Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
34 Misafir (17 Mobil) - 17 Masaüstü17 Mobil17 Android
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dallass hocam , uzun araştırmalar sonucu sizinde tavsiyeleriniz üzere Samsung 50ku7000 almış bulunmaktayım. Ölü piksel testi, bulutlanma , gölgelenme gibi konularda nasıl bir test tavsiye edersiniz ? Link falan varsa süper olur, dikkat etmem gereken başka konular var mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

dijitall den alışverişim oldu, sorun yaşamadım. tercihin çok güzel, kutlarım. samsung lar hep vivid renk verir, anime gibi yapar filmleri

Teşekkürler, o kadar çok insan samsung aliyor ki, acaba insan sony alarak hatami yapiyorum diye düşünüyor ama samsung da renkler inanilmaz yapay, futbol maçlarinda çimlerin rengi fosforlu kalemle boyanmiş gibi adeta ...ayarlarida elledim değişmiyor pek...

8505B nin farki ne acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matt3627 -- 12 Mart 2017; 19:11:20 >
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Açıkçası hafta sonu olması ve bir de 2 gün servis bekleyince lanet olsun diyerek tamam dedim. Duvardan başka bir alternatifim de olmayınca aldım gitti.

Hatta hafta sonu üzerimde o kadar nakit yok diyince atm ye kadar da götürdüler ama geri getirmediler :)

Hiç hesapta yok iken girdik bir zarara daha ama en azından Tv mutlu etti de sineye çektik,çekiyoruz...

Saygılarımla...

• 2000tl bütçe ile aradığım tv yi hadi iyisi olsun 3000tl olsun ve en sonunda dahada zorlayarak ve burdaki yorumlara bakarak samsung 49ks8500 ü 3999 tl ye aldım üstüne bir de 500 garanti uzatma derken 4500 e buldu bu iş,bakalım sabırsızlıkla bekliyorum.
  • matt3627 M kullanıcısına yanıt
    Samsung pazarlama ustası. Mega,Ultra quantum vs palavralarını literatüre sokan o. Bende de samsung var ve en net görüntüyü, kutu üzerinde ekstra özellikler dediği mega contrast vs vs zımbırtılarının hepsini kapatınca veriyor. Ben alırken dahili uydu, CI yuvası ve 3d ye kandım, renkler resmen cümbüş. Şu an olsa sony alırım. Toplum psilolojisiyle hareket ediyor insanlar. Beyaz eşya forumunda,Siemens geyiği,almış başını gidiyor, şimdi bağırışıyorlar, garanti bitti, makine pert oldu diye. Oysa ben miele aldım, kafam yıllardır rahat

• 55KS8500 7000 TL

60KS8000 7500 TL

Galaxy A5 2017 model telefonu veriyor o da, 2000 TL suan. telefonda gayet güzel. 60 ks8000 kullanıcsı olarak ihtiyacınız varsa bu kampanyayi öneririm. (Ankara Samsung CEPA bayiinden aldım fiyatı, nakit verirseniz extra %3-4 daha iniyorlar)

2016 Aralıkta 6100 TL (-900 TL) geri ödeme kampanyası ile 5200 TL e mal etmistim 60KS8000 i.
  • hd digiturk kutumuz var, turkcell tv de var. film ve dizi kanallarını izlemek için salona alabileceğimiz büyük boyutta fiyat performansı yüksek hangi tv yi alalım? bazı philips tv lerin arkasında subwoofer gördüm, bu tür seçenekler daha cazip gibi geldi, sizin düşünceleriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi face1tr -- 12 Mart 2017; 21:11:38 >
  • quote:

dijitall den alışverişim oldu, sorun yaşamadım. tercihin çok güzel, kutlarım. samsung lar hep vivid renk verir, anime gibi yapar filmleri

Ben sorun yasadim dijitall`de. Tv kurulum yapildi diye cayma hakkimi kullandirmama gibi bir currete kalkistilar.Kargodan teslim almayacaklarını iki kere kargo odeyecegimi tvnin basina bir sey gelirse sorumluluk almayacaklarini soylediler.Ona ragmen gonderdim bakalim nolacak.

• Samsung 50KU7000 siparişi verdim. Bakalım nasıl çıkacak.
    ben modül almıştım, sorunsuz geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Açıkçası hafta sonu olması ve bir de 2 gün servis bekleyince lanet olsun diyerek tamam dedim. Duvardan başka bir alternatifim de olmayınca aldım gitti.

Hatta hafta sonu üzerimde o kadar nakit yok diyince atm ye kadar da götürdüler ama geri getirmediler :)

Hiç hesapta yok iken girdik bir zarara daha ama en azından Tv mutlu etti de sineye çektik,çekiyoruz...

Saygılarımla...

Gule gule kullanin hocam. Diger servislerde durum ne bilmiyorum ama samsung bu konuda sinifta kaliyor.

• quote:

Doğrudur hocam zaten esnaflik sorunsuz gelmesinde degil sorunsuz gitmesinde bence. Sorun olmadigi surece herkes büyük firma. Bakalim yarin sonuc ne olacak. Kargoyu kabul etmezseler is inada binecek.

Çok teşekkür ederim.

Daha güzelleri sizlerin olsun.

Maalesef bu servis sorunları sadece Samsung a özel değil denediğim kadarı ile.

LG den diğer firmalara kadar maalesef geneli hemen hemen aynı.

Aslında sorun, bilinen markaların franchise ile servis hizmeti vermesi ve bu sorunu aşan da daha göremedim.

Olan da sadece yüklü meblağlar ile sadece keyfini sürmek isteyen biz kullanıcılara oluyor.

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

quote:

Doğrudur hocam zaten esnaflik sorunsuz gelmesinde degil sorunsuz gitmesinde bence. Sorun olmadigi surece herkes büyük firma. Bakalim yarin sonuc ne olacak. Kargoyu kabul etmezseler is inada binecek.

Geçmiş olsun sizin iade sebebiniz neydi ve ne almiştimiz sony mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: matt3627

quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

quote:

Geçmiş olsun sizin iade sebebiniz neydi ve ne almiştimiz sony mi ?

Tesekkurler hocam ışık sizmasi, bulutlanma gibi sorunlar vardi samsung 49ku7500

• VA Panel - 100 hertz - Directled - Gerçek renkler - Vs.
    Ve nihayet tüm istediğimiz kriterlerin birarada bulunduğu bir
    FALD panel ülkemizde satışta
    Sony KD-55XE9005
    Benim iştahım kabardı ya sizin

• Çok güzelmiş, tabi fiyatı görünce iştahım kapandı benim :) Ben de epey okudum başlığı, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. 8 yılın sonunda TV yi değiştirmeye karar verdik. 3.5- 4 metre izleme mesafesi, ayrıca salonda tavan yüksekliği de 3.80 civarı. Bu şartlarda beğendiğim 49KS8500 çok mu küçük gelir? Yola 55KU7000 ile çıkmıştım bütçe de 3500 civarıydı, sonra yanyana incelediğimde 55ku7500'in çok daha iyi olduğunu farkettim, Dallas hocamın da yorumunu okudum. Bu durumda 55XD8505 ile 55KU7500 arasında tercih yapmam gerekecek şartları zorlayıp. Yine hiç konusuna denk gelmedim ama 5000 TL civarı fiyatı olan LG 55UH770V i de bayi 4300'e bırakıyor. Diğer iki TV ile aynı fiyat, bu 3 ü arasında ne önerirsiniz?
  • http://m.teknosa.com/urunler/110015782/samsung-50ku7000-50-7-serisi-uhd-tv-smart-(tizen)-

50ku7000 2600 lira cok iyi fiyat. Bekleyenler degerlendirsin ( teşhir olmadığını teyit ettirin)

• 49ks8500 de 3800

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

VA Panel - 100 hertz - Directled - Gerçek renkler - Vs.
    Ve nihayet tüm istediğimiz kriterlerin birarada bulunduğu bir
    FALD panel ülkemizde satışta
    Sony KD-55XE9005
    Benim iştahım kabardı ya sizin

Gece gece süpriz oldu bu hocam tam da ks8000 alma arifesindeyken :)

• 
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.