Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3285. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: okili , okili
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87.726
Cevap
1.321
Favori
4.670.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
220 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32833284328532863287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen benim de bekliyor tarih belli değil yazıyor
    n11 de 200lira daha ucuz olmasına rağmen amazon dan aldım umarım pişman etmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolalper

Bu arkadaş ayarlardan anlamıyor bence :)

Anlamıyor olabilir ama en azından ibu video sayesinde ince ayarların nereden yapılması gerektiğini görüyoruz o bile bir şeydir.

• https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-85tu8000-85-214-cm-4k-uhd-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

85''lik Tu8000 modeli gelmiş.

Yerli Üretim değil. Macaristan Üretimiymiş bu 85'' olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 12 Kasım 2020; 22:49:20 >
  • antares079 kullanıcısına yanıt

Ben başka bir tv almıştım durum aynı. Sizde durum değişirse haber edermisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: oozgurel

Merhaba
    Mutfak için 32” fazla ekstrası olmayan full HD kendinden uydulu bir tv arıyorum ne önerirsiniz?

ben de sizinle benzer bir arayıştayım sanırım. evde 2. televizyon olacak, en iyi model olmasına gerek yok ama kalite anlamında üzmeyecek bir model arıyorum. öneri verebilecek var mı?

• Adrenalin_DH kullanıcısına yanıt

ok.👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba rtings sitesinde TCL C715 modelinin incelemesini bulamadım baya ürün var ama neden yok başka ismimi var acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gael

dün amazon dan 43inc lg aldım
    kurulumu servis mi yapacak
    ben yapsam olur mu
    ?

• quote:

?

Alıntıları Göster

Kutuyu sen açtın bir baktın ekran paramparça sonuç ne olur

LG'ye hayır yapmış olursun..

Bekle kardeşim servis gelmeden koliye elini dahi sürme.

• Vatandan aldigim 65xh9096 havalesini yapmayacam sanirim boyut biraz buyuk gelecek 25m2 salona, 58q60t almayi dusunuyorum ama incelemelerde motion blur diyorlar, bunun normal kullanimda cok etkisi olur mu?

• karti K kullanıcısına yanıt

Hocam boyut olarak çok fark olacağını zannetmiyorum ama siz bilirsiniz sonra pişman olmayın indirimli mi almıştınız.

• quote:

?

Alıntıları Göster

İnternetden satım alımlarda kesinlikle servis kontrolünde açılmasını öneriyor firmalar da. Bence kendiniz açarak riske girmeyin arkadaşın dediği gibi kırılmalar ya da teknik arızalar olabilir kargo esnasında. Kutuyu servisin açması açması sonrasında varsa bir sorun yerinde görmeleri daha iyi olur, bir sorun dahilinde iade vs yapacağınız işlemler açısından.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hocam boyut olarak çok fark olacağını zannetmiyorum ama siz bilirsiniz sonra pişman olmayın indirimli mi almıştınız.

Evet indirimli aldim cok kararsizim bir gazla aldim, bu paralar cok mu diyorum bir yandan bir yandan salon ufak 25m2 oraya buyuk mu gelir diyorum kafamda deli sorular var yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

İnternetden satım alımlarda kesinlikle servis kontrolünde açılmasını öneriyor firmalar da. Bence kendiniz açarak riske girmeyin arkadaşın dediği gibi kırılmalar ya da teknik arızalar olabilir kargo esnasında. Kutuyu servisin açması açması sonrasında varsa bir sorun yerinde görmeleri daha iyi olur, bir sorun dahilinde iade vs yapacağınız işlemler açısından.

Alıntıları Göster
    anladım teşekkürler arkadaşlar..

Sana bişey diyim bana dua edersin, sakın vazgeçme 65ten, 25m2 ufak bir oda değil, bende de 65var benim oda da sanırım 25-30, 3 gün sonra alışıyorsun, 75mi alsaydim acaba bile dersin.

4 metreye kadar 65 iyi diyorlardı benim 2.5 yaklaşık gözlerim alıştı ama şuan fiyatlar yükseldi eğer bütçeniz müsaitse siz bilirsiniz ilkten bi hevesle alıyor insan eğer bütçede müsait değilse ondan sonra öderken zorlanıyor sonrada pişman oluyor tabi karar sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Vatandan aldigim 65xh9096 havalesini yapmayacam sanirim boyut biraz buyuk gelecek 25m2 salona, 58q60t almayi dusunuyorum ama incelemelerde motion blur diyorlar, bunun normal kullanimda cok etkisi olur mu?

İzleme mesafeniz kaç. 25 metre kare salona büyük gelmez 65'' Tv bence.

• Dün akşam Mediamarkt sitesinde Sony 65" 5.999TL'ye gören oldu mu?

• Arkadaşlar Sony 65XH9096 mı Lg 65Nano916 mı ? Hangisini tercih edersiniz neden ? Yüksek fps içeren içeren oyunlarda takılma donma , görüntü gecikmesi gibi sorunlar olmasın istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

İzleme mesafeniz kaç. 25 metre kare salona büyük gelmez 65'' Tv bence.

Alıntıları Göster

İzleme mesefam en yanin yer 3m en uzak yer 4.5, parasida beni dusunduruyor acikcasi, 58q60t ye yonelme sebebim oydu biraz 7bin civarina alabilirim onu, sadece hareketli sahnelerde sorunlu demisler sadece ama etkiler mi o kdr fark olur mu bilemedim

• 
Sayfa: önceki 32833284328532863287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.