Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (711. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    değerli bilgiler ve paylaşımlar yapıyorsunuz emeğinize ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

fakat lg nin sitesinde bulunan ibare bu şekilde bu tv için teknosada bulunan arkadaşta va panel demişti.

lg nin resmi sitesinde niçin böyle yazıyor bir çok arkadaş bu ikilimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam merhaba, android tv alıp kodi ile film izleme planları ile Ankara vatan bilgisayra gidip sony 55w805c ile ilgili bilgi aldım. ancak satış personeli android bir tv yerine android tv box alıp samsung tv ile kullanmak daha mantıklı dedi (çünkü android tv boxlar daha kaliteli dedi). bu noktada sizin düşüncenizi de öğrenebilmem mümkün mü acaba?
  • Dallas hocam merhaba,

bir bilene danışmalı diyerek sizden, 4.000 - 4.500TL bütçeye göre 3D ve 4K özellikli smart 50/55 inch ne TV önerirsiniz? En azından 2 TV öneriniz olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
  • dallass üstad saygılarımı sunuyorum.Sizden, beklentilerim ışığında bir UHD 4K televizyon model önerisi istiyorum .Bu ilk ve son mesajım. Tavsiyelerinize guvendiğimden dolayı önerdiğiniz modeli direkt satın alacağım.

*Maximum bütçem 3200 tl.

*49 veya 50 inç. düz ekran (kesinlikle kavisli istemiyorum)

*Film,belgesel,maç izliyecem. Oyun hiç oynamam.

*İnternetten klip veya filmlerin takılmadan izlenebilmesi çok çok çok önemli.

* Samsung,LG,Philips üçlüsünden birisi olsun mutlaka.

*Görüntü canlı,parlak,keskin olsun.

Saygılarımla....

• Vestel harici 1700-1800 e kadar 40'' ve üzeri tv tavsiyeniz var mıdır

• Özellikle sinema filmi izlemek amaçlı 65 inç 5k led tv almak istiyorum. Bir çok araştırma yaptım. Ama hala karar veremedim. lg , sony, samsung philips bunlardan hangisi her konuda gerçekten güvenilir? 5 seçenek arasında kaldım.

1) Araştırmalarıma göre ekran yenileme hızı 2500 olan lg 65uh770v istediğim standartlara uygun geldi. Ama hiçbir mağazada ürün kalmamış.
    2) bir diğeri ekran yenileme hızı 2700 olan 65uh850v ve lg 65uh950v . bu ürünlerin fiyatı bakımından baya fark var. 3d olması ile ekran yenileme hızının 200 daha fazla olması dışında ( ki bunların çok da önemli olduğunu düşünmüyorum ) fiyatı arttıran bir özellik var mı? ekran yenileme hızının 200 daha fazla olması çok da önemsenecek düzeyde bir özellik mi?
    3) diğer seçenek ekran yenileme hızı diğerlerinden daha düşük 2000 olan lg 65uf850v ve philips 65pus7101..
    Bnm alternatiflerim bunlar sizin bu standartlarda bana önerebileceğiniz bir tv var mı?

• Vestel 43fb7500 va panel mi yoksa ips panel mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: feryal82d

Özellikle sinema filmi izlemek amaçlı 65 inç 5k led tv almak istiyorum. Bir çok araştırma yaptım. Ama hala karar veremedim. lg , sony, samsung philips bunlardan hangisi her konuda gerçekten güvenilir? 5 seçenek arasında kaldım.

1) Araştırmalarıma göre ekran yenileme hızı 2500 olan lg 65uh770v istediğim standartlara uygun geldi. Ama hiçbir mağazada ürün kalmamış.
    2) bir diğeri ekran yenileme hızı 2700 olan 65uh850v ve lg 65uh950v . bu ürünlerin fiyatı bakımından baya fark var. 3d olması ile ekran yenileme hızının 200 daha fazla olması dışında ( ki bunların çok da önemli olduğunu düşünmüyorum ) fiyatı arttıran bir özellik var mı? ekran yenileme hızının 200 daha fazla olması çok da önemsenecek düzeyde bir özellik mi?
    3) diğer seçenek ekran yenileme hızı diğerlerinden daha düşük 2000 olan lg 65uf850v ve philips 65pus7101..
    Bnm alternatiflerim bunlar sizin bu standartlarda bana önerebileceğiniz bir tv var mı?

Sony 65xd850

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: adnr

Hocam yakin zamanda TV alicam fakat karar veremiyorum. Arastirdikca isin icinden cikamiyorum. Fazla butcem yok. Daha oncede sordum KU7000'i tavsiye ettin o donem alamamistim fiyat nedeniyle simdi hic alamiyorum zam yedi cunku. Bu sebeple Vestel43UA8900 u gozume kestirdim. PS4 Pro da kullanacagim. Inputlag konusunda uzer mi beni bu TV? @dallass

İnputlag konusunda kesin bir bilgiye sahip değilim ama

Vestelin bu VA panelli modelini baya baya önerdim/aldırdım memnun olmayanı görmedim

Artı zaten vestel servis konusundada iyidir vede yerli malımız...

dallas hoca 40fb7100 va panel mı yoksa ıpg panel mı. gecen bı vestel bayısıne ugradım fb7100 dıger ekranlara gore bıraz karanlık gordum. ozellıkle en ıyı canlı ekran fb1907 ıdı sasırdım. fıyatı da tuzluydu tabıı.
    nneyse ılk aoruma cevp verebılecek mısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: toprak2349

Vestel 43fb7500 va panel mi yoksa ips panel mi ?

Vestel 43fb7500 malesef ips panel

Bunun yerine ben sana VA panelli

Vestel 43FA7300'ü öneririm

• quote:

quote:

VESTEL 43FA8500 yorumlar mısınız?
  • dallaa
    vestel fa7100 VA fb7100 ?
    fa7300 va fb7300 ıps

fa7500 va fb7500 ıps
    dogrumudur hocam fb7100 ekrnı ne pekı
  • Değil 55scu9600 modelini onerirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

quote:

quote:

VESTEL 43FA8500 yorumlar mısınız?

43fa8500 İps paneldir

Gerçi VA olsada sırf 2014 model olduğundan ötürü tavsiye etmezdim...

• quote:

Orijinalden alıntı: nayir

Değil 55scu9600 modelini onerirmisiniz ?

Seg vestel yan ürünü olduğundan şöyle bir yorum getireyim;

2000 lira bütçe ile Kriterlerinde illa 55 inç ve 4K olacak diyenler bu paneli değerlendirebilir

Ama birazda gerçekçi olmakta fayda var

Yani Verilen paraya göre, bu donanım ve ebattanda yüksek beklentiye girilmemeli....

• quote:

Orijinalden alıntı: wakara

dallaa
    vestel fa7100 VA fb7100 ?
    fa7300 va fb7300 ıps

fa7500 va fb7500 ıps
    dogrumudur hocam fb7100 ekrnı ne pekı

Fb7100 İşte onu bilmiyorum

Vestel merkez ile irtibata geçersen sonuç alabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 28 Ocak 2017; 14:5:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mubitix

Dallas hocam merhaba,

bir bilene danışmalı diyerek sizden, 4.000 - 4.500TL bütçeye göre 3D ve 4K özellikli smart 50/55 inch ne TV önerirsiniz? En azından 2 TV öneriniz olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Dallas Hocam tavsiyenize acilen ihtiyacim var. Mesajimi yeniden atiyorum bu sebepten. Lutfen sizden oneri alabilir miyim? Saygilar...

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgili_bilgili

merhaba babama tüplü eski tv si arızalandıpı için

40-43" civarında smart olmasa da olur ama kulaklık çıkışı mutlaka olmalı ( kulakları duymadı için kablosuz kulaklık kullanıyor ) tv bakıyorum

http://www.vatanbilgisayar.com/philips-43pfs5301-43-108-cm-fhd-ultra-slim-led-tv-dahili-uydu-alici.html

1799 tl ye bu philips var ama bu markaya geçiş hızı ve videoda bazı formatları oynatmaması çekincem yüzünden emin değilim

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-40k5200-40-121-cm-fhd-smart-led-tv.html

1699tl

bununda kulaklık çıkışının olup olmadığu konusunda emin değilim vatanda yok dediler samsung bayii var dedi.

bu fiyatlarda tavsiye edebileceğiniz tv var mı ?

teşekkürler

televizyonu bugün alacam var mı fikri ve tavsiyesi olan arkadaşlar.

• bluee24 B kullanıcısına yanıt
    hocam tv ye lafım yok ta şu konuya bir bakarsanız daha sağlıklı kara verirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-ks8500-kullanicilari--117619232
  • 
Sayfa: önceki 709710711712713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.