Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bilgennyk Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
88.152
Cevap
1.337
Favori
4.693.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 32743275327632773278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @dallass Hocam tavsiyeniz üzerine Samsung 50TU7000 serisi televizyonu bugün sipariş verdim. Şimdi televizyon geldiğinde kutuyu nelere dikkat ederek almalıyım? Servis eve kuruluma geldiğinde nelere dikkat etmeliyim neleri istemeliyim test vs. Bu konuda tecrübeli olan forumdaşlardan yardımınızı bekliyorum. Herkese yardımları için teşekkür ederim, iyi forumlar..

• BenjaminGreen kullanıcısına yanıt

İnşallah ama oyun falan oynarım derseniz bilmiyorum ama kapalı kutuysa eğer darılmam derse sorun bi başka modelle değiştirebilirsiniz diye düşünüyorum ama sonuçta hediye edene ayıp olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55 inc bir tv almak istiyorum.butcem 5k onerebilceginiz tvler varmi ,sadexe tv ve flim dizi icin kullanacagim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Kaçan balık çok çok büyük olmuş

Alıntıları Göster
    Hocam Vatan’da indirim var. Nasıl sizce fiyatına göre?

https://www.vatanbilgisayar.com/sony-65xh9096-65-164-cm-4k-uhd-android-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

11.139 ₺

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

Evet zaten oradan bakacağım ama sizce ürün nasıl? 38 tl bandına daha iyisi var mı alayım mı? Sanırım ips panel,va değil.

https://www.n11.com/urun/lg-43nano796neapdz-43-4k-ultra-hd-uydu-alicili-smart-led-tv-1603272?magaza=kirmizielma

cevap verip yardımcı olursanız çok sevinirim bugün alacağım.

• SAMSUNG QE55Q60TAUXTK 55" Q60T 4K QLED TV

6195 TL satici Amazon

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08KT1R4Q2/

• sir.eko kullanıcısına yanıt

Hocam ıps panel fiyat olarak güzel ama film ve oyuncular için ıps panel tavsiye edilmiyor bende va panel aldım ama ıps e yakın görüntüsü var siz bilirsiniz

• ps4 için tv bakıyorum. va panel almak önceliğim. 43tu7000 teknosa mağazasında 3800₺ olmuş. son zamanlardaki fiyatına göre iyi fiyatı var. fakat burada tu serisi gömülmüş. gömen arkadaşların benzer fiyatlarda önerebilecekleri va panel tv var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 11 Kasım 2020; 14:37:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdaragorn S kullanıcısına yanıt

N11 de 5600 e geliyordu bonus kampanyası ile ama satıştan kaldırmışlar sanırım göremedim

• Tesekkurler

Bonuslar bende cikmadi 6249a geliyordu kuponla. 6500 olsa bile amazondan alacaktim zaten

• smyrna kullanıcısına yanıt
    Ben de o fiyat aralığında bir 43 inch tv bakıyorum,bulursanız haber verebilir misiniz buradan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Baktım onlara zaten bakmamış olsam tu8 serisini almayı netleştirmiştim. Hatta sen atmadan çok önce baktım onlara. Youtube da filan çok video izliyorum günlerdir.

Samsung ve LG videoları. Tam LG alayım diyorum bu defa öyle videolar çıkıyor ki LG de düşündüğüm modellerle ilgili ondanda vazgeçiyorum.

Tu serisinde benim izlediğim tüm videolarda kafamda soru işareti oluşturan durum ekran parlaklığının az olması. LG ekran parlaklığı iyi görünüyor onlara yöneliyorum ama siyah renkleri görünce LG den direk vazgeçiyorum.

Şuan seçim yapmamı gerektiren durum şu.

1. Samsung seçip ekran parlaklığından ödün vereceğim
    2. LG seçip siyah renklerden ödün vereceğim

İşte bu noktada çok büyük ikilem çıkıyor karşıma. Parlaklık mı daha önemli yoksa siyahlar mı daha önemli.

Alıntıları Göster

aynı ikilimde bende vardım. bugün karar vermem lazım. napıcaz TV Tavsiyeleri [ANA KONU] 

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Hocam kasmayın bu kadar bakın kafaya taktığınıza değmeyecek 1 haftaya hepsi unutuluyor eğer tv de ölü piksel vs olmazsa insan herşeye alışıyor

• Bende 65 inç bir model düşünüyorum. Philipsin aydınlatma sistemi cezbediyor. Sizce 7 ile 8 serisi arasında çok fark var mıdır veya başka markalara mı yönelmeliyim. Akıllı veya sesin iyi olması önemli değil. Görüntü ve F/P olsun yeterli.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Bu tamamen tv yi günün hangi bölümünde ağırlıklı olarak kullanacağınıza bağlı. Genellikle gündüz kullanılacaksa parlaklık önemli elbette. Fakat geceleri dizi film vs önemliyse kontrast çok daha önemli hale gelir.

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt

Hocam biz buraya kullanıcı görüşlerimizi yazalımda tv almak isteyenler kime inanmak isterlerse ona inansınlar.

Ben şahsen kendime ve eşime dostuma toplam 12 tane Samsung aldım, aldırdım. 2 yıl sonra 6 tane sinin paneli arıza yaptı.

Kim, hangi teknik bilgi ile tv tavsiye ederse etsin.

Samsung bu derece kötü ürün üretiyor.Ben bunu bilir bunu söylerim kardeşim.

İsteyen ordan burdan alıntı yaparak iki teknik terim kullanarak tv tavsiye edenlere inansın, isteyen de gerçek kullanıcılara inansın.

• quote:

Orijinalden alıntı: magicmouse

Hocam Vatan’da indirim var. Nasıl sizce fiyatına göre?

https://www.vatanbilgisayar.com/sony-65xh9096-65-164-cm-4k-uhd-android-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

11.139 ₺

Alıntıları Göster

Benim baktığım zamanlar 13.000 civarıydı. Bu fiyat o zaman olsa alirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erolalper

Benim baktığım zamanlar 13.000 civarıydı. Bu fiyat o zaman olsa alirdim.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler yorum için alıyorum ben de şimdi

• erolalper E kullanıcısına yanıt

Ah sony ne var bilmem benimde gönlümde Sony vardı ama bütçe meselesi işte yapacak bir şey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Riverside.

Bu tamamen tv yi günün hangi bölümünde ağırlıklı olarak kullanacağınıza bağlı. Genellikle gündüz kullanılacaksa parlaklık önemli elbette. Fakat geceleri dizi film vs önemliyse kontrast çok daha önemli hale gelir.

gündüz evde kimse yok hocam, çoğunluk akşam kullanıcaz. bu baya fikir verdi bana teşekkürler. ama bir sorum daha var. şimdi 65 inç model almak yerine 55 inç'e düşüp samsung'un bir üst modeli olan 55q70t modelini almak daha mantıklı olur mu? yani 10 inç ekrandan feragat edip bu tv'ye sahip olmak aynı paraya mantıklı olur mu? oturma odam çok büyük değil.

@i_brahi_m

• 
Sayfa: önceki 32743275327632773278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.