Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mcirak8 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (6 Mobil) - 6 Masaüstü7 Mobil1 iOS
5 sn
68.846
Cevap
935
Favori
3.492.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8240
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 935
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (993 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28408 mesaj) Mobil (29774 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1653 mesaj) Uygulama (5884 mesaj) (64 mesaj)
  • @
154 oy
Öne Çıkar
Giriş
    459 Mesaj

Televizyon elime ulaştı. Gayet güzel görüntüsü var. Teknolojilerini de denedim. Gerçekten ömrünü bilemem ama parasına göre mükemmel cihaz.
    |
    |
    Closer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    41 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar yeni aldığım tv de ölü pixel çıktı. Ben de teknik servise durumu bildirdim onlar ise dünden bugün için gelip inceleyeceklerini söylediler. Bu sürede ürünü kullanmaya devam ediyorum. Ürünü kullanıyor olmam değişim talep etmem durumunda problem oluşturur mu? Veya is uzayip tüketici hakem heyetine giderse ürünü kullanıyor olmam sorun yaratır mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2584 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: DePiedra0

Televizyon elime ulaştı. Gayet güzel görüntüsü var. Teknolojilerini de denedim. Gerçekten ömrünü bilemem ama parasına göre mükemmel cihaz.
    Teşekkürler hocam. Ben de sipariş geçtim. Bu fiyata çok alternatif yok.
    |
    |
    Bahsedilenler: DePiedra0
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Merhabalar 5000 6000 bandında LG Tv almak istiyorum önerisi olan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametsvnd -- 26 Şubat 2021; 11:31:43 >
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bakansel

Merhaba ,

Detay ve teknik anlamda çok bilgim olmadığı için çok doğru bir karşılaştırma olmayabilir o nedenle herkesten anlayış göstererek cevaplamasını ve mümkünse nedenini açıklamasını rica ederim.

65 ekran , oyun-film-netflix öncelikli kullanım için Samsung65Q80t ve LG BX65 arasında tavsiyeniz ne olur ?

Samsung fiyat olarak daha makul , LG fiyat olarak biraz daha yukarıda kalıyor.

Teşekkürler.

Merhaba

bu konuda yardımcı olabilecek , yorum yapabilecek var mı ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj
    Merhabalar, film, dizi ve PlayStation için monitör işlevi görmesi için büyük ekranlı, uygun fiyatlı TV arayışındayım. Şu model Vatan ve MediaMarkt’ta indirime(3149) girmiş. Çok yüksek beklentilerim yok, saydığım işler için kullanacağım. Elimde Mi Box 4K’da var zaten. Bu ve buna benzer ürünleri kullanmış olanlardan yorumlarını bekliyorum.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_axen-ax58ledj203-58-147-ekran-uydu-alıcılı-android-smart-4k-ultra-hd-led-tv-siyah-1212589.html?rbtc=aka%7Cops%7C%7C%7Cp%7Cstandart%7C&v=1.75.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34Tarik -- 27 Şubat 2021; 15:15:59 >

• Yarbay
    2592 Mesaj

Sony KD-55XH9096 aldım teknosa gittigidiyor'dan hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helloween -- 27 Şubat 2021; 18:39:49 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj
    Karasızlık sonucu iki tv yi de almış bulunmaktayım😄 dün teknosa da 10.300 tlye samsung 65Q70T yi fiyatı cazip geldiği için aldım. Gecesinde ise media marktan 11.500 tlye Sony 65 xh9077 yi aldım. Q70 ten Sonye geçerek doğru mu yaptım yoksa 70T iyidir neden sony ye yöneldinmi diyorsunuz var mı fikri olan
  • Binbaşı
    1594 Mesaj

Bence birini geri verip oled alın. En azından zevkinize göre farklı konsepte tv izlemiş olursunuz
    |
    |
    dobruca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj

Hocam 65’’ oled tvler çok uçuk fiyatlarda. Sırf oled diye de 55’’ e düşmel istemiyorum o nedenle bu iki modelden birine karar verip diğerini iade etmek zorundayım
    |
    |
    cmbrbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2698 Mesaj

Media Markt'tan Samsung 70T ile bende cihaz alım araştırmalarımı sonlandırıyorum.Cihazı web'ten alıyorum, garanti süresi kuruluma çağırınca mı başlıyor yoksa fatura tarihi midir?Bir de kurulum için belirli bir süre sınırı var mı 6 ay vs. gibi.

|
    |
  • Yüzbaşı
    764 Mesaj

Ben ikisini de kullandım, 65Q70T ölü piksel nedeniyle iadeye gitti yerine 75xh9096 aldım (9077 ile aynı model kasa rengi farklı) İkisi arasından Sony görüntü olarak Samsung ise ses olarak daha iyi.

Görüntüden kastım bulutlanma olmayan temiz gri renk performansı olması, ışık sızması ya da banding sorunu olmayışı ve daha siyah renkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi east10 -- 27 Şubat 2021; 22:8:17 >
    |
    |
    dobruca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1057 Mesaj

merhabalar bütçe 3500 liradır siyahı canlı gösteren. internete girebilen. samsung tv arıyorum aklımdaki tek marka bu bütçeye bu daha iyi derseniz fikirlere açıgım

|
    |
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj

O zaman samsungu iptal etmek daha yerinde olacak sanırım.Sony nin xh 90 serilerinde 65’’ ve üzerinde daha farklı bir ses sistemi olduğu söyleniyor ama yine de samsung kadar değil demekki
    |
    |
    east10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    796 Mesaj

55cx kullaniyorum. oled tv q80 ile kiyaslanmaz. q80 normal led sadece daha parlak. led tv ler o paralari hak etmiyor. oled izlerken gözünüz yorulmuyor bu bile bir secme nedenidir.
    |
    |
    bakansel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj

Araştırdıkça kafam daha da karışıyor. Bugün arkadaşımın evinde LG UN7100 mü 7000 mi ne model tv gördüm. 70" idi sanırım. Test videosu oynattım. Leke, local dimming, blooming vs problemleri görünürdü ama o kadar da rahatsız etmedi. Fiyatına bakıp almayı düşündüğüm Q80T, X950H vb modelleri düşününce gerçekten değer mi demeye başladım. Üstelik o kadar çıkmışken 2-3k daha koyup OLED almak da mümkün.

9-10k arasına orta kalite 70-75 inçlik TV mi, 14-16k arası yüksek kalite 65 inçlik TV mi yoksa 17-18k arası OLED mi? Ömrümde ilk defa televizyona para vereceğim. Uzun ömürlü ve aldığıma pişman etmeyecek bir şey olsun istiyorum. İçinden çıkamadım.

• Binbaşı
    1368 Mesaj

Arkadaşlar merhaba,

Şuan vatandaki indirimlerden faydalanmak istiyorum tcl c715 ve phılıps 55pus7805 arasında takılı kaldım. Aslında c715 almıştım fakat fiyat bazında 7805'de gözüme takılınca sizin de fikirlerinizi almak istedim. Genel olarak ps4 ve netflix ağırlıklı kullanmak istiyorum. Sizin fikirleriniz nedir bu modeller için veya o fiyat aralığında önereceğiniz başka bir model var mı ?

• Yüzbaşı
    639 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Arkadaşlar merhaba,

Şuan vatandaki indirimlerden faydalanmak istiyorum tcl c715 ve phılıps 55pus7805 arasında takılı kaldım. Aslında c715 almıştım fakat fiyat bazında 7805'de gözüme takılınca sizin de fikirlerinizi almak istedim. Genel olarak ps4 ve netflix ağırlıklı kullanmak istiyorum. Sizin fikirleriniz nedir bu modeller için veya o fiyat aralığında önereceğiniz başka bir model var mı ?

Hocam çek satış bölümünde %8 indirim ve 50tl hoşgeldin kuponu kombosuyla 55c715'i mediamarketten 4917'ye aldım. bende uzun zamandır 5k bütçe ile tvleri inceliyordum buna karar verdim inşallah yanılmam

• Çavuş
    52 Mesaj

Valla hocam günlerdir kafamda dönen düşünceler bunlar, aynı çıkmazdayım 😊
    |
    |
    Difference kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    861 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

"kesinlikle" kullanmadığım bir sözcük. canlı görmekte fayda var derim ben.

Kullandınız demedim soruydu... Canlı da gördüm motion güzel 60 hz segmenti için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.