Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: merilül , aliens , brknil06 Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 11 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı, 7 Mobil Kullanıcı ( 7 Mobil Cihaz )
51.173
Cevap
800
Favori
2.473.889
Tıklama
Popüler Konular listesinde 21. Sırada  bugün en iyi #8
Giriş
    546 Mesaj

iki tane tv alıcam biri 700 tl biri 1200 tl olucak aşağıdaki gibi hiç mi yok yazan ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hakan-_- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    546 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hakan-_-

Merhaba ,

700 tl ye 32 inch
    1200 tl ye 40 inch ( smart özelliklerden ziyade daha çok kaliteli ekran full hd yeterli )

ayrı ayrı tavsiye alabilir miyim @kafsinkaf90 @dallas

Dallas hocam acaba yardım edebilir misiniz ?

• Yüzbaşı
    523 Mesaj

dosum kusura bakma ben de anladığım konularda yardımcı olmaya çalışıyorum ya da bir bilgi buldum mu paylaşıyorum ama o fiyat ve boyuttaki tvlerden inan ki hiç anlamıyorum dallas hocam yarın yazar benim fikrim yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    hakan-_- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: gokberk4321

quote:

Orijinalden alıntı: adoreco

Selamlar cümleten ciddi tavsiyeniz lazım
    LG 43UH650V mi yoksa Philips 43PUS6501/12 mi bütceme göre bulabildiğim tvler bunlar tavsiyeniz lazım bu hafta alacağım
    bu tv leri 2300 tl gibi rakama alabiliyorum üst limitimde bu
    veya sizin tavsiyeniz ne olur
    şimdiden teşekkürler

Ben de aynı iki model arasında kalmış durumdayım, bilgisi olan varsa bizleri de aydınlatsın lütfen

bugün mü dün mü ne yazmıştım lg uh615 ve 650 modellerinde malzemeden çalmış resmen rgb dizilimli piksellerin arasına white alt piksel koymuş renk üretmeyen....whiteları aradan çıkarınca elimizde kalan 3k tv...3k olsa yine iyi aralarda yer ettiğinden bütünlüğü de bozuyor görüntü kalitesi iyi değil bunu özellikle 4kda anlarsınız şu an normal yayınlarda gözünğze çarpmasa kaynasa bile....ben şahsen iyice soğudum bu tvlerden....uh600 uh610 uh615 uh620 uh650 uh660 uh750 bunlardan bazıları trde var ben olsam bunları almam net olması gereken görüntüte keskinlikten ödün verirsiniz...philips 6501 daha iyi bir seçenektir ama 43 inç için ku7000 de gayet iyidir bence onu da değerlendirin ikisi arasından beğendiğinizi alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafsinkaf90 -- 9 Kasım 2016; 1:22:01 >
    |
    |
    Bahsedilenler: adoreco

• Teğmen
    163 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rontx

Dallass hocam yeni memur olan yeğenim için 32 inc tv önerisi yapabilir misin? Düşük, orta, üst seviye bütçelere gore ayrı ayrı verebilirsen sevinirim.

Arkadaşlar 32 inç için fiyat/performans oranına göre düşük fiyattan yükseğe tv önerisi yapabilecek var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: kafsinkaf90

quote:

Orijinalden alıntı: gokberk4321

quote:

Orijinalden alıntı: adoreco

Selamlar cümleten ciddi tavsiyeniz lazım
    LG 43UH650V mi yoksa Philips 43PUS6501/12 mi bütceme göre bulabildiğim tvler bunlar tavsiyeniz lazım bu hafta alacağım
    bu tv leri 2300 tl gibi rakama alabiliyorum üst limitimde bu
    veya sizin tavsiyeniz ne olur
    şimdiden teşekkürler

Ben de aynı iki model arasında kalmış durumdayım, bilgisi olan varsa bizleri de aydınlatsın lütfen

bugün mü dün mü ne yazmıştım lg uh615 ve 650 modellerinde malzemeden çalmış resmen rgb dizilimli piksellerin arasına white alt piksel koymuş renk üretmeyen....whiteları aradan çıkarınca elimizde kalan 3k tv...3k olsa yine iyi aralarda yer ettiğinden bütünlüğü de bozuyor görüntü kalitesi iyi değil bunu özellikle 4kda anlarsınız şu an normal yayınlarda gözünğze çarpmasa kaynasa bile....ben şahsen iyice soğudum bu tvlerden....uh600 uh610 uh615 uh620 uh650 uh660 uh750 bunlardan bazıları trde var ben olsam bunları almam net olması gereken görüntüte keskinlikten ödün verirsiniz...philips 6501 daha iyi bir seçenektir ama 43 inç için ku7000 de gayet iyidir bence onu da değerlendirin ikisi arasından beğendiğinizi alın

Selamlar
    tavsiyeniz üzere LG yi seçeneklerden eledim
    |
    |

• Onbaşı
    39 Mesaj
    dallas hocam merhaba
    Ben 60ku7000 modeli tv almaya karar verdim fakat bişeyi anlayamadım bi türlü.internetten almak istiyorum.kimi satıcı 60ku7000 yazmış kimiside 60ku7000uxtk bunların ikisi aynı tvmidir?yoksa aralarındaki fark nedir ve hangisini tercih etmeliyim sizce?

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-ue60ku7000uxtk-4k-8-bit-hdr-premium-201-248742053
    bulabildiğim en uygun fiyatta bu 3549 tl
    |
    |

Merhaba,

LG 49uh770V sizce nasıl veya diğer marka ve modellerde bu TV ye muadil olabilecek 3000 TL yi geçmeyen ve az sorunsuz :) TV var mıdır ? Baktığım kadarıyla bütün modellerde bir sıkıntı çıkıyor bu yüzden bende en az sıkıntı çıkaranı arıyorum..

https://forum.donanimhaber.com/m_115907193/mpage_7/tm.htm
    https://forum.donanimhaber.com/m_116361013/mpage_7/tm.htm

bu başlıkların son mesajlarda sakın almayın uyarısı yapılıyor, veya farklı problemler belirtiliyor. Bazılarıda çok memnun kafam allak bullak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyor -- 9 Kasım 2016; 12:50:30 >
    |
    |
    Bahsedilenler: dallass

• Yarbay
    4144 Mesaj
    LG 50UH635V nasıldır gençler?
    TV:LG 50pb690-Luxor 40L600D-LG pa1000 81"/UYDU:Digitürk Humax DCR HM-9504HD-Tivibu Vestel S7830/MP:Philips hmp4000-Samsung BD-F5100/AVR:SONY STR DH-550/HOPARLÖR:MAGNAT 102,252,800-SONY sa-w2500-Edifier m3500/TELEFON:General Mobile 6/AĞ:Asus N12e-TP-LINK 801nd-TP-LINK HA100
  • Yarbay
    7201 Mesaj
    quote:

quote:

Merhaba ,

700 tl ye 32 inch
    1200 tl ye 40 inch ( smart özelliklerden ziyade daha çok kaliteli ekran full hd yeterli )

ayrı ayrı tavsiye alabilir miyim @kafsinkaf90 @dallas

Dallas hocam acaba yardım edebilir misiniz ?

700 tlye full hd biraz zor,
    Hd ready olarak bütçene uygun
    Vestel 32hb5000 var.
    Ama bütçeni bir nebze artırırsan
    Samsung 32j5000 al.

40 inçe gelirsem
    Vestel 40fb7100 alabilirsin...

|
    |

Orijinalden alıntı: xyor

Merhaba,

LG 49uh770V sizce nasıl veya diğer marka ve modellerde bu TV ye muadil olabilecek 3000 TL yi geçmeyen ve az sorunsuz :) TV var mıdır ? Baktığım kadarıyla bütün modellerde bir sıkıntı çıkıyor bu yüzden bende en az sıkıntı çıkaranı arıyorum..

https://forum.donanimhaber.com/m_115907193/mpage_7/tm.htm
    https://forum.donanimhaber.com/m_116361013/mpage_7/tm.htm

bu başlıkların son mesajlarda sakın almayın uyarısı yapılıyor, veya farklı problemler belirtiliyor. Bazılarıda çok memnun kafam allak bullak

Samsung 49ku7500 dururken tabiki alınmaz
    İps panel ve kullanıcı memnuniyeti sağlayamadı...

• Yarbay
    7201 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

LG 50UH635V nasıldır gençler?

Aynı modeli son 5 sayfadır yazıyorum lütfen son sayfaya mesaj yazmadan önce biraz okuyalım...

|
    |

Orijinalden alıntı: ufboguzhan

dallas hocam merhaba
    Ben 60ku7000 modeli tv almaya karar verdim fakat bişeyi anlayamadım bi türlü.internetten almak istiyorum.kimi satıcı 60ku7000 yazmış kimiside 60ku7000uxtk bunların ikisi aynı tvmidir?yoksa aralarındaki fark nedir ve hangisini tercih etmeliyim sizce?

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-ue60ku7000uxtk-4k-8-bit-hdr-premium-201-248742053
    bulabildiğim en uygun fiyatta bu 3549 tl

Aynı soruya bu kırkıncı cevap verişim Ku7000'in sonunda ne yazarsa yazsı hepsi aynı,
    Tutup işhüzarlık edip,model numarasının sonuna, tvde olan donanımsal özellikleri temsil eden kodları yazıyorlar güya...

• Yarbay
    7201 Mesaj
    quote:

quote:

Dallass hocam yeni memur olan yeğenim için 32 inc tv önerisi yapabilir misin? Düşük, orta, üst seviye bütçelere gore ayrı ayrı verebilirsen sevinirim.

Arkadaşlar 32 inç için fiyat/performans oranına göre düşük fiyattan yükseğe tv önerisi yapabilecek var mı?

Düşüğü ortayı yükseği boşver
    Samsung 32J5000 al/sın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 9 Kasım 2016; 15:09:04 >
    |
    |

DALLAS hocam televizyonlarda çok kararsız kaldım. 2 gün içinde bir tv almak istiyorum. 55 inçlik bir televizyon.
    lg 55uh 650V
    LG 58uh 635 bütçem:3-4 milyar
    lg 55uf 8507
    samsung ku7000
    hangi modeli önerirsiniz hocam? ben almışken pişman olmak istermiyorum acıkcası. gerçi hepsi kaliteli televizyonlar da tabiki fiyat kriterini düşününce aldığım üründen daha uyguna kaliteli olanı almazsam o zaman pişmanlık duyarım. şimdiden önerileriniz için tşk ederim. iyi günler dilerim. bi an önce de cvp verirseniz cok sevinirim hocam.

@dallass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_leon -- 9 Kasım 2016; 14:58:56 >
    |
    |
    Bahsedilenler: dallass
    quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

DALLAS hocam televizyonlarda çok kararsız kaldım. 2 gün içinde bir tv almak istiyorum. 55 inçlik bir televizyon.
    lg 55uh 650V
    LG 58uh 635 bütçem:3-4 milyar
    lg 55uf 8507
    samsung ku7000
    hangi modeli önerirsiniz hocam? ben almışken pişman olmak istermiyorum acıkcası. gerçi hepsi kaliteli televizyonlar da tabiki fiyat kriterini düşününce aldığım üründen daha uyguna kaliteli olanı almazsam o zaman pişmanlık duyarım. şimdiden önerileriniz için tşk ederim. iyi günler dilerim. bi an önce de cvp verirseniz cok sevinirim hocam.

@dallass

Arkadaş bırakın artık şu işe yaramaz 2015 model uf8507'yi,

O modeller arasında heleki işin içinde oyunda varsa
    Ku7000 al ve çık...

• Er
    13 Mesaj

tamamm hocam
    lg 55uh 650V
    LG 58uh 635
    ku7000
    arasından LGyi eliyorsunuz hocam? Hani yanlış anlamayın sakın hocam da bilmiyorum bilgi amaçlı soruyorum. Ku 7000 nin ekstra özelliği nedir diğer lg lerden? LG 55 uh 650v yi debaktım magazada sanki o da güzelmiş gibi geldi bana. hatta o an ona biraz daha sıcak baktım. rica etsem beni biraz daha aydınlatabilir misiniz?
    hani fiyatlarına da bakarak biraz kıyaslama yapmaya calışıyorum. o zaman ku7000 digerlerinden daha ucuz geliyor.
    55 ku 7000---->>> 3.170
    55 uh 650----->>> 3.460
    58 uh 635----->>> 3.370

tmm çok abartılı bifiyat farkları yok ama ,:)bilgilerinize ihtiyacımız var kardeşim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_leon -- 9 Kasım 2016; 22:54:57 >
    |
    |
    dallass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    11 Kasımda n11 den oturma odası için 102 ekran 1200-1800 arası hangi TV önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahbazpower- -- 9 Kasım 2016; 16:39:7 >
    |
    |
    LG 43uh650v
    Samsung 43ku7000
    Vestel 43ua9400 tvler gözüme çarptı ilk bakışta 3 yil garantili olduğundan vestel mantıklı geldiysede siz ustaların gorusunu almak istedim.
    Ben televoYonu film izlemek için kullanıyorum tvde derinlik hoşuma gidiyor ve 43" olsa daha iyi olur bu uç seçenek dışında bi seçenekte olabilir saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokamola -- 9 Kasım 2016; 17:7:29 >
HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.