Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

samsung ue65ku7000uxtk 2016 model daha ince

http://m.n11.com/samsung-ue65ku7000uxtk-4k-8-bit-hdr-premium-2016-model-led-tv-P114048356
    Ve

Samsung 65KU7000 diye daha kalın
    http://urun.n11.com/led-tv/samsung-65ku7000-65-165-ekran-4k-ultra-hd-dahili-uydu-alici-P116572161?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comp&utm_term=21

Iki model var bunu fark etmişsinizdir Samsung neden bu şekilde iki model cikariyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speed001 -- 6 Kasım 2016; 22:4:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dallass kullanıcısına yanıt
    Youtube'da bir iki problem videosu, forumda negatif yorumlar görünce bi önyargılı yaklaştım açıkçası. Tavsiyeniz sanırım KU7000 yönünde olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    kardeşim LG markasının 58UH635V model televizyonu hakkında düşünceniz nedir? bugün gidip bi baktım da güzel gibi geldi aslında. sizin yorumlarınıza da önem verdiğim için düşüncenizi almak isterim. şimdiden teşekkür ederim. fiyat aralığım 3-4 milyar arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_leon -- 6 Kasım 2016; 22:55:59 >
  • Lg 43UH650V modeli hoşuma gitti ama fiyatı fazla.

LG nin bu modeliyle eşdeğer max 2000 TL olacak şekilde başka marka yada model öneriniz var mı?
  • Sayın dallas Samsung KU7000 - KU7350 - KU7500 arasında biçimden başka fark var mı? PS4 Pro için hangisi en iyi seçenek olur? Yoksa bir fark yok mu?
  • Arkadaşlar merhaba grundig 55 vlx 8600 modelini 2630 tlye aldım. Fiyatı çok uygun geldi bir de magazadaki arkadaş çok tavsiye etti ancak magazadaki fiyati 3500 tlydi o yüzden sicak bakmadım. Netten 2630 u görünce hemen aldım. Malum önümüzdeki günlerde doların yükselmesi muhtemeldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cepcep34

Youtube'da bir iki problem videosu, forumda negatif yorumlar görünce bi önyargılı yaklaştım açıkçası. Tavsiyeniz sanırım KU7000 yönünde olacak.

KU7000 oyun için çok iyi bir model.

50KU7000 modeli neredeyse bütün mağazalarda aynı fiyata satılıyor. Yakın zamanda indirim/kampanya olma ihtimali var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfylcn444

Arkadaşlar merhaba grundig 55 vlx 8600 modelini 2630 tlye aldım. Fiyatı çok uygun geldi bir de magazadaki arkadaş çok tavsiye etti ancak magazadaki fiyati 3500 tlydi o yüzden sicak bakmadım. Netten 2630 u görünce hemen aldım. Malum önümüzdeki günlerde doların yükselmesi muhtemeldir.

o fiyata nereden aldınız her yerde 3500 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: DHinferno

28'' bir tv alacağım.HD ready ve FHD 2 modeli var.
    Şimdi HD ready alsam HD tv yayınlarını seğretmede sorun olur mu bu HD ready de?İlla full hd mi almam lazım?

Hadi 22 yi anlarım
    32 dururken 28 inç nedir yahu
    Elinizde cetvel milim milimmi ölçüyorsunuz alıp koyacağınız tvnin yerini,
    Hem her zaman olduğu gibi
    (artık söylemekten gına geldi)
    Tavsiye verebilmem/iz için altı üstü İstediğimiz 2 cümle, Ebat-Fiyat
    Hadi öyle vyea böyle ebatı vermişsin,
    Fiyat kriterin nedir?

Gireceği yer mm mi mm ne 67.8 geliyor. Sadece 28''oluyor maalesef.
    Hd ready de full hd seğrediliyor mu?

Yada max 800 tl ye 28 inch tv tavsiyesi lütfen.

• ultiMance kullanıcısına yanıt
    Boyut dışında 40 - 43inc arasında özellik olarak bi fark var mı peki.

• Dallass hocam yeni memur olan yeğenim için 32 inc tv önerisi yapabilir misin? Düşük, orta, üst seviye bütçelere gore ayrı ayrı verebilirsen sevinirim.

• Merhaba;

58UH635V LG televizyon ile ilgili yorumlarınızı alabilirmiyim.Şuan birçok yerde kampanyada Media Marktta 55 inch 7000 serisi Samsung ile karşılaştırdım görüntü çok farklıydı. Satıcı Paneli çok gelişmiş samsungda IPS panel olduğu için görüntü kötü şeklinde yorum yaptı emin olamadım.Televizyondan fazla anlamam yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • mstfylcn444 M kullanıcısına yanıt
    O fiyata hangi siteden aldınız acaba. 49 ' olmasın o

• Hocam oturma odası içinde bir tavsiyeye ihtiyacımız oldu. 48vlx8586, 48vlx8585, 48ua9300, 48ua8900 max. İzleme mesafesi 3 metre bütçe 2600 belirledim hangisi olabilir. Ayrıca 8900 teknosada yok aynı sitede Apple TV kampanyası var şef TV alana yarı fiyatına biraz işime geliyor oradan almak. Hemen hemen aynı soru yukarıda sorulmuş ama cevapsız kalmış. Teşekkür şimdiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: zgrmtl

Hocam oturma odası içinde bir tavsiyeye ihtiyacımız oldu. 48vlx8586, 48vlx8585, 48ua9300, 48ua8900 max. İzleme mesafesi 3 metre bütçe 2600 belirledim hangisi olabilir. Ayrıca 8900 teknosada yok aynı sitede Apple TV kampanyası var şef TV alana yarı fiyatına biraz işime geliyor oradan almak. Hemen hemen aynı soru yukarıda sorulmuş ama cevapsız kalmış. Teşekkür şimdiden.

Eğer 3D ile işin olmazsa sana tavsiyem
    Samsung 50ku7000

• n11 üzerinden 55ku7000 alacaktım. 2999-3250tl arası fiyatlar vardı.
    n11 in malum bu sıralar kupon kampanyalarından 111 - 200 tl gibi bi kaç kupon aldım ve 11 kasımı bekliyordum.
    fakat kurnaz satıcılar fiyatları kademe kademe yükseltmişler.

55ku7000 konusunada baktım, ilgili kampanya varmıdır diye göremedim.
    uygun fiyata alabileceğim yer varmı bu modeli?
    bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.
  • 58uh635v ile 55uh650v arasında kaldım sizce hangisini almalıyım yada bu aralıkta 3500 tl tavsiyeni var mı

• 58uh635v ile 55uh650v arasında kaldım sizce hangisini almalıyım yada bu aralıkta 3500 tl tavsiyeniz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: mfatihdag

Merhaba;

58UH635V LG televizyon ile ilgili yorumlarınızı alabilirmiyim.Şuan birçok yerde kampanyada Media Marktta 55 inch 7000 serisi Samsung ile karşılaştırdım görüntü çok farklıydı. Satıcı Paneli çok gelişmiş samsungda IPS panel olduğu için görüntü kötü şeklinde yorum yaptı emin olamadım.Televizyondan fazla anlamam yardımcı olursanız çok sevinirim.

"Satıcı, samsung'da IPS panel olduğu için görüntü kötü şeklinde yorum yaptı"

Ya sen satıcıyı yanlış anladın
    Yada satıcı akşamdan kalmaydı
    Arkadaşım samsung VA panel, LG ise genelinde İPS panel kullanır,
    Ama lg bazen bazı modellerinde va panel kullanmıltır,
    Örneğin o 635v bunlardan biridir MVA panel kullanıyor,

Bu anlamda
    Madem hoşuna gitti ve 55 inçten daha büyük ekran düşünüyorsun
    Evet 58uh635v'yi değerlendirebilirsin...

Sonki mesajını gördüm ekleme yapayım
    650 ips panele sahip ,
    Bu yüzden tabiki tereddütsüz
    MVA panele sahip 635 almanı öneririm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 7 Kasım 2016; 13:51:13 >

• 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.