Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
88.159
Cevap
1.336
Favori
4.694.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
76. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 32873288328932903291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Böyle ise cok kötü. Gercekten karpuz misali eve gelmeyene kadar anlamayacağiz ne olacagini. 65q70t nin sony de muadili nedir peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmariacci -- 14 Kasım 2020; 18:26:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elmariacci kullanıcısına yanıt

Hocam muadili ne o kadar bilmiyorum ama q70t yi bende düşünmüştüm yorumları görünce vazgeçtim şu sıralar genelde herkesin de konuştuğu q80t xh9096 bir üst seviye para durumuna göre de q95t xh95 ama hiç birini bilmiyorum araştırmadım. Bi qled ve Sony forumuna sorun isterseniz karar vermeden

• NANO816 veya 866 olması lazım.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    50un7400 ü kaça geldi size hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    11.11 i kaçırdım. Black fridayi de unutmuştum. Gerçekten indirim yakalarsam bu sene alacağım tv.
    Olmazsa evdeki 32inçi tamir ettirip
    2021 11.11 de alırım artık.

• Class teacher C kullanıcısına yanıt

Hocam ben alalı 2 ay oldu bonus kampanyası ile 4460 sanırım yanlış hatırlamıyorsam şuan 5700 civarıydı en son

• Yaklaşık 1.5 ay önce Vestel 50u9500 model tv aldım uydu görüntüsü kanalları pek Hoşuma gitmiyor bunun görüntü ayarları nasıl olucak arkadaşlar bir görüntü ayarını güzel yapamadım

• Class teacher C kullanıcısına yanıt

Hb güzel kampanya yapar muhteşem cumada genelde onu takip edin olmazsa 2021 e ertelersiniz

• Esk-Onur26 E kullanıcısına yanıt

Maalesef Vestel'in görüntüsü çok yapay ve pastel, bende ucuza alayım mı diye düşündüm mağazada görünce direkt anladım fason olduğunu.

He bu arada indirim kaçırdım diye üzülmeyin, Black Friday var 10-15 gün sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Kasım 2020; 18:51:23 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt

Hocam onlarda ıps panel ve ışık sızması olur haliyle

Hocam canlı modda dene istersen yada YouTube da var vestel ayar yapanlar onlara bak istersen

Valla hocam YouTube olsun Google yazdım bir güzel ayar bulamadım kendim elde etmeye çalışıyorum ya çok açık oluyor ya çok koyu oluyor pişman oldum valla aldığıma açıkçası Allahtan oturma odasına aldım fazla kullanmıyorum salonda lg 49um7100plb model var onu kullanıyorum ondan çok memnunum

Hocam lg ıps olduğu için renkler daha parlaktır vestele göre birde vestel karma panel kullanıyormuş belki de size va panel denk geldi seri numarası ile servise sorun onlar paneli biliyoruz demişlerdi bana. Siz lg de ıps den alışkın olduğunuz için renklere size soluk gelmesi normal

• quote:

Orijinalden alıntı: Micro_Processor

Arkadaşlar gitti gidiyordan distribütör garantili samsung 55q70t alacağım.Fiyatı 7999 tl gözüküyor. Samsung para kartını nasıl tanımlayacağım buna ?

Online alımlarda o kampanya olmuyor. Bu kanalın sahibinin anlattığı adımları tek tek uygulanması lazım ve online alımda 1. adımı uygulama şansı olmadığından kampanyaya başvuru yapma şansı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 14 Kasım 2020; 19:8:27 >

Aynen görüntüsü çok soluk hiç güzel değil hocam

Teşekkür ederim hocam bilgi için

• 3.40 metreden 65"panel büyük mü gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet, 55 daha uygun olur.

Teşekkürler. Bugün tekno mağazalarda inceledim. Banada büyük gelir gibi düşündüm. Sanırım 55" ideal olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 32873288328932903291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.