Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DoomKing Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir - 16 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
88.078
Cevap
1.335
Favori
4.691.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 32903291329232933294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam tv den fazla anlamam ama qled forumunu biraz takip ettim q70t den baya bi şikayet var hatta birisi iadeye uğraşıyorum demiş ama tabi normal demişler ve kabul etmişler. Fotoğraf atmışlar dı bi bakın isterseniz gündüz bile görünüyor.

Arkadaşlar bakın Allah aşkına böyle demek tavsiye vermek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milletin işi gücü kalmamış beni takip eder olmuş vay be ne meşhur adammışım

Artık gülüyorum hahha vallahi bak eskiden kızıyordum ama gülüyorum inadına benle uğraşanların psikolojisi bozuk aslında adam bıkmadan usanmadan benim yorumlarımı okuyor böyle devam...
    Bakın adam şunu mu alayım bunu mu alayım diye konu açmış birenede demiş ki
    Lg nano916'nın samsung da muadili 70T değil 80T dir madem bu kadar bilgin var milletle dalga geçer gibi konu açıyorsun bide bana diyor

Pardon yine msj sayım arttı kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 15 Kasım 2020; 0:50:23 >
  • 2 günde bir yazıyorum ama cevap yok
    75 inç 100 hz samsung ne önerirsiniz .ben oled q70 baktım.
    Q80-q90 fiyatlar uçmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hocam tv den fazla anlamam ama qled forumunu biraz takip ettim q70t den baya bi şikayet var hatta birisi iadeye uğraşıyorum demiş ama tabi normal demişler ve kabul etmişler. Fotoğraf atmışlar dı bi bakın isterseniz gündüz bile görünüyor.

Arkadaşlar bakın Allah aşkına böyle demek tavsiye vermek mi

1-Gene aynı şeyi yapıyorsun 1 cevaba 3 cevap yazıyorsun sırf cevap sayın artsın diye.

2-Yukarıda ki yazıda tavsiye değil bilgisizliğinden bahsediyorum sen sen bunu bile anlamıyorsun.

3-Benim TV neymiş??? Ben burada TV almak için bilgi araştıran biri olduğumu sende biliyorsun. benim açtığım konuya o kadar tavsiye için mesaj yazan sen değil misin???

3-Allah'a havale ediyorum demişsin unutma İFTİRA EN BÜYÜK GÜNAHTIR, EĞER BİRAZCIK İÇİNDE ALLAH KORKUN VARSA benim bir markacı değil TV almak için araştırma yapan biri olduğumu yazarsın yoksa senin ne olduğun belli olacak.

Ben 2020 üretimi TV lerin hiç birini beğenmediğim için almaktan bile vazgeçtim

Benim TV almak için açtığım konu burada tek bir tavsiye var mı?? benim markam var mı??? İFTİRACI YALANCI SAHTEKAR HAVALE ETTİĞİN ALLAH SENİN CEZANI VERSİN.

Ben 2020 TV lerin hiç birini beğenmediğim için almaktan bile vazgeçtim.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-55q70t-vs-lg-55nano866-vs-sony-55xh9096-hafta-sonu-alacagim-almaktan-vazgectim--146215747-3#146491830

• taşkınkadıoğlu T kullanıcısına yanıt

Hocam burda 2 3 sayfada bi kavga olur mutlaka dikkat ettiysen mutlaka e meşhur markaya kötü bişey yazınca oluyor ama kanıtlı ispatlı resim dahi atsan yine suçlusun yine bana cahil diyecek resim attım bakan olur diye ama açığını çıkardık yine linç edildik.

• Parcequil P kullanıcısına yanıt

Tamam her şeyi anladım sen benim yorumlarımı bıkmadan usanmadan okuyup her lafın hakaret neden benle uğraşıyorsun onu söyle ben kimseye iftira falan atmadım neden resim yorum atınca bana hucüm ediyorsun onu söyle o hakaretler ne ben sana ne dedim sen hakaret edene kadar sana kadar var mı bak bakalım kaç gündür bana takılan tamam sana laf çıkışmaz

Helal be yazdığın yazıyı bakalım kaç kere daha değiştireceksin ben lg aldım memnun değilim diyorum Samsung la ilgili msj yazınca niye hopluyorsun.

Ya şu msj sayısı artınca ne oluyor bana bunu bi açıklasana bilmediğim için soruyorum

Bak bakalım ilk konuya gelip bana laf sokan kim bak ya bak bii gene gene bana msj yazıp durma neyse ne

Hobba 3 mü oldu 4 mü sayamadım msjı değiştirdiğin he kaç oldu TV Tavsiyeleri [ANA KONU]  sakın ha msj sayın artmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Parcequil

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Bu konuyu açtığım uzun yıllar içinde malesef bu türden kişiliklerle çok karşılaştım

Örneğin bir sene öncesine kadar ismi lazım değil bir konu katili vardı

Bu gereksiz hiç bir halttan anlamadığı halde "sabahtan akşama kadar" her önüne gelenin mesajına cevap verir cevap alırdı

Ne bilsinler haklı olarak foruma veya bölüme yeni gelip dertlerine derman arayan forumdaşlar ise bu zatı ve akıllara zarar cevapları kaale alırlardı, Bir umut bu tekno cahile sorular sorarlardı.

Bu sorular soruldukça kendisini önemli biri gibi zannetmenin verdiği sorumlulukla haraket eden bu kişiyi bölümden ve konuda uzaklaştırmak hiç te kolay olmadı ama en sonunda bi şekilde kurtulduk

Derken

Şimdi şu son aylarda boşalan bu koltuğu sağolsun İbrahim doldurdu

Bu konuda kendisini sert bir dille birkaç defa eleştirmeme rağmen konuyu katletmeye ve burasını kendi özel chat odası gibi kullanmaya devam ediyor.

Günde onlarca mesaj atan İbrahimin bu boş ve bir okadar gereksiz mesajlarını görmek beni ziyadesiyle rahatsız ettiği için kendisini blokladım

Benim açımdan iyi oldu ama konu açısından bu bir çözüm değil.

Umarım en kısa zamanda bu muhabbet tellallığından vazgeçer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 15 Kasım 2020; 1:11:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: taşkınkadıoğlu

2 günde bir yazıyorum ama cevap yok
    75 inç 100 hz samsung ne önerirsiniz .ben oled q70 baktım.
    Q80-q90 fiyatlar uçmuş

Q80T alamıyorsan geriye (bütçe açısından) en iyi seçenek Q70T kalıyor.

Tavsiye ederim.

• Çok güzel yapmışsın dallas efendi bloklarsın tabi işine gelmedi sen gir lg forumuna adamlara yaz gir Sony forumuna yaz ondan sonra böyle insanlar yüzünden de ya Allah aşkına verdiğin tavsiyeler neler bende fiyata göre tavsiye veririm millete va diye aldırdığın tu8500 ler ne olacak hani vestel alınmazdı neden şimdi millete tavsiye ediyorsun ben kimseye tavsiye vermedim ya burası umuma açık bi yer değil mi yorum yazınca ne olur bak senin foyanı kaç kişi ortaya çıkardı sen yine sağa sola saldırsın şimdi de benle uğraşacak birini buldun devam ya bana kadar hiç mi yazan yok baksana bi

• Geçen seneden beri aynı q60r alma kemeri sık q70 al biraz daha sık q80r al bu senede aynı q60t al olmadı q70 al hep aynı birde Sony onu nasıl öğrendin bilmem baka diyenlere bakın ya burası tavsiye forumu değil Samsung forumu madem bu konuyu sen açtın başlığı değiştir bari bloklamışmış ne yaparsan yap sen ilk önce o millete tavsiye verip 10 12 bine aldırdığın 65tu8500 lerin hesabını nasıl vereceğini düşün boşver beni bide çıktın ben elimle vurdum dedin ya bırak.
    İkide bir siyah harfle yazmalar büyük harf kullanmalar dedim ya buraya yazdığım ilk güne pişmanım git bak kendin al geç sanane elalemin yorumundan
    Bu ilk örnek değil sen sırf senin dediğini tastik etmedi diye ilk baştan beri senle iyi olan rnnn ye neler dedin bakıp görsün millet.

• Ya tavsiye veriyor diyorlar senin tavsiye verdiğin q70t bu mu al bunada inanmazsın sen gerçi bu resimler kanıt değilde ne bak aynısını yaşayan bi kişi daha vardı onu bulamadım atacaktım

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Madem alakan yok neden sürekli millete tv tavsiyesi veriyorsun hiç bir çıkarın yok.
    Neyse size cevap da vermiyorum beni etiketleyip bişey diyen olursa ona cevap verdim ona da bişey dediniz ben onu da anlamadım ama neyse yazmıyorum artık çünkü siz gibi laftan anlamayanlardan her seferinde hakaret edenlere ne yazsan boş.
    Ben hiç bir yeri kendi chat odama falan çevirmedim siz gelip bana saldırıyorsunuz ya bak bakalım kaç kişi var burda sadece ben miyim konuya yazan ikide bi benle uğraşıyorsun yaz tavsiyeni sana karışan mı var tavsiye verdiğin yerde olumlu veya olumsuz yorum tabiki olacak ama yok burda öyle bişey yok olumsuz yorum yapamazsın veya gidip ayrı konu açacaksın olay bu demi madem tavsiye verdin neden olumsuz yorum yapınca hemen kavgaya hakarete başlıyorsun.

Sen yine yaz tavsiyeni dallas efendi ah mı alırsın teşekkür mü orasını sen bilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 15 Kasım 2020; 1:48:27 >

• Micro_Processor kullanıcısına yanıt

Sizinle birebir aynı durumdayım hocam. Black friday'de güçlerimizi birleştirelim. Ben de ikisi arasındayım, Sony ağır basıyor. Hatta o kadar yıldım ki Qled TCL çok cazip gelmeye başladı fiyatıyla. İncelemeler oldukça olumlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

O kadarını karşılamıyor zaten. Belli bir oran var. Kullanıcı hatası demeleri zor çünkü o cihazların görevi akımdan korumak. Sıvı teması olmadığı sürece kullanıcı hatası çok zor.

Ben prize güvenemediğimden alacağım akım koruma. Bizim binada toprak hat yok. Topraklı priz kullanıyoruz alıp ama onlarda %100 topraklı hat kadar başarılı değil diyorlar.

Ben odamda kendi prizimi kendim değiştirdim gecen yaz. Beyazdı prizler odayı gri renge boyayınca TV bağlı olduğu yerdeki prizi Viko ikili ANTRASİT prizle değiştirdim.

Ama gecen yorum okudum biri TV almış voltaj gidip gelmiş TV bozulmuş. Öyle duruma karşı alacağım ben.

Alıntıları Göster

Akım koruma prizleri ancak yıldırım düşmesi gibi durumlarda ya da belki trafolardaki olağanüstü durumlara karşı sizi korur. Bunlar da çok ama çok nadir olur. Gündelik kullanımdaki elektrik dalgalanmalarına karşı bir koruması yoktur. Cihazları bozan asıl budur.

Madem senin konuya yazdım ne yazdığını da söylesene ben dedim biran önce alın zam gelecek sen direk kavgayla başladın arka arkaya hakaretler peki benin yazdıklarımın sana ne zararı var onu söyle şimdi mi aklına geldi her msjında hakaretler sonra Allah benim belamı versinmiş şimdi aklına geldi demi hakaret ederken senin konuya kim yazdıysa hepsine ters cevap verdin.

Bana şunu söyle benim yazdıklarımı neden takip edip gelip laf sokuyorsun iftara atmışım yaw he he neden kötü yorum yapınca gelip yazıyorsun bak artık bana cevap yazma senle işim olmaz işine bak ben cahil birisiyim bakarsın ters bişey derim olmaz.

• ogretmenht O kullanıcısına yanıt

Hoxam duvara asarken aparat ne kullanildi bence astircam duvara ama ne alacagimi bilemedim.

• karti K kullanıcısına yanıt

Sonarous mudur nedir 82 inçe kadar taşıyabilen askı aprataını aldım. 100 tl civarı. İnternette 80 dan başlıyor. Mağazalarda da 100.

• Bir oled kadar olmasa da siyahlarda epey başarılı. Beyazları da gayet iyi. Görüntü ayarları iyi yapılırsa daha da iyi olur diye düşünüyorum. Full aray led bence çok farklı bir teknoloji diğer ledlere göre. Nano led falan hikaye. Sesi ev için yeterli ancak basslarda çok iyi değil. Kablosuz sony Sound bar alınsa efsane olur. Sound bar almak sinema keyfi açısından çok mantıklı. Ben de düşünüyorum bunu almışken onu da alayım diyorum.

• 
Sayfa: önceki 32903291329232933294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.