Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: krls Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
88.157
Cevap
1.336
Favori
4.694.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
65. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barracudaaa

Çok iyi denemez hocam aslında, sadece eski fırsatı yakaladık diyelim. Ocak ayında ne olacağının riskini alamadım, üstelik ben de senin gibi aylardır araştırıyorum bunaldım artık alayım kurtulayım modunda aldım :) Rabbim hayırlı bir şekilde güle güle kullanmayı nasip etsin herkesin aldığı televizyonu.

Hocam bu 55vlx8586 nın kullanıcısı olarak tavsiye eder misiniz. Fiyat performans açısından değerlendirme yapar mısınız. Bu tv 10 bit değil dimi ve hdr var mı?
  • konjektor kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 55vlx8586 kullanıcısı değilim ama araştırırsanız bol miktarda bu Tv'nin kullanıcısını bulursunuz. 1000 HDR yok panelde 8 bit diye biliyorum ben ama fiyatının hakkını veren bir cihaz, gerçek yenileme hızı 100hz, usb3 mevcut, testlerdende muadillerine göre başarı ile geçen bir tv, muadilleri nedir dersen 55ku7000 mesela. ikisi arasında kalırsan bu Tv'yi seç derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba herkese,
    TV yayınından ziyade yüksek çözünürlüklü film ve dizi izlemeyi seviyoruz.
    Bunun için forumdan da çok yararlanarak ses sistemimi yeniledim. Denon 4200 AVR ve fena sayılmayacak hoparlörler kuruldu.
    Ses sisteminden sonra sırada emektar TV'mizi değiştirmek var. Arkasından da iyi bir media player, TV box vs. araştırmaya başlayacağım.
    Televizyon için gerekirse 7000-8000 TL kadar bir bütçe ayırabilirim.
    İzleme mesafem yaklaşık 3,5-4m kadar. TV de 3D deneyimim daha önce hiç olmadı, ne kadar efektiftir bilemiyorum. Ama olursa fena olmaz diye düşünüyorum.
    Bütün bunları gözönüne aldığınızda bana tavsiye edebileceğiniz TV hangisi olur? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Bu arada çok da acelem yok,olmuşken beni mutlu edecek bir seçim olsun istiyorum. Bu yüzden "biraz daha bekle" ya da "bütçeni bir tık artır" türü önerilerinize de açığım.

• Merhaba, LG 42LA660S televizyonumun paneli kırıldı. Vestel 49UB9300 alma arifesindeyim. Herhangi bir önerisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: konjektor

Tv 3 metreden izlenecek, Şu iki model arasında kaldım bu aralar. Samsung 49ks8500 ve Grundig 55vlx8586, ikiside VA panel ve 100 hz. Bütçe ikiside olur, Teknosa da kampanya var şu an, kaçırmak ta istemiyorum. vlx8586 samsung ayarında bi tv olaydı keşke.

Nasıl bir kampanya var hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu soruları ciddi ciddi merak ediyorum

SAMSUNG KS8500 serisi 2016'nın kaçıncı ayında piyasaya girdi

Samsung 2017 modelleri tahminen ne zaman piyasada olur.

49" ile 55 " arasında hatırı sayılır fark var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: aga61

Merhaba, LG 42LA660S televizyonumun paneli kırıldı. Vestel 49UB9300 alma arifesindeyim. Herhangi bir önerisi olan var mı ?

Vestelle ilgili bilgi bende bekliyorum ama ses yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Pentagramet

Arkadaşlar bu yaz evleniyorum, Mayıs'a kadar vaktim var kavisli tv istiyorum k6500 nasıldır?

Bu yaz evleniyorsan acelen ne,
    Mayıs gibi 2017 modellerden al...

• quote:

Orijinalden alıntı: slevin35

Merhabalar, LG 55uh650v ve Philips pus6561 arasında kararsız kaldım. Bu iki modelden hangisi daha ağır basar, var mıdır görüşleri olan?

Plipsi salla geç
    Sana VA panelli ve 58 inçlik
    lg 58uh635V 'yi öneriyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: selcukdinc

@ dallas hocam; ve forumdaki arkadaşlar aşağıda yazmış olduğum tv ler
    arasında tavsiyelerinizi bekliyorum ilgi ve alakanıza şimdiden teşekkür
    ederim.

LG 55UH615V
    LG 55UH650V
    LG 55UH850V

LG 58UH635V

SONY KD55XD8505

GRUNDİG 55VLX9600
    GRUNDİG 55VLX8600

Bunların arasından tavsiyelerinizi bekliyorum.

Terddütsüz SONY

• quote:

Orijinalden alıntı: egeares

Merhaba herkese,
    TV yayınından ziyade yüksek çözünürlüklü film ve dizi izlemeyi seviyoruz.
    Bunun için forumdan da çok yararlanarak ses sistemimi yeniledim. Denon 4200 AVR ve fena sayılmayacak hoparlörler kuruldu.
    Ses sisteminden sonra sırada emektar TV'mizi değiştirmek var. Arkasından da iyi bir media player, TV box vs. araştırmaya başlayacağım.
    Televizyon için gerekirse 7000-8000 TL kadar bir bütçe ayırabilirim.
    İzleme mesafem yaklaşık 3,5-4m kadar. TV de 3D deneyimim daha önce hiç olmadı, ne kadar efektiftir bilemiyorum. Ama olursa fena olmaz diye düşünüyorum.
    Bütün bunları gözönüne aldığınızda bana tavsiye edebileceğiniz TV hangisi olur? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Bu arada çok da acelem yok,olmuşken beni mutlu edecek bir seçim olsun istiyorum. Bu yüzden "biraz daha bekle" ya da "bütçeni bir tık artır" türü önerilerinize de açığım.

Samsung 55ks9500
    Sony 55xd9305
    Bu iki model arasında bir tercih yapmanı öneririm...

• Hocam 55ks8500 55hu8500 kadar curved gelmedi bana.degişiö onayı geldi bugun kararımı 60ks8000 den yana kullandım.ozel fiyat istettim kabul oldu ks8500 e gore 100 tl daha indirdim geri odeme kampanyasındanda 750 yerine 900 alacagım.toplamda 250 avantajım oldu 60ks8000 alarak.inş bunda pixel hatası vs olmaz tesekkurler
  • Arkadaşlar merhaba,

50" civarında bir televizyon almak istiyorum. 3 televizyon arasında kaldım, fikrinizi almak istiyorum.

Televizyonlar:
    - Philips 49PUS6501
    - Samsung 50KU7000
    - LG 49UH770V

Philips ve LG sanırım 100Hz. Bu yüzden daha mantıklı gözüküyorlar. Samsung tarafında bir de 49KU7500'ü değerlendirebilirim diye düşünüyorum. Ancak curved olması gerçekten bir avantaj mı ve fiyat farkına değer mi bilemiyorum.
  • 55ku7000 aldım buradan tavsiye üzerine şuanlık memnunum tavsiye ederim sizlerede
  • Merhaba,

Uzun uzun konuyu araştırdım. Şu an karar aşamasındayım ve önceden tercih edilen televizyonlardan bir seçki yaptım. Son karar için size danışmak istiyorum.

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/39340-50137-54097-54098-54969/grundig-55-vlx-8585-bp_vestel-55ua8300_arcelik-a55l-9672-5b_arcelik-a49l-9672-5b_samsung-50ku7000/

3-4m mesafeden izleyeceğim. Açı olmayacak. Ekonomik olması açısından vestel diyorum. Mesafe için de sanki 55inch daha iyi olacak gibi. Siz ne dersiniz? Eğer ki Grunding ve/ya Arçelik bana ciddi fark yaratacaksa, biraz daha para vermeyi düşünebilirim.

3-4m mesafe için 49-50inch yeter mi yoksa 55inch mi bakayım?
    Biraz daha fazla verip Vestel'den daha pahalı ürün almaya gerçekten değer mi?

Kullanım amacım çoğunlukla film için olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: VolkanElçin

quote:

Orijinalden alıntı: konjektor

Tv 3 metreden izlenecek, Şu iki model arasında kaldım bu aralar. Samsung 49ks8500 ve Grundig 55vlx8586, ikiside VA panel ve 100 hz. Bütçe ikiside olur, Teknosa da kampanya var şu an, kaçırmak ta istemiyorum. vlx8586 samsung ayarında bi tv olaydı keşke.

Nasıl bir kampanya var hocam

garage kampanyası var, 49ks8500 3689 tl, grundig vlx8586 2789 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: slevin35

Merhabalar, LG 55uh650v ve Philips pus6561 arasında kararsız kaldım. Bu iki modelden hangisi daha ağır basar, var mıdır görüşleri olan?

Plipsi salla geç
    Sana VA panelli ve 58 inçlik
    lg 58uh635V 'yi öneriyorum...

@dallass hocam bugün mağazada görevliye de aynı soruyu sordum ve aynı cevabı aldım. Yalnız daha önceki yorumlarınızda 50 Hz paneli 55" üstü ekranlarda önermediğinizi belirtmişsiniz. Başımız ağrımaz di mi?

• Arkadaşlar 55uh850v ile 55ks8500 - 55js9500 ürünleri arasında kaldım .Daha öncer bu tvleri kullanmış ya da bu ürünler arasında seçim yapmış arkadaşlar cevap verebilir mi? tvler hakkındaki düşüncelerini yazabilir mi ? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubruquis

Arkadaşlar merhaba,

50" civarında bir televizyon almak istiyorum. 3 televizyon arasında kaldım, fikrinizi almak istiyorum.

Televizyonlar:
    - Philips 49PUS6501
    - Samsung 50KU7000
    - LG 49UH770V

Philips ve LG sanırım 100Hz. Bu yüzden daha mantıklı gözüküyorlar. Samsung tarafında bir de 49KU7500'ü değerlendirebilirim diye düşünüyorum. Ancak curved olması gerçekten bir avantaj mı ve fiyat farkına değer mi bilemiyorum.

merhaba,

2 aydır 49pus6501 kullanıyorum harika bir cihaz keşke demezsin aldığında. Bir yavaşlık yok kanal geçişlerinde ve android gayet iyi çalışıyor. Görüntü bence mükemmel. Ben tvler arası karşılaştırma yaparken genelde aşağıdaki siteyi kullanıyorum. Senin için ku7000 le pus6501 i karşılaştırdım.

http://www.displayspecifications.com/en/comparison/978d4b3e

Samsung tecrübem hiç yok ama speclere baktığım zaman ks8000 serisi aşağısı bana hiç cazip gelmiyor...

Aşağıdaki linkde de bana göre objektif bir değerlendirme yapılıyor tv modellerinde, yine bana göre incelediğim kadarıyla 10 üzerinden 8 den aşağı not almış bir tv sıradan... Orada da ku7500e baktım

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/ku7500

Site güzel ama her nedense philips modellerini incelemiyorlar

• 600 tl 32inç dahili uydu alıcılı hd ready veya full hd farketmez tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.