Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 0110engin , alprn46 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestelin flash player lisans anlaşması olmadığından dolayı lig maçlarını izleyemezsiniz. demiş arkadaşımız doğru mudur?
  • Herkese merhaba,

Samsung 55f8000 kullanıcısıyım ve daha büyük ekrana geçiş yapmak istiyorum. OLED teknolojisini beğensem de 65 inç üstü şimdilik absürd rakamlarda olduğu için eledim. Olmuşken en az 75 inç olsun, upgrade ettiğime değsin diye düşünüyorum.

kısa bir araştırmadan sonra dikkatimi çeken cihazlar şimdiki izlenimlerime göre şu sırayla oluştu,

-LG 75UH855V
    -LG 86UH955V
    -Samsung 78KS9500 yada 9800

LG panellerinde halen 3D (hem de pasif) olması ve fiyatlarının daha makul oluşu,
    Dolby Vision ve HDR+ aynı anda sunması yukarıdaki tercih sıralamasında etkili oldu.
    Bütçede her ne kadar sınır koymamış olsam da en ideal f/p oranını yakalamak isterim.

Üstadların vereceği her ipucu şu aşamada çok önemli. Şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzey07

Herkese merhaba,

Samsung 55f8000 kullanıcısıyım ve daha büyük ekrana geçiş yapmak istiyorum. OLED teknolojisini beğensem de 65 inç üstü şimdilik absürd rakamlarda olduğu için eledim. Olmuşken en az 75 inç olsun, upgrade ettiğime değsin diye düşünüyorum.

kısa bir araştırmadan sonra dikkatimi çeken cihazlar şimdiki izlenimlerime göre şu sırayla oluştu,

-LG 75UH855V
    -LG 86UH955V
    -Samsung 78KS9500 yada 9800

LG panellerinde halen 3D (hem de pasif) olması ve fiyatlarının daha makul oluşu,
    Dolby Vision ve HDR+ aynı anda sunması yukarıdaki tercih sıralamasında etkili oldu.
    Bütçede her ne kadar sınır koymamış olsam da en ideal f/p oranını yakalamak isterim.

Üstadların vereceği her ipucu şu aşamada çok önemli. Şimdiden teşekkür ederim.

LG nin o modellerini geçin 2016 OLED serisine bakabilirsiniz. Bunun dışında KS9800 serisi tamamdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @dallass Selamlar, kimseden tv onerisi gelmeyince size ozellikle sormak istedim. 2000 liraya kadar onerebileceginiz bir tv modeli var mi? Spor karsilasmalarini izlemeyi seviyorum ve tvyi ayni zamanda monitor olarak kullanacagim. Vestelin birkac modelini inceledim fakat bunlarin disinda butce icinde Samsung veya LG cihaz bulamadim. Sizin onerebileceginiz bir tv var mi? Tum onerilerinizi yazabilirsiniz, arasindan secim yapabilirim.

tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasirga32 -- 1 Ağustos 2016; 10:15:04 >
  • maresal52 kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim açıklaman için teşekkür ederim. Zaten kabak tadı vermeye başladı bu kararsızlık. '' Ölüyü çok kurcalarsan ya os.rurmuş ya s.çarmış'' alacağım önümüzdeki haftasonu artık çünkü artık evde bir tek o kaldı bütün evi düzdüm 20 sinde düğün var :)
  • tozdemir05 T kullanıcısına yanıt
    KArdeşim Konuşmanızı kaçırıdım bu hangi tv modeli acaba testini yaptığın ?
  • lordum11 L kullanıcısına yanıt
    teknosa demişssin mağaza da mı ? internette mi ? mağazadaysa hangi mağazada ? teşekürler şimdiden
  • emre_krgz E kullanıcısına yanıt
    kardeşim tv hakkında incelediklerini yapabilirmisin ?
    Ben 50ku7000 düşünüyorum da 55inç olması acaba görüntüde dağılmaya sebep veriyor mu çünkü ikiside aynı özellikte
  • Sony KD-55XD9305B - LG 55EG920V - SAMSUNG 55KS9500

Bu üç tv arasında kaldım arkadaşlar. Şuanda bu tv'yi kullanıyorum LG 49UB850V fakat flash player sorunu var sanırım. Genelde tv izlerim ve hdd'den film izlerim. Bütçem yukarıda ki üç tv'den birini almaya müsait. Sizlerin tavsiyesi nedir ?

Not: Oled tv merak ediyorum. Öneriniz bu türden de olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaPT!Y3 -- 1 Ağustos 2016; 10:24:05 >
  • Kanal listesini sizin sıraladığınız şekilde kendi tv mize aktarabilirmiyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: ag67

Hocam merhabalar 55LH604V alınır mı?Genel olarak tv izleyeceğim.Arada film izleyip ps4 ve pcden oyun oynamayı düşünüyorum.

Hayır
    İşin içinde oyun varsa o marka/modeli alma,
    Almanı önerdiğim marka model
    Samsung 50ku7000

@dallass hocam artık seçeneği ikiye düşürdüm 55ku7000 veya 55ju7000 dan birisini alacam

ku7000 kullanıcıları görüntüden fazla memnun değil. istediğimiz canlılığı bulamadık diyorlar. benimde bu modelin sadece türkiyede olduğunu duyduktan sonra içime sinmemişti zaten. sizce ju7000 ku ya göre nasıl. 3d olmasının hiçbir önemi yok sadece görüntü kalitesi açısından değerlendirirsek hangisini önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: vtnv

quote:

Orijinalden alıntı: dallass

quote:

Orijinalden alıntı: ag67

Hocam merhabalar 55LH604V alınır mı?Genel olarak tv izleyeceğim.Arada film izleyip ps4 ve pcden oyun oynamayı düşünüyorum.

Hayır
    İşin içinde oyun varsa o marka/modeli alma,
    Almanı önerdiğim marka model
    Samsung 50ku7000

@dallass hocam artık seçeneği ikiye düşürdüm 55ku7000 veya 55ju7000 dan birisini alacam

ku7000 kullanıcıları görüntüden fazla memnun değil. istediğimiz canlılığı bulamadık diyorlar. benimde bu modelin sadece türkiyede olduğunu duyduktan sonra içime sinmemişti zaten. sizce ju7000 ku ya göre nasıl. 3d olmasının hiçbir önemi yok sadece görüntü kalitesi açısından değerlendirirsek hangisini önerirsiniz?

50KU7000 de mat panel kullanılmış ama görüntü kalitesi iyi.

Ayrıca yıllarca Samsung tvler çok canlı diye söylenenler şimdi de canlı değil diye şikayet etmeye başlamışlar garip bir durum valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 1 Ağustos 2016; 16:13:56 >

• 40-42"olarak hangi TVyi önerirsiniz?

Fiyat 1.500TLye kadar
    Full HD
    3D, kavis olmasa da olur
    Spor ve diğer HD/SD kanallar için görüntü kalitesi iyi olan
    Response time, ghosting, banding, ışık sızması sorunları olmayan
    Dahili uydu alıcısı olan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ustad iş çıkışı tv yi almaya gidecem daha öncede sormuştum 2 aylık yeni mağaza samsung uj7000 3800 tl ,kapalı kutu uj7500 4300 tl.görüntü kalitesi ve en az 5 yıl sorunsuz kullanım benim için önemli olan curved olması şart değil çok kararsız kaldım 500 tl fark var arada son bir cevap yazarmısınız.tv leri almış kullanan diğer arkadaşlarda yorum yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 009selcuk

ustad iş çıkışı tv yi almaya gidecem daha öncede sormuştum 2 aylık yeni mağaza samsung uj7000 3800 tl ,kapalı kutu uj7500 4300 tl.görüntü kalitesi ve en az 5 yıl sorunsuz kullanım benim için önemli olan curved olması şart değil çok kararsız kaldım 500 tl fark var arada son bir cevap yazarmısınız.tv leri almış kullanan diğer arkadaşlarda yorum yazarsa sevinirim.

JU7000 alıp geçin 500 lira farka gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 1 Ağustos 2016; 16:15:07 >
  • 4.000 4.500 TL arası limitim var. Ne tavsiye edersiniz. Spor müsabakaları playstion 4 ve film izlemeyi seviyorum
    Tecrübeli arkadaşlardan tavsiye istiyorum

• Şu sorularımı yanıtlayacak arkadaş var mı_;
    1 BÜTÇE 1500-1600 TL civarı değer derseniz biraz daha çıkabilirim.
    2 Pek sık tv izlemiyoruz dedğim gibi tv amaçlı kullanılacak (oyun oynanmayacak) +internetten film ve nüzik olmalı.
    3 ses (fiyatına göre tabi) ortalama üstünde olursa iyi olur.
    4 4k tv gerekli mi (yayın yok ama,teknolojide hızla gelişiyor) bu 3d özelliği ne işe yarıyor. /tamam 3 boyutlu görüntü sunuyor ama ) olmalı mı - yönü nedir? 5
    5 Vestelin flash player lisans anlaşması olmadığından dolayı lig maçlarını izleyemezsiniz. demiş arkadaşımız doğru mudur?

Dallas üstad diğer arkadaşa Vestel 48ua8900 modellini önermiş.Kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanElçin

4.000 4.500 TL arası limitim var. Ne tavsiye edersiniz. Spor müsabakaları playstion 4 ve film izlemeyi seviyorum
    Tecrübeli arkadaşlardan tavsiye istiyorum

http://www.hepsisony.com/sony-kd-55x8505c-4k-bravia-android-tv?ref=akakce&v=1.54.5

• Merhaba arkadaslar 2500 3000 tl arasi tv bakmaktayim kullanim amaci ps4 ve netten film izleme v.s nedir oneriniz marka olarak yardimci olabilecek onerilerinize simdidrn tskler

• quote:

Orijinalden alıntı: baro26

Merhaba arkadaslar 2500 3000 tl arasi tv bakmaktayim kullanim amaci ps4 ve netten film izleme v.s nedir oneriniz marka olarak yardimci olabilecek onerilerinize simdidrn tskler

İşin içinde film izlemek varsa Samsung 50KU7000 öneririm.

• 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.