Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lfkaya Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 23 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü1 Mobil
5 sn
71.263
Cevap
944
Favori
3.665.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8580
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 944
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1379 mesaj) brknil06 (996 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (29467 mesaj) Mobil (30742 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1709 mesaj) Uygulama (5884 mesaj) (181 mesaj) (293 mesaj)
  • @
164 oy
Öne Çıkar
Giriş
    162 Mesaj

Takip

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    dante06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj

Evet, hdmi 2.1 girişi bulunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    271 Mesaj

Mediamarket club card üyeliği açın sepette 12.879 oluyor fiyat.

|
    |
  • Binbaşı
    1715 Mesaj
    Arkadaşlar selam 3000/5000 TL max araliginda 4K 50 inç tv bakıyorum netflix tüketilecek Xbox bağlanacak. Çok seçenek var kararsız kaldım yardımcı olabilecek var mi ?

Mevcutta LG plazma kullanıyorum renklerin tok siyahın siyah olduğu (pastel tonlar olabilir sorun değil) bir cihaz istiyorum. Philips amblight cihazlarda dikkatimi cekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum çok karıştı kafam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaterialScience -- 14 Eylül 2021; 22:48:1 >
  • Binbaşı
    1506 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba ps5 için TV Sony xh9077 almayı kafaya koyarak bugün Ankara Kentpark AVM ye gittim.Önce Media Markt a baktım ps5 için oradaki arkadaşlar LG oled önerdiler.17000 fiyatı vardı pazarlık ile 14000 e indirdik 2400 de ek garanti için istediler.En alt katta Burak beyi buradan tanıdığım için yanına gittim,14000 TV 1750 lira da ek garanti için vererek LG oled C1 55 inch televizyonu almış bulunmaktayım.Neden Sony alamadığıma gelirsek görüntü anlamında gerçekten farkı görünce risk aldım 5 yıl garanti ile bu TV yi aldım.Herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah.

• Teğmen
    237 Mesaj

hayırlı olsun hocam oled farklı bir görüntü cidden

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    9302 Mesaj

hayırlı olsun ...  

ancak tv'lerde ek garanti yok diye biliyoruz, mağazalarda ek garanti adı altında satılanı ve alınan parayı iyi araştırmak lazım ...  

|
    |
  • Binbaşı
    1506 Mesaj

Teşekkür ederim hocam

|
    |
    Ragnar07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1506 Mesaj

Teşekkür ederim.Valla Burak bey ile görüştüm en azından bı muhatapım var.Umarım bı sıkıntı olmaz,ek garanti ile ilgili bir belge verildi elimde faturamda var.

|
    |
    Bayberty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    671 Mesaj
    İsin icinden cikamiyorum ya. Biraz daha ekliyim diyince sonu gelmiyor. Agirlikli olarak PS 5 ve Netflix icin kullanmayi dusundugum bir TV ariyorum ama her karsilastirmada insan baska yere sapiyor.

55Q70T ile 55Q80T arasindaydim, simdi 55QNA90T ile LG C1 55 OLED arasindayim. Neredeyse yari yariya fiyat farki var. Bu kadar fiyat farkina degecek bir sey var mi gercekten ? Hic ugrasmadan 55Q70 alip gecsem mi ya da 80 ? Karsilastiriyorum karsilastiriyorum isin icinden cikamiyorum..

• Binbaşı
    1715 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

Arkadaşlar selam 3000/5000 TL max araliginda 4K 50 inç tv bakıyorum netflix tüketilecek Xbox bağlanacak. Çok seçenek var kararsız kaldım yardımcı olabilecek var mi ?

Mevcutta LG plazma kullanıyorum renklerin tok siyahın siyah olduğu (pastel tonlar olabilir sorun değil) bir cihaz istiyorum. Philips amblight cihazlarda dikkatimi cekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum çok karıştı kafam..

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum :)

|
    |
  • Er
    6 Mesaj
    Merhabalar bütçem dahilinde üç TV arasında kalmış durumdayım.Philips 43 Pus 7805,toshiba 50ul2163dt ve lg 43un71006lb hagisini önerirsiniz? @lordford50 üstat seninde fikrini alabilirsem sevinirim.Simdiden çok teşekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    3025 Mesaj

Geçenlerde burada güvenilir firma bulmanın zor olduğundan, Mediamarkt'a gittiğimde web sitelerinde sıfır görünen ürünleri mağazaya gidince sadece teşhir kalmış diyerek sıfır fiyatına satmaya çalıştıklarından bahsetmiştim. Bugün ekşide şu başlığa denk geldim:

https://eksisozluk.com/13-eylul-2021-mediamarkt-rezaleti--7032782?focusto=128054871

Belki de sadece Mediamarkt'a özel bir durumdur  

• Yüzbaşı
    271 Mesaj

mediamarkt ta böyle yaparsa direk amazon dan almak lazım artık :) yukarda sıkıntı dediğim olay buydu kurumsal olmayan satıcılarda bı tık daha fazla uzuyor mevzu. İnşallah kimse karşılaşmaz.

|
    |
    Robinson Crusoe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3025 Mesaj

Amazon candır gerçekten.

Benim TV'yi Teknosa'dan almıştım, yanında küçük TV hediyesi vardı. O küçük TV Teknosa'dan mı geldi yoksa LG merkezden mi bilmiyorum çünkü kampanya LG'ye aitti. Bana hediye TV de açık kutu geldi. Zaten satma niyetim olduğu için ve alan kişi sorun çıkarmadığı için arkasını aramadım ama benim de başıma geldi aslında benzer olay.

|
    |
    bbvdk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    271 Mesaj

Teşhir değildir hocam ya :) inanmamak istemiyorum babama almıştık zamanında teşhir teknosadan elemanlar yardımcıydı söylediler böyle böyle. Kontrol ettim sıkıntı çıkmadı 6yıldır kullanıyor. üsteki örnekte dolandırıcılık olmuş başka bi level dikkat etmek lazım.kulağımza küpe sağolun paylaşım için :)

|
    |
    Robinson Crusoe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15837 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Amazon candır gerçekten.

Benim TV'yi Teknosa'dan almıştım, yanında küçük TV hediyesi vardı. O küçük TV Teknosa'dan mı geldi yoksa LG merkezden mi bilmiyorum çünkü kampanya LG'ye aitti. Bana hediye TV de açık kutu geldi. Zaten satma niyetim olduğu için ve alan kişi sorun çıkarmadığı için arkasını aramadım ama benim de başıma geldi aslında benzer olay.

Amazonda da benzer sıkıntılar oluyor son dönemlerde. Sadece TV değil bazı başka ürünlerde de sıkıntılar var. Benim başıma gelmedi ama başlıkta çok fazla şikayet var. Vatandaşın biri traş makinesi almış gelen ürünün başlığı bir çıkarmış bakmış ürünün başlık takılan kısmının içinde sakal kılları çıkmış. Kitap alan bir vatandaşa gelen kitaplardan biri daha önce satın alınıp okunup iade edilmiş bir kitap çıkmış. TV alan birinin de aldığı TV kutusu daha önce açılmış kutuymuş. Tamam TV kutularını amazon kendisi de fatura düzenleyebilmek için açıyordur ama buna gelen kutuyu bariz daha önce alıp başkası açmış ve iade etmiş çünkü ürünün kutusunda hem yırtıklar var hem orijinal bant şeridi yerine başka bant çekilmiş.

Yani amazon da son dönemde sıkıntılı.

|
    |

• Er
    12 Mesaj

arkadaşlar bende dün akşam mediamarkt'tan 65pus7805 aldım 6950 tl ye ama kafam çok karışık çok fazla bilgi bulamadım tv hakkında oyun oynamam ama maç yayınlarında sıkıntı verir mi olmazsa boyutu 55 inç yapıp daha iyi bir tv almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

• Yüzbaşı
    250 Mesaj

Akıllı tv kısmı, uygulama marketi ve uydu kanal geçişleri sizin için önemliyse bu tv sizi üzebilir. Çünkü saphi işletim sistemine sahip ve çoğu uygulama markette bulunmuyor. Kanal geçişleri de bildiğim kadarıyla yavaş

|
    |
    alisogukpnr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    615 Mesaj
    Tvm dün geldi bugün de samsungdan kurulum yaptılar. Tahmin ettiğim gibi oldukça büyük oldu hatta pişman oldum 65inc çok büyük ve evin salonu küçüldü adeta. 55inc daha iyi olurmuş. Neyse artık almış oldum.
    Tavsiyem karar vermeden önce kuracağınız yere büyüklük oranında kağıtlardan gazetelerden örnek yapmak ona göre ölçümlendirmeniz.

Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.