Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: escudo76 , batarist Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 17 Misafir - 17 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
88.157
Cevap
1.336
Favori
4.694.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 32973298329933003301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, bir arkadaşa maksimum 5000 liraya kadar 50-55 inç led tv alacağız. Çok beklenti yok, internete bağlanacak, günlük kullanılacak. Tavsiyeniz varsa alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeter artık herkesin bir tahammülü olur ne bu

Biri bana bişey sorar cevap veririz suç olur başka yerden olan bilgiyi yazarım resim atarım cahil olurum şu şöyle derim psikolojim bozuk olur vay be 40 yıldır ne biçim bi adammışım buraya girmeseymişim ne olduğumu bilemeyecekmiştim helal olsun size 3 4 ayda ömrüm boyunca almadığınız ah kalmadı he ona da bişey bulursunuz şimdi ama kim ne derse iki misliyle yazacağım ne zaman bana hakaret etmeden bana laf sokmadan bir gün geçerse ben başkasına yazıyorum 3. Kişi bana sanki ona bişey demişim diye laf sokar
    Artık gerçekten sıkıldım yeter diye bağırmamak için kendimi zor tutuyorum yeter be yeter ya...

• Ps4 , netfix vb gibi genel olarak kullanmak adına ufak olan odama arastırmalar sonucunda ve tavsıyeler netıcesinde philips 43pus7805 tv aldım :) bana yeter diye düşünmekteyim.

Gayet memnun kaldım , amblight olması 3 tarafında , va panel olması , ses sistemlerinin hepsini desteklemesi, ve görüntü olarak herzamn duru , net, sade ve temiz gözükmesi bakımından tercih ettik hayırlısı olsun :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanadriano -- 17 Kasım 2020; 22:4:33 >
  • espanyol55 E kullanıcısına yanıt

Vatandan alınacaksa kendi televizyonum olan LG 50UN73006'yı öneririm internet sitesinde görünmüyor ama mağazada fiyatı 4800 TL VA Panel, Sihirli kumandası hediye bu fiyata daha iyi bir televizyon bulunmaz şu koşullarda üzerine ekleyerek 50TU8000 de tercih edilebilir ama aradaki farka (400-500 TL) değecek bir şey yok emin olabilirsiniz.

• Christian Lorenz kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun bende de un7400 var va panel benim ki de siyahlar nasıl hiç dikkat ettiniz mi un8100 benim tv ye yakın ama 7300 ü merak ediyorum gerçi memnunum demişsiniz ama dedim ya merak ettim. Hiç dikkat ettiniz mi

• 3 TV arasında kararsızlığıma yardımcı olmanızı isterim;

https://forum.donanimhaber.com/tv-tavsiyesi-3-tv--146535571

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

Hocam çok iyi değil ama karanlıkta film izleyen bir insanım beni rahatsız edecek bir durum da göremedim yani o grilik durumu yok ben daha önce de söylemiştim TU7000'den geçtim bu cihaza o da VA panel bir cihazdı arada gözlemleyebildiğim bir fark oluşmadı hatta parlaklık konusunda bu cihaz daha başarılı.

Aynen hocam bende renklerini beğendim ama siyahları oled gibi bekledim sanırım ondan oldu tu7000 ne ne oldu arıza mı çıktı iade mi ettiniz.

Sanırım bu un serisi hep aynı bende 4460 almıştım bonus kampanyası falan.

Aynen hocam çok sorunluydu benim cihaz zaten ilk geldi panelde açıklık var kasanın bi tarafı göçük ekranda dalgalanma sorunu vardı sonra panel değişti yine aynı devam etti en son tak etti değiştirdik daha da TU serisi cihaz almam QLedler falan hoşuma gidiyor sadece Samsungda şuan.

Aynen hocam iyi olmuş uğraşmadan hallettiyseniz sevindim ayrıca un siyahlar hariç görüntü olsun akıllı kumanda olsun iş görür ayrıca param olsa bende q80t ve xh9096 arasında birini alırdım ama maalesef maddi durum buna el vermiyor yinede pusudayım haftaya cuma iyi bi fiyat olursa bakacağım köprüden önceki son çıkış anlayacağınız.

• gokhanadriano G kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun hocam

• arkadaşlar merhaba; Annem için full hd 40 veya 43 inc android tv arıyorum fiyat olarak 2500 tl aşmıyacak, suny ve axxen modellerini inceledim fiyatları oldukça iyi ancak burada kullanan varmı öneri yapacak olursanız çok sevinirim.

hocam sen başkalarını kaale alma muhatap alıpta kendinide yorma blokla geç  

• RNNN kullanıcısına yanıt

Ya hocam iş artık tahammül sınırlarını geçti sanki adama küfür etmişim gibi gelir gelmez benim yorumumu arayan tipler oldu burda bana kadar yok mu kimse ben adama bişey demedim görmedim soru sordum hemen hakaret ona sorsam anlarım ama oda değil sorun ne anlasam.

• Tavsiye konusu belli markaların satıcılarının esiri olmuş, yan hesapları doğrudan hesapları üzerinden her haltı yapıyorlar, burada yapılan saçmalıkları aklı başındaki kullanıcılar görüyor rahat olun...

Arkadaşlar tavsiye alırken teknik verileri az çok araştırın, daha sonra kullanıcısı olduğunu bildiğiniz kişilere danışın, yoksa burada canınızı çok sıkarlar. Mağazada bir iki kurcalamayla tavsiye veren adamları sallamayın, tv’lerde genel olarak sıkıntılar uzun kullanımda ortaya çıkar, yoksa kağıt üstünde hepsi canavar tv...

Burada iyi niyetinden bir şeyler yapıyormuş gibi gözüken adamlara kanmayın, bugün geldiğimiz ekonomik şartlarda tv fiyatları az buz değil, alt segment denilen tv’ler bile pahalı...

Bakın alacağınız tv modelleri hakkında, şikayet var yorumları, bizzat tv modelinin yabancı forumları, daha sonra kullanıcılarla forumda konuşun öyle karar verin...

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt

Hocam aynen biz kanıtlı ispatlı konuştuk neler dediler şuanda demeye devam ediyorlar hakaret edenler mi istersin ne istersen var. Sanırsın o markanın ortağı ya bilmediğin görmediğin ürünü neden aldırıyorsun deyince suçlu sen oluyorsun hakaret zaten diz boyu anlayan anladı anlamayanlar da bize saldırdılar.

Saldım artık aldırmıyorum he şimdi anladım yan hesap deyince oldu hocam aklıma gelmezdi valla 2 hesap var bana saldıran ikisinde de aynı ağıza alınmayacak küfürler aynı laf cambazlığı desene bak sen bizim dürüstlük abidesine birde başkasına der vay arkadaş vay. Hocam şimdi taşlar yerine oturdu tamam anladım sağol ama sen ne yaptın adam deşifre oldu  şimdi bu hesapları kapatıp tekrar açması gerekecek.

Ezelde diyorum bana neden sürekli tu8000 8500 deyince çıkıp geliyor sözde beni blokladım diyordu daha neler öğreneceğiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 18 Kasım 2020; 8:48:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Tavsiye konusu belli markaların satıcılarının esiri olmuş, yan hesapları doğrudan hesapları üzerinden her haltı yapıyorlar, burada yapılan saçmalıkları aklı başındaki kullanıcılar görüyor rahat olun...

Arkadaşlar tavsiye alırken teknik verileri az çok araştırın, daha sonra kullanıcısı olduğunu bildiğiniz kişilere danışın, yoksa burada canınızı çok sıkarlar. Mağazada bir iki kurcalamayla tavsiye veren adamları sallamayın, tv’lerde genel olarak sıkıntılar uzun kullanımda ortaya çıkar, yoksa kağıt üstünde hepsi canavar tv...

Burada iyi niyetinden bir şeyler yapıyormuş gibi gözüken adamlara kanmayın, bugün geldiğimiz ekonomik şartlarda tv fiyatları az buz değil, alt segment denilen tv’ler bile pahalı...

Bakın alacağınız tv modelleri hakkında, şikayet var yorumları, bizzat tv modelinin yabancı forumları, daha sonra kullanıcılarla forumda konuşun öyle karar verin...

Bu alıntı mesajda tam olarak ne denilmek istendiğini ve kime yazıldığını merak edenlere bir özet geçeyim;

"Bizim gibi Satıcı, sallamacı, marka fanı, muhabbet tellallarının uzun yıllardır çarkına çomak sokan dallass'ı dinlemeyin, tavsiyelerine asla kulak asmayın.

Onun "oyuncular için olmazsa olmaz" diyerek önerdiği VA panelli bazı marka/modellerden(sony/samsung) uzak durun,

Biz size Mars'taki tedarikçilerimizden çok çok daha iyi modeller getirtebiliriz."

TCL tv lerde de QLED var göz atabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • espanyol55 E kullanıcısına yanıt
    BİM e 4K bir bir tv geliyormuş 55 inç markasını bilmiyorum hesaplıdır muhtemelen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Bu alıntı mesajda tam olarak ne denilmek istendiğini ve kime yazıldığını merak edenlere bir özet geçeyim;

"Bizim gibi Satıcı, sallamacı, marka fanı, muhabbet tellallarının uzun yıllardır çarkına çomak sokan dallass'ı dinlemeyin, tavsiyelerine asla kulak asmayın.

Onun "oyuncular için olmazsa olmaz" diyerek önerdiği VA panelli bazı marka/modellerden(sony/samsung) uzak durun,

Biz size Mars'taki tedarikçilerimizden çok çok daha iyi modeller getirtebiliriz."

Alıntıları Göster

Senin sorunun ne ? Ciddi ciddi soruyorum ? Sen kimsin nesin, hayırdır ?

Beni tanımıyorsun, adının geçmediği bir mevzuda ortaya atlıyorsun, bana söylemediğim konular hakkında ithamda bulunuyorsun, hayırdır ya ?

Ben hangi markayı tedarik ediyorum ? Benim tv konusunda ne çıkarım var ?

Benim Bursa'da Mühendislik şirketim var, gelip görmek istersen Bursa'nın herhangi bir noktasında, ben yanına gelmek istiyorum dersen bizzat çalışma arkadaşlarımızdan birini yollar ofisime kadar getirtirim, seni şirketimde misafir ederim. Problemin varsa yada hakkımda bir şeyleri merak ediyorsan bizzat gözlerinle görebilirsin. Misafirlerimi her zaman başımın üstünde ağırlarım...

Burada tanımadığın, adını bile bilmediğin şahıslar hakkında net ithamda bulunacaksan, lafı dolandırmayacaksın, doğrudan söyleyeceksin. Ben öyle klavye başında laf gevelemem, açık ve net konuşurum. Bundan sonra bana karşı konuşmalarında varsa bir bildiğin açıkça konuş....

Ben kimin neyin tedarikçisiyim ? Hangi markanın dalkavukluğunu yapmışım ? Eğer bu konuda varsa bildiğin buraya yazarsın ? Yazmazsan, senin hangi mantıkta konuştuğunu herkes görür...

Hadi işine

• 
Sayfa: önceki 32973298329933003301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.