Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.687.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: barracudaaa

Mantıklı. Benim de nisan başına kadar zamanım var. Acaba acele etmesem mi diyorum?

Edit: Aldım gitti. Aylardır hangisini alsam derdindeydim, şimdi bir rahatlama geldi valla. Hayırlısı olsun inşallah dediğin gibi bir sıkıntı çıkmaz.

Hayırlı olsun. Ben haftasonu avm deki 2 samsung magazasını dolasmıstım 60" olan stoklarda kalmamıstı. Yeni stokları ocakta gelecek demisti.

Ekim kuru fiyatlarıyla fiyat veriyorduk, ocakta yeni kurla fiyatlanabilir demislerdi. Araba mantıgı biraz.

Teknosa, uzun zamandır indirim yapmadıgı icin elindeki stokları eritmek istedi sanki. Bence iyi fiyat, geçen yılın js serileri bile 5200 lere bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaddyCooL88 -- 18 Aralık 2016; 11:38:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaddyCooL88

quote:

Mantıklı. Benim de nisan başına kadar zamanım var. Acaba acele etmesem mi diyorum?

Edit: Aldım gitti. Aylardır hangisini alsam derdindeydim, şimdi bir rahatlama geldi valla. Hayırlısı olsun inşallah dediğin gibi bir sıkıntı çıkmaz.

Hayırlı olsun. Ben haftasonu avm deki 2 samsung magazasını dolasmıstım 60" olan stoklarda kalmamıstı. Yeni stokları ocakta gelecek demisti.

Ekim kuru fiyatlarıyla fiyat veriyorduk, ocakta yeni kurla fiyatlanabilir demislerdi. Araba mantıgı biraz.

Teknosa, uzun zamandır indirim yapmadıgı icin elindeki stokları eritmek istedi sanki. Bence iyi fiyat, geçen yılın js serileri bile 5200 lere bulunmuyor.

Hocam bence mecbur yeni kur ile gelecek. İthalatçı firma kuru tl ye çevirince o zaman etkilenen biz olacağız.

İyi seçim mi yaptık sorusuna gelince; iyi yaptığımızı düşünüyorum çünkü teknosanın indirimi samsungun indirimi ile birleşince eski s7 kampanyasını yakaladı. O kampanyayı ben kaçırdım çünkü başka yerlere ödemelerim vardı. Şimdi bu Tv'yi gönül rahatlığıyla alıyorum. Quantum dot olayını çok beğendim, panel 100hz, 10bit panel, 1000hdr, ultra slim, 152 ekran. Bir tık üzerini almaya kalksak 2 katı para. Üstelik dediğin gibi heryerde stok bitmiş. Ben gönül rahatlığıyla sipariş ettim hocam. Buna birde soundbar çaktıkmı inşallah tadından yenmez. Soundbar olayında da mülaki olalım bence :)

Edit: Sipariş ettikten sonra powerturkte teknosanın reklamını gördüm 60ks8000 diye. Reklam ürünü yapmış bunu teknosa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 18 Aralık 2016; 12:10:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

@ Dalllas ;
    Uzun yıllardır kullandığım 32'' Philips lcd m cozladı malesef yeni almak zorundayım.Vestel bikaç modeli kafama yattı:
    43UA8900 4K
    40UA9300 4K + 3D
    43UB9300 fiyat biraz yüksek
    Bütçem normalde 1000 tl iken 1500 bandına çıktım daha fazla açılmak istemiyorum.Çevremde bazı arkadaşlar kesinlikle Vestelden uzak dur git Samsung veya Lg al diyo.Normalde servisinin çok iyi olduğunu görüyorum yorumlarda kaldıki Manisa da ikamet ediyorum.
    Siz ne dersiniz???

Vestel 43ua8900

40ua9300 konusunda görüşünüz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historiyst_45 -- 18 Aralık 2016; 12:38:35 >
  • @dallas hocam merhabalar..

50UH635v ile 50KU7000 arasında bir seçim yapmak gerekse hangisini tercih ederdiniz? Gözümden kaçtıysa kusura bakmayın ikisinin değerlendirildiği bir kıyaslamaya rastlayamadım konuda. Bildiğim kadarıyla her ikisi de VA Panel fakat bunun haricinde özellikle UH635v hakkında pek fazla bilgi edinemedim. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

*Bu arada günün piyasasında aralarında pek fazla fiyat farkı olmasa da LG 150-200 lira kadar daha uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Yalçın -- 18 Aralık 2016; 12:48:57 >
  • Grundig 55vlx8586 teknosada 2789 TL. Daha aşağı düşer mi sizce.
  • konjektor kullanıcısına yanıt
    Aynı konuda 2 ay önce senin sorduğun soruyu sormuştum. O zaman fiyatı 2455tl idi hocam. Karar senin ama bence daha fazla düşeceğini umma.

• quote:

Aynı konuda 2 ay önce senin sorduğun soruyu sormuştum. O zaman fiyatı 2455tl idi hocam. Karar senin ama bence daha fazla düşeceğini umma.

O zamanlar 49ks8500 e bakıyordum, hiç dikkat etmedim. Gerçi şu an da bakıyorum ya ks8500, kararsızım işte. Ama çok iyi fiyata almışsınız hocam.
  • konjektor kullanıcısına yanıt
    Çok iyi denemez hocam aslında, sadece eski fırsatı yakaladık diyelim. Ocak ayında ne olacağının riskini alamadım, üstelik ben de senin gibi aylardır araştırıyorum bunaldım artık alayım kurtulayım modunda aldım :) Rabbim hayırlı bir şekilde güle güle kullanmayı nasip etsin herkesin aldığı televizyonu.

• @dallas hocam başta olmak üzere konu hakkında bilgileri olanlar cevaplayabilirse çok memnun olurum.

Grundig 48vlx8586 için ideal Digitürk ayarları nelerdir? Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar bu iki tvden birisini almayı düşünüyorum SAMSUNG UE 40J5270 ile SAMSUNG UE 40K5200 hangisi daha iyidir kullanan varmıdır acaba

Vestel 43ua8900

Vestel 40ua8900 nasıldır hocam 43 inçliği ile boyut dışında herhangi bi farkı falan varmı?

Boyut dışında hiçbir fark yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar bu iki tvden birisini almayı düşünüyorum SAMSUNG UE 40J5270 ile SAMSUNG UE 40K5200 hangisi daha iyidir kullanan varmıdır acaba

Vestel 43ua8900

Vestel 40ua8900 nasıldır hocam 43 inçliği ile boyut dışında herhangi bi farkı falan varmı?

Boyut dışında hiçbir fark yok.

hocam ben bu tvyi aldım mediamarkt gittigidiyor sayfasından ilk defa internet üzerinden tv aldım ürün kargodan geldiğinde sadece kutuda hasar olup olmadığına bakmam yeterlimidir kurulumunu servis yapacağı için
    ölü piksel vb testleri servis yapıyormu kendim mi yapmam gerekiyor?
    daha önce kullanılmış ürün teşhir ürünü vs gönderip göndermediklerini nasıl kontrol edebilirim?
    cevaplarsanız çok makbule geçer teşekkürler :)

• LG UH650v ve Samsung KU7000 arasında kaldım. Tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Şu anda 2500-3000 tl arasında alınabilecek en iyi 4k nedir? Özelliklerin çok olmasına gerek yok görüntü kalitesi açısından sadece soruyorum.

Bende sizin fiyat aralığında bir televizyon bakıyorum. Anneme arçelikden bir televizyon önermişler A49l -6665d daha televizyonda 4k yok :D bu konuyu bulmam ufkumu açtı , umarım güzel bir televizyon bulabilirim
  • 2 seriyi de ayrı ayrı sd,hd,4k olarak inceleyen biri olarak ben uh650v serisini tavsiye ederim. İkisi arasında tabiki.

• barracudaaa kullanıcısına yanıt
    Tam aklım ku7000'e gitmişken tereddütte kaldım şimdi. :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Grundig 55vlx8586 al hocam. O cihaz ikisinden de iyi.

• Teknosa garage sale dan Samsung 49KS8500 aldım bakalım :D, Vestel modeli önerilmişte başka ürünlerde yaşadığım sorunlar ve rezil müşteri servisinden dolayı eve yıllardır vestel sokmuyorum :p

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darksun80 -- 18 Aralık 2016; 18:42:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darksun80

Teknosa garage sale dan Samsung 49KS8500 aldım bakalım :D, Vestel modeli önerilmişte başka ürünlerde yaşadığım sorunlar ve rezil müşteri servisinden dolayı eve yıllardır vestel sokmuyorum :p

Aynı şeyi bende yapmayı düşünüyorum, bi dürtü bekliyorum içerden :)
  • 55VLX8586 aldım ben de teknosa.com 2789 lira +100 lira teknosa da kullanılan bonus. Yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim , sağolsunlar ..
  • Forumdaslari ugrastiriyorum ama son olarak 58uh635v ile 49uh770 arasında kaldım büyük ekran istiyorum ama özellik olarak 770 daha iyi film ve maç için kullanacam bi el atında alayım birini teknosada indirim var
  • 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.