Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (4096. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40944095409640974098
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba hocam 65qned7s6 ile 65q67c arasında kaldım benzer fiyatlara alabilirim. Siz hangisini önerirsiniz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maestro_of_world M kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam 2 modelde aynı neredeyse ama SAMSUNG 2023 model bu yüzden bence SAMSUNG alın
  • N95 C Neden beklemek gerekir N90 C den farki ne olur.. beklenir.. 2023 mode sony tvler nasil

• 20-30k arası 65inc önerileriniz nedir ?
    Konsol baglamak istiyorum oncelik 100hz cihazlar .. Aklimdakiler şuanlik Tcl 65c635 - Philips 65pus8807

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Hocam sürekli yazıyorum ama biraz kararsız kaldım.

LG 50nano766, Philips 50PUS8507

ve Samsung Crystal 50BU8000 arasından hangisini neden önerirsiniz?

LG nano766'da sırf ips panel için 55'inç almaya değer mi?

Sorularıma cevap verirseniz çok sevinirim.

• Merhabalar. yarın alacağım.

Samsung 55Q60B (20.5 bin)

SAMSUNG 55Q60C (23 bin 850)

Samsung 55Q70B (teşhir 21 bin)

SAMSUNG QE 55Q80B (teşhir 22 bin)

Samsung 55LS03B (25 bin)

Samsung 55Q80B (24 bin)

LG 55QNED7S6QA (20 bin)

LG 55QNED816QA (24 bin)

Hangisini tercih edersiniz?

iki LG modeli arasındaki 4 bin liralık farka değer mi?

Teşekkürler.

@Burak_Keskin06

• Bunların içinden kesinlikle philips. Hem android hem de ambilight olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 4 Haziran 2023; 10:44:1 >
  • Rhchiko kullanıcısına yanıt

Hocam oyun mu oynayacaksınız neden 8887?

bu seride bir çok ürün var. Neden 8887 tercih ettiniz?

https://www.epey.com/televizyon/karsilastir/780206-801623-801758-863006-864642/philips-65pus8507_philips-65pus8007_philips-65pus8807_philips-65pus8887_philips-65pus8057/

• Bamisyter kullanıcısına yanıt
    C635 modeli donanımsal olarak 60 hz diye biliyorum yazılım destekli 120 hz oluyor bu yüzden pus8807 daha mantıklı geliyor. Tcl den istiyorsanız C735 donanımsal 120 hz yazılımla 144 hz oluyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fx500 F kullanıcısına yanıt
    Hocam SONY 2023 modelleri Türkiye girişi olmayacak bilginiz olsun.
  • Hocam sizin izleme mesafeniz nedir?
  • inch kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Bana özelden yazan çok fazla kişi oluyor buradan genel bilgi amaçlı yazayım bilmeyen forumdaşlarımız olursa bilgisi olsun.

Mağazalardan alınan teşir ürünlerinde faturanızda teşir yazıyorsa eğer ilerleyen zamanda herhangi bir sorun sıkıntı çıkarsa ürün değişim hakkınız olmuyor sadece parça değişimi oluyor bilginiz olsun, bu yüzden teşir ürünü çok iyi fiyat değilse kimse almasın.

LG 55QNED816
    SAMSUNG 55Q80
    Bu 2 model arasında karar verebilirsiniz.
  • Tugrall T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Şimdilik oturma odasında olacağı için 3-3.5 metre mesafe olacak televizyonla aramızda

• Hocam mesafeniz için 55inç bile küçük gelebilir 65inç bakın bence tercih sizin.
    Ama size tavsiyem o mesafe için 50inç alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Keskin06 -- 4 Haziran 2023; 16:32:19 >
  • Burak bey bu işi biliyorsun sanirim .. 65 inç N 95 C bekleyeyim mi yoksa N90C alip gecelim mi.. 45 bin civarı suanda sanirim..

Hocam 3-3.5 metre derken evin en dip köşelerini de dahil ettim aslında. Onları dahil etmezsek ortalama 2 metredir, 65 çok büyük gelecektir. İnç konusuna bi şekilde tekrar ölçerek karar veririm fakat LG nano766, Philips PUS8507

ve Samsung Crystal BU8000 arasından hangisini önerirsiniz?

Ve nano766 için 55 inç düşünüyorum bu modelin 55 inçi kesin ips panel mi? 50 inç yerine 55 inç, büyüklük ve eğer ips ekran ise bütçeyi biraz zorlamaya değer mi teşekkürler şimdiden cevabınız için hocam.

• Ben cevap veriyim bu aralarından en risksiz televizyon 50BU8100 her açıdan renk solması olmadan izleyeceğiniz va panelli bir tv..uygun fiyat

Bir AVM'de incelediğim kadar bunlar ev kullanıcısı olarak ilk iki sırama girer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 5 Haziran 2023; 14:39:58 >
  • Teşhir televizyon alacaklar dikkat etsin

Televizyon almak için mediamarkt’a gitmiştim hayatımda sony dışında bir marka kullanmadığım için sony dışında bir televizyona bakmıyordum ama ülke genelinde sony tv’lerde pek seçenek yoktu ve hemen yanında duran lg 75qned960pa’ya bakmaya başladım( keşke hiç bakmasaydım) 3-4 kere mediamarkt’a gidip geldim karar veremedim en son Lg’de karar kıldığımda kapalı kutu kalmadı sadece 4 gündür teşhirde duran var dediler. Ben hayatımda ne teşhir ürün, ne 2. el ürün kullandım. Bu konuda takıntılıyımdır aldığım ürünün jelatininde hafif kusur olsa gene almam ama acaba gereksiz takıntı mı yapıyorum altı üstü 4 gündür teşhirde ne olabilirki dedim mağazada youtube üzerinden testlerini de yaptım sorun gözükmüyordu çalışanlarda bir sıkıntı olmaz, çok memnun kalırsın, çok veriyoruz böyle gibi sözlerle ikna ettiler ve sonuç olarak aldım üstüne birde kasko yaptırdım. Salon tadilatta olduğu için 1 ay felan tv evde durdu kullanmadım tadilat bitti izlemeye başladım. Sadece 4-5 gün sonra gölgeler oluştu televizyonda. Servis çağırdım baktı daha sonra geri dönüş yaptı televizyonu değiştirecektik ama teşhir olduğu için değiştiremiyoruz dediler. Tabi ben şok oldum bilmediğim bir şeydi. Mediamarkt’a gittim tv bölümünde 2 çalışan vardı bana niye satarken teşhir üründe sıkıntı olursa değişim yapmazlar diye söylemediniz dedim onlar da teşhir televizyonun değişim yapılmadığını ilk kez duyduklarını benim haklı olduğumu tüketici mahkemesine başvurursam kazanacağımı söylediler ben de ordan ayrıldım. Başka bir gün gene uğradım mediamarkt’a bu sefer bana televizyonu satarken orda olan 3 kişiden biri vardı. Bana neden demediniz teşhir üründe değişim olmaz diye eğer deseydiniz ben almazdım dedim. Bana dediki her şeyi söylemek zorunda değilim sen soracaksın dedi, ben de bilmediğim bir konu hakkında nasıl soru sorabilirim bu televizyonun sıradan bir özelliği değil özel bir durum ilk söylemen gerek şey bu dedim. Bu konuda Lg’nin tavrı her Türk bireyi teşhir üründe değişim olmadığını bilmesi gerekirmiş bende bu bir vatandaşlık görevi mi okullarda mı öğretiliyor ben hayatımda teşhir ürün almamışım nerden bilebilirim dedim tabi bir şey çıkmadı burdan. Tüketici mahkemesine başvurdum bakalım ne olacak burası Türkiye haklı olmak yetmiyor Koskoca mediamarkt evet ya söylememiz gerekirdi sizi mağdur ettik gereğini yapalım diyemiyor. Firmaların büyüklükleri böyle zamanlarda belli olur.Burdan çıkarılacak diğer bir derste insan bildiğinden şaşmayacak. Ben bu zamana kadar 6-7 tane sony tv kullandım 1 kere bile sorun yaşamadım aldım koydum onlarca yıl kullandım benim için televizyon peçete gibi su gibi birşeydi ben bilmem hiç televizyonda sorun çıktığını hepsi de hala sorunsuz çalışır. Bizim dinimizde şöyle hadis var: Kusurlu bir malı, ayıbını söylemeden satmak bir müslümana helal olmaz. Ben hakkımı Mediamarkt’a ve o çalışanlara helal etmiyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• EcheLoN_ kullanıcısına yanıt

Bi arkadaş 50C635G önerdi panel anlamında örneğini verdiğim tv'lerden daha iyiymiş vallahi çok karıştı aklım TV Tavsiyeleri [ANA KONU] TV Tavsiyeleri [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 40944095409640974098
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.