olsun motion performansı güzel olsun derse sony modeli öneriyorum illa 100hz olacaksa philips pus7502 var diyorum ama eksilerini kalitesini servisinide anlatıyorum karar sizin diyorum ama ips istese dahi lg nin beş para etmeyecek rgbw dizilim modellerini önermiyorum size bu rgbw olayı basit bi durum gibi geliyor ama öyle değil..
  • drkayzer kullanıcısına yanıt
    serkan hocanız şimdi size gerekli öneriyi yapar
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Kardeşim nerenle okuyorsun 55b7 dıyoruz nerde o fiyat göstersene???

• Burakkeskin1903 kullanıcısına yanıt
    55c7, 55b7'nin üst modelidir LG oled serileri b ile başlar c, e, g, w diye gider. Alt modeli daha pahalıya satıyorsunuz o daha da iyi. Sanki B7 daha üstün bir model gibi yazmış bir de ya.

Gerçekten kibar bir satıcıymışsın, tv alacak olsam kesin senden alırım.
  • Belli süredir takip ediyorum forumu. Evlilik var ilerde. Ev için TV bakıyordum. Yorumlara göre sony xe9005'e karar kılmıştım. Ama VA panel olduğundan TV'ye yandan bakınca renklerin solma olayının olduğunu öğrendim. O yüzden OLED TV'ye aklım kaymaya başladı.

Şimdi sorum OLED'lerde de yandan bakınca rengin solması durumu var mı? 2500 TL daha fazla verip x9005 yerine LG OLED b7 veya c7 almaya değer mi? Eğer yandan bakınca çok fazla gözü rahatsız etmeyecek şekilde renk atması olmuyorsa SONY'i tercih edeceğim. Kalan parayla da PS4 pro alırım.
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    aradaki farka kendiniz bakabilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=gKJ117ieH30

https://www.youtube.com/watch?v=Pm_PFa7Prqc

kimine göre bu farklar çok büyük kimininse gözüne batmıyor
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Hocam xe9005 için aldığınız fiyat nedir? Arada şu anda 1.500 tl gibi bir fark var oledle benim gördüğüm kadarıyla. Bütçeniz yetiyorsa kesinlikle c7 alın.(7.000 lira)
    Fark etmez kardeşim size eğer LG oled 55c7 lazımsa onuda 6950 TL veririz hangisi lazımsa verelim

• Bana değilde bak yazan başka bir arkadaş var yukarıda ona 6.950'ye verirseniz. @phoenix_88
    Tavsiye et sen yardımcı olalım kardeşim iyi günler saolsın bu arada

• 
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.