Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ex-kuzey Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
87.979
Cevap
1.328
Favori
4.685.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
68. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 32853286328732883289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun güle güle kullanın sony mi aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karti K kullanıcısına yanıt

Valla rahatladım, hayırlı olsun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: guasar

Arkadaslar merhaba

Tv modelim Samsung 55nu8000
    Garanti bitis tarihi 04.2021 daha garantisi var

Tv mi bu aksam actigimda ekranda boyle yatay iki cizgi cikti ve cizginin altinda kalan kisimda renkler soluklakmis halde.

Anladigim kadariyla panel gitmis. Herhangi bir darbe yok darbe izi yok kendi kendine olusan bir sorun. Servisi aradim 1 hafta sonra gelebileceklerini ve benim bu surede tv yi kullanmaya devam etmemi soylediler.

Sizce bu tv nin durumu ne olur bu model 2018 oldugu için sıfır ile degisim olmaz sanırım belki muadili bir modelle degistirirler ya da tamirmi ederler bilemedim bana tecrubeli arkadaslar yardimci olabilir mi ?

Arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hayırlı olsun güle güle kullanın sony mi aldınız

Aynen gunlerce dusundum sonyde karar verdim sizlerinde etkisi oldu tabi tesekkur ederim,

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hocam illa indirim yapacak diye bişey yok yapsa bile bazı modellerde oda stok az olur bu sene ne kadar kızsamda yine en iyi kuponla falan n11 sattı almamış olsaydım yine oradan alırdım. Daha önce de vatandan alıpta mağdur olan da çok olmuş okuduğum yorumlarda bence amazon en iyisi kim ne derse desin.

Evet illa yapacak değil ama benim aklımda ki modellere diğer siteler indirim yapmadılar. Daha doğrusu fiyatları şişirip yaptılar. En komiğini Hb yaptı. 5.199 tl tv indirimle 5.095 Tl yaptılar. Ertesi gün 100 tl artı fiyat. Ondan 1 gün sonra 100 tl daha arttı. Dün 5.399 tl di. Bugün 5.800 kusur görünüyor. Satıcılar her gün değişti oda garip. Amazon dan baktım orada adı d ile başlayan bir satıcı satıyor ve 5.395 tl mi ne fiyatı. Ürün samsung garantili mi bellide değil. vatan indirim yapmazsa peşin fiyatına taksite ikna edebilirsem samsung bayisinden alacağım.

• karti K kullanıcısına yanıt

Estağfurullah hocam nacizene fikrimi söyledim inşallah sıkıntısız kullanırsınız benimde gönlüm sonyden yanaydı ama bütçe olarak çıkamam o fiyatlara

• guasar G kullanıcısına yanıt

Hocam geçmiş olsun garantisi devam ediyorsa servis çağırırn bi görsün bende bana lg servisinin dediğini söyleyeyim ilk 6 ay değişim sonrası tamir demişti Samsung nasıl oluyor bilmiyorum servise sorun isterseniz

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Aynen fiyatlar sürekli değişiyor un7400 5700 olmuş ben alalı 1300 tl ye yakın zam gelmiş muhteşem cumada hb coşar haberin olsun 4 sene önce laptobu yaklaşık 850 tl indirimli almıştım fırsatları takip et derim

• Aynı ürün yoksa muadili verilir. Muadili sizin tv de yer alan önemli özelliklere sahip olmak zorunda şayet değilse hangi tv sahipse onu vermeleri veya para iadesi yapmaları gerekiyor.

Mesela sizin tv atıyorum 100 hz sahip muadili 50 hz olarak üretilmiş. Hayır ben 100 hz istiyorum derseniz ve 100 hz tv yok ama 120 hz tv varsa 120 hz tv vermeleri veya para iadesi yapmaları gerekiyor. Yasa bu şekilde.

Zamanında Sürgülü Samsung İnnov8 adında 8mp kameralı 16gb hafızalı telefon üretmişti. Bir çok kişinin garantisi bitmeden kaplaması soyulmuş. Telefonun 16 gb modeli artık ülkemize gelmediği için Samsung 8gb hafızalı modelini önermiş. Kimi kabul edip almış kimi 16gb modeli isteriz demiş bunun üzerine firma kabul etmeyenlere yeni çıkan ilk dokunmatik ekranlı telefonunu vermişti. Yalnız firma illa üst model ürün vermek zorunda değil. Para iadesi yapabilir. Burada son tercih firmanın elinde.

• guasar G kullanıcısına yanıt

Guasar fişten çek biraz bekle geri tak tv'yi aç

Sorun devam ediyorsa malesef tek çözüm var oda servis...

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Durduğun hata :)

Alıntıları Göster

Aldım hocam 55q60t 11.11 de 6200 e denk geldi. Sonra merak ettim, gittim karşılaştırdım. Lg de alacağım modele göre çok daha iyi ekran renk kalitesi ve görüntü kalitesi. Teşekkür ederim size :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

O fiyata satılanlar sony'nin vasat ips panelli modelleri.

Filmci ve oyuncuya yaramaz

Alıntıları Göster

Bu fiyata daha iyi bir marka-model öneriniz var mıdır?

Film izlerim ama oyun için kesinlikle kullanılmayacak TV...

• quote:

Orijinalden alıntı: X-GeN

Bu fiyata daha iyi bir marka-model öneriniz var mıdır?

Film izlerim ama oyun için kesinlikle kullanılmayacak TV...

Alıntıları Göster

Samsung 65Q60T (Qled VA)

• quote:

Orijinalden alıntı: Play Hard

Aldım hocam 55q60t 11.11 de 6200 e denk geldi. Sonra merak ettim, gittim karşılaştırdım. Lg de alacağım modele göre çok daha iyi ekran renk kalitesi ve görüntü kalitesi. Teşekkür ederim size :)

Alıntıları Göster

Cok talihsiz bir daisma olmus ne yazikki tavsiye aldiginiz model konusunda:)

• Uzman arkadaşlar selamlar
    Benim philios marka 42 inç lcd. 10-12 sene oldu alalı. Hiç tık demedi çalışıyo. Hanımın dırdırı artık yetti. Tutturdu yenisini alalım, daha büyüğü olsun vs. Yok benle yaşlandı yok bilmem ne. Neyse

Bu arada ip tv kullanıyorum, maç vs izliyorum.marka yine philips olabilir.

Gelelim bütçeye. Maksimum 5 k ayırabilirim.

Saygılar

• Herkese merhaba, yeni nesil konsol Xbox SeriesX te kullanılacak, 4K 55 inch bir TV öneriniz var mı arkadaşlar? Teşekkürler.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Hani dolarla geliyorya dolar dustugu halde fiyatlarin artmasida enteresan

• dallass kullanıcısına yanıt

Tlc qled va panel android tv de samsungla yarisiyor onlarda qled cikardi

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Hani dolarla geliyorya dolar dustugu halde fiyatlarin artmasida enteresan

Her marka Dolarla gelmiyor aslında çünkü bazı markalar TV yurt dışından gelmiyormuş. Forumda daha önce arkadaşlar söylemişlerdi çoğu marka ve model ülkemizde üretiliyor.

Samsunglar'ın büyük kısmı yerli üretim. Mesela 85''TU8000 hariç Tu8000 serisinin tamamı yerli üretim. 85'' olan model bir kaç gün önce gelmiş ülkemize. Macaristam üretimi. Geri kalan boyuttakiler yerli üretim. Sunny üretiyor yazmıştı galiba geçenlerde bir arkadaş.

Philips'leri kim üretiyor bilmiyorum ama resmi satıcısı Arçelik ve Beko bayileri. Çin'den geliyor Philips. Arçelik Çin'de üretip getiriyorsa bilmem.

LG için Arçelik lafı geçmişti ama LG modelleri Güney Kore'den geliyor görünüyor. Vatan bilgisayar sayfasında öyle yazmış. Bir Arçelik Bayiye de sordum LG ile Arçeliğin bir alakası yok dedi.

Gecen Vatan Şubesi ile telefonda konuştum bana neredeyse zam yapmadığımız tek marka Samsung diğerlerine zam yaptık bir çok defa dedi. Tahminen yerli üretim olmasından kaynaklı bence bu durum. Bir de Vatanda satılan Samsung modellerinin fiyatlarını Vatan kendisi değil Samsung belirliyormuş. Gecen haftalarda 2 saatliğine TV fiyatları yükselmiş sonra eski fiyatlara dönmüştü hatırlayanlar belki vardır. Meğer o gün sitede fiyatlar eski haline dönmesine rağmen Vatan mağazaları 2 gün boyunca zamlı fiyatla satmışlar. Vatan Şubesinden telefonla konuştuğum kişi söyledi.

Aralık ayında da tüm TV markalarına ve modellerine zam gelmesi söz konusu değil.

• Arkadaşlarım merhaba. Teknik bilgisi olan arkadaşlardan sony 65xh9077 ile 65q80t arasındaki farkın ne olduğunu bu tvlerden birisi alnacaksa hangisinin alınması gerektiğini anlatmasını rica ediyorum. Dürüstçe söylemem gerekirse 65xh9077 evde kapalı duruyor. Değişim şansım var. Arada 2000 tl daha fark var. Samsung daha pahalı. Sizce değişim yapmalı mıyım? Bu konuda gerçekten kararsızım çünkü ev ortamında hangisinin beni daha mutlu edeceğini bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 32853286328732883289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.