Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (4 Mobil) - 1 Masaüstü4 Mobil
5 sn
70.876
Cevap
942
Favori
3.636.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8522
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 942
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1325 mesaj) brknil06 (994 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (29300 mesaj) Mobil (30589 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1704 mesaj) Uygulama (5884 mesaj) (132 mesaj) (245 mesaj)
  • @
161 oy
Öne Çıkar
Giriş
    985 Mesaj

Hocam bu bana önerdiğiniz LG TV , philips ambilight 55pus7805 bu TV ye göre iyidir dimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    popturceyn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1358 Mesaj
    Beyler bu saatten sonra alınacak tv android olmalı diye düşünüyorum market acısından sürekli gelişen bir sistem olması acısından peki görüntü kalitesi kriterini de eklersek 50 inc hangi tvyi almalıyım bütçe 6 civarı?

• Yüzbaşı
    250 Mesaj

Sony 49XH8096’yı takip edin derim.

|
    |
    TIRPAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1840 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: poseidon_TR

Merhabalar 7000bin civarı samsung yada lg tv önerebilir misiniz? Genel olarak amazon prime ve Netflix kullanılmakta. Arada sırada kablo tv izliyorum

İyi bayramlar yardımcı olabilecek var mı acaba birde oda çok güneş alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poseidon_TR -- 20 Temmuz 2021; 19:3:22 >
  • Yarbay
    2184 Mesaj
    Arkadaşlar 2000 civarı en azindan full hd inc farketmez tv tavsiye edebilir misiniz?

Hd ready genelde bir de 1368x768 çözünürlük genelde bari bir tik ust olsa

|
    |
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj

Arayışınız kaç inch?

Tv’yi yan açılardan mı izleyeceksiniz, daha çok karşıdan mı?

ve de televizyonu ağırlıklı loş ortamda mı kullanacaksınız, aydınlık ışıklı bir ortamda mı?

|
    |
    poseidon_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    975 Mesaj
    TCL 65P615 cihazı 5200tl ye getirdim, Netflix vs. görüntü güzel problem yok, umarım sorunsuz kullanırız. Ben TV'den pek anlamam, aslında aylardır tcl c819 bekliyordum 100hz diye dedim ki ileride konsol alır bağlarım ama gelen giden yok. Bu arada hep gözüme takıldı konularda genellikle televizyonlara 4 sene falan ömür biçmiş herkes, ilk defa tv konularına bakınca şaşırdım bizim salonda neredeyse 10 sene olacak bu Samsung'un ilk çıkan 3d akıllı (artık aklı yetmiyor) tvlerinden var, cihazda hâlâ en ufak bir sorun yok. Fiyatlar bu kadar yükselmişken, cihazların ömrünün bu kadar kısalmasına üzüldüm. Firmaların planlı eskitme politikaları olduğuna eminim, sonra bir de bu kapitalist firmalar çıkarlar konferans yapar göz boyarlar şöyle doğa dostu firmamızın böyle çevreci tasarruflu ürünleri diye. At yalanını.. üzücü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 20 Temmuz 2021; 21:48:29 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1116 Mesaj
    Dünen vatandan Sony 49xh8196 aldım inşallah düzgün çıkar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1840 Mesaj

Daha çok karşıdan izlenecek ve akşamları. Ama gündüzleri de izlenir az da olsa. 55 inch aramaktayım.

|
    |
    Helvetica34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    414 Mesaj

Merhaba;

65" tv arayışım mevcut hanım illa büyük olsun 65 olsun en az modunda bende 8k üstünü vermek istemiyorum eh alınca benimde bir sihirli kumanda beklentim var bu yüzden lg aranıyorum.

LGnin bu kriterlere uygun 3 modeli var açıkçası ama ne farkı var hangisini almalıyım karşılaştırmalarda bile pek bir şey bulamadım. bende oluşturduğu fikir sonucunda sırayı aşağıdaki gibi belirledim. siz ne düşünürsünüz.

1- 65un73006LA

2- 65un74006LB

3- 65un71006LB

|
    |
  • Binbaşı
    1840 Mesaj
    sony kd 55xh8196 Ve Lg 55nano796 arasında kaldım sizce hangisi daha iyidir. Farkları nelerdir

• Yüzbaşı
    922 Mesaj
    Lg 55cx oled le sony 65xh9096 arasında kaldım. Çoğunlukla netfilix ve film için kullanıcam. Belki ilerde Ps5 falan alırım. İkiside hemen hemen aynı fiyat. Sizce hangisini almak mantıklı ?

• Yüzbaşı
    602 Mesaj

3 yıllık oled tvimdeki yanıklar nedeniyle müzdaribim. Tamam siyahlar, görüntü şahane ancak bir daha o riske girmem doğrusu bu hafta tvyi değiştiriyorum, samsung 55qn90a aldım, bütçen uyarsa ve ps5 kullanacaksan bir araştır derim

|
    |
    bykrm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    922 Mesaj

Teşekkürler

|
    |
    tornavida kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    250 Mesaj

Benim tercihim Sony’den yana olurdu. Daha gerçek renkler, direct led aydınlatma, android marketin daha çok seçenek sunması ve daha çok güncelleme alması gibi sebeplerle. LG’nin kumandası çok kullanışlı, ancak emin olmamakla birlikte; tüm 55nano796’lar direct led üretilmiyor diye biliyorum. O nedenle Sony daha mantıklı görünüyor şahsen bana. Öte yandan iki cihaz da ips panel.

|
    |
    poseidon_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1682 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tornavida

3 yıllık oled tvimdeki yanıklar nedeniyle müzdaribim. Tamam siyahlar, görüntü şahane ancak bir daha o riske girmem doğrusu bu hafta tvyi değiştiriyorum, samsung 55qn90a aldım, bütçen uyarsa ve ps5 kullanacaksan bir araştır derim

oled tv nizin modeli neydi?

• Yüzbaşı
    602 Mesaj

Diğer konuda yazdım hocam

|
    |
    notropil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    146 Mesaj

Arkadaşlar 7000 civarı tv önerebilecek varmı 55 inch. Gönül ister LG CX alayım ama param yok o kadar. 55 inch hdmi 2.1 li bir tv bulabilir miyim. Film ve oyun için kullanacağım

• Yüzbaşı
    250 Mesaj

Hdmi 2.1’li tvler şu an maalesef 9 bin bandında. 55XH9096 Haziran’da 8000’i gördü. O fiyat da bir daha denk gelmez muhtemelen. 2.1 için bütçeyi arttırmanız şart maalesef

|
    |
    onur989 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    17 Mesaj

Hocam ben de aynı arayıştayım.

Sony 55xh9096 / 9077
    Samsung 55q70t
    Lg 55nano866

Bu 3lu için kampanyaları nette takip ediyorum. Şuan en uygunu LG 8bin TL. Diger ikisi 9bin seviyesinde görünüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    onur989 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.