Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
68.852
Cevap
935
Favori
3.494.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 8242
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 935
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (993 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28413 mesaj) Mobil (29775 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1653 mesaj) Uygulama (5884 mesaj) (64 mesaj)
  • @
154 oy
Öne Çıkar
Giriş
    58 Mesaj

Merhabalar, 3500-4000 tl bütçem var. 40-48 inç arası akıllı televizyon arayışındayım. tvyi genelde laptopı ağ üzerinden bağlayıp dizi, film izlemek amaçlı kullanacağım. hatta laptop bağlamadan stremio vb. bir uygulamayı çalıştıran bir televizyon olsa daha iyi olur. sanırım android işletim sistemi olsa bu bakımdan avantajlı, illa android olsun takıntım yok, siz ne önerirsiniz?

şöyle bir android model buldum https://www.hepsiburada.com/toshiba-43ua3a63dt-43-108-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-android-smart-led-tv-pm-HB00000XX6K1

• Onbaşı
    16 Mesaj
    Merhabalar tarama hızı yüksek lg tv arıyorum fakat özelliklerine baktığımda hep 50 hz yazıyor bildiğiniz önerebileceğiniz tv varmı ?
  • Binbaşı
    1501 Mesaj

Nano 866 veya 916 da hem 100hz var hem de 2.1 hdmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sametsvnd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    16 Mesaj

Panel olarak hangi paneli kullanıyor 866 modeli biliyormusunuz ?
    |
    |
    yasimboo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    487 Mesaj

2018 de 2275 TL ye aldığım BEKO 43L87525S Crystal 4k TV'nin hafta sonu kaza sonucunda paneli kırıldı. Sonra da zil çaldı. Ptt den trafik cezası geldi. Bu aralar kara bulutlar üstümde dolaşıyor.

Şimdi 43 inch' i geçmeyecek şekilde bir Tv ihtiyacım var. PS4 pro, ATV, Xbox vs ile kullanılacak. Önceki Tv de Dolby Atmos yoktu.

Önerilerinizi bekliyorum.

|
    |
  • Yarbay
    15200 Mesaj

Pc'nizde windows sürümü nedir. Pro ve üstü değilse alacağınız Tv modeli ne olursa olsun ağ üstünden bağlanma şansınız yok. Bende Samsung tv var pc ağ üstünden bağlamak istediğimde pc'ye bağlanamadı. Sorun var sandım önce ama bilgisayarda ilgili kısımda ağ üstünden tv bağlantısı için pro ve üstü sürümlerin desteklendiği yazdığını gördüm.

|
    |
    kahvebira kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4101 Mesaj

ikisi de ips paneldir. oyun için alıyorsanız tat vermez bu cihaz. ancak standart bir kullanıcı tercih edebilir.

|
    |
  • Çavuş
    53 Mesaj
    Vestel 49f9401 aldım bunda spotify nasıl çalacaz web playerda desteklemiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    769 Mesaj

İlla LG mi arıyorsunuz ? Sony XH9096 modeli var isterseniz ona da bir bakın 100 hz yenileme hızına sahip
    |
    |
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj

Arkadaşlar merhaba, iyi forumlar herkese.

aklımda philis 50pus8505 vardı, ambilight olayına tav olmuştum. çevremdekiler illa lg al dediler.

lg modellere baktım uhd, nanocel falan çeşit çeşit ekran var.

hızlı, parasına göre güzel görüntü, 4k, güncel uygulamalar vs f/p ürünü arıyorum.

kısaca 5000- max 5300 gibi bir bütçe ile 50" tv arayışı içindeyim. tv'lerden hiç anlamadığım için bilen birisinden bu konuda yardım istiyorum.

• Yüzbaşı
    515 Mesaj

Hocam bu çekin ozel bir konusu var mı yoksa ( Çek satış ve takas ) bölümünde rastgele mi buldunuz? alıcagım 4 k civarı aynı sekil %8 çek falan bulsam en azından 300-400 tl indiririm diye kovaliyim dedim ama bu tarz fırsatlar ana konudan mı bulunuyor?

|
    |
    Lazzow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    639 Mesaj

Dediğiniz gibi Çek Satış konusunda geriden geriye doğru taradığımda bulmuştum, hatta bikaç kişi satıyordu. Şu an var mı bilmiyorum

|
    |
    melo7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2424 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 34Tarik

Merhabalar, film, dizi ve PlayStation için monitör işlevi görmesi için büyük ekranlı, uygun fiyatlı TV arayışındayım. Şu model Vatan ve MediaMarkt’ta indirime(3149) girmiş. Çok yüksek beklentilerim yok, saydığım işler için kullanacağım. Elimde Mi Box 4K’da var zaten. Bu ve buna benzer ürünleri kullanmış olanlardan yorumlarını bekliyorum.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_axen-ax58ledj203-58-147-ekran-uydu-alıcılı-android-smart-4k-ultra-hd-led-tv-siyah-1212589.html?rbtc=aka%7Cops%7C%7C%7Cp%7Cstandart%7C&v=1.75.2
    Bu fiyata tekrar iner mi acaba beklesem mi.

3000₺ civarı TV arıyorum film dizi seyretmek için kullanılacak 4K olursa iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    |
    |

• Yüzbaşı
    515 Mesaj

göz gedireceğim teşekkürler hocam

|
    |
    Lazzow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    166 Mesaj

LG 50un8100 ve 50nano796 modellerine bakabilirsiniz. Şu an 4900 bandında amazon’da satışta. Satıcı da amazon’un kendisi.

|
    |
    trlonely kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    8 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bakansel

Merhaba ,

Detay ve teknik anlamda çok bilgim olmadığı için çok doğru bir karşılaştırma olmayabilir o nedenle herkesten anlayış göstererek cevaplamasını ve mümkünse nedenini açıklamasını rica ederim.

65 ekran , oyun-film-netflix öncelikli kullanım için Samsung65Q80t ve LG BX65 arasında tavsiyeniz ne olur ?

Samsung fiyat olarak daha makul , LG fiyat olarak biraz daha yukarıda kalıyor.

Teşekkürler.

Merhaba ,

Bu konuda detaylı yorum yapabilecek biri olursa sevinirim.

Teşekkürler.

• Binbaşı
    1025 Mesaj

peki 2013 model 46 inch philips 8008 led tv mi satmak istesem ne kadar eder sizce?

ürün sorunsuz durumdadır.

|
    |
  • Yüzbaşı
    769 Mesaj

Sony 65XH9096 ya da bakmanızı öneririm
    |
    |
    bakansel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    259 Mesaj

Modelden anlamam ama TV alacaksam LG'den başka markaya bakmam bile. Yıllardır LG TV kullanıyorum ve aşırı memnunum. Adamlar TV işini herkesten daha iyi yapıyor valla.

|
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj

Bende o ürünleri inceledim amazona mail attım fakat LG garantili değilmiş bilginiz olsun
    |
    |
    Helvetica34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
konkasör
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.