Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marto1

quote:

Orijinalden alıntı: TurkCA

quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: TurkCA

Merhaba,

49UH850V LG

49KS8500 Samsung curved

50KU7000 Samsung

Bu 3 tv arasında kaldım, fiyattan çok uzun süre tatmin etmesi önemli..

Hangisini önerirsiniz?

Oyun oynanmıyor.

O 3 tv arasında kalınamaz
    Tabiki Samsung ks8500

cevap için teşekkürler öncelikle fakat nedenlerine kısaca değinirseniz de sevinirim.
    çünkü LG 49UH850V öncelikle 3D avantajı ile geliyor. yansıtma yapmadığı söyleniyor. usb 3.0 girişi, kumandası, altyazı ayarları daha üstün deniyor.
    sizin fikriniz nedir. Samsungun 49KS8500 ün LG ye üstünlüğü nedir?

curved ekran olması bana pek avantaj olarak gelmiyor.

ks8500 kullanıcııs olarak söylüyorum ki ve 6 aydır tv araştıran biri olarak düşüncem; bahsettiğin lg 850V İle ks8500'e kıyaslanılamaz dostum tv ye hakarettir o derece :)

VA panel
    canlı ve güzel görüntü
    siyahı mükemmel (oled tadında olmasada yakın)
    input lag değerleri çok iyi (oyuncular için en iyisi diyebilirim)
    hd ve 4k görüntüleri mükemmel
    tasarım ve şık görüntüsü
    titreşim kasma donma asla yok
    kimse belirtmiyor ama samsungta BOSS ses sistemi var Kesinlikle sesi iyi kötü diyenler bir halt bilmiyor ya da kulaklarda sorun var :)
    eksi yanı kumandası hayal kırıklığı

gelelim uh850V ye

IPS Panel
    Gerçek siyah değerlerini alamazsın grimsi bir siyah
    maç ve alt yazılarda titreşim var
    donma ve kasma var
    üstünlük olarak harman kardon ses diyebilirim
    3d üstünlük olarak saymıyorm çünkü 3d performansını değerlendirmiştim tam bir rezalet renkler bozuluyor
    tasarım güzel
    kumandası ks8500 göre çok üstün

ek olarak 2 tv de ışık süzmesi ve bulutlanma var genelde IPS Panellerde ışık süzmesi olabilir
    led tv alırken bunları göz önünde bulundur ve kesinlikle İNTERNETTen tv alma sana tavsiyemdir

Ben şahsen mağazadan almanızı tavsiye ederim internetten tv almanın devri BİTTİ benim görüşüm bu nedenlrini daha önce forumdaşlara paylaşmıstım

saygılar

görüşler için teşekkürler.
    sanırım ks8500 alıcam.

kumandasında ki problem nedir?
    nasıl çözdünüz?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet00016

Samsung 50ku7000 aldım az önce😊 Yorumunu alayım :)

HAYırlı olsun kaça maloldu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zgrmtl kullanıcısına yanıt
    3.300 tl hepsi

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet00016

Samsung 50ku7000 aldım az önce😊 Yorumunu alayım :)

Hayırlı olsun hocam kaça maloldu acaba

• zgrmtl kullanıcısına yanıt
    Tesekurler teknosadan aldım onuda söyleyim ..

• TurkCA T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    Kumandasında kullanımsal sıkıntı yok sadece boyle bir tv ye bu kumanda hakaret gibi lg nin kumandası daha bir kullanışlı tam teknolojide yenilik baabında iyi ama samsung bu konuda vasat kalmış smart klavye almak zorunda kaldım o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: marto1

Rica ederim.
    Kumandasında kullanımsal sıkıntı yok sadece boyle bir tv ye bu kumanda hakaret gibi lg nin kumandası daha bir kullanışlı tam teknolojide yenilik baabında iyi ama samsung bu konuda vasat kalmış smart klavye almak zorunda kaldım o yüzden

Sipariş verdim az önce 49KS8500 için

umarım memnun kalırım.

Yorum yazan arkadaşlara teşekkürler..
  • Daha önce gittigidiyor smartevim satıcısından ürün alan var mı? Güvenilir midir? Gelen ürün beğenilmezse iade sürecinde sorun çıkarıyor mu? Yardımcı olabilecek birisi varsa sevinirim

• 1500-1750 lira arası en alınası tv hangisidir acaba 50inçten küçük olmak kaydıyla , tanıdığım bi abi tv tavsiyesi istedi odası çok buyuk değil , bende sana danışayım dedim @dallass

• quote:

Orijinalden alıntı: wgunfaithful

dallas hocam merhaba. İlk araştırmalarım sonundahttp://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-49ku7350-dahili-uydu-alicili-curved-uhd-smart-led-tv-248842198 şu model kafama yattı aslında ama biraz bütçeyi aşıyor. Samsung'un bu serileri 7000, 7350 serileri iyi gibi geldi, siz ne düşünüyorsunuz? 2000-2500 tl arası sayılır bütçe aslında. Philips ses sistemi olduğu için Philips de ilk tercih ama çok da önemli değil. Eskisi de 42" Philips idi ve genel olarak memnunduk. 49'' ekranlar da daha sıcak geliyor yenilerken ekranı da büyütmek daha cazip açıkçası. Ne önerirsiniz?

hocam görüşünüzü bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: bhdr84

Dallas hocam merhaba,
    Ps4 pro ve 4k film diziler için öneriniz doğrultusunda 55KS9500 almıştım 2 hafta önce biliyorsunuz..

Çözünürlük ile ilgili ps4 verdiği 4k için 2 çözünürlük seçeneği var. Fakat yazılanlara göre 2side hdr alınması zor deniyor.

Linki aşağıda. Bu konu hakkında desteğinizi rica ediyorum..

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1310135

Üst segmentte yer alan, KS9500'de bu işi kıvıramıyorsa, kıvıran panel varmıymış peki mesala sony xd930 gibi,
    eğer ondada aynı durum varsa,
    O zaman şu demek oluyor, hdr 20l6 panellerde fos çıktı,
    Yerine oturması için 2017'yi olmadı 18-19'u beklemek gerekecek demekki...

Dallas hocam öncelikle cevap için teşekkürler.

Fakat buradaki sorun sanırım ks9500 de değil ps4 pro nun saçmalamasında.. belki bir güncelleme ile çözülür. Gerçi ps4 pro yeni aldım şimdi kuruyorum. Bakalım çözünürlük ayarları anlamında ne seçenekler vericek..

• quote:

Orijinalden alıntı: player75

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

quote:

Forumu çok uzun sayfalardan beri takip ediyorum. Görüntü VA panel ya da IPS panel, direct led, 100hz, sorunsuz, ışık sızması olmayan, kontrastı memnun edecek, bandinge rastlanmayan, smartı kullanışlı bir tv yok. Varsa da TR' ye ye gelmiyor.

Aşağıdaki modellerden hangisini tavsiye edersiniz? Bütçem max. 3200 TL. 49-50" panel curved olmayan bir tv düşünüyorum ama 55" yukarıda saydığım özelliklere uyan varsa elbette düşünebilirim. Normal yayınlar izlenecek, hdd ya da flashtan film izlenecek, arada netten smart kullanılacak, maç izlenecek, belki netten digitürk play izlenecek. oyun oynanmayacak.

LG 50UH635V
    Philips 49PUS6581
    GRUNDIG 49 VLX 9600

Yardım lütfen

Suan forum istanbuldan ciktim.
    Teknosa Mediamarkt ve lg magazasinda vs dolastim.
    Sahsen LG 50UH635V veya 58UH635V gozlemledigim en iyi goruntuye sahip modellerdi.
    55ku7000 incelemeye gittim fakat LG 58UH635V cok etkiledi beni...

LG 50UH635V 2900tl fiyat vardi.

Hocam bilgilendirmeniz işin teşekkürler. Yerinde ben de incelemeye çalışacağım. Biraz fiyat kovalamak lazım gibi.

Dallas hocam senin bu 3 model için yorumunu alabilir miyim? LG635 için için 50' mi 58' mi tavsiye edersin? Okuduğum kadarı ile 55' üzeri 50hz panel önermiyorsun ama yorumunu almak isterim.

Dallas kardeşim yukarıdaki mesajım için yorumunu bekliyorum.

Dallas hocam mesajım için değerli yorumunu bekliyorum.

• philips 6501 ile ku7000 arasında kaldım.

nedense bi trailer izletti adam, ku7000 resmen kare kare oynattı. 6501 gayet akıcıydı.

vatan'daki adam philips veya lg'den prim alıyo olabilir.

teşekkürler üstadlar.
  • Dallas hocam,

KS9500 hdmi girişlerinde;

1. STB
    2. PC/DVI
    3. (Birşey yazmıyor)
    4. ARC

Yazıyor
    hangi çıkışlar HDR destekler ? Ps4 pro oraya bağlıyım...

• cogg C kullanıcısına yanıt
    Sakin sakin uzak ol o saticidan kullanilmis iade ve degisim urunleri satiyor bilgine kesinlikle iade de sorun cikariyolar basima geldi patladi

• marto1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler zaten çekiniyordum internetten almaya özellikle gittigidiyordan almaya şimdi tamamen vazgeçtim.

• n11 de cemreelektronik veya KırmızıElma dan alışveriş yapan var mı, güvenilir midir?
  • Selamlar
    Televizyon almak istiyorum. Bir arkadaşım bana bunu tavsiye etti. Fikrinizi almak istedim.
    Teşekkür ederim

SONY X8305C 4K Ultra HD 
  • adamların fiyatlarına bak ya.benim 4100 tl ye aldıgım televizyonu 479 dolara alıyorlar.
    allah belasını versin boyle işin.

https://www.bfads.net/stores/best-buy/ads/black-friday/page-1
  • quote:

Orijinalden alıntı: esOess

Arkadaşlar hepinize merhabalar, kaliteli ve uzun yıllar idare edebilecek bir tv arayışındayım, izleme mesafem 3 metre. Televisyonu ps4 oyun, internet, hd yayınlar ve belki ip tv için de kullanacağım. Curved model almalı mıyım, getirisi götürüsü ne olur? Yukarıda yazdığım tüm kriterlere göre Samsug ks8500 49" serisini gözüme kestirdim, sizce uygun olur mu, daha iyisi varsa tavsiyelerinize açığım. Curved model alırsam herhangi bir sorun yaşar mıyım, cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler...

Evet performans açısından KS8500 çok doğru karar olur...
  • 
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.