Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35423543354435453546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Helvetica34

LG 65un8100

LG UN81 Serisi 65UN81006LB 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon https://www.amazon.com.tr/dp/B08CRVLVNC/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_9V5QK30MBY3J02TMWWJM

Sony 65xh8096

panel ADS mi IPS mi pandami bulamadım direct veya Edge LED mi ? Tam bütçeme uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• unforgotten kullanıcısına yanıt

Hocam QN90A da IPS panel bilginiz olsun. Rtings incelemesi bizi ilgilendirmiyor çünkü Amerika'daki QN90A VA panel iken ülkemizdeki QN90A 50 ve 85 inç harici bütün boyutlarda IPS panel. Avrupa'da VA panel isteyenin QN95A alması gerekiyor ancak o modeli de Samsung ülkemize getirmeyecek.

• Exheo kullanıcısına yanıt

QN90A'nın Avrupa versiyonunun IPS panel olduğuna dair bir kanıt veya inceleme linki atar mısınız ? Hiç zannetmiyorum öyle olduğunu.

• unforgotten kullanıcısına yanıt

Avrupa'daki kurumsal satış sitelerindeki teknik bilgilerde görebilirsiniz. Bir tek Avrupa değil Asya ve Güney Amerika'da da aynı şekilde. 50 ve 85 inç QN90A'lar hariç bütün modeller ADS yani IPS panel. Avrupa'nın VA panel olan modeli QN95A. O da ülkemize getirilmediği için 55, 65 ve 75 inçte VA panel QN90A yok maalesef ülkemizde.

• quote:

Orijinalden alıntı: teslamagnetics

Mediamarkt'ta Sony 55XH9077 8500 tl'ye satılıyor sizce bu fiyata değer mi yoksa daha iyi alternatifler mevcut mu
    Merhaba. nerde satıyor hocam, teşhir felanmı_?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exheo kullanıcısına yanıt

Hocam bakıyorum ama bulamıyorum, varsa link at. Öyle bir şey olduğunu zannetmiyorum. amazon.de'ye baktım ama o model satılmıyor.

• rainmanstern R kullanıcısına yanıt

Hayır, teşhir değil. Yanılmıyorsam 9077 modelini şu an sadece MediaMarkt satıyor. 21.09.2021 Salı gecesi fiyatı 8.499'a düşürdüler fakat ertesi gün eski fiyata çekmişler.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-55xh9077-55-139-ekran-uydu-al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-android-smart-4k-ultra-hd-led-tv-1209699.html

• rainmanstern R kullanıcısına yanıt
    Hocam ara ara mediamarkt'ın siteye bakın 8500e çekiyolar fiyatı. Alsam mı kararsız kaldım tv almak zor işmiş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • teslamagnetics T kullanıcısına yanıt
    uzun zamandır 9bin altına düştüğünü görmemiştim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar mehmet00016 ben sony xe9 satıp çok daha iyi xh9 aldım demişti değil mi?? Üstte ortağı xe9005 satıp oled aldığını söyledi bir de gerçek kullanıcıyız vs diyerek. Şimdi geri dönüp baktım acele ile silmiş xe den xh9 a geçtiğini söylediği mesajı... Ne diyorsunuz bu işe güzel filmler gösterimde değil mi? :) Siz siz olun sağa sola çarpılmayın organize pazarlamacılara dikkat edin......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ptolomeo -- 23 Eylül 2021; 21:40:15 >

• Ptolomeo kullanıcısına yanıt
    Oledi satıp xh9096 aldım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet00016 -- 23 Eylül 2021; 22:3:50 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: asi_ruhx

Merhaba dostlar, 4K ultra film öncelikli netflix vs kullanımına olanak sağlayan 4000 ve 5000 TL civarı televizyon tavsiyesi verebilir misiniz.

İyi forumlar.

🥺

• asi_ruhx kullanıcısına yanıt

Toshiba 50UA2063DT (4.299 TL).

Eğer Mi Box gibi harici bir Android box ile kullanacaksanız 50UL2063DT / 50UL2163DT 'ye de bakabilirsiniz. Stoklarda kaldıysa fiyatı 3.899 TL'ydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ptolomeo

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Bütün değerlerde değil abartmayalım. Xe satıp xh ye geçenler neden geçiyorlar sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: WindWild

Bütün değerlerde değil abartmayalım. Xe satıp xh ye geçenler neden geçiyorlar sizce?

Alıntıları Göster

Yav tamam kıyıda köşede kalmış ek üyeliklerinin şifresini hatırlayıp hatırlayıp skor yapma ya o kadar önemli değil:) Bak ayrıca hak veriyorum ben de Bmw 5 vardı sattım ford focus aldım...İnsanlar niye bmw satıp ford alıyoo?? Çünkü xh9 daha iyi 😄

• Merhabalar anne ve babam için bir tv alacağım büyük olsun istiyorlar yazıları falan da okumak için o yüzden 55 ekran düşünüyorum. Fiyat olarak 6 bin veya biraz üstü olabilir çok yüksek rakamlara çıkamıyoruz bu fiyatlara önerebileceginiz tv varsa çok sevinirim, ekranın canlı parlak olması tercih sebebidir daha önceki tv leri çok karanlık görüntü veriyordu bu sefer tersi olsun istiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ptolomeo

Yav tamam kıyıda köşede kalmış ek üyeliklerinin şifresini hatırlayıp hatırlayıp skor yapma ya o kadar önemli değil:) Bak ayrıca hak veriyorum ben de Bmw 5 vardı sattım ford focus aldım...İnsanlar niye bmw satıp ford alıyoo?? Çünkü xh9 daha iyi 😄

Alıntıları Göster

Ergenlikten geçtiyseniz bir psikoloğa görünün bence. Ergenseniz ergenlikte bu tarz hayalcilikler normal olabiliyor.

• merhabalar. philips 55pus7805 almayı düşünüyordum tcl qled 55c715 ile ikisini aynı anda görme fırsatı buldum Philip 55pus7805 in görüntüsü 55c715 e kıyasla baya soluk kaldı oradaki görevli de tcl 55c715 i önerdi. kafan karıstı . bugünde media markt gittiğimde tcl qled 55c725 in fiyatının 7600 tl civarına hafta sonu kampanyasında indiğini söyledi. philips 55pus7805 5600 tl civarında . tcl 55c715 6000 tl civarında . 55c725 7600 civarında . hangi tv mantıklı hala ortadayım :) sıkıntısız bu fiyat aralığında bir tv önerisi olan var mı ? teşekkürler .

• Merhabalar, bu reklamlarda çıkan tcl mini led tv ile ilgili bilgisi olan var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt

Merhaba bende heyecanla bekledim bu tvleri ama dogru duzgun ne bir inceleme var ne bir kullanici yorumu. Mini ledler tanitilirken yuksek kontrast ve parlaklik avantajlarindan bahsettiler ama c825 in kontrast orani 5000 bin bu degeri mini led olmayan x90 serisi sonylerde veriyor nerde kaldi kontrast ailemin evindeki sony xe9005 parlaklik acisindan benim gozumu yoruyor ozellikle hdr iceriklerde daha yuksek parlaklik benim bir ihtiyacim degil. C825 in panele bakacak olursak 8bit +frc panele sahip gercek 10 bit panelde degil simdi ne diye alayim ben bu tv yi uzerindeki onkyo ses bari icin mi tepesindeki kamera icin mi ayrica fiyatlarida cok 55 inc olani 15 bin 65 inc 25 bin ben 65 inc olani 15 bin olmadan bu tvyi almam. Almam icin bir sebep sunmuyor tv bana kagit uzerindeki degerler ile siradan ledlerden bir farki yok suan icin benim gozumde.

• 
Sayfa: önceki 35423543354435453546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.