Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
88.159
Cevap
1.336
Favori
4.695.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33373338333933403341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50inç NANO796NE kullanan var mı arkadaşlar
    Tavsiye eder misiniz. Siyahi nasıl gösteriyor. Ekran yanığı riski var mı oleddeki gibi. Tecrübeli arkadaşlardan yorum rica ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shunter kullanıcısına yanıt

ps5 için hdmi 2.1 ve 100hz olmazsa olmaz yanılmıyorsam ps5 konusunda daha net bilgi vardır. Şuan bu özellikte seçeneğin çok fazla değil zaten.

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    Su an full HD eski Samsung led TV de kullanıyorum 2500 TL lik. Daha kötü olabilir mi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

50inç NANO796NE kullanan var mı arkadaşlar
    Tavsiye eder misiniz. Siyahi nasıl gösteriyor. Ekran yanığı riski var mı oleddeki gibi. Tecrübeli arkadaşlardan yorum rica ediyorum

LG 50NANO796 black friday günü 5200 liraya amazon üzerinden aldım tv geldi kullanıyorum. Netflix,youtube hızı ve görüntü kalitesi çok güzel benim cihazda ölü pixel çıkmadı . Amazon dan almak mantıklı en azından sorun çıkarsa 14 günde rahat iade edilir. Ürün tam bir fiyat / performans ürünü

şu youtube kanalı üzerinde karşılaştırmalar var bu model için :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betr_Sc -- 2 Aralık 2020; 12:7:38 >

bendede samsung 32" 5880h miydi ne bir modeli var bende ps4 u orda oynuyorum. Gerekli girişler olduktan sonra tüplü tv dede oynanır hocam o dert değil ne kadar verim alırsın soru o? yeni diye eskisinden daha iyi olacak diye kural yok bakınız millet hala 2019 model tv bakıyor bu senenin ürününe göre.

ps5 kullanıcısı kişiler çok daha doğru bilgi verir ama hdmi 2.1 tepkime süresini inanılmaz düşürüyor ssd olduğu ve işlemci güçlü olduğu için tv ye yansıyan görüntünün bu hıza yetişmesi gerek. Şuan belki sıkıntı olmasa bile özellikle seneye çıkacak spor oyunlarında çok etkisi olacaktır diye düşünüyorum. Tabi bunlar teknik varsayımlar belki gözle fark edilebilecek bir durum olmayacak. Ps5 sahibi olacak ve yeni tv alacak olsam hdmi 2.1 olmayan modele hiç bakmazdım.Bu benim görüşüm herhangi bir kesin bilgiye dayalı değil tabi.

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum yorumunuz için hocam.
  • Selamlar herkese uzun süre sonra televizyonunuzu değiştirmek istiyoruz. 32 ekran 1080p televizyon var şuan artık yetersiz geliyor. Almışken de android 4k almak istiyoruz ve en az 50 ekran. Araştırma yaparken TCL markasını gördüm kullanan var mıdır? Ya da 4.5 bin TL ye kadar alınabilecek modeller nelerdir? Genel kullanım dizi ve film izlemeye yöneliktir oyun oynanmayacaktir. Teşekkür ederim şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nokata -- 2 Aralık 2020; 14:5:12 >
  • Nokata kullanıcısına yanıt
    Varsa önerisi ve bilgisi olan arkadaşlar gerçekten makbule geçer. Bende 4 bin civarı TV bakıyorum oyun vs çok çok nadir oynarım oynadıklarımda detay vs aramam :)
    Genel kullanıma uygun üzmeyecek cihaz tavsiyelerine açığız.
  • Nokata kullanıcısına yanıt

bu tcl konusunda bende kararsız kaldım. Dallas hocanın yorumlarını bekliyorum.

• sgul2002 S kullanıcısına yanıt

Hocam markaya çamur atmak vs bi niyetim yok bilgi amaçlı söylüyorum ama tcl olsa ne olacak garantisi Türkiye garantili değil diyenler oldu panel olarak o yurt dışında olan paneller gibi değil kaç tane video izledim qled va panel denmiş ama hiç alakası yok bildiğin ıps panel gibi aynı lg un serilerinde olduğu gibi Türkçe incelemesi var ordan bakabilirsin inceleyen arkadaş da demiş siyahlar tam siyah değil diye he siyahlar tam siyah olmasa da olur ben takmam öyle şeyleri derseniz 50 inç olan 4 bine iniyor bu aralar bakabilirsiniz.

Video nun hepsini izlerseniz bilgi sahibi olursunuz ama benim bahsettiğim siyahlar için 23. dakika dan sonra izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 2 Aralık 2020; 15:23:19 >

• https://www.youtube.com/watch?v=3PKLxRGx4AU&feature=youtu.be

• 4k film izlemek veya indirmek için hangi kaynağı kullanıyorsunuz
    usb ye indirmek veya direk tv den izlenebilecek Türkçe dublajlı arşivi geniş bildiğiniz bir site var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung 40 dakika önce gelip montajı yaptı ölüpiksel testi yapıldı. Uydu takıldı gittiler. En ufak sorunda arayın dediler. Yanlarında akım prizi getirmişler ama benim aldığımı görünce teklif etmeden benim aldığım ile direk prize taktılar.

Yalnız 50''tv odamda düşündüğümden büyük durdu. 3 metre mesafeye göre. Belki 32tv den geçtiğim içindir.

• KQQK K kullanıcısına yanıt

65Q80T kesinlikle

8000 lik cihaza 4-5000 lik tv bence hiç memnun etmez. bütçeyi biraz arttırın bence

• gokaykac kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkürler o zaman birkaç ay erteleyip daha kallavi birşey alayım.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun 1 haftaya alışırsınız merak etmeyin

Bunun yılbaşısı var sevgililer günü var anneler günü var muhakkak indirimler olacaktır. Takip edin

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun güle güle kullanın ilk başta bana da büyük geldi sonra alıştım ilk başta senin de öyle olur sonra 1 2 güne alışırsın

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

Sağol. Zamanla alışırım büyüklüğüne dediğin gibi. Bu arada uydu kablosu bombe yapabilir dediler ama taktılar yapmadı. Bu arada askı aparatı hareketli değil ama tv üzerinde sağa sola gidip gelebiliyor istersen. Bir de evde fazladan olan kabloyu iyi ki saklamışım onu kullandılar yanlarında kablo yoktu.

• 
Sayfa: önceki 33373338333933403341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.