Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.048
Cevap
1.333
Favori
4.690.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32323233323432353236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yellow canary01

vatanda uçmuş gitmiş fiyatlar

Hangi marka ve modellerde. Ben şimdi baktım Samsunglar da fiyatlar normal zam filan gözükmüyor.

Eğer Samsunglar de yükselmiş derseniz gecen günkü gibi yine hata olmuştur çünkü gecen hafta SAMSUNG UE 50TU8000 50"  fiyatı 5.299 TL iken bir anda 1080 TL zamla fiyatı 6.389 TL yükselmişti 2 saat sonra fiyatı 5.199 TL dönmüştü. Hatta o gün iletişime geçip sorduğumda bana sitede görünen fiyatlar güncel fiyatlardır diye cevap vermişlerdi. O yazışmadan bir süre sonra fiyatlar eski haline dönmüştü. Tahminen ben sorduğum esnada sorduğum kişi fiyatlara bakmamıştı. Bakıp hatayı görünce düzeltmişler.

Tahminen tek ürüne 100 TL fiyat düşürme güncellemesi yapacaklarken yanlışlıkla tüm TV ürünlerine zam yapmışlardı o anda.

Şuan ben baktığımda da fiyatı eskisi gibi 5.199 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 30 Ekim 2020; 11:43:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Bütçene göre tek seçenek 55Q70T

ama sonradan pişman olmamak adına kemerini sık Q80T al.

Alıntıları Göster

Tavsiyeniz için teşekkürler inceleyeceğim.

Bu 3 model hakkında neler düşünüyorsunuz.

https://www.epey.com/televizyon/samsung-55q80r.html

https://www.epey.com/televizyon/sony-kd-55xh9096.html

https://www.epey.com/televizyon/sony-kd-55xh9077.html

10k civarına bunlar da dikkatimi çekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: denyar

İyi akşamlar internette ve forumda araştırdım ama philips55pus9435 ile ilgili pek bir bilgi bulamadım. şu an vatanda 9999 tl sizce bu fiyata alınabilir bir cihaz mı ya da bunun yerine ne düşünülebilir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar var mı bilgisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dallass kullanıcısına yanıt

Hocam şuan alacak kişiden haber bekliyorum ama çok zararım olacak 3800 vermez belkide ama dediğiniz gibi yeni bir serüvene girersem kaç parayla çıkarım  sorun o.

Artık beklentim baya yüksek 2 gündür bakıyorum ne alsam diye ama yok artık lg ye de alıştım gözümü de batmıyor ama söyle belki 11.11 de iyi bir fiyat olursa bakarım ama ben q60t q70t almam q80t de 10 bin Sony i çok beğendim ama 14 bin ah q95t öff bayıldım 12 13 civarı ama evdekiler duysalar bu fiyatları beni vururlar inan.

Ama q80t q95t ve Sony de indirim olursa düşünüyorum bakalım takipteyim. Bak bana millet yine tepki gösterecek ama inan ben izlediğim videolara göre konuşuyorum benim tv inan çok parlak ve iyi ama siyah sahne geçişlerinde kötü diğerleri güzel bakalım biraz daha düşüneyim ama siz bana bi iki model söyleyin ne tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 30 Ekim 2020; 12:24:48 >

• Fadeout kullanıcısına yanıt

Hocam tavsiye de bulunmayacağım ama xh9096 2 gündür vatan da 8730 a satılırdı acele etmezseniz yine düşer eğer bu modeli alacak olursanız acele etmeyin bekleyin yine düşebilir.

• https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/dijitsu-65-inc-tv-smart-led-uydu-alicili/kral.aspx

Bu TV nasıldır bu fiyata marka olarak ve özellik olarak,ayrıca elektrik tüketimi nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samil422 -- 30 Ekim 2020; 12:45:21 >
  • Merhaba arkadaşlar,

43 inch fiyat performans televizyon tavsiyesi var mı ? Xiaominin televizyonunu gördüm mağazasında ama daha satışı yapılmıyormuş telefonları fiyat performans olarak verimliydi. Ama televizyon konusunda yorum bulamadım tavsiye vereceğiniz ürün varsa çok iyi olur.

Hocam beni yanlış anlama amacım tartışma başlatmak değil 2 gündür ciddi ciddi q70t düşünüyordum taki qled forumunda görmüşsündür kaç kişi aldıysa sorun çıkmış hatta bazı fotoğraflar gördüm o yüzden ondan vazgeçtim.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

Hangi konu bu  

Bi link at bakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Ben sana adam gibi çıkıp yılların verdiği tecrübe ile uyarı ve tavsiyede bulundum

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146126161

Peki senin bana cevabın tşk'mü oldu? Aksine

Hem soru sorup hemde verilen cevabı beğenmeyip üstüne birde şahsıma hakaret dolu bir mesaj yazdın

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/146126338

Sonra bu forum seni kesmedi, TF'ye gidip, hani bu konunun sıkı takipçisi olup şu her mesajında şahsıma ve dh yazarlarına hakaret etmeyi huy edinen sözümona panel duayeni bunağa aynı sorunu sordun

Peki bu şahıs sana ne cecap verdi, tavsiyesi ne oldu?

Her zaman olduğu gibi onca yazının içinde koca bir hiç!

Dua et herkese dediği gibi sana da kalkıp, markalara para verme teşhir panel al demedi...

Bu zat yakın bir zamana kadar ips panelleri bir halt sanarken/sahibi olurken, Ben (eldeki veriler ışığında) ips paneller çöplük derdim hala diyorum,

En sonunda geçte olsa dediğim yere geldi şimdi ips panel önermiyor, oda sana kısaca ips panel alma dedi.

Yani diyeceğim oki

Bir konuda bilgin yoksa sana verilen cevaba kalkıp boyundan büyük laflar etme!

Bak dönüp dolaşıp buraya geldin ama açtığım bu konu altında sana kalkıp birisi o beklediğin cevabı vermez, eğer filmci ve oyuncuysan o vasat ips panelli modeli önermez.

Öte yandan burada panel uzmanı veya işi bilen birini boşuna arama

Burada ben dahil tavsiye konusunda beş parmağın beşini geçmeyen kişiler eldeki teknik veri ve görsellerden, kullanıcı yorumlarından istifade ederek bir yorumda bulunuyor

Ve işin en acı tarafı bu işi hiç bir çıkar beklemeden sırf iyilik olsun insanlar satıcı ve marka fanlarının eline düşmesin diye yapıyoruz.

Karşılığında yüzlerce arkadaş ve tşk sahibi olsakta bazanda malesef senin gibi istediği cevabı alamayanların linçine maruz kalıyoruz....

Alıntıları Göster

Bunak dediğin adamın tırnağı olamazsın dallass.Segmentleriniz farklı.

Dur hocam resim atacaktım atamadım ama konusunu atayım

https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://forum.donanimhaber.com/samsung-qled-serisi-tv-kullanicilari-ana-konu--131312071-531

Hocam senle alakası yok ama böyle cihaz olmaz bak kaç tane video izledim istersen atarım q60t de dahil 8 9 bin ver cihazın durumu içler acısı bu sene Samsung herkesi mağdur etti sadece o değil lg de hadi lg ıps panel üretiyor ona diyecek bir şey yok ama sen koskoca va panel üreticisisin neden adını 5 kuruş için kirliyorsun anlamak mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 30 Ekim 2020; 13:41:54 >
  • Samsung UE-58TU7000 Crystal 4K Ultra HD 58" nasıl televizyon sizce arkadaşlar?

PS4 oynuyorum, Netflix 4K izlemek izliyorum. Bana yeterli gelir mi?

• Daha önce yazıldı mı bilmiyorum bu Vestelin yeni 4k hdr android tv serisi hakkında bilgisi olan var mı fiyatı uygun sanki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazzow -- 30 Ekim 2020; 14:18:52 >
  • Sorumu tekrarliyorum yardimci olabilecek kimse var mi?

Maksimum 8bin ₺ (cikabilecegim en fazla miktar bu, fazlasini onermeyin) 55 ve 65 inç temel maksat ps5 (evet bu bütçeye hdmi 2.1 vs li model yok) ve film izlemek olan tv önerebilir misiniz.En mantikli secim sizce nedir bu butceye gore hem 55 hem de 65 inc icin ayri oneri verirmisiniz arkadaslar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.pupa

Bunak dediğin adamın tırnağı olamazsın dallass.Segmentleriniz farklı.

Alıntıları Göster

Satıcıların, sallamacıların, kafayı eski panellerle bozanların velhasıl kelam tüm bunların arkasında duruyor ve savunuyorsun da

Yahu çok değil Allah hakkı için birde tüm panel literatürlerinin kaynaklarından yoka çıkarak yorum yapanları savun...

Sende tf hala aktif üyesin, sürekli bu forumu ve bizi karalayan, doğru düzgün hiç bir tavsiyede bulunmayan,

Tavsiye isteyenleri onun bunun çöplüğü TEŞHİR panellere yönlendiren,

Eski tarihi eser toshunu panysini 2020 yılında hala dilinden düşürmeyen,

Zamanında yokluk gördükleri için, Paraya çok önem veren eski toprak ihtiyarların yaptığı gibi paraya önem verip, millet el kadar telefona 5-10bin lira verirken tv konusunda "3-4kağıttan fazla panellere para verilmez" deyip gidip kendine de en alt segment vasat (ips) paneller alıp sonra bunları beğenmeyen,

Markalardan uzak durun diyen, sonra tutup sanki markalar harici 100 hz panel üreten firmalar varmış gibi 100 hz panel alın diyen,

Yanş Kısaca her konuda ASLA BİR DEDİĞİ BİR DEDİĞİNİ TUTMAYAN şahsın,

O uzun mesajlarından eğer sen bir halt anlıyorum ve istifade ediyorum diyorsan evet demekki bu bizim algı kapasitemizi aşıyor,

Biz hakikaten bu akıllara zarar mesajların sahibi adamın tırnağı olmayız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 30 Ekim 2020; 21:8:43 >

Hocam q60t q70t yi almam tu8000 tu8500 de olmaz Sony xh9096 ve q80t yı da rnnn hocam olmaz dedi kaldı kaldı q95t ve xh95 kaldı onlarda 12 14 bin valla sapıttım. Son care q80t bakalım onda da sorun yoksa iyi bi indirim bekliyorum artık şansa

• yeni TV alacaklar 4K mi 8K mi almali ? 8K ne zaman standart olur ? 

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

yeni TV alacaklar 4K mi 8K mi almali ? 8K ne zaman standart olur ? 

Şu anda bir TV alsan, muhtemelen o TV eskidiginde ve yine arayışa girdiginde 8k'ya gerek var mı diye bile sorabilirsin :)

• erolalper E kullanıcısına yanıt

kardeş, allah aşkına Türkiyede 4k kaçtane kanal varki 8k düşünüyorsun, paran çoksa buyur.....

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hocam q60t q70t yi almam tu8000 tu8500 de olmaz Sony xh9096 ve q80t yı da rnnn hocam olmaz dedi kaldı kaldı q95t ve xh95 kaldı onlarda 12 14 bin valla sapıttım. Son care q80t bakalım onda da sorun yoksa iyi bi indirim bekliyorum artık şansa

Kim diyor Q80T alınmaz diye rnnn mi?

Belki mesajını yanlış anlamışsındır

Çünkü

Günümüzde 10bin bütçe ile alınabilecek en iyi ve performanslı panel 55Q80T'dir.

Sana gelince senin paneli 4bin liraya satsan bile q80 alman için tamı tamına 6bin liraya daha ihtiyacın var.

• 
Sayfa: önceki 32323233323432353236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.