Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (657. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jubeii

quote:

Orijinalden alıntı: barracudaaa

Hocam eskiden o cihazı alana telefon veriyorlardı. Şimdi o kadar pahalı fiyattan almak koymaz mı?

başta bende sizin gibi düşündüm. telefon kampanyasını kaçırdım. ama bir aydan fazladır tv aradım. ana bak
    buna bak sıtkım sıyrıldı. lg oledlere baktım iyi ama aşırı pahalı. mağazalardan ucuz teşhir ürünleri buldum.
    kutularından çıkarttım denedim olmadı. hatta en son 55ks9500 buldum. yanında telefon hediyeside vereceklerdi.
    telefonu satsam tv 5000 e gelicekti ama almadım. 9500 ile 8000 arasında pek fark yok. o tv 400 saat teşhirdi.(1.5 ay)
    aramaktan bıkınca satarı m anasını deyip zoruma gide gide 5644 tl ye 6 taksit aldım 60ks8000 i.

Hocam TV yi nerden aldınız o fiyata?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gökhan44 kullanıcısına yanıt
    gittigidiyordan aldım. söylediğim rakkam samsungun şu para iadesi yaptıktan sonraki rakkam yanıltmasın.
    teknosada hediye çeki veriyorlar ama alacağım başka birşey yok ordan satın almadım.
  • Vestel 49 UB8300 e ne diyosunuz? Fiyatı çok uygun. Kötü bir özelliği var mı sizce?
  • ibrahim.a kullanıcısına yanıt
    Ayni urun benimde yakın markajimda.. Lakin 48UA8900 u gördükten sonra o da olabilir dedim,keza 1 cm kuculen ekran in telafisi çerçevenin daha ince olması ile telafi edilir diye düşünüyorum
    Bende bu yüzden şimdi 48UA8900 u iyiden iyie düşünür oldum, bakalim son tahlilde neye karar vereceğiz.

Not: Araştırma yaptıkça, her markanın kusuru çıkıyor haliyle bu yuzden birazda geri duruyorum.

• Uzun kararsizliktan sonra

Samsung 60KS 8000 aldim teknosa garage sale indirimden

6100 e aldim 900 tl iade ile 5200 tl e mal olcak ins.

Bir de sorunsuz seriye denk gelsek te ugrasmasak
  • yararlı konu bakıcam sonra
  • Merhabalar
    Bende 49 50 derken bugün LG 58UH635V almış buldum kendimi servis getirdi taktı bana göre iyi teknosadan 3699 TL 100 tl teknosa da kullanılmak üzere bonus verdi kkartına aslında çek gibi bişey asıl facia antenden geldi oturma odasıyla paralel çalışıyormuş böyle kullanmayın tuneri yakar dedi servis hevesim kursağımda kaldı, teknosada lg 635 serisinde indirim var 49 2800tl idi galiba.
  • 49ks8500 için bayadır araştırma yapıyorum ama ışık süzmeleri korkutuyor beni. Şans işi biraz, Samsung yerine 55 vlx8586 mı alsam diye bir fikir oluşmaya başladı bu aralar. 49ks8500 ile aralarında 900 TL fark var. Hala kararsızım.
  • @ Dalllas ;
    Uzun yıllardır kullandığım 32'' Philips lcd m cozladı malesef yeni almak zorundayım.Vestel bikaç modeli kafama yattı:
    43UA8900 4K
    40UA9300 4K + 3D
    43UB9300 fiyat biraz yüksek
    Bütçem normalde 1000 tl iken 1500 bandına çıktım daha fazla açılmak istemiyorum.Çevremde bazı arkadaşlar kesinlikle Vestelden uzak dur git Samsung veya Lg al diyo.Normalde servisinin çok iyi olduğunu görüyorum yorumlarda kaldıki Manisa da ikamet ediyorum.
    Siz ne dersiniz???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi historiyst_45 -- 17 Aralık 2016; 22:15:1 >
  • arkadaşlar samsung 55ks8500 teknosa'da garage sale de 6300 tl civarına geliyor 750 tl de geri ödeme kampanyası var

net fiyat 5550 tl

bu telefon kampanyası yapıldığı dönemde tv yi kaç tl den veriyorlardı sizce bu fiyatın altına bir iki hafta içinde oluşabilecek indirimlerle bulma imkanımız olurmu

birde eptt de veya istanbul bilişim gibi satıcılarda tv 6000 tl civarından gitmesine rağmen samsung geri ödeme kampanyasıyla ilgili bir detay göremedim

geri ödeme kampanyayı satıcıdan bağımsız bütün tvlerdemi geçerli yoksa sadece samsungla anlaşması olan yerledemi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhty

merhaba sayın dallass,
    2.tvye ihtiyacım var.ps4 alıp oynamayı düşünüyorum,önceliğim bu.6000 tlye samsung 64f8500 plazma buldum,bunu mu önerir misiniz yoksa bu fiyata samsung ks serisi led tv mi?veya oyun için bu paralara yazık,fiyat/performans git şunu mu al dersiniz?
    saygılarımla.

Arkadaşım nerden bulunuyorsunuz böyle tarihi eserleri anlamıyorum vallahi,

O bütçeye yakışan ve seni pişman etmeyecek
    Samsung 55ks8500 dür...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

merhaba arkadaşlar bu iki tvden birisini almayı düşünüyorum SAMSUNG UE 40J5270 ile SAMSUNG UE 40K5200 hangisi daha iyidir kullanan varmıdır acaba

Vestel 43ua8900

• quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu

Max. 43 inç 4K UHD desteği olacak, fiyat aralığım yok önerebileceğiniz en iyi tv hangisidir?

Samsung 43ku7000

• quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

@ Dalllas ;
    Uzun yıllardır kullandığım 32'' Philips lcd m cozladı malesef yeni almak zorundayım.Vestel bikaç modeli kafama yattı:
    43UA8900 4K
    40UA9300 4K + 3D
    43UB9300 fiyat biraz yüksek
    Bütçem normalde 1000 tl iken 1500 bandına çıktım daha fazla açılmak istemiyorum.Çevremde bazı arkadaşlar kesinlikle Vestelden uzak dur git Samsung veya Lg al diyo.Normalde servisinin çok iyi olduğunu görüyorum yorumlarda kaldıki Manisa da ikamet ediyorum.
    Siz ne dersiniz???

Vestel 43ua8900

• quote:

Orijinalden alıntı: DaddyCooL88

Uzun kararsizliktan sonra

Hocam teknosa garage sale da 60KS8000'i 6.799 lira gösteriyor.
    Siz 6.100'e nasıl buldunuz acaba paylaşabilir misiniz?
    Teşekkürler

• Şu anda 2500-3000 tl arasında alınabilecek en iyi 4k nedir? Özelliklerin çok olmasına gerek yok görüntü kalitesi açısından sadece soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: Cannicus

merhaba arkadaşlar bu iki tvden birisini almayı düşünüyorum SAMSUNG UE 40J5270 ile SAMSUNG UE 40K5200 hangisi daha iyidir kullanan varmıdır acaba

Vestel 43ua8900

Vestel 40ua8900 nasıldır hocam 43 inçliği ile boyut dışında herhangi bi farkı falan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gguldal

quote:

Teşekkürler

sepete alınca fiyat düşüyor otomatik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gguldal

quote:

Teşekkürler

Pc den baktıysanız yukarıda 6,119 tl gorunuyor, mobiden baktıysanız sepete ekleyince düsüyor fiyat.

http://www.teknosa.com/urunler/110015770/samsung-60ks8000-60-8-serisi-quantum-dot-suhd-tv-s

• DaddyCooL88 D kullanıcısına yanıt
    Mantıklı. Benim de nisan başına kadar zamanım var. Acaba acele etmesem mi diyorum?

Edit: Aldım gitti. Aylardır hangisini alsam derdindeydim, şimdi bir rahatlama geldi valla. Hayırlısı olsun inşallah dediğin gibi bir sıkıntı çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 18 Aralık 2016; 10:30:29 >
  • 
Sayfa: önceki 655656657658659
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.