Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: skinnyman_89 , skinnyman_89 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35433544354535463547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bu gün Media Markt a gittim satıcı 10 binlira olan bütçemi biraz arttırıp Philips oled almamı tavsiye etti.

12 bin lira civarına 55oled7 mantıklımı

Yada 10 bin bütçe ile neye yönelmeliyim

55 veya 65 inç de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Evlenme arefesinde yeni evimize bizim başımızı ağrıtmayacak, 65" boyutunda, uzun bir süre kullanabileceğimiz ve görüntü kalitesi iyi olan televizyon arıyoruz. PS5, Xbox Series X, Appletv, teledünya, netflix vs kullanılacak. Bugün Samsung bayisine gittiğimde 65Q80A televizyonu beğendim. Bunun dışında tavsiye edebileceğiniz bir televizyon var mıdır? Bütçe 12-13bini aşmazsa seviniriz. Ama ufak bir fark yüzünden daha iyi bir televizyonu da kaçırmak istemeyiz. Tavsiyelerinizi bekliyoruz.

• Merhabalar,

Dün n11’den 9.000TL’ye Samsung 65tu8500 sipariş verdim. Buradaki bir forumda ışık sızması ve iptv’de futbol topunun iz bırakması sorunlarından bahsedildiğini gördüm. Ürünü kargoya da verdiler. Teslim alıp almama konusunda çok kararsızım. Bu ürünü kullanan var mı? Bu bütçe ile başka hangi tv’yi önerirsiniz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bir de tv’yi lojistik firmasından hiç teslim almasam bir sorun olur mu?

• Hocam maç için 100/120 hz almasıliniz demişlerdi. Sizin tv 60hz. 9k civarı 50-55 ince dusmeniz gerekiyor.

• arçelik imperium 9 serisi nasıl sizce arkadaşlar?

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Güzel bir tv bakmışsınız.

Sonx xh9096
    Sony xf9005
    Lg c9

Gibi 100hz panel hızı olan ve mümkünse 2.1 hdmi çıkışı olan bir tv almanızı öneririm.

• serkan88 S kullanıcısına yanıt
    Cevabınız in teşekkür ederim. Şu an aile evinde de Samsung kullanıyorum. Bu model de iyi deniliyor. Konsollarda 120hz kullanılabiliyor değil mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Ne diyorsunuz yorum alabilir miyim? 11k iken taşınma derdinden dolayı Sony i almadım diye baya aklım onda kaldı ama diğer alternatiflere göre yine de tercih edilebilir mi? Dün akşam yine 12.000di fiyat mm de, gece 3 te değiştirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeasme -- 26 Eylül 2021; 14:56:52 >
  • Samsung 50Q60T bu televizyon nasıldır arkadaşlar? (6300 TL)Fiyat düşmesini beklemeye değer mi? Malum döviz şahlanışa geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beavis. -- 26 Eylül 2021; 18:21:35 >
  • Bu dörtlüden hangisini tavsiye edersiniz?

8K LG oled tercih sebebi olmaz mı?

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hueaq123 -- 27 Eylül 2021; 12:19:13 >
  • merhaba.

12-13 civarı bir bütçem var.

bu fiyata alabilecegim en iyi tv hangisi?

boyutu 65-75 arası olacak şekilde.

100 mh gibi refreshrate tvye ihtiyacim varmı?

tavsiyeleriniz icin tesekkurler.

• Arkadaşlar 7000_8000 TL buçte var 65 İnc TV alacağım.samsung ve LG bu para yetmez sanırım onerebilecegibiniz model marka var mı teşekkür ederim şimdiden
    Bir tane Samsung gördüm sizce nasıldır.
    SAMSUNG 65TU8000 (65 inc fiyatı 8.500tl)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi outworks -- 28 Eylül 2021; 9:54:46 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogan..

Merhaba bu gün Media Markt a gittim satıcı 10 binlira olan bütçemi biraz arttırıp Philips oled almamı tavsiye etti.

12 bin lira civarına 55oled7 mantıklımı

Yada 10 bin bütçe ile neye yönelmeliyim

55 veya 65 inç de

Onu almayın antiglare kaplaması çok kötü oled parlaklık sınırlı bir paneldir yansıtma tabakası kötü tv almayın. Aynı şekilde lg a1 de hem antiglare kotü hem 60 hz.

• Aileme aldığım Sony 65XH9077 sakız gibi uzayan bir sürecin sonunda 10 günde geldi ve kuruldu. Direk servis getirdi TV'yi. Sıfır kapalı kutu ürün.

Düşündüğümüz gibi bir tık küçük geldi ama yakaladığım indirimlerle 9 bin liralara patladı ki daha ekonomik bir çözüm mümkün değildi sanırım. Netlik olarak memnun kaldılar. İleride güvenilir bir nakliye bulabilirsem belki bendeki TV'yi gönderirim ama bir süre kullanacaklar bu şekilde.

Kendim LG ailenin diğer üyeleri de sürekli Samsung marka ürünleri senelerdir sorunsuz kullandığımız için pek başka marka düşüncemiz yoktu ama forumda paylaşılan bilgilerle bu TV'ye yöneldik. Sony bizi memnun edecek mi zaman gösterecek, paylaşımlar için teşekkürler.

• erdogan.. E kullanıcısına yanıt

Hocam 12 bine Philips 55oled7 alacağınıza aynı paraya LG 55CX alın hiç düşünmeden

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

14 bin TL'lik TV'yi indirimlerle nasıl 9 binlere yakaladınız?

• Beavis. kullanıcısına yanıt

TV 14 değil, neredeyse her gece 11800 gibi bir rakama düşüyor. Daha önce burada yazmıştım, MM hediye kartları denk getirdim 2 tane, o şekilde 9’a düştü.

Edit: Yazdığım fiyat kafaları karıştırmış, özelden de yazanlar oluyor. Bu TV’yi 9 bine alamazsınız arkadaşlar. Fiyatı 14 bin, neredeyse her gece 11800 civarına düşüyor, takip edin, o fiyata alırsınız. Bende indirimli aldığım MM hediye kartları vardı o şekilde ucuza geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 28 Eylül 2021; 23:14:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgotten

Servis olarak ikisi de birbirinden beter diyorlar. Hatta şöyle söylim, Türkiye'de servis konusunda iyi anlatılan bir marka yok. LG ve Vestel kötünün iyisi diye söyleniyor. Sony bile çok kötü anlatılıyor.

Onun dışında arada çok fazla fark yok. Başka bir alternatif yoksa Philips daha iyi bir seçim olabilir. TCL VA olduğu için daha iyi kontrastı olması gerekir fakat o markaya pek güvenmiyorum. Philips IPS olduğu için kontrast haliyle zayıf. Geçenlerde Hepsiburada'da 58PUS8505 6.500 civarına kadar düşmüştü.

TCL'in ABD pazarına ağırlık verdiğini, dünyanın diğer bölgelerine daha düşük kalitede ürün gönderdiğini söylüyorlar. Mesela TCL R635 daha iyi bir makina fakat buraya gelmiyor. TV yazılımının çok akıcı olmadığı da söyleniyor. Buyrun kağıt üzerindeki verileri; (55p615'i dahil etmedim, 250 nit civarı parlaklığı var, kötü bir tv gibi geldi diğerlerinin yanında)

https://www.displayspecifications.com/en/model/f5601ef8

https://www.displayspecifications.com/en/model/b57c1f79

https://www.flatpanelshd.com/philips_pus7805_2020.php

https://www.t3.com/reviews/tcl-c715-review-qled-tv

https://www.reddit.com/r/4kTV/comments/ncnova/nz_sony_x90h_vs_tcl_c715_p715_vs_others

Alıntıları Göster

Servis konusunda vestel iyidir hocam. Arkadaş QLED bakıyor. ona önerim direkt Vestel'in kendi QLED tvsi olur.

görüntü kalitesi ses kalitesi sorunsuzluk ve servis kalitesinden dolayı doğru seçim olacaktır

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]
    TV Tavsiyeleri [ANA KONU]www.vestel.com.tr
    Vestel 65Q9900 65" 164 Ekran QLED Smart 4K Ultra HD TV Televizyonlar | Vestel
    https://www.vestel.com.tr/vestel-65-inc-qled-smart-4k-ultra-hd-tv-65q9900-p-1632

• quote:

Orijinalden alıntı: Beavis.

Samsung 50Q60T bu televizyon nasıldır arkadaşlar? (6300 TL)Fiyat düşmesini beklemeye değer mi? Malum döviz şahlanışa geçti.

6300 TL bulduysanız o fiyat iyi derim. Gecen sene indirimle vatandan 5.900 TL aldım ama gecen sene Tv indirimsiz fiyatı 6.500 TL di. Bu sene Samsung'un sitesinde indirimsiz fiyatı şuan 8.529 TL bilgin olsun. Samsung'un sitesinden alımda para iadesi var ama tahminen 500 TL iade ediyordur. Yani TV indirimsiz fiyatı 8.000 TL diyebiliriz.

Bu sene TV fiyatları çok yükseldi ancak tek sebebi ülkemizde kurun yüksekliği değil. Yurt dışı fiyatları da artmış. Amerika fiyatı 100 dolar zam almış.

• 
Sayfa: önceki 35433544354535463547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.