Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: migferamiral , alprn46 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir (3 Mobil) - 16 Masaüstü3 Mobil
5 sn
88.153
Cevap
1.337
Favori
4.693.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35353536353735383539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayberty kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.Valla Burak bey ile görüştüm en azından bı muhatapım var.Umarım bı sıkıntı olmaz,ek garanti ile ilgili bir belge verildi elimde faturamda var.

• İsin icinden cikamiyorum ya. Biraz daha ekliyim diyince sonu gelmiyor. Agirlikli olarak PS 5 ve Netflix icin kullanmayi dusundugum bir TV ariyorum ama her karsilastirmada insan baska yere sapiyor.

55Q70T ile 55Q80T arasindaydim, simdi 55QNA90T ile LG C1 55 OLED arasindayim. Neredeyse yari yariya fiyat farki var. Bu kadar fiyat farkina degecek bir sey var mi gercekten ? Hic ugrasmadan 55Q70 alip gecsem mi ya da 80 ? Karsilastiriyorum karsilastiriyorum isin icinden cikamiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

Arkadaşlar selam 3000/5000 TL max araliginda 4K 50 inç tv bakıyorum netflix tüketilecek Xbox bağlanacak. Çok seçenek var kararsız kaldım yardımcı olabilecek var mi ?

Mevcutta LG plazma kullanıyorum renklerin tok siyahın siyah olduğu (pastel tonlar olabilir sorun değil) bir cihaz istiyorum. Philips amblight cihazlarda dikkatimi cekiyor. Yardımlarınızı bekliyorum çok karıştı kafam..

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum :)

• Merhabalar bütçem dahilinde üç TV arasında kalmış durumdayım.Philips 43 Pus 7805,toshiba 50ul2163dt ve lg 43un71006lb hagisini önerirsiniz? @lordford50 üstat seninde fikrini alabilirsem sevinirim.Simdiden çok teşekkürler.

• Geçenlerde burada güvenilir firma bulmanın zor olduğundan, Mediamarkt'a gittiğimde web sitelerinde sıfır görünen ürünleri mağazaya gidince sadece teşhir kalmış diyerek sıfır fiyatına satmaya çalıştıklarından bahsetmiştim. Bugün ekşide şu başlığa denk geldim:

https://eksisozluk.com/13-eylul-2021-mediamarkt-rezaleti--7032782?focusto=128054871

Belki de sadece Mediamarkt'a özel bir durumdur  

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

mediamarkt ta böyle yaparsa direk amazon dan almak lazım artık :) yukarda sıkıntı dediğim olay buydu kurumsal olmayan satıcılarda bı tık daha fazla uzuyor mevzu. İnşallah kimse karşılaşmaz.

• bbvdk B kullanıcısına yanıt

Amazon candır gerçekten.

Benim TV'yi Teknosa'dan almıştım, yanında küçük TV hediyesi vardı. O küçük TV Teknosa'dan mı geldi yoksa LG merkezden mi bilmiyorum çünkü kampanya LG'ye aitti. Bana hediye TV de açık kutu geldi. Zaten satma niyetim olduğu için ve alan kişi sorun çıkarmadığı için arkasını aramadım ama benim de başıma geldi aslında benzer olay.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

Teşhir değildir hocam ya :) inanmamak istemiyorum babama almıştık zamanında teşhir teknosadan elemanlar yardımcıydı söylediler böyle böyle. Kontrol ettim sıkıntı çıkmadı 6yıldır kullanıyor. üsteki örnekte dolandırıcılık olmuş başka bi level dikkat etmek lazım.kulağımza küpe sağolun paylaşım için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Amazon candır gerçekten.

Benim TV'yi Teknosa'dan almıştım, yanında küçük TV hediyesi vardı. O küçük TV Teknosa'dan mı geldi yoksa LG merkezden mi bilmiyorum çünkü kampanya LG'ye aitti. Bana hediye TV de açık kutu geldi. Zaten satma niyetim olduğu için ve alan kişi sorun çıkarmadığı için arkasını aramadım ama benim de başıma geldi aslında benzer olay.

Amazonda da benzer sıkıntılar oluyor son dönemlerde. Sadece TV değil bazı başka ürünlerde de sıkıntılar var. Benim başıma gelmedi ama başlıkta çok fazla şikayet var. Vatandaşın biri traş makinesi almış gelen ürünün başlığı bir çıkarmış bakmış ürünün başlık takılan kısmının içinde sakal kılları çıkmış. Kitap alan bir vatandaşa gelen kitaplardan biri daha önce satın alınıp okunup iade edilmiş bir kitap çıkmış. TV alan birinin de aldığı TV kutusu daha önce açılmış kutuymuş. Tamam TV kutularını amazon kendisi de fatura düzenleyebilmek için açıyordur ama buna gelen kutuyu bariz daha önce alıp başkası açmış ve iade etmiş çünkü ürünün kutusunda hem yırtıklar var hem orijinal bant şeridi yerine başka bant çekilmiş.

Yani amazon da son dönemde sıkıntılı.

• arkadaşlar bende dün akşam mediamarkt'tan 65pus7805 aldım 6950 tl ye ama kafam çok karışık çok fazla bilgi bulamadım tv hakkında oyun oynamam ama maç yayınlarında sıkıntı verir mi olmazsa boyutu 55 inç yapıp daha iyi bir tv almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim

• alisogukpnr A kullanıcısına yanıt

Akıllı tv kısmı, uygulama marketi ve uydu kanal geçişleri sizin için önemliyse bu tv sizi üzebilir. Çünkü saphi işletim sistemine sahip ve çoğu uygulama markette bulunmuyor. Kanal geçişleri de bildiğim kadarıyla yavaş

• Tvm dün geldi bugün de samsungdan kurulum yaptılar. Tahmin ettiğim gibi oldukça büyük oldu hatta pişman oldum 65inc çok büyük ve evin salonu küçüldü adeta. 55inc daha iyi olurmuş. Neyse artık almış oldum.
    Tavsiyem karar vermeden önce kuracağınız yere büyüklük oranında kağıtlardan gazetelerden örnek yapmak ona göre ölçümlendirmeniz.

• 16Kırmızı kullanıcısına yanıt

biraz sonra gözünüze normal gelecek, merak etmeyin....

• Bayberty kullanıcısına yanıt

aynen, ithalatçı firma ek garanti vermiyorsa, satan mağazadan gek garanti almak mantıksız...boşuna para...

• quote:

Orijinalden alıntı: 16Kırmızı

Tvm dün geldi bugün de samsungdan kurulum yaptılar. Tahmin ettiğim gibi oldukça büyük oldu hatta pişman oldum 65inc çok büyük ve evin salonu küçüldü adeta. 55inc daha iyi olurmuş. Neyse artık almış oldum.
    Tavsiyem karar vermeden önce kuracağınız yere büyüklük oranında kağıtlardan gazetelerden örnek yapmak ona göre ölçümlendirmeniz.

Bir müddet sonra gözünüze çok normal gelecek emin olun. Ben yatak odamda 50'' kullanıyorum. Kasım ayında aldım ve kurulumu yapıldı. Çok büyük gibi gelmişti bir müddet sonra normal gelmeye başladı. Salon gibi bir yerde 65'' size önceleri büyük gelse de zamanla normal gelecektir. İnsan kısa sürede alışıyor boyutlara.

• TV tamam (Sony 65XH9077) MM’dan aldım. Club üyeliği + (1+3 uzatılmış garanti) 15 bin küsür.
    Şimdi HDMI 2.1 Kablo şart oldu.

Paugge Ultra Sertifikalı Hdmi 2.1 Kablo - 8K@60Hz, 4K@120Hz, 4K@60Hz, eARC, HDCP 2.2, D-HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos - 2 metre” 150 TL.
    Ne dersiniz?
    Panel destekliyor. 4K 120 Hz, eARC, VRR ve ALLM Filan. Bu kablo da sertifikalıymış.

• bucoskun kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun kargolarda sıkıntı var gibi gönderilmiyor birçok ürün mağazadan mı aldınız ?

• bucoskun kullanıcısına yanıt

Paugge iyidir, ben de aynı kabloyu kullanıyorum Apple Tv için. Gayet memnunum. Ancak uzunluğa ihtiyacınız yoksa 2 metre almayın. Ben alırken daha kısa seçenekler yoktu. Gereksiz yere uzun bir kablom oldu. Yetiyorsa 0.5 metre en ideali

• Amazonda Samsung QE50Q60TAUXTK 5589 liraya inmiş. Düşünenler kaçırmasın.

• 
Sayfa: önceki 35353536353735383539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.