Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: reinanapster , King floyd , RoronoaZoro1 , RoronoaZoro1 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
87.721
Cevap
1.322
Favori
4.669.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
220 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 49ks8500 teknosa da kampanya ile 3689 tl şu an.
  • hocam bi turlu karar veremiyorum.ps pro ile kullanacagım.55ks8500 ile 60ks8000 arasında sadece curved flat ve ekran boyut farkımı vardır.onun dısında hersey aynımı?2sindede aynı kontrast goruntu vs alınırmı.
  • İkisi de aynı televizyon, hiçbir fark yok. Biri flat sadece, diğeri de curved... Curved bir eksi değil ama büyük bi artı da değil, 2-3 gün sonra gözün alışıyor ekran düzleşiyor zaten.
  • jubeii kullanıcısına yanıt
    Hocam eskiden o cihazı alana telefon veriyorlardı. Şimdi o kadar pahalı fiyattan almak koymaz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    daha once curved 55hu8500 kullanıyordum.ks8500e gectim ama bunda pixel hatası leke falan cıktı yakın zamanda degisecek.curvede alısıgım fakat hemen hemen aynı fiyatlarda oldugu icin 60ks8000 kafamı karıstırdı.65 inc ilerde dusunuyorum.suanki maddi durum bu 2 sinden 1ine denk geliyor.ayrıca hu8500 daha curveddi o yuzden ks8500 dense 60 incle ekranımı buyutsem diye 2 lemde kaldım
  • Ya beyler ks serilerini almak istiyorum ama o kampanyayı kaçırdığım için elim gitmiyor benim almaya, siz nasıl alıyorsunuz?
  • Konsol ağırlıklı kullanacaksan ekranı çok büyütme derim, oynama mesafen ne kadar bilmiyorum ama 55" idealdir bence. Hadi bilemedin max 60" olsun, 65'e falan pek bulaşma özellikle FPS oyunlarında hakimiyet duygunu kaybediyorsun. Bu arada KS8500 (ya da KS800) PRO performansı çok başarılı, kesinlikle tavsiye ederim.
  • barracudaaa kullanıcısına yanıt
    ben 1 gunde lg tvyi iade ettim iade ceki vardı o cek var diye alıyorum halbuki 10-15 gunle telefon kampanyasını kacırmısım.yoksa dediginiz gibi almazdım
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    evet ps pro agırlıklı kullancam.magazada denedim zaten ks serisnin ustune gormedim ps proyla denedigimde.onceki tvimde 55ti buda 55 ks8500 pixel vs degisim olacak diye son kez acaba 60 incemi cıksam diye kararsızım.yoksa zaten kesinlikle ks serisi alacagım.goruntu sahane ps proyla
  • Hocam ben s7 hediyesi varken 60ks8000 aldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Harika bir tv gercekten.izleme mesafen yeterliyse 60" almanı öneririm. Göz alışınca o bile küçük geliyor. Bu arada tel gelmedi hala orası da ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leqse -- 16 Aralık 2016; 23:27:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anac0nda

merhaba arkadaşlar LG 49uh770v almak üzereyim sizlerede danışmak istedim bütçe en fazla 3bin tl olarak televizyon önerileriniz nedir acaba 1,2 hafta daha beklemekte fayda varmı indirim olur mu ?

varmı beyler başka tavsiyesi olan aldıktan sonra pişman olmayalım 3bin tl benim için çok para
  • quote:

Orijinalden alıntı: barracudaaa

Hocam eskiden o cihazı alana telefon veriyorlardı. Şimdi o kadar pahalı fiyattan almak koymaz mı?

başta bende sizin gibi düşündüm. telefon kampanyasını kaçırdım. ama bir aydan fazladır tv aradım. ana bak
    buna bak sıtkım sıyrıldı. lg oledlere baktım iyi ama aşırı pahalı. mağazalardan ucuz teşhir ürünleri buldum.
    kutularından çıkarttım denedim olmadı. hatta en son 55ks9500 buldum. yanında telefon hediyeside vereceklerdi.
    telefonu satsam tv 5000 e gelicekti ama almadım. 9500 ile 8000 arasında pek fark yok. o tv 400 saat teşhirdi.(1.5 ay)
    aramaktan bıkınca satarı m anasını deyip zoruma gide gide 5644 tl ye 6 taksit aldım 60ks8000 i.
  • leqse kullanıcısına yanıt
    telefonla beraber kaça aldınız acaba tvyi.
  • jubeii kullanıcısına yanıt
    İki ay önce 7000 ₺ aldım mm dan hocam

• leqse kullanıcısına yanıt
    geçen satıcıda 55ks9500 karıştırdım. satıcı beceriksiz bi halttan anlamıyor. wifiye bile
    bağlayamayınca iş başa düştü telefonun ekranı tvye bağladım. youtubedan 1080 görüntü aktardım
    ama aktarımdanmıdır nedir aynı netliği alamadım. sizde kablosuz görüntü aktarımının kalitesi nasıl.
  • dallass kullanıcısına yanıt
    merhaba sayın dallass,
    2.tvye ihtiyacım var.ps4 alıp oynamayı düşünüyorum,önceliğim bu.6000 tlye samsung 64f8500 plazma buldum,bunu mu önerir misiniz yoksa bu fiyata samsung ks serisi led tv mi?veya oyun için bu paralara yazık,fiyat/performans git şunu mu al dersiniz?
    saygılarımla.
  • vestel 65ub9100 hakkında görüşleriniz nedir üstadlar. muadili diğer markalara göre + ve - leri nedir önerilir mi ?@dallass
  • merhaba arkadaşlar bu iki tvden birisini almayı düşünüyorum SAMSUNG UE 40J5270 ile SAMSUNG UE 40K5200 hangisi daha iyidir kullanan varmıdır acaba
  • Max. 43 inç 4K UHD desteği olacak, fiyat aralığım yok önerebileceğiniz en iyi tv hangisidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu

Max. 43 inç 4K UHD desteği olacak, fiyat aralığım yok önerebileceğiniz en iyi tv hangisidir?

şu iki tv yi öneririm

http://www.hepsiburada.com/lg-43uh650v-43-109-ekran-4k-uydu-alicili-smart-webos-3-0-led-tv-p-EVTVLG43UH650V

http://www.hepsiburada.com/samsung-43ku7000-43-108-ekran-4k-uhd-dahili-uydu-alicili-smart-led-tv-p-HBV0000018HIN
  • 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.