Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.687.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dallas hocam selamlar. Aynı konuda sana 3. kez soru soruyorum öncelikle kusura bakma ama hem fiyatlar değişti, o arada darbe falan oldu belki yeni model falan da gelmiştir.

55 inch bi tv almak istiyorum; limitim 3500-4000 arası. 55ku7000 önermiştin, şu anda hepsiburada.com'da 3289 lira olarak görünüyor. alsam mı? yoksa "üzerine 600-1000 lira daha koy şunu al" dediğin bir model var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

Samsung KU7000 kullanıcıları başlığında 40" panelde ekrandaki görüntünün gidip gelmesi sorunu yaşayan olmuş, karasız kaldım. Müşteri hizmetleri iyi olsa da daha altından akmayan su ısıtıcı üretemeyen Vestel e de güvenesin gelmiyor. Nerede plasmalar :) (diğer evimde hala Panasonic G30 kullanıyorum)
    Grundig eskiden Alman üretimliydi ve sağlam ürünleri vardı o zaman, fakat iflas etti bildiğim kadarıyla. Üretimleri Türkiyede mi yapılıyor? garanti durumları nasıl?

Sorun her panelde çıkabilir önemli olan servisin değişim sağlaması. Bu konuda Samsung iyi durumda. Grundig şu anda Arçelik fabrikalarında üretiliyor. Garantisini Arçelik ve Beko servisleri sağlıyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: chineli

Arkadaşlar gece görüp cevap yazarsanız sabah ona göre sipariş vericem.
    2000 tl limitle tv bakıyorum. Marka olarak Vestel de karar kıldım. Ancak şu Modeller arasında kararsızım;

-49ua8900
    -48ua9300
    -43ua9400

Üçünün de fiyatları birbirine çok yakın.9400 serisinin 48 inç olanı biraz tuzlu geldi yazmadım. Konu hakkinda tavsiye ve onerilerinizi sabah dört gözle bekliycem. Hayırlı geceler...

Cevap çok çok basit
    Sırf 9400 diye 43 inç. alınmaz

Bu konuda 3d kriterin varsa 48ua9300
    Yoksa 49ua8900 almalısın bu kadar.

Dallas hocam 49ua4900 bulmakta sorun yaşıyorum. 48ua9300 ile arasında 3d var bide Dts desteği. Çok önemli bişey mi bilmiyorum. 3d çok önemli değil benim için ama bu Dts işi kafa karıştırıyor. Ne dersiniz. 48ua8900 dts yok 49ua8900 de var.dts olmasının ne kadar önemi var sizce. Saygılar.

• sony 55' XD85 için yorum alabilirmiyim.

samsungun hangi modeli ile kıyaslanabilir.
  • @dallass hocam artık seçeneği ikiye düşürdüm 55ku7000 veya 55ju7000 dan birisini alacam

ku7000 kullanıcıları görüntüden fazla memnun değil. istediğimiz canlılığı bulamadık diyorlar. benimde bu modelin sadece türkiyede olduğunu duyduktan sonra içime sinmemişti zaten. sizce ju7000 ku ya göre nasıl. 3d olmasının hiçbir önemi yok sadece görüntü kalitesi açısından değerlendirirsek hangisini önerirsiniz?
  • maksimum 750 tl ye tv arıyorum
    Axen 42" full hd tv buldum bu fiyata iyimidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Yazlığa acil 32" Uydu alıcılı, uygun fiyatlı olması sebebiyle hd ready bir tv alacağım. 750-800ü geçmesin.

Hepsiburadaya baktığımda 700-800 tl bandında vestel, beko, arçelik, grundig, telefunken tvler var.

Genelde 100hz ve full hd değiller. Sadece Beko ve Arçelik bu fiyat bandında 200hz.

Hangisini tavsiye edersiniz?

Acil tv arıyordum, aldım gitti.

Arçelik A.Ş. Ürün olan Altus 40L5531 aldım. 1050tl

Full HD, dahili uydulu, 200hz.

http://urun.n11.com/lcd-tv/altus-al40-l5531-200-hz-102-ekran-dahili-uydu-alicili-televizyon-P53440752

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 2 Ağustos 2016; 15:20:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: vtnv

@dallass hocam artık seçeneği ikiye düşürdüm 55ku7000 veya 55ju7000 dan birisini alacam

ku7000 kullanıcıları görüntüden fazla memnun değil. istediğimiz canlılığı bulamadık diyorlar. benimde bu modelin sadece türkiyede olduğunu duyduktan sonra içime sinmemişti zaten. sizce ju7000 ku ya göre nasıl. 3d olmasının hiçbir önemi yok sadece görüntü kalitesi açısından değerlendirirsek hangisini önerirsiniz?

bende bu sorunun cevabını merak ediyorum ju ve ku serisi arasında 3d haricinde bir fark varmı acaba?
  • mosquito kullanıcısına yanıt
    valla ben de 15 dk da bir sayfayı yeniliyorum. :D dallas bey online olsa da siparişi versem :D

bir de şöyle bir mevzu var. sabahtan beri şu hepsiburada sayfasına bakıp duruyorum dallas bey'den cevap beklerken:

http://www.hepsiburada.com/samsung-55ku7000-55-140-ekran-4k-uydu-alicili-smart-led-tv-p-EVTVSAM55KU7000?magaza=SamsungPlaza

satıcı antalya kipa avm'deki samsung bayi. aradım görüştüm. aynı televizyonu 3700 liradan satıyorlar mağazada. ancak hepsiburada.com'da 3300'e satıyorlar. 10 tane sipariş vermek istedim mesela, 2 taneyle sınırlandırdı siparişimi sistem. bu da beni "acaba bu satıştaki ürünler teşhir mi?" diye düşündürdü.

mesafeli satışla aldığımız bir tvnin teşhir ürünü olup olmadığını anlamanın bir yolu var mı? kutunun açılmadığı anlaşılsın diye fön makinesiyle falan koliliyormış tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonJuan1907 -- 2 Ağustos 2016; 16:12:15 >

• ben teknosadan yada bimeksten alıcam az daha fazla para verip ürün geldiğinde içine sinmeyen bir durum oluyrsa iade et bence
  • mosquito kullanıcısına yanıt
    Ju 100hz ku 50 hz.ju7000 avrupadada satilir ku7000 turkiyeye ozel seridir. @mosquito

• quote:

Orijinalden alıntı: DonJuan1907

Dallas hocam selamlar. Aynı konuda sana 3. kez soru soruyorum öncelikle kusura bakma ama hem fiyatlar değişti, o arada darbe falan oldu belki yeni model falan da gelmiştir.

55 inch bi tv almak istiyorum; limitim 3500-4000 arası. 55ku7000 önermiştin, şu anda hepsiburada.com'da 3289 lira olarak görünüyor. alsam mı? yoksa "üzerine 600-1000 lira daha koy şunu al" dediğin bir model var mı?

Arkadaşım maalesef yok,
    2015 model Sams.Ju7000/sony x850
    Al diyeceğim
    Teşhir yada iade olma riski çok

6000 tl civarında 55ks8500
    Var ama oda senin kriterini aşıyor,

Yani senin anlayacağın
    Yine kalduk kuku ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: mosquito

ben teknosadan yada bimeksten alıcam az daha fazla para verip ürün geldiğinde içine sinmeyen bir durum oluyrsa iade et bence

İnternettenmi alıcaksın yoksa
    Birebir mağazalardanmı
    Eğer mazadan teslim alırsan
    Geri iade için deveye hendek atlatmak gerekiyor..

• 55ku7000 vatandan aldım servis başvurusu yaptım arayacaklar bekliyorum aynı gün geliyorlar mı acaba ürünüde eve getirdim askı aparatım yok serviste var mı acaba servis gelmeden almam mı gerekiyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mosquito -- 2 Ağustos 2016; 20:32:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yzd1461

sony 55' XD85 için yorum alabilirmiyim.

samsungun hangi modeli ile kıyaslanabilir.

Sony xd850 ips panel buda siyahlar konusunda pek iç açıcı bir durum değil..

Bu yüzden seçimini
    Samsung 55ku7000 den yana yapmalısın,
    Yada bütçe sorun değilse
    Samsung 55ks8500 alabilirsin..

• quote:

quote:

Yazlığa acil 32" Uydu alıcılı, uygun fiyatlı olması sebebiyle hd ready bir tv alacağım. 750-800ü geçmesin.

Hepsiburadaya baktığımda 700-800 tl bandında vestel, beko, arçelik, grundig, telefunken tvler var.

Genelde 100hz ve full hd değiller. Sadece Beko ve Arçelik bu fiyat bandında 200hz.

Hangisini tavsiye edersiniz?

Acil tv arıyordum, aldım gitti.

Arçelik A.Ş. Ürün olan Altus 40L5531 aldım. 1050tl

Full HD, dahili uydulu, 200hz.

http://urun.n11.com/lcd-tv/altus-al40-l5531-200-hz-102-ekran-dahili-uydu-alicili-televizyon-P53440752

Pişmiş aşa su katılmaz ama
    burada yazılan kriterler çok çok önemli
    Bütçeni önce 700 800 belirttiğin için gerçekten başka marka seçimin yok diye
    Mesajını es geçtim
    Ama Biz grundiğe dahi acaba deyip,
    Arçeliğe yan bakmazken
    Üstüne altus almak, doğru bir karar gibi gelmedi bana, hem smartı bile yok, zaten gerekte yoktu desende yarın bakmışsın ihtiyaç olmuş keşke demişsin,
    Madem bütçeyi 1050 kadar çıkardın
    2016 model Vestel 40FB7100'ü almanı tavsiye ederdim...
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/vestel-40fb7100-400-hz-smart-slim-led-tv-227277603?aff_id=21&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggap_n=21&ggap_c=&ggap_c=&ggmktg=Affiliate|GO|21|1774|banner|||&mpch=ads&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggmktg1=Affiliate*GO******&scxid=14489-197538-2357-0

• @dallas üstadın LG UH955 serisi hakkında görüşünü merak ediyorum.
    LG sadece OLED alınır ezberini bozar mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzey07

@dallas üstadın LG UH955 serisi hakkında görüşünü merak ediyorum.
    LG sadece OLED alınır ezberini bozar mı sizce?

Lg ve dahi diğer marka led paneller,
    Yine LG markasının Oled'i ile görüntü babında kıyaslanamaz.

• Arkadaşlar

Beko B49L 9672

2000-2100 aralığında alacam sizce mantıklı mı ve tv nasıl o paraya değermi

• evde 6 yildir olan televizyonun cok eskidigini düşünüyorum ama hala saglam tek kusuru bile yok
    playstation 4 falan sorunsuz bu televizyonda oynuyorum , renkler cok canli gibi gelmiyor bana artık acaba özellikleri günümüz için kötümü ekran,panel vs. gibi şeyler
    https://www.amazon.com/...80p-Touch/dp/B001U3Y8PO
    televizyon bu 40 inç
    boyuttan şikayetim dişinda televizyon degistirmeye değermi?
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.