Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emrayte , ertemli , blackboy55555 , talbotlago Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 14 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz )
50.867
Cevap
801
Favori
2.456.889
Tıklama
Popüler Konular listesinde 68. Sırada  bugün en iyi #6
Giriş
    395 Mesaj

Vatanda philips 55pus6201 modeli 2700e düşmüş. Lgyi kaçırdım işteydim o yüzden bu tv alınabilir mi bu fiyata ne dersiniz dallas hocam gerçi siz pek philips önermiyosunuz ama bi danışayım yine de amblight falan var bu modelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobra16 -- 27 Ocak 2017; 19:20:23 >
    |
    |
    Bahsedilenler: dallass

Bende LG bayisinden çıktım az önce görevli arkadaş ips panel dedi ısrarla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    selcukdinc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam tv konusunda 2 model arasında kaldım. Fikrinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Samsung 49ks8500

Sony 55xd8505

|
    |
    dallass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: selcukdinc

quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: byciggss

3 AYDIR TV ARAŞTIRMASI İÇİNDEYİM HOCAM HER MARKADAN ÜRÜN BAKTIM SON OLARAK LG 50UH635V DE KARAR KILMIŞ KAMPANYA ARARKEN BU SEFER 49UH770V GÖZÜME İLİŞTİ ŞİMDİ DE 58UH635V GELDİ 3000 TL VERİP BUNU ALMAKLA İYİ Mİ EDERİM.

DALLAS HOCAM BU TV LERDEN 49UH770V 100HZ ALMAK DİĞERLERİNE GÖRE ÇOK FAZLA BİR AVANTAJ SAĞLAR MI ?

LG 49UH770 GİTTİGİDİYOR DA MEDİAMARKT İN FİYATI 3199 TL

LG 58UH635V VATAN DA 2999

SON OLARAK DA TV ALMAK İÇİN UYGUN ZAMAN MI MART AYINI BEKLEMELİ MİYİM FİYATLAR ÇOK DEĞİŞİR Mİ? UH770 ÇOK HOŞUMA GİTTİ GÖRÜNTÜ OLARAKDA TATMİN EDİCİ NİSAN AYINDA DÜĞÜNÜM OLACAK ÇOK ACELEM YOK

100 hz olsada 770 ips panele sahip ve malum ipsler siyah performansı konusunda zayıf

Evet bende sana VA panelli ve şuan Vatanda kampanyalı

58uh635V'yi öneririm hem artı ekranıda 58 inç yav...

lg 58uh635 va panel yazmışsınız lg nin sitesin ips panel geçiyor ?

LG 58UH635V ips değil MVA paneldir...

Yani VA panelin bir türevi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 27 Ocak 2017; 20:47:21 >

• Yarbay
    7160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bluee24

Hocam tv konusunda 2 model arasında kaldım. Fikrinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.

Samsung 49ks8500

Sony 55xd8505

Düşünmeye dahi gerek yok

Samsung 49ks8500

|
    |
    |
    |

değerli bilgiler ve paylaşımlar yapıyorsunuz emeğinize ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

fakat lg nin sitesinde bulunan ibare bu şekilde bu tv için teknosada bulunan arkadaşta va panel demişti.

lg nin resmi sitesinde niçin böyle yazıyor bir çok arkadaş bu ikilimde

|
    |
    dallass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam merhaba, android tv alıp kodi ile film izleme planları ile Ankara vatan bilgisayra gidip sony 55w805c ile ilgili bilgi aldım. ancak satış personeli android bir tv yerine android tv box alıp samsung tv ile kullanmak daha mantıklı dedi (çünkü android tv boxlar daha kaliteli dedi). bu noktada sizin düşüncenizi de öğrenebilmem mümkün mü acaba?
    |
    |

bir bilene danışmalı diyerek sizden, 4.000 - 4.500TL bütçeye göre 3D ve 4K özellikli smart 50/55 inch ne TV önerirsiniz? En azından 2 TV öneriniz olursa sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
    dallass üstad saygılarımı sunuyorum.Sizden, beklentilerim ışığında bir UHD 4K televizyon model önerisi istiyorum .Bu ilk ve son mesajım. Tavsiyelerinize guvendiğimden dolayı önerdiğiniz modeli direkt satın alacağım.

*Maximum bütçem 3200 tl.

*49 veya 50 inç. düz ekran (kesinlikle kavisli istemiyorum)

*Film,belgesel,maç izliyecem. Oyun hiç oynamam.

*İnternetten klip veya filmlerin takılmadan izlenebilmesi çok çok çok önemli.

* Samsung,LG,Philips üçlüsünden birisi olsun mutlaka.

*Görüntü canlı,parlak,keskin olsun.

Saygılarımla....

|
    |

|
    |
    Özellikle sinema filmi izlemek amaçlı 65 inç 5k led tv almak istiyorum. Bir çok araştırma yaptım. Ama hala karar veremedim. lg , sony, samsung philips bunlardan hangisi her konuda gerçekten güvenilir? 5 seçenek arasında kaldım.

1) Araştırmalarıma göre ekran yenileme hızı 2500 olan lg 65uh770v istediğim standartlara uygun geldi. Ama hiçbir mağazada ürün kalmamış.
    2) bir diğeri ekran yenileme hızı 2700 olan 65uh850v ve lg 65uh950v . bu ürünlerin fiyatı bakımından baya fark var. 3d olması ile ekran yenileme hızının 200 daha fazla olması dışında ( ki bunların çok da önemli olduğunu düşünmüyorum ) fiyatı arttıran bir özellik var mı? ekran yenileme hızının 200 daha fazla olması çok da önemsenecek düzeyde bir özellik mi?
    3) diğer seçenek ekran yenileme hızı diğerlerinden daha düşük 2000 olan lg 65uf850v ve philips 65pus7101..
    Bnm alternatiflerim bunlar sizin bu standartlarda bana önerebileceğiniz bir tv var mı?

• Onbaşı
    39 Mesaj

Vestel 43fb7500 va panel mi yoksa ips panel mi ?

|
    |
    |

• Yarbay
    7160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: feryal82d

Özellikle sinema filmi izlemek amaçlı 65 inç 5k led tv almak istiyorum. Bir çok araştırma yaptım. Ama hala karar veremedim. lg , sony, samsung philips bunlardan hangisi her konuda gerçekten güvenilir? 5 seçenek arasında kaldım.

1) Araştırmalarıma göre ekran yenileme hızı 2500 olan lg 65uh770v istediğim standartlara uygun geldi. Ama hiçbir mağazada ürün kalmamış.
    2) bir diğeri ekran yenileme hızı 2700 olan 65uh850v ve lg 65uh950v . bu ürünlerin fiyatı bakımından baya fark var. 3d olması ile ekran yenileme hızının 200 daha fazla olması dışında ( ki bunların çok da önemli olduğunu düşünmüyorum ) fiyatı arttıran bir özellik var mı? ekran yenileme hızının 200 daha fazla olması çok da önemsenecek düzeyde bir özellik mi?
    3) diğer seçenek ekran yenileme hızı diğerlerinden daha düşük 2000 olan lg 65uf850v ve philips 65pus7101..
    Bnm alternatiflerim bunlar sizin bu standartlarda bana önerebileceğiniz bir tv var mı?

Sony 65xd850

|
    |

• Yarbay
    3843 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adnr

Hocam yakin zamanda TV alicam fakat karar veremiyorum. Arastirdikca isin icinden cikamiyorum. Fazla butcem yok. Daha oncede sordum KU7000'i tavsiye ettin o donem alamamistim fiyat nedeniyle simdi hic alamiyorum zam yedi cunku. Bu sebeple Vestel43UA8900 u gozume kestirdim. PS4 Pro da kullanacagim. Inputlag konusunda uzer mi beni bu TV? @dallass

İnputlag konusunda kesin bir bilgiye sahip değilim ama

Vestelin bu VA panelli modelini baya baya önerdim/aldırdım memnun olmayanı görmedim

Artı zaten vestel servis konusundada iyidir vede yerli malımız...

dallas hoca 40fb7100 va panel mı yoksa ıpg panel mı. gecen bı vestel bayısıne ugradım fb7100 dıger ekranlara gore bıraz karanlık gordum. ozellıkle en ıyı canlı ekran fb1907 ıdı sasırdım. fıyatı da tuzluydu tabıı.
    nneyse ılk aoruma cevp verebılecek mısınız ?
    |
    |

• Yarbay
    7160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: toprak2349

Vestel 43fb7500 malesef ips panel

Bunun yerine ben sana VA panelli

Vestel 43FA7300'ü öneririm

quote:

Orijinalden alıntı: toprak2349

Vestel 43fb7500 malesef ips panel

Bunun yerine ben sana VA panelli

Vestel 43FA7300'ü öneririm

VESTEL 43FA8500 yorumlar mısınız?
    vestel fa7100 VA fb7100 ?
    fa7300 va fb7300 ıps

fa7500 va fb7500 ıps
    dogrumudur hocam fb7100 ekrnı ne pekı

haberler
Canlı Tv izle
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.