Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zsealie Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34983499350035013502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    lg yada sony dışinda oled alip riske girmişsiniz bence.teslim almadiysaniz iade edin. ekran yanığı yaşayacaksiniz mecburen ekran yanigini engelleyen hic bir teknoloji içermiyor bu tv. philips te ekran yanığı garantiye girmiyor, keza sonyde de öyle. lg disinda oled almak büyük risk. o paraya 55bx bulunabilir. burada philips i önerenleri gerçekten aklim almiyor.Bunu bilerekmi yapiyorlar anlayamiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Furkan573 F kullanıcısına yanıt
    kampanya yakalarsaniz sony 55xh9096 yada lg 55nano916 olabilir. ikiside fald sony va lg ips paneldir. ihtiyaclariniz dogrultusunda seçim yapabilirsiniz. ben sony e yakinim ama:)

• quote:

Orijinalden alıntı: popturceyn

lg yada sony dışinda oled alip riske girmişsiniz bence.teslim almadiysaniz iade edin. ekran yanığı yaşayacaksiniz mecburen ekran yanigini engelleyen hic bir teknoloji içermiyor bu tv. philips te ekran yanığı garantiye girmiyor, keza sonyde de öyle. lg disinda oled almak büyük risk. o paraya 55bx bulunabilir. burada philips i önerenleri gerçekten aklim almiyor.Bunu bilerekmi yapiyorlar anlayamiyorum.

İlk defa Oled ekran teknolojisi ile tecrübem olacak. Yaklaşık 4 yıl yanma vs problemi yaşamazsam sonrasında kaldırıp atabilirim de sorun değil. Tv, film vs izlerken zevk almak istiyorum sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dream_04 D kullanıcısına yanıt
    hocam tcl in fiyati iyi ama tv leş bence fena titriyor. philips malesef eski philips degil Çinli tpvision evime sokmam. bana kalirsa bütçe cikip 55xh9096 sony alin 100hz bu tv. genelde uydu yayinlari izliyorsaniz direct led ips lg 55nano796 olabilir.

• sHiM kullanıcısına yanıt
    hocam oled tv alin, bende 55cx var ama gidip philips 705 almayin.Allah askina rtings de kaydı bile yok:) 55bx alin hdmi 2.1 ve airplay destegide olsun.

• popturceyn P kullanıcısına yanıt

Hocam ben de Sony almak istiyorum fakat 9096 120Hz fakat televizyon kanallarında bu farkı hissedemiyormuşum, oyunlarda falan bu fark hissediliyormuş.8096 mı alsam diye düşündüm fakat 9096 ile arasında panel farkı da varmış.Özetle 9096 ile 8096 arasında görüntü farkı aradaki farkı vermeye değer mi ? Çünkü Hz ve panel hariç bir farkı yok sanırım.Hz faktörünün de günlük kullanımda bir etkisi olmadığı için aradaki tek fark panel. Kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım ?

• Furkan573 F kullanıcısına yanıt
    vermeye değer hocam 100 hz ile 50hz her türlü farkeder hemde heryerde. 50hz paneller titrektir ben fazla bakamam, insan gözünü yoruyor malesef.

asagida philips mini led denilen bir konu var sonlarinda bi kullanıcı bu tv yi almis ve ekranda leke oluşmuş. hatta altinda benim yorumum var. adam simdi uğraşıp duruyor. philips servis konusundada berbattir. lg b9 konusu var asagilarda 2 yillik tv 1 tane yanik sikayeti yok keza cx bx gx konusundada ama 2 aydir satilan philips 705 direk offside a düşmüş:) lg 11.nci jenerasyon panel satarken bunlar elde avucta kalan b7 c7 tipi eski 7.jenerasyon ekranları kullanip yeni model yapmislar tabiiki sonuç hüsran. lg de b7 c7 ne kadar kötü ve sorunlu ise bu da ayni onlarla.

• popturceyn P kullanıcısına yanıt

Anladım hocam o zaman 9096 almak daha iyi bir seçenek. Vatanda sepette %10 indirim var televizyonlarda fakat 9096 web stoklarında olmadığı için kampanyaya girmiyor sanırım , geçen haftalarda 8k altına inmiş biraz daha bekleyeceğim en kötü 9kya alıyorum zaten kampanyasız.

• Iyi aksamlar arkadaslar tv arayisima 6.5 k ya sony 55xh8196 alarak son verdim. Bugun geldi kargo fakat bayram dolayisiyla kurulum haftaya kaldi. Detaylari paylasicam belki birilerine faydasi olur. TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

• mendebur52 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Doğru tercih

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Uwais kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• Arkadaşlar merhaba, ben film izleme odaklı TV almayı düşünüyorum, film izlemenin keyfi de 65" ile çıkar diye düşünüyorum, benim için 1. Öncelik görüntü kalitesi, akıllı özelliği çok önemli değil Mi TV box var. Bütçemi 10-12k ya kadar zorlamayı düşünüyorum. Ama derseniz 6-7 ye de aynı panelli şu var benim için daha iyi olur, tavsiyelerinizi bekliyorum.

• realblade R kullanıcısına yanıt

Çoğu kişinin önereceği tv 65 xh90 olacaktır. 2020'nin fiyat performans tv'sidir. Ara ara indirimlerle 10-11 arası bir fiyata bulunabiliyor.

• realblade R kullanıcısına yanıt

Sony 9 serisi TV Tavsiyeleri [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkan573

Herkese merhaba 9k civarına günlük kullanım için hangi tvyi önerirsiniz ? (Oyun vs. oynanmayacak)

Sony 9 serisi TV Tavsiyeleri [ANA KONU] 

• dream_04 D kullanıcısına yanıt

8500 liranın altına düştüğü an Sony 9 serisini alın derim

• lordford50 kullanıcısına yanıt

Hocam diğer arkadaşın dediği gibi midir 50OLED705 Serisi? Kötü diyor, yani hiç bir mantığı yok diyor. Katılıyor musunuz bu yoruma?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sHiM -- 18 Temmuz 2021; 16:9:3 >

Oled’ler konusunda pek bilgim yok,

tek bildiğim; Oled alınacaksa Sony veya Lg olmalı. Ama yanlış biliyor da olabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sHiM

Hocam diğer arkadaşın dediği gibi midir 50OLED705 Serisi? Kötü diyor, yani hiç bir mantığı yok diyor. Katılıyor musunuz bu yoruma?

@froster2006 Hocam sorum aslında sizeydi, etiketlemeyi unutmuşum.

• 
Sayfa: önceki 34983499350035013502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.