Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: caso , spongebob35 , maxspenc3 , FurkanCoban Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir (5 Mobil) - 17 Masaüstü6 Mobil3 Android
5 sn
88.155
Cevap
1.337
Favori
4.694.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
86. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 33693370337133723373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

samsung un en üst seviye tv si q95

tabi ki samsung q95 . xh900 premium seri değil ayrıca 120hz i problemli. muadili q70 q80 en fazla.

• lafonten05 L kullanıcısına yanıt

genel anlamda en sorunsuzu xh95 hocam alacaksanız bunu alın xh90 dan uzak durun parasının tv si değil performansı 3 sene önceki orta-üst segment tv ayarında artı bazı sorunları var

• Slm arkadaşlar xhiaomi tv ler hakkında ne düşünüyorsunuz
    55 ekran TV alicam kafam karıştı
    LG Nano mu
    Philips mi
    Samsung mu
    Tlc mi

Bütçe 5-6 arası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Vestel 32 inç TV aldım mutfağa. Bunun kutusunu servis mi açmak zorunda ? Kendim açabiliyor muyum acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

"Beklentim: Görüntünün tabiki 4k olması ve mümkünse şu özelliklede olması: IPS panel, airplay özelliği, ambilight özelliği."

Genelde buraya kadar gelip üye olanların hepsini DETAYCI olarak tanımlarım ve zaten kriterlerinin geneli FİLM ve OYUN olur

Bu kullanıcı profili ve kriterleri için Kontrast ve Siyah yoksunu İPS paneller ise resmen Çöplükken

Birisinin üstüne basa basa ips istiyorum demesini iki şeye bağlarım;

Ya bu konulardan çok çok uzaktır Panel tiplerinin (va-ips) ne denli önemli olduğunu bilmez,

Yada görüntü ikici plandadır air kumanda ve ambilight gibi multimedya unsurları çok daha önemlidir...

Haklısınız, zaten mesajımda merhaba dedikten sonra ilk olarak TV özelliklerini yeni öğrenmeye başladığımı belirttim :)

Gördüğüm kadarıyla TV konusunda oldukça tecrübelisiniz saygı duymakla beraber, mesajımda bas bas IPS istediğimi nereden çıkardınız onu anlamadım? Orada net bir şekilde "mümkünse" yani olabilirse yazdım. IPS panel, aslında Apple'ın paylaşım teknolojisi olan Airplay ve Ambilight özellikleri mümkün olursa tercih edeceğim özelliklerdir.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Ne yazık ki mesajınızda TV tavsiyesi için sorduğum sorulara hiç bir cevap bulamadım. Aslında hangi TV'yi önerirsiniz bilmek isterim. İyi Akşamlar

• Vestel'in Android Tv'si yoksa normal Tv mi..?

Ayrıca 3000-4000 bandında en az 108 ekran ve üstü tavsiyeleriniz neler olur?

TV hakkında pek anlamadığım için neye dikkat etmem gerekir acaba..?

Teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Micro_Processor

Arkadaşlar Vestel 32 inç TV aldım mutfağa. Bunun kutusunu servis mi açmak zorunda ? Kendim açabiliyor muyum acaba ?

Normal de 43 altı tv'ler de firmaların servisleri kurulum yapmıyor ama siz isterseniz servisi arayıp bir sorun.

Samsung olsa kendiniz açıp kurun derdim ama Vestel'i bilmediğim için arayın dedim. Biz anneme aldık 32'' samsung dan onlar normalde 32''kurulum yapmıyoruz. Kendiniz kurabilirsiniz garanti etkilenmez ama illa servis isterseniz 100 tl ücreti var demişlerdi. Bizde kendimiz kurduk.

• serkanTEAC S kullanıcısına yanıt

Xiaomi Tv garantisi soru işareti. Xiaomi hem Türkçe sitesinde hem resmi olarak Xiaomi ürünlerini ülkemize getirip satan firmanın sitesinde Xiaomi ürünlerine ait kısımlarda Tv ürünleri yer almamakta. Satan online mağazalarda da garanti konusunda pek bilgi yok. Bir arkadaş bir Xiaomi mağazasında tv gördüm demişti fakat resmi mağazada tv olması üründe resmi garanti olduğu anlamına da gelmiyor. Nasıl yani dersen anlatayım. Bazen firmaların resmi satış mağazaları firmadan bağımsız olarak kendileri bazı ürünleri ithal edebiliyor. O durumda da resmi garanti kapsamında olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Vestel'in Android Tv'si yoksa normal Tv mi..?

Ayrıca 3000-4000 bandında en az 108 ekran ve üstü tavsiyeleriniz neler olur?

TV hakkında pek anlamadığım için neye dikkat etmem gerekir acaba..?

Teşekkür ederim...

• 2000 t lye kadar 49 inç uygun fiyatlı önerisi olan var mı? hi level 49 inç vardı sizlere ömür. onun yerine muadil bir ürün arıyorum.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeşim xhiaomi yi eledim o zaman
    1 haftadır araştırıyorum

Vestel 55u9500 4180 tl
    Philips 58pus 8505 6250 tl

Hangisini almalıyım

Yada altarnatif varmı bunlara karşı su daha ii dediğin

Birde Tlc 55c715 qled tv 6300 bu nasıldır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanTEAC -- 23 Aralık 2020; 12:52:14 >
  • 43 ile 49 inç arası uygun fiyatlı wifili tv tavsiyesilerine açığım . bütçe 2000 tl maksimum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Seçim basit

Samsung 55Q60T

Alıntıları Göster

55Q60T ile 58Q60T arasında 150 lira fark var. 58 daha mantıklı değilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Xiaomi Tv garantisi soru işareti. Xiaomi hem Türkçe sitesinde hem resmi olarak Xiaomi ürünlerini ülkemize getirip satan firmanın sitesinde Xiaomi ürünlerine ait kısımlarda Tv ürünleri yer almamakta. Satan online mağazalarda da garanti konusunda pek bilgi yok. Bir arkadaş bir Xiaomi mağazasında tv gördüm demişti fakat resmi mağazada tv olması üründe resmi garanti olduğu anlamına da gelmiyor. Nasıl yani dersen anlatayım. Bazen firmaların resmi satış mağazaları firmadan bağımsız olarak kendileri bazı ürünleri ithal edebiliyor. O durumda da resmi garanti kapsamında olmuyor.

Eyvallah hocam.

• 5-6 bin TL civarına oyun için değil dizi-film izlemek için 55 inç tv arıyorum. öneri var mı ? Andorid TV olması büyük avantaj mıdır?

• mathiso M kullanıcısına yanıt
    Bence Değmez Eğer çok fazla güneş alan yerde olmayacaksa tv . İşlemciler aynı görüntü teknolojisi aynı hdmi girişleri aynı sadece yerel karartmaya ve hoparlördeki subwofer a o para verilmez üstelik evde ses sistemi varsa hiç gerek yok. ayrıca siyah doygunluğu da 70 de gayet başarılıdır.
  • full karanlıkta tv izleyen biri için , altyazı çıkıtığında tüm ekranı aydınlatmaycak tv ler hangileridir, samsung qled ler bu işi yapabiliyoır mu

• quote:

Orijinalden alıntı: reew

full karanlıkta tv izleyen biri için , altyazı çıkıtığında tüm ekranı aydınlatmaycak tv ler hangileridir, samsung qled ler bu işi yapabiliyoır mu

Altyazı çıkınca ekranı aydınlatan tv mi var. O tv'ler bozuk olsa gerek. Bende samsung QE60t var ve aktyazı çıkınca öyle bir olay yaşanmıyor

• Dostlar selam, LG oled Tv alıcam kısmetse. 65 inç. Parlaklık konusunda sıkıntı Yaşar mıyım. Samsung qledlerle kıyaslarsanız durum nedir

• Merhaba Arkadaşlar,

Uzun süredir kullandığımız eski LCD televizyonumuzu değiştirmek istiyoruz.

Salonumuz 70m2 olup televizyon için yeterince alan bulunmakta. Bu nedenle büyük bir televizyon almayı düşünüyoruz.

Maalesef televizyonlar konusunda bilgim 0. Ne panel türlerini ne de markaların +/- yönlerini bilmiyorum.

Bu nedenle Tavsiyelerinize ihtiyacım var.

-Televizyonda genellikle Netflix içerikleri ve Futbol maçları izlenecek.

-Bütçe Max 10.000 şeklinde.

-Geçen bir arkadaşımda gördüğüm ambilight özelliği çok hoşuma gitti. Philips tv'ler +1 önde diyebilirim

Şimdiden teşekkürler :)

• 
Sayfa: önceki 33693370337133723373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.