Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inova16 , cuzunyol , efekcr Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
88.156
Cevap
1.337
Favori
4.694.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37133714371537163717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba hocam,
    O fiyat aralığında size tavsiyem,
    SAMSUNG 55AU7000 10900
    LG 55UP77006 10850
    Bu 2 modeli tavsiye ederim, İNG kredi ile bu fiyatlar üzerinden 6 ile 36 ay taksit olur
  • @Burak_Keskin06 aracılığıyla 3 yıl garantili uzatmalı LG55C2 aldım ben de, çok yardımcı oldu. Teşekkürler.

• mental007 kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın, ürünüz kargo çıkışı yapıldı bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Keskin06 -- 8 Ağustos 2022; 10:2:8 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Merhaba arkadaslar acil yardima ihtiyacim var Samsung a gidiyorum butcem 25 bin lira civari iyi bir sey almak istiyorum 1-1,5 saate almis olacagim degerli bilgi sahibi uyelerimizden tavsiye istiyorum ama 2 saat icinde almis olacagim bu mesaji gorurseniz ivedi yorum alabilirsem super olur tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Inalough kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran boyut ne düşünüyorsunuz yardımcı olmaya çalışalım size?
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, yoğunlukta benim için tavsiye ettiğiniz modellere ait fiyatları unuttunuz sanırım.

• cat_power C kullanıcısına yanıt
    Hocam özelden yazıyorum size,
  • Merhaba. Mutfaktaki televizyon miadını doldurduğundan dolayı yeni bir tv arayışına girdim. 32 inç (yeni televizyonların çerçevesinin ince olmasından dolayı asacağım yere 40 inç de olabilir) ve özellikle YouTube destekleyen bir tv bakıyorum. Özellikle yazılım açısından iyi olan yani 1-2 sene sonra YouTube uygulaması kullanılamaz hale gelmeyen bir tv arıyorum. Dahili uydu alıcısı ve wifi olan (ki şuanda hemen hemen tüm televizyonlarda var anladığım kadarıyla) televizyon önerebilir misiniz?

• techturch T kullanıcısına yanıt
    Paneli iyi android olmayan bir tv bakıp mi Stick benzeri bir cihaz alın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Beklentileri tek bir cihazda karşılamak istiyorum açıkçası. O yüzden Android ya da linux tabanlı cihaz alma niyetindeyim.

• Samsung 65QN90B VA panel mi yoksa Ips mi? Fiyatlar geçen hafta 42 bin tl lerde geziyordu bu hafta 33 binlere inmiş 2022 yeni model galiba bu.

Hocam au 7000 mi up77006 mı hangisi genel olarak daha iyi daha uzun ömürlü olur panel daha iyi kalite daha iyi cevaplarsan çok sevinirim teşekkürler arada kaldık

• Thetris_ T kullanıcısına yanıt
    Hocam kalite olarak aynı çok büyük bir fark yok tercih sizin 2 üründe bu fiyat aralığında başarılı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Ing kredisi bitmişti tekrar mı başladı?

• crank444 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam tekrardan başladı peşin fiyatına vade farksız 6 ile 36 ay taksit oluyor
  • teknokredi değil mi? vade farksız nasıl oluyor? size özel mi bu? teknosadan baktığımda vade farkı gösteriyor :(

• sinad S kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim şirketimize özel oluyor evet marketlerde indirim olmuyor etiket fiyatı oluyor bizim şirketimizden indirimle alıyorsunuz ve 6 ile 36 ay taksitli alıyorsunuz
  • Merhaba 40'' civarı Mutfakta kullanmak için max. 7000 TL bir cihaz tavsiyesine ihtiyacım bulunmaktadır.

• dvl35 kullanıcısına yanıt
    LG 43UP77006
    SAMSUNG 43AU700
    Hocam bu 2 modeli tavsiye ederim.
  • LG 50NANO796 model televizyonu alalı 10 ay oluyor. LG servis rezalet televizyonun tam ortasında bir adet ölü piksel var ve vertical banding mevcut televizyon dalgalı dalgalı. Televizyonun doğası bu ledlerden dolayı öyle diyor ölü piksel olayına 3 tane olmadığı için birsey yapamayız diyor. Normalde thh basvuracaktım. Ticaret bakanlığını aradım aldığın yeri ara dilekçeyle değişim talep et olmazsa başvuru yap dedi. 10 ay sonra tv için amazona yazdım dilekçeye vs gerek yok değişim ve iade yaparız dediler. İyi ki amazondan almışım televizyonu. Artık bu saatten sonra kimseye lg önermiyorum. 10 ayda televizyon perte çıktı resmen sorun üzerine sorun. 50 inc 10 bin civarına kadar tv önerisi bekliyorum mümkünse amazondan bakıp önerin bu saatten sonra amazon harici başka bir yerden ürün almam. Adamlar 10 ay önce sattıkları ürüne bile sahip çıkıyorlar. Türkiye'de hangi firma bunu yapar kimsenin yapacağını sanmıyorum. Philips amblight olan modeller alınır mı sizce? Göze çok hoş geliyor. Zaten lg veya samsung hangi firma alırsak alalım sorunlu çıkıyor. Çok büyük bir kusuru yoksa Philips 50PUS8506/62 alınır mı? Şuan bu modeli düşünüyorum olumlu yorumlar kadar olumsuz yorumlarda mevcut. Yine amazondan satın alacağım. Başka marka model önerileri varsa yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axipeach -- 9 Ağustos 2022; 16:58:22 >

• 
Sayfa: önceki 37133714371537163717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.