Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir (2 Mobil) - 17 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
88.160
Cevap
1.336
Favori
4.695.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32353236323732383239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nerden alacaksınız Samsung sitesinden değil miydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung parakart kampanyasına güvenip tv felan almayın sakın ödedikleri felan yok tıpkı asus gibiler bir şekilde ya bıktırıyorlar yada herhangi bir sebepten ret deyip duruyorlar

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Q80r hepsi buradada bir saticida var samsungun sitesinde olan q80t.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • endars kullanıcısına yanıt

He şimdi baktım hb ya puanıda yüksekmiş alırsanız teslim almadan kutuyu iyice kontrol edersiniz güvenlik bandı açılmış mı ezik yırtık patlak yoksa teslim alırsınız diye düşünüyorum tabi dediğim gibi siz bilirsiniz karar sizin.

• kuzeydebiryer kullanıcısına yanıt
    Samsung u bu fiyata bulabilirsem alacağım. 8700 verebilirim. Ps5 için verimli olsun yeter.

Bir de TLC yi araştırıyorum. Oled 55 lik modeli 6999 lira 250 n11 kuponu ve bonus %10 kampanyası ile 75 TL bonus var. Bir de 100 tl n11 bonusu var. 6650 gibi bir fiyata denk geliyor.

TV hakkında bilgi bulmak çok zor. Araştırırken yabancı bir sitede epey bir kullanıcı yorumuna rastladım.

https://m.boulanger.com/ref/1142371

188 yorumu çeviri ile tek tek inceledim. Genel olarak memnunlar. Eksileri; TV açılısı biraz uzun sürüyormuş. 720p ve SD performansı tatmin edici değilmiş. Kullanım kitapçığı yetersizmiş. İki kullanıcı gorus açısından şikayet etmiş. Bir kaç kullanıcı renklerini beğenmemiş.
    Artıları genel olarak görüntü ve sesten memnun kalmışlar. Samsung, LG gibi modellere göre fiyatı oldukça avantajlı. Ses komut özellikleri ve android kullanımı beğenilmiş. Tasarım olarak şikayet edeni okumadım. Hatta çok beğenmişler.

Bu model hakkında bilgisi olup paylaşan bir arkadaş olsa çok iyi olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mebusa

samsung parakart kampanyasına güvenip tv felan almayın sakın ödedikleri felan yok tıpkı asus gibiler bir şekilde ya bıktırıyorlar yada herhangi bir sebepten ret deyip duruyorlar

Hocam ürün alırken bir işlem yaptırdınız mı aldığınız yerden. Samsung para kart olayında satın alırken bir işlem yapılması gerekiyor bildiğim kadarıyla. Sitelerin de öyle yazıyor. Gecen böyle bir sorun yaşan kişi sonradan aldığı yere gidip bir işlem yaptırmış ondan sonra sorunu çözülmüş.

Bir de her satan yer o kampanya'ya dahil değil. Kampanya'ya dahil yerlerden alırsanız iade olayı var.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Cevap için teşekkür ederim hocam dediklerinizde mantıklı. Şu saatten sonra 2500 ona vermektense yeni tv almak istiyorum, zaten büyütme düşüncem de vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertbas52

Cevap için teşekkür ederim hocam dediklerinizde mantıklı. Şu saatten sonra 2500 ona vermektense yeni tv almak istiyorum, zaten büyütme düşüncem de vardı.

Rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nural1990

A101 e Samsung 55 ru7300 geliyor bu hafta. Fiyat 5 k
    5 6 bin civarinda TV bakıyordum alınırmi sizce bu fiyata yoksa başka model mi bakayım ?

Çok tecrübem olmamasıyla birlikte RU serisi TU serisinden daha çok beğeniliyor diye biliyorum. Kavisli ekranlar da pek sevilmiyor olsa gerek zira pek fazla kavisli model kalmadı. 500 üründen 3 tane kavisli tv çıktı hepsiburada üzerinde. Kavisli ekranlarda yanlardan izlemek daha sıkıntılı olduğu söyleniyor.

• LG 55UN81006LB

LG 55SM8000PLA

Bu iki modelden hangisi neden daha iyi?Hangisini tercih etmeliyim? Yardımcı olabilir misiniz

• Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Herhalde kampanya kodu vardı ben 3 ten tv almış ve bu işlerle hukuki boyutta uğraşan birisiyim sadece kalpazan düzenbaz bir kafa yapisindalar başka açıklaması yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebusa

Herhalde kampanya kodu vardı ben 3 ten tv almış ve bu işlerle hukuki boyutta uğraşan birisiyim sadece kalpazan düzenbaz bir kafa yapisindalar başka açıklaması yok

Anladım. Umarım bir şekilde alırsınız o iadeleri

• Bugun usenmedim magaza magaza dolastim. 65 inch TU serisi panellerin hepsi IPS cikti. Bir tane bile VA panel yoktu. 7000-8000-8500 hic farketmeksizin. Vatan, Mediamarkt, Teknosa. 65 ve 43 ler IPS diger boyutlar VA. O yuzden tekrar sormak istiyorum. Hepsi IPS ise Samsung 65TU8000 mi LG65UN8100 mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: placebo972

Bugun usenmedim magaza magaza dolastim. 65 inch TU serisi panellerin hepsi IPS cikti. Bir tane bile VA panel yoktu. 7000-8000-8500 hic farketmeksizin. Vatan, Mediamarkt, Teknosa. 65 ve 43 ler IPS diger boyutlar VA. O yuzden tekrar sormak istiyorum. Hepsi IPS ise Samsung 65TU8000 mi LG65UN8100 mu?

Hocam nasıl anlaşılıyor panel IPS mi VA' mı başka bir şey mi diye

• Panellerin dokunma hassasiyeti, biraktiginiz iz, dar acidan baktiginizda goruntu netligi vb.

• placebo972 P kullanıcısına yanıt

43 tu7000 ips mi yani hocam. Uzun zamandır 43 inç arayışındayım mutfak için. Bir türlü karar veremedim ama tu7000 e doğru gidiyordum. Hatta Amazonda 4064 ₺. Almayı düşünüyordum artık.

• Benim baktiklarim oyleydi. Ama anladigim kadari ile,burada herkes VA diye israrlabelirttigine gore, uretim serilerinde farklilik olabilir.

• arkadaşlar bi arkadaşım samsung tu8000 65 inc 8500 liraya alayım mı diyor, ne dersiniz? alternatif var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

arkadaşlar bi arkadaşım samsung tu8000 65 inc 8500 liraya alayım mı diyor, ne dersiniz? alternatif var mıdır?

Hocam illa bu modeli alacaksa Vatan dan alsın 500 TL cebinde kalır.

https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-65tu8000-65-163-cm-4k-uhd-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

• Merhabalar, benim sorum sıfır değil ikinci el alım için olacaktı.

lg 47lm615s-ze
    Lg 42 lb 670v
    Samsung 40h6290 modelleri nasıldır?

Tv box bağlayıp film ve dizi amaçlı kullanacağım. İnternette çok fazla detay bulamadım bu modeller için. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

• 
Sayfa: önceki 32353236323732383239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.