Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sakkin , sakkin Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir (1 Mobil) - 18 Masaüstü2 Mobil
5 sn
88.161
Cevap
1.336
Favori
4.695.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
78. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40" ya da en fazla 42" boyutta hangi marka/modeli önerirsiniz? - Vestel/Arçelik/Beko/Grundig ve çin malı kaydırı gubbak markalar hariç :)
    Fiyat olarak 1.500TL ya kadar düşünüyorum.
    Konsol/ oyun gibi aktiviteler yapılmasa da response time, clouding, ışık sızması gibi sorunları bulundurmayan SD/HD resim kalitesi iyi olan mümkünse dahili uydu alıcılı (3D olabilir de olmayabilir de) bir tv arıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    @dallass hocam size bir soru daha soracam yanlış anlamazsaniz.55uj7000 çok temiz 2 aylık yeni açılmış bir elektronik mağazada buldum teshirde 3800 tl sizce 55uj7500 4100 tl hangisini tavsiye edersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sandstormx

Kararsızım bir tv tavsiyesi istesem yardımcı olabilirmisiniz.. .standart aşağıdaki özelliklerde.. film izlerim, maç izlerim, nadiren PS oynarım.. curve olmasını aramam, 3D aramam..

55"
    4K UHD
    smart

Samsung üzerinde duruyorum ama farklı yorumları da dinlerim. Özellikle yeni çıkacak note telefon serisinden alacağım için samsungla senkronize çalışır diye..

açıkcası bugün gittim canlı baktım. 55 değil de 60 veya 65 inch daha mantıklı.

curve veya düz farketmez

bütçe de 4500 civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 009selcuk

@dallass hocam size bir soru daha soracam yanlış anlamazsaniz.55uj7000 çok temiz 2 aylık yeni açılmış bir elektronik mağazada buldum teshirde 3800 tl sizce 55uj7500 4100 tl hangisini tavsiye edersiniz.

Curved sorun değilse
    Tabiki 7500

• 1500-1600 gibi rakamlara güncel özellikleri olan tv önerileriniz var mı?

Bu arada sadece televizyon olarak kullanacağız.Evdeki tv bozuldu,pek seyretmiyoruz zaten internette takılıyorum,ama bir youtube den müzik dinlesem veya bir siteden film izleyebilsem çok çok iyi olur.Bozulan tv 82 ekran tüplüydü miladı doldu. Hani öyle maksimum özelliklerde bu fiyata bulamayız ama dediğim gibi film,müzik,internetten izleyebileceğim güncel olan,ses ve görüntü kalitesi ortalamanın üstünde bir tv tavsiye ederseniz sevinirim.Pek aciliyeti yok ama fırsat çıkarsa değerlendirirm. (oyun oynamayacağım tv de)

Fiyatı az aşabilirim değer bir ürün derseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 31 Temmuz 2016; 5:16:53 >
  • Hocam 4000-5000 lira arası bir bütçeye önerebileceğiniz 55 inç televizyon var mıdır?
  • Samsung KU7000 cihazını dün aldım gayet iyi güzel TRT 4K falan gösteriyor.. HD kanallarda çok iyi, Youtube falan giriş hızı oynatma hızı falan mükemmel..

Fakat görüntü bana biraz soluk gibi geldi, dinamik mod hariç.. Ama dinamik mod da çok aşırı renklendiriyor..

Siz kullananlar görüntüyü hangi ayarda kullanıyorsunuz? Bana önerebileceğiniz başka birşey de varsa memnun olurum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhabalar 55LH604V alınır mı?Genel olarak tv izleyeceğim.Arada film izleyip ps4 ve pcden oyun oynamayı düşünüyorum.
  • vtnv V kullanıcısına yanıt
    Evet ama rahatsız etmeyecek düzeyde aşırı yakın mesafe de belli oluyor zaten. 1 Metre öteden anlayamazsın bile Televizyonun en sevdiğim yeri hoparlörü gerçekten sesi çok net ve yüksek. harici bir hoparlör daha bağlayıp düğün bile yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 30 Temmuz 2016; 21:58:02 >
  • arkadaşlar 2-3 gün önce aşağıda yazdıklarımı yazmıştım ama belki gözden kaçmıştır
    eğer cevaplarsanız çok makbule geçer, sizlerin cevaplarına göre bugün işlem yapmayı planlıyorum
    bir de philips digiplay'le anlaşma aşamasındaymış güya öyle söylemişler bunu duyan var mı acaba aranızda

geçen günkü mesajım:

"merhaba
    geçen hafta 1 tv aldım philips 43pus6401
    ancak bazı uygulamalar açılmıyordu servisi tekrar çağırdım ve tekrar kurulum yaptırdım şimdi bir sorun görünmüyor uygulamalarda
    ama digiplay yine de açılmıyor anlaşmamız yok diyorlar
    aldığım mağazadakiler ise ısrarla anlaşma vs önemli değil android tv bende de var açılıyor benimki diyor
    bir de bunun üstüne hem forumu hem de bazı şikayetleri okuyunca almasa mıydım veya değiştirsem mi diye düşünmüyor değilim açıkçası
    değiştirirsem lg 43uh650v düşünüyorum
    aynı fiyat tek onu gördüm mağazalarda
    bu ikisi arasında hangisi iyidir sizce değiştireyim mi yoksa kalsın mı
    veya aynı fiyat olmak kaydıyla ikisi de değil şu daha iyi diyebileceğiniz bir ürün var mı acaba
    teşekkür ederim"

• 2500 tl ye kadar 4k 50-55 inch tavsiye verirmisniz
  • İyi günler arkadaşlar, dün teknosa'ya giderek 55ku7000 serisi tv aldım iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum 2- 3 güne kadar servis gelip montajını yapacak. Ustalarımdan biraz yardım istiyorum. Kurulum sırasında neye dikkat etmeliyim ? tv daha önce kullanılıp kullanılmadığını öğrenmek için neye bakmam gerek ve hangi testleri yapmam gerek yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Merhabalar Herkese,

1 aydır televizyon arayışı içerisindeyim ve işin teknik kısmına hakim olamadığımdan dolayı yorumlar içerisinde kaybolmuş durumdayım.
    En son noktada Samsung 60KS8000 ve LG60UH850V arasında tıkanmış durumdayım. "Hatta LG65UH850V'yi de zorlayabilirim.

Aslına bakılırsa 60-65 inc 8000 TL civarı tavsiyeleriniz olur ise onları da duymaktan mutluluk duyarım.

Şimdiden yardımlarınız ve yorumlarınız için teşekkür ediyorum,
  • arkadaşlar şu ks8000 serisinin 49-55 inçleri ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?49ks8500 var ama curved. önceliğim düz ekran olduğu için ks8000 serisini bekliyorum. 60 inç var ama fiyatları bütçemin çok üzerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

1500-1600 gibi rakamlara güncel özellikleri olan tv önerileriniz var mı?

Bu arada sadece televizyon olarak kullanacağız.Evdeki tv bozuldu,pek seyretmiyoruz zaten internette takılıyorum,ama bir youtube den müzik dinlesem veya bir siteden film izleyebilsem çok çok iyi olur.Bozulan tv 82 ekran tüplüydü miladı doldu. Hani öyle maksimum özelliklerde bu fiyata bulamayız ama dediğim gibi film,müzik,internetten izleyebileceğim güncel olan,ses ve görüntü kalitesi ortalamanın üstünde bir tv tavsiye ederseniz sevinirim.Pek aciliyeti yok ama fırsat çıkarsa değerlendirirm. (oyun oynamayacağım tv de)

Fiyatı az aşabilirim değer bir ürün derseniz.
    quote:

Orijinalden alinti: vollkan59

1500-1600 gibi rakamlara güncel özellikleri olan tv önerileriniz var mi?

Bu arada sadece televizyon olarak kullanacagiz.Evdeki tv bozuldu,pek seyretmiyoruz zaten internette takiliyorum,ama bir youtube den müzik dinlesem veya bir siteden film izleyebilsem çok çok iyi olur.Bozulan tv 82 ekran tüplüydü miladi doldu. Hani öyle maksimum özelliklerde bu fiyata bulamayiz ama dedigim gibi film,müzik,internetten izleyebilecegim güncel olan,ses ve görüntü kalitesi ortalamanin üstünde bir tv tavsiye ederseniz sevinirim.Pek aciliyeti yok ama firsat çikarsa degerlendirirm. (oyun oynamayacagim tv de)

Fiyati az asabilirim deger bir ürün derseniz.

Hocam bugün gittigidiyor'dan 48UA9300 2079 liraya satın aldım.
    Forum üzerinden 15 liraya %10 indirim çeki aldım
    %10 indirim çeki ile 1871 liraya denk geldi.
    ARTI 15 lira çek parası 1886 lira...
    100 lira axses chip para hediyesi ile 1786 liraya kadar düştü...
    Forumda dikkat ettiğim kadar dallas hoca 2000 lira civarına 48ua8900 veya 48ua9300 modellerini tavsiye ediyor.
    Televizyon alacağım zaman ne alaçağımı bilmiyordum. Ne olursa olsun dallas hocanın tavsiye ettiği cihaz benim alacağım televizyondan iyi olacaktır diye düşünüyorum.
    Dallas hoca sana emeklerin için teşekkür ederim. Ayrıca forumu canlı tutarak insanlara yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

• aaxxiinn A kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler peki nasıl televiizyondan memnunmusunuz,görüntü ses kalitesi tarayıcısı falan.Bende de axess yok malesef burdan bayiye sorayım bakayım ne fiyat çekecek...Axess olaydı iyiydi.
  • quote:

Cevap için teşekkürler peki nasıl televiizyondan memnunmusunuz,görüntü ses kalitesi tarayıcısı falan.Bende de axess yok malesef burdan bayiye sorayım bakayım ne fiyat çekecek...Axess olaydı iyiydi.

Hocam ben televizyonu bugün aldım...
    Elime geçmesi bir kaç günü alır...
    Daha kargo ile gönderilecek...
    Elime ulaşınca konu hakkında bilgi veririm...
  • aaxxiinn A kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler,hayırlı olsun diyeyim o zaman... 43ua8900 ile 48ua8900 arasında ekran boyutu dışında fark var mı acaba.1500 civarı onu önermiş dallas hoca.Birde sizin aldığınız tv ye bakayım.Tekrar hayırlı olsun izlenimlerini beklemedeyim.
  • quote:

Peki teşekkürler,hayırlı olsun diyeyim o zaman... 43ua8900 ile 48ua8900 arasında ekran boyutu dışında fark var mı acaba.1500 civarı onu önermiş dallas hoca.Birde sizin aldığınız tv ye bakayım.Tekrar hayırlı olsun izlenimlerini beklemedeyim.

Bildiğim kadarı ile yok çünkü aynı modeller...
    Ama albani hoca 48ua9300 ile 55ua9300'ın farklı paneller olduğunu söylüyordu.
    yani üstadların cevap vermesini bekleyeceğiz.
  • Ayrıca Dallas hocam 48ua8900 ile 48ua9300 arasında 70lira fark oynuyordu, bende 70 lira verip üst modeli almak daha mantıklı diye düşündüm. Sizin görüşünüzü merak ettim doğrusu.
  • 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.