Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3338. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.688.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33363337333833393340
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çünkü kar marjı daha yüksek te ondan, kurnaz esnafımız iş başında :)

Oyun yok, sadece pc yansıtma ve tv.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt

philips smartı saphi ise çok iyi değil görüntü çok iyidir ama android olmadan yansıtma işi ne derece sağlıklı bilmiyorum. Görüntü konusundada 6 yıl önceki modele göre konuşuyorum geçen senekiler problemliymiş sanırım hoş problem görüntü değil montaj kaynaklı tozlanma vs vs sanırım detayını bilmiyorum.

• Riverside. kullanıcısına yanıt

Bunlar 50 mi 55 inç mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jagatai

bu iki tv arasında neden tcl önerdin hocam qled dışında teknik bir artısı var mı benim kaçırdığım? Tamamen bilgi öğrenme amaçlı soruyorum. TCL nin çok iyi tv leri olsada şuan ülkemizde satılan modelleri fiyat olarak yüksek olduğunu ve asıl kalliteli ürünleri olmadığını düşünüyorum şahsen.

Philips nasıl söyleyim acayip bir model

Bir bakıyorsun panele toz girmiş, bir bakıyorsun reset atıyor

Ne donanım nede yazılım konusunda güven vermiyor, bırakın tüm bunları servis konusundada sıkıntılı bir marka

Mesela panel arıza yapınca sıfır parça bulma ihtimalinin zayıf olduğu söyleniyor.

Halihazırda zaten panel üreticisi olan TCL ise çok daha kombine bir marka, şuan için ülkemizde servis ağı olmasa bile,

Bu marka bence genel performans babında philipsten çok daha iyi.

• dallass kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıcı olarak servisle hiç sorun yaşamadım bölgesel olabilir tabi. 6 yıllık Philips var abimde sıfır sorun şu ana kadar ha geçen seneki modelle ilgili sayfalarda sıkıntılar var ama belli model için tüm Philips markasına kötü diyemem açıkcası. Sizin tercihiniz tcl den ziyade Philips kaynaklı problem anladığım kadarıyla teknik bir tercih değil teşekkürler.
  • Arkadaslar 9000tl civarı bir televizyon alma niyetim var fakat bugün teknosa da 3 model arasında kaldım. Bir tanesi 65nano796, 65tu8000 ve 70UN71006LA. 70 inc olan model digerlerine göre daha eski sanırım fakat boyutu daha büyük olduğu icin dikkatimi cekti. Bu modeller arasında önerdiğiniz hangisi olur? Lgnin isletim sistemi ve akilli kumandası cezbetti acikcasi fakat sizlerin yorumlarını merak ediyorum.

• @dallass hocam

-65xh9096

-65Q80T

ya da boyuttan kısıp

-55xh9505

-55Q95T

1 aydır inceliyorum nerdeyse

Gönül 65 inçten yana ama boyut küçültmeyi gerektirecek özelliklere değer mi ? Oyun oynanmayacak dizi ve film izlenecek. İzleme mesefesi 3-3.5 metre

• Merhaba. 55 inç 7-8 bin civarı önereceğiniz Tv var mı? Genelde maç ve film izliyorum. Öneriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KQQK

@dallass hocam

-65xh9096

-65Q80T

ya da boyuttan kısıp

-55xh9505

-55Q95T

1 aydır inceliyorum nerdeyse

Gönül 65 inçten yana ama boyut küçültmeyi gerektirecek özelliklere değer mi ? Oyun oynanmayacak dizi ve film izlenecek. İzleme mesefesi 3-3.5 metre

Boyut önemli

Bu yüzden tabiki ve kesinlikle 65Q80T

Aralarında zaten öyle ahım şahım fark yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 2 Aralık 2020; 0:20:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhantuna22

Merhaba. 55 inç 7-8 bin civarı önereceğiniz Tv var mı? Genelde maç ve film izliyorum. Öneriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Cevabını diğer konudaki mesajında verdim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Zyprox

Arkadaslar 9000tl civarı bir televizyon alma niyetim var fakat bugün teknosa da 3 model arasında kaldım. Bir tanesi 65nano796, 65tu8000 ve 70UN71006LA. 70 inc olan model digerlerine göre daha eski sanırım fakat boyutu daha büyük olduğu icin dikkatimi cekti. Bu modeller arasında önerdiğiniz hangisi olur? Lgnin isletim sistemi ve akilli kumandası cezbetti acikcasi fakat sizlerin yorumlarını merak ediyorum.

Günümüz koşullarında 65inç/9000tl kriteri Denizi geçip derede boğulmak deyimi ile örtüşür.

Samsung 65Q60T

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Boyut önemli

Bu yüzden tabiki ve kesinlikle 65Q80T

Aralarında zaten öyle ahım şahım fark yok...

Alıntıları Göster

Teşekkürler cevabınız için.

Aklımdan geçende bu modeldi zaten 😊

Sıra indirim kovalamakta dün 13799 du bugün 14449 oldu nasip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KQQK -- 2 Aralık 2020; 0:34:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jagatai

Ben kullanıcı olarak servisle hiç sorun yaşamadım bölgesel olabilir tabi. 6 yıllık Philips var abimde sıfır sorun şu ana kadar ha geçen seneki modelle ilgili sayfalarda sıkıntılar var ama belli model için tüm Philips markasına kötü diyemem açıkcası. Sizin tercihiniz tcl den ziyade Philips kaynaklı problem anladığım kadarıyla teknik bir tercih değil teşekkürler.

Burada bir kişinin bireysel görüşünden yola çıkarak yorum yapamayız,

Bir marka veya ürün hakkında görüş bildirilmesi için genel kullanıcı yorumlarından istifade edilir.

Philips konusunda genel görüş ve sorunlar malesef bu yöndedir.

• ???

Haklısınız. Biraz daha derinlemesine araştırınca bende farkettim. 65nano796 modelini önermez misiniz?
  • Arkadaşlar konusu değil ama birsey soracağım bir TV almayı düşünüyorum. LG 55UM7100PLB Ultra HD (4K) TV bu TV Ps5 oynamak için nasıldır? Şu an full HD Samsung Led de oynuyorum hiçbir özelliği yoktur. Modelini yazdığım LG de 60 hz diyor bu durumun eksikliğini hisseder miyim? 1 haftalık olarak 4500 e alacağım TV yi. Yorumlarınız benim için kıymetli. Bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyprox

Haklısınız. Biraz daha derinlemesine araştırınca bende farkettim. 65nano796 modelini önermez misiniz?

Filmci oyuncu ve detaycı kesim için hurda olan o ips panelli modelimi ?

Hayır tabiki önermem...

Ne önerirsiniz peki? Bütçeyi 12-13 seviyesine çıkarttığım taktirde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyprox -- 2 Aralık 2020; 10:43:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shunter

Arkadaşlar konusu değil ama birsey soracağım bir TV almayı düşünüyorum. LG 55UM7100PLB Ultra HD (4K) TV bu TV Ps5 oynamak için nasıldır? Şu an full HD Samsung Led de oynuyorum hiçbir özelliği yoktur. Modelini yazdığım LG de 60 hz diyor bu durumun eksikliğini hisseder miyim? 1 haftalık olarak 4500 e alacağım TV yi. Yorumlarınız benim için kıymetli. Bilgi sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Kullanım amacın film ve/veya oyunsa önce (vasat) ips panaller konusundaki mesajlarımı oku...

Normal TV olarak kullanacağım günlük oda da ama sürekli oyun oynuyorum hocam Ps5 oynamak için esas amacım.
  • 
Sayfa: önceki 33363337333833393340
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.