Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: player75

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

quote:

Forumu çok uzun sayfalardan beri takip ediyorum. Görüntü VA panel ya da IPS panel, direct led, 100hz, sorunsuz, ışık sızması olmayan, kontrastı memnun edecek, bandinge rastlanmayan, smartı kullanışlı bir tv yok. Varsa da TR' ye ye gelmiyor.

Aşağıdaki modellerden hangisini tavsiye edersiniz? Bütçem max. 3200 TL. 49-50" panel curved olmayan bir tv düşünüyorum ama 55" yukarıda saydığım özelliklere uyan varsa elbette düşünebilirim. Normal yayınlar izlenecek, hdd ya da flashtan film izlenecek, arada netten smart kullanılacak, maç izlenecek, belki netten digitürk play izlenecek. oyun oynanmayacak.

LG 50UH635V
    Philips 49PUS6581
    GRUNDIG 49 VLX 9600

Yardım lütfen

Suan forum istanbuldan ciktim.
    Teknosa Mediamarkt ve lg magazasinda vs dolastim.
    Sahsen LG 50UH635V veya 58UH635V gozlemledigim en iyi goruntuye sahip modellerdi.
    55ku7000 incelemeye gittim fakat LG 58UH635V cok etkiledi beni...

LG 50UH635V 2900tl fiyat vardi.

Hocam bilgilendirmeniz işin teşekkürler. Yerinde ben de incelemeye çalışacağım. Biraz fiyat kovalamak lazım gibi.

Dallas hocam senin bu 3 model için yorumunu alabilir miyim? LG635 için için 50' mi 58' mi tavsiye edersin? Okuduğum kadarı ile 55' üzeri 50hz panel önermiyorsun ama yorumunu almak isterim.

Dallas kardeşim yukarıdaki mesajım için yorumunu bekliyorum.

Dallas hocam mesajım için değerli yorumunu bekliyorum.

Samsung 49ku7500

• quote:

Orijinalden alıntı: judith

philips 6501 ile ku7000 arasında kaldım.

nedense bi trailer izletti adam, ku7000 resmen kare kare oynattı. 6501 gayet akıcıydı.

vatan'daki adam philips veya lg'den prim alıyo olabilir.

teşekkürler üstadlar.

KU7000 yahut ku7500 almanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: cogg

Teşekkürler zaten çekiniyordum internetten almaya özellikle gittigidiyordan almaya şimdi tamamen vazgeçtim.

Pire için yorgan yakılırmı
    özellikle geri iade konusunda, ürün mağazadan alındığında geri iade söz konusu bile değil,
    oysa uzaktan yani internet alımlarında öyle değil,
    eğer aldığınız firma köklü bir site ise 14 gün iade hakkın yasal olarak var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: metroyedi

Selamlar
    Televizyon almak istiyorum. Bir arkadaşım bana bunu tavsiye etti. Fikrinizi almak istedim.
    Teşekkür ederim

SONY X8305C 4K Ultra HD 

Öncelikle foruma ve konuya hoş geldin...

Panel fena değil ama, 2015 model olduğundan sıfırını bulamazsın arkadaş kurbanı olma :)
    sana tavsiyem eğer bütçeni bir nebze artırabilirsen
    samsung 49ks8500
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekemyigit

hocam sony 49xd7005 mi philips 49pus6501 mi acil n11 alacağım

Kesinlikle sony...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezar095

aileyle yaşıyorum haliyle fazlalık istemiyor . ben oyun oynayıp film izleyeceğim . Soudbara boşa para verirsin dersen almayacağım 2+1 tv sesiyle idare edersem ileride onu 5+1 yapma şansım olur mu ?

Yok boşa para verirsin dersem olmaz, sonuçta ses sistemi
    benim söylediğim bir 5+1 'in yerini tutmaz,
    öte yandan 2+1 de işini görür ama ilerde 2+1'i 5+1'e çeviremezsin...
  • peki hocam çekle bonusla yaklaşık 2570 gelecek fiyatı uygunmudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marto1

Sakin sakin uzak ol o saticidan kullanilmis iade ve degisim urunleri satiyor bilgine kesinlikle iade de sorun cikariyolar basima geldi patladi

Merhaba,

Ben tam da bu satıcıdan dün ürünü sipariş ettim.
    Bugün kargolayacaklarını söylediler. Firmanın gg deki yorumu yüzde 98 olumlu, telefon açıp sordum bizde kesinlikle iade teşhir ürün bulunmaz, konyada samsung bayisiyiz sıfır açılmamış kutu gönderiyoruz dediler.
    Bunun üstüne bende siparişi verdim gg üstünden.

Siz ne gbi bir olumsuzluk yaşadınız, kafama şüphe düştü siparişi iptal mi etsem..

• quote:

58uh635v

3046 liraya malettim n11den
    satıcıya rica ettim fiyatta indirim yaptı. 3368tlye indirdi.
    222 tl n11 çeki vardı onuda kullandım
    ayrıca bonus kart kampanyasınada 105tl bonu verdi.
    3050+- liraya almış oldum bu ürünü.

mediamarkt da bugun indirime girmiş. 3500tl fiyatı varı, dünki fiyatı 3900 liraydı.

http://urun.n11.com/led-tv/lg-58uh635v-dvb-s2t2c4k-ultra-hd-webos-30-colorprime-pro-smart-P128304806

Hayırlı olsun. Tvniz aslında 4k değil, 3kdır. Bunu bilerek aldıysanız sıkıntı yok.

• Günaydın arkadaşlar. Dallass dost sağolsun bu konuda uzman galiba. Babamlara bir tv alacağım. 49'' veya üzeri bir büyüklükte. Tv ye 5 metre uzaklıktan bakacaklar. Önerdiğiniz faklı bir ekran büyüklüğü olursa o da olur. Bütçem maksimum 2 bin TL. Vestelleri araştırdım ama çok emin olamadım. Aradığım şey net görüntü, iyi ses ve uzun ömürlü üzmeyecek bir Tv. Smart, wi-fi vs. olmasa da olur. En fazla 3 seçenekle yardımcı olursanız çok sevinirim. Çok teşekkürler.
  • Günaydın arkadaşlar. Dallass dost sağolsun bu konuda uzman galiba.
    Babamlara bir tv alacağım. 49'' veya üzeri bir büyüklükte. Tv ye 5 metre uzaklıktan bakacaklar.
    Önerdiğiniz faklı bir ekran büyüklüğü olursa o da olur. Bütçem maksimum 2 bin TL. Vestelleri araştırdım ama çok emin olamadım.
    Aradığım şey net görüntü, iyi ses ve uzun ömürlü üzmeyecek bir Tv. Smart, wi-fi vs. olmasa da olur.
    En fazla 3 seçenekle yardımcı olursanız çok sevinirim. Çok teşekkürler.
  • Geçen youtube'dan ilkay zaman izledim, orada bir mağazada 400-800 dolar arasında hayvan gibi tv'ler vardı, burada insanlarımıza

resmen geçiriyorlar... dolar vergi vs hesaplasan bile bir uçurum var, resmen dolar üstünden 3 kat fark koymuşlar..
  • Sony 65xd8505 teknosada 6299 a inmis seytan diyor al :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkCA T kullanıcısına yanıt
    Ah be güzel kardeşim tabi ki öyle diyecek adamlar tabi ki malını satacak ee size ne diyecek evet kardeşim biz değişim iade teşhir ürünü satıyoruz mu diyecek kardeşim o ne idiğü belirsiz firma size değişim ve iade ürünlerini satıyor BİZZAT kendim yaşadım tv yi alırken panelde parmak izi, yanlardan çizilme,üründe bandig ışık süzmesi bulutlanma vardı geçmiş yazışmalarımdan bulabilirsin neler yaşadığımı burdan defalarca uyardım aman almayın o satıcıdan diye ürünleride geri almada çok büyük sıkıntı yaşarsın 100 tl-200tl ucuz diye kendini ilerde kanırtırsın ben uyarayım ayrıca %97 sakın aldanma

sana satıcı ile diyaloğumu yazayımda örnek olsun; ben tv yi cayma hakkımı kullanarak iade etmek istiyorum tv yi beğenmedim dedim (cayma hakkımın bitmesine 3 gün vardı) "tv kullanmışsın kullanmışsın iade ediyorusun"dedi şaşırdım böyle bir şey deme hakkına sahip değil dedim beyefendi 14 gün kanuni hakkım var ürünü beğenmedim geri iade etmek istiyorum dedi satıcı tv yi servise gönderip sıfırlayıp çalışır temiz raporu almamı istedi tarafıma siz ödemeli gönderin falan dedi bende dedimki 14 günlük cayma kanununda böyle bir şey yazmıyor buna koşul koyamazsınız dedim kavga patırtı hakaret falan derken Allaha havale ettim karşımdaki varlığın insan olmadığına tüccar simsarı olduğunu düşündüm ve tv nin paneli değiştirdim servisten Allah muhafaza bir daha düşürmesin ALMAM ordan çok yazacağım mevzu var ama yeri değil ucuz diye sakın kanmayın 100,200 ün ucuz diye hesap yaparsanız paranızla rezil olursunuz

saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: cogg

Teşekkürler zaten çekiniyordum internetten almaya özellikle gittigidiyordan almaya şimdi tamamen vazgeçtim.

Pire için yorgan yakılırmı
    özellikle geri iade konusunda, ürün mağazadan alındığında geri iade söz konusu bile değil,
    oysa uzaktan yani internet alımlarında öyle değil,
    eğer aldığınız firma köklü bir site ise 14 gün iade hakkın yasal olarak var..

hocam çokca yazını okudum, araştırdım ve 49ks8500 e karar kıldım. O satıcıda uygun fiyat görünce sormak istedim ama sorunlar varmış satıcıda. Diğer sitelere kapalı değilim aslında ama sorun yaşayanları görünce de uzak mı dursam acaba demiyor değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

quote:

58uh635v

mediamarkt da bugun indirime girmiş. 3500tl fiyatı varı, dünki fiyatı 3900 liraydı.

http://urun.n11.com/led-tv/lg-58uh635v-dvb-s2t2c4k-ultra-hd-webos-30-colorprime-pro-smart-P128304806

Hayırlı olsun. Tvniz aslında 4k değil, 3kdır. Bunu bilerek aldıysanız sıkıntı yok.

uh635v rgbw dizilimli olmayabilir hocam ips olanlarda oyle bir yola girdi lg... m+ diye gecenlerde var nu olay.ama bu tvde yazmiyor oyle birsey internette

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maclarens90 -- 11 Kasım 2016; 12:43:36 >

• dallass kullanıcısına yanıt
    Aklınızda var mı 5+1 sistem o paraya biraz daha çıkabilirim max bütçe 500 ama 600 - 700 e çıkabilirim. Siz bide en iyi sistemi tavsiye edin kafanızdakini bir kere alalım tam alalım madem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezar095 -- 11 Kasım 2016; 13:5:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

quote:

58uh635v

nasıl yani?
    Kandırıldıkmı?

• Arkadaşlar merhabalar, Sn dallass cevabınız için çok teşekkür ederim. Araştırdığım kadarıyla ks serisinde de çok sorun yaşayanlar var, hd görüntüde diğer hd tvlerden fark yok diyen de var, paneller sorunlu diyen de var. Digitürk , Tvibu iptv gibi platformlardan çok iyi görüntü alıp, internet performansı da iyi olan bir tv arıyorum. Samsung js serisi ks serisinden daha mı iyi sizce? Js serisinde 50" var sanırsam. Curved almalı mıyım, izleme mesafem 3 metre, almışken çok iyi bir tv almak istiyorum, sony marka da olabilir.

Bir arkadaş bar ses sistemlerini sormuş, bende sony marka bar+ Kablosuz subwoofer var, çok çok memnunum, evde konser verirsiniz , bazen film izlerken korkutuyor o derece güzel. 2 yıl önce 2500 tl gibi bir para vermiştim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esOess -- 11 Kasım 2016; 12:16:51 >
  • hocam 55 uh 770v nasıldır acele bilgilendirir misiniz?
    ku 700
    uh 650v
    hangisi????
    @dallass
  • 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.