Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (659. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su iki cihazdan hangiisni tavsiye edersiniz ? Birini almam lazim cunku evdeki tv ekran gitti, size zahmet acil cvp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali63 -- 18 Aralık 2016; 20:36:12 >

• ersin07 E kullanıcısına yanıt
    +100 tl bonus nasıl oldu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv 3 metreden izlenecek, Şu iki model arasında kaldım bu aralar. Samsung 49ks8500 ve Grundig 55vlx8586, ikiside VA panel ve 100 hz. Bütçe ikiside olur, Teknosa da kampanya var şu an, kaçırmak ta istemiyorum. vlx8586 samsung ayarında bi tv olaydı keşke.
  • Dallas hocam esimi uzun ugraslar sonucu yeni tv almaya ikna ettim teknosada denedigimiz 49UB9300 esimin cok hosuna gitti ozellikle cifte ekran olayi.Siz vestel 49UB9300 modelini tavsiye edermisiniz UA serisinde daha yeni olsugu soylendi birde grundik 8586 modelini tavsiye etmissiniz ama hazir eşim yumusamisken max.2500 tl ye baska marka ve model tavsiyeleriniz de olur mu. 3D hic kullanmadim onun icin alacagim tv de 3d ve 4k olsun isterim cok sık film izliyoruz ara sira ps4 oynarim.cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim.
    Edit : Hocam acelem yok daha yeni modeller icin bekleyebilirim yada biraz daha butceyi yukseltip atiyorum 3000 tl lik bir tv tavsiyenizi de bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkaynun -- 19 Aralık 2016; 0:27:14 >
  • Arkadaşlar kurulumda yapılacak testlerle ilgili link verirmisiniz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wigle

+100 tl bonus nasıl oldu hocam

http://www.teknosa.com/kampanyalar/440/17-31-aralik-tarihleri-arasinda-teknosa-magazalari

kampanya var hocam
  • ilkfermat İ kullanıcısına yanıt
    Hocam bütçe ve ekran boyutu belirt sana en iyi öneri gelecektir

• mali63 M kullanıcısına yanıt
    Biri Full hd diğeri 4K
    Sence hangisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: necr-onomicon

@dallas hocam başta olmak üzere konu hakkında bilgileri olanlar cevaplayabilirse çok memnun olurum.

Grundig 48vlx8586 için ideal Digitürk ayarları nelerdir? Şimdiden teşekkürler...

@dallas hocam, dikkatinizden kaçtı sanırım, yardımcı olabilir misiniz? 48VLX8586'ya digiturk bağladım, görüntü kalitesi pek iyi değil gibi. Hangi ayarları kullanmalıyım?

• Hocam butcem en fazla 3500 tl 50 inç ve üstü smarti kullanışlı olsun curved olmasın geriye lg kalıyor gibi sizin öneriniz ne olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkfermat -- 19 Aralık 2016; 20:03:06 >
  • Arkadaşlar bu yaz evleniyorum, Mayıs'a kadar vaktim var kavisli tv istiyorum k6500 nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu

Max. 43 inç 4K UHD desteği olacak, fiyat aralığım yok önerebileceğiniz en iyi tv hangisidir?

şu iki tv yi öneririm

http://www.hepsiburada.com/lg-43uh650v-43-109-ekran-4k-uydu-alicili-smart-webos-3-0-led-tv-p-EVTVLG43UH650V

http://www.hepsiburada.com/samsung-43ku7000-43-108-ekran-4k-uhd-dahili-uydu-alicili-smart-led-tv-p-HBV0000018HIN

Haftasonu LG nin 43 UH610V modelini Media Markt tan kampanyalı 1799 TL ye aldım. İnternet üzerinde en uygun fiyat 2099 TL gözüküyor kargo dahil.

• Senin söylediğin seçeneklerden çok çok daha iyi tv'ler var o fiyata biraz kampanya araştırması yaparak veya internetten alarak olmadı 100-200 tl arttırarak sana samsung 49ks8500 veya kavisli istemem dersen sony 55xd8505 almanı oneririm lg ile kıyas bile edilemez bu iki model

Bu iki modelin fiyatını araştır seni aşarsa bir tık aşağı tv modelleri önerisi yapabiliriz ama bu iki modeli şiddetle öneririm
  • Merhabalar, LG 55uh650v ve Philips pus6561 arasında kararsız kaldım. Bu iki modelden hangisi daha ağır basar, var mıdır görüşleri olan?
  • @ dallas hocam; ve forumdaki arkadaşlar aşağıda yazmış olduğum tv ler
    arasında tavsiyelerinizi bekliyorum ilgi ve alakanıza şimdiden teşekkür
    ederim.

LG 55UH615V
    LG 55UH650V
    LG 55UH850V

LG 58UH635V

SONY KD55XD8505

GRUNDİG 55VLX9600
    GRUNDİG 55VLX8600

Bunların arasından tavsiyelerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Biri Full hd diğeri 4K
    Sence hangisi?

Eyw ustam anlasildi :)

• slevin35 S kullanıcısına yanıt
    Bende uzun süre araştırdım sonunda Philips aldım, baya mağaza gezdim özellikle sordum olumsuz geri dönüşleri falan oldu mu diye. Ve flashla gittim video açtım denedim, Samsung KU7000 serisi denediğim videolarda inanılmaz kötüydü,altyazı geçen ve hızlı sahneli videolarda,bilmiyorum ayarları falan mı kapalıydı ama onu görünce direk uzaklaştım zaten,LGde de 49770v modeli baya güzeldi ama Philips daha ağır bastı.Özellikle yavaş ya da kronik bişey var mı diye kurcaladım ama sıkıntılı bişeye rastlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soothsayercan -- 19 Aralık 2016; 13:48:46 >
  • barracudaaa kullanıcısına yanıt
    Valla ku7000 yana tercihimi kullandım. Sağol cevapladığın için. :)

• Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın inşallah :)

• ersin07 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 657658659660661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.