Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (376. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 17 Misafir (1 Mobil) - 18 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
87.987
Cevap
1.327
Favori
4.685.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 55ku7000 tvyi evime kurdurdum sonra baska bi eve tasidim tekrar kanal taramasi yapmam gerekir mi yoksa direk kanallarin acilmasi mi lazim sinyal gelmiyo suan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uluc22 U kullanıcısına yanıt
    Hocam size şunu söyleyeyim, bu kadar para veriyorsaniz lcd led tv almayın. OLED alın. Zaten OLED TVnin görüntüsünü görünce aradaki farkı çok rahat anlayacaksınız. Tekrardan dönüp bu lcd tvlere anlamazsınız. Siyahlar ve renkler çok bariz fark ediyor. özellikle film vs. izlerken çok aşırı fark ediyor. Örnek model, 55eg920v .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar tvyi kısmetse önümüzdeki hafta almayı düşünüyorum satıcı mediamarkt yazıyor medimarkt buradanda satış yapıyormu bilginiz varmı sonra sıkıntıya düşmeyelim fiyat çok iyi...,

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/50ku7000-ekran-ultra-hd-uydu-alicili-smart-led-233290642

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mosquito -- 31 Temmuz 2016; 19:31:58 >
  • By`Dahi B kullanıcısına yanıt
    Aynı paraya hatta daha ucuza
    48 inç almaya ne dersin?

Vestel 48UA8900
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/vestel-48ua8900-48-4k-smart-dahili-uydu-led-tv-228674413?aff_id=21&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggap_n=21&ggap_c=&ggap_c=&ggmktg=Affiliate|GO|21|1774|banner|||&mpch=ads&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggmktg1=Affiliate*GO******&scxid=14489-197538-2357-0

• dallass kullanıcısına yanıt
    dallas hocam buradaysan yukarıdaki konuda görüşünü almak isterim. yazarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadTR

2500 tl ye kadar 4k 50-55 inch tavsiye verirmisniz

Nokta atışı
    2016 model
    Vestel 55ua8300
    http://m.n11.com/vestel-4k-smart-55ua8300-55-led-tv-P119577847?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_campaign=price_comp&utm_medium=cpc&utm_term=21

• quote:

Orijinalden alıntı: ag67

Hocam merhabalar 55LH604V alınır mı?Genel olarak tv izleyeceğim.Arada film izleyip ps4 ve pcden oyun oynamayı düşünüyorum.

Hayır
    İşin içinde oyun varsa o marka/modeli alma,
    Almanı önerdiğim marka model
    Samsung 50ku7000

• quote:

Orijinalden alıntı: aaxxiinn

Ayrıca Dallas hocam 48ua8900 ile 48ua9300 arasında 70lira fark oynuyordu, bende 70 lira verip üst modeli almak daha mantıklı diye düşündüm. Sizin görüşünüzü merak ettim doğrusu.

Arkadaşım herşeyi bir kenara koy,
    Her zaman söylediğim gibi,
    Bir "markada"
    Hangi ürün olursa olsun model numarası ve fiyat arttıkça/büyüdükçe (çok çok istisnalar hariç,mesela bir panel bir modelinde ips panel kullanılıyor)
    Donanım ve performans artışı olur,
    Yani bir seri kodu diğerinden büyükse
    Yada fiyatı diğerinden pahalıysa,
    O model diğerlerine göre daha iyisidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Bir "markada"
    Hangi ürün olursa olsun model numarası ve fiyat arttıkça/büyüdükçe
    Evet hocam...
    Bizde bu öğreti ile hareket ettik..
    Doğrudur dedikleriniz hocam da arkadaş 70 tl fark vardı 9300 aldım demiş.E sizde yukarıda 8900 ü önermişsiniz yine. 70 tl fark için tv gibi sık değiştirilmeyen bir üründe 9300 ü önermeniz gerekmez miydi?
  • tavsiyeler üzerine Sony xd9305 bakmaya gittim, 8bin tl

yardımcı olan arkadaş bana ısrarla LG 55EG910V oled almamı önerdi.

arada 2bin lira kadar fark mevcut.lg daha uygun.

var mı kullanan acaba? sony modelini de çok beğendim ama değmez dediler ısrarla..kafamı karıştırdılar iyice

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teken -- 31 Temmuz 2016; 21:25:03 >
  • quote:

quote:

Hocam merhabalar 55LH604V alınır mı?Genel olarak tv izleyeceğim.Arada film izleyip ps4 ve pcden oyun oynamayı düşünüyorum.

Hayır
    Samsung 50ku7000

Teşekkür ederim hocam cevabınız için 55ku7000 e ne dersiniz yoksa 55 inç başka bir fiyat performans tvsimi önerirsiniz?Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Doğrudur dedikleriniz hocam da arkadaş 70 tl fark vardı 9300 aldım demiş.E sizde yukarıda 8900 ü önermişsiniz yine. 70 tl fark için tv gibi sık değiştirilmeyen bir üründe 9300 ü önermeniz gerekmez miydi?

Evet aradaki fark az olsa dahi
    Eğer 3d gerekli değilse performans için bir panelde 3D olmasa daha iyi
    8900 de 3D yok...
    ama 3D kriterse tabiki aradaki 70 tl para değil.
  • quote:

quote:

quote:

Hayır
    Samsung 50ku7000

Teşekkür ederim hocam cevabınız için 55ku7000 e ne dersiniz yoksa 55 inç başka bir fiyat performans tvsimi önerirsiniz?Teşekkür ederim.

Tabiki keşke dememek için :)
    55 inç daha uygun olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teken

tavsiyeler üzerine Sony xd9305 bakmaya gittim, 8bin tl

yardımcı olan arkadaş bana ısrarla LG 55EG910V oled almamı önerdi.

arada 2bin lira kadar fark mevcut.lg daha uygun.

var mı kullanan acaba? sony modelini de çok beğendim ama değmez dediler ısrarla..kafamı karıştırdılar iyice

DEMEK Sana önerdiğim 2016 model 4K sony 55xd930 yerine
    6000 tlye sırf oled diye FULL HD olan LG 55eg910'u önerdiler ha,
    demedinmi hadi len ordan çakallar diye
    Bunların prim için yapmayacağı birşey yok
    hadi lg 55eg920 4K önerseler eh hadi diyeceğim ama
    bu modelinde ilgili konusunda dertten geçilmiyor.

Tabi kriterler önemli.Şu 9300 ve 8900 ü yarın veya salı gidip inceleyeceğim kısmet olursa,sizde çok tavsiye etmişsiniz,fakat sağ ve soldan görüntü bulanıklaşması+ görüntünün biraz puslu kalması+altta falan ışık sızmaları var diye kullanıcı yorumları okudum.Tabi artı yönleri de baya fazla.Bakalım ellerinde var ise canlı görmüş olurum diye düşünüyorum.

Ben bu yeni nesil tv lere baya bir uzak kaldım takip edemedim. Bizde 82 tüplü tv vardı bıozuldu,pek tv de izlemiyoruz zaten. Ama şöyle hafta sonları gelip uzanıp internetten bir film izlesem tadından yenmez yorgunluğumu alır.:)) Bu 9300 ile interneten film müzik izleyebilir miyim takılma,donma olmadan.Saygılar.

Tavsiye istemiş ve kriterler önemli dedikten sonra belirtmemek olmaz.Yardımcı olursanız sevinirim.

1 BÜTÇE 1500-1600 TL civarı değer derseniz biraz daha çıkabilirim.
    2 Pek sık tv izlemiyoruz dedğim gibi tv amaçlı kullanılacak (oyun oynanmayacak) +internetten film ve nüzik olmalı.
    3 ses (fiyatına göre tabi) ortalama üstünde olursa iyi olur.
    4 4k tv gerekli mi (yayın yok ama,teknolojide hızla gelişiyor) bu 3d özelliği ne işe yarıyor. /tamam 3 boyutlu görüntü sunuyor ama ) olmalı mı - yönü nedir?

Daha sorcaklarım vardı ama valla bu konuda cahil kalmışım ne diyeyim,çekindim sormaya... (Hep Pc nin suçu :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 31 Temmuz 2016; 23:23:56 >

• Teken kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde Sony iyidir. Ama bence de o kadar para verecek olduktan sonra açıkçası OLED almak gerek. Film vs. izlerken fark bariz ortaya çıkıyor. 55EG920V modeli bence çok iyi. Sanırım yeni seri olanlarda eski logo yapışması sorunu yok. Zaten eski serilerde de sorun oranı azdı. Diğerlerinden farkını mağaza da bire bir deneyerek görebilirsiniz. Diğerlerinin demolarında siyah renk yok :) . Usb ye kısa film vs at orada izleyerek farkına bak, anlayacaksın ne demek istediğimi. LG nin en son çıkarttığı OLED serisi zaten bunu bir adım ileriye taşıdı, lakin fiyatlar daha da fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theoden_00 -- 31 Temmuz 2016; 23:58:45 >
    Hocam yukarıdaki tv ilehttp://www.teknosa.com/urunler/110012895/vestel-55ua8900-4k-ultra-hd-smart-dvb-t2cs2-led-tv bu tv arasındaki fark nedir acaba değermi 300 liraya

birde kafam hafiftenhttps://www.vestel.com.tr/vestel-4k-3d-smart-55ca9550 bu tv ye kayıyor 2850 ye buldum internette sizce hangisi

• theoden_00 kullanıcısına yanıt
    Evet bende oled alınmasın demiyorum ama 6bin liraya full hd 910 yerine
    Hiç olmazsa 4K 920 alınmalı...

Haklısınız hocam. Bizim bütçe yetmediği için 55ju7000 aldık. Açıkçası gözüm kaldı OLED tv de :). Bizim tv den çok daha iyi, kaldı ki yeni seri olan ku7000 ler ju7000 serilerinden daha kötü.

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.