Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: escudo76 , escudo76 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü2 Mobil
5 sn
87.720
Cevap
1.323
Favori
4.669.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
220 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 32293230323132323233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam bu model hakkında hiçbir bilgim yok canlı görmedim nette incelemesini falanda görmedim ne desem ezbere olur..

• residentevil5 kullanıcısına yanıt

Hocam epey sitesinde baya düşük puan vermişler garantisi de bilkom sanırım nasıl bi firma daha yeniler bence daha erken biraz daha yaygınlaşsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epey neye gore puanlama yapıyor bilen var mı?
    Kağıt uzerindeki verilerse yanıltıcı olabilir.Keske her model TV yi açıp netliğe canliliga yan açılardan görüntüye kanal geçişine baksalar da biz de muallakta kalmasak

• residentevil5 kullanıcısına yanıt
    Hocam tcl aslında ABD de vs yaygın bir markadır ve sevilir de. Fakat burada henüz çok yeni. Resmi garantisi maalesef yok, distribütör garantili o nedenle bence beklemekte fayda var. Hem servis ağı iyice oturmuş olur o zamana kadar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RNNN kullanıcısına yanıt

Hocam uzun zamandır yoktun bişey soracağım benim tv ye alıcı buldum ama yenisini alacak olsam ne alacağım en kötü 8 9 a çıkmam lazım size sormam benim tv 4 bin 4200 eder mi eğer mi ne dersiniz yenisi 4900 olmuş. Gerçi bende şans yok yine bişey çıkar diye de korkuyorum ne dersiniz 11.11 veya muhteşem cumadan bişey çıkar mı veya dün gece ki Sony 8730 a nasıl yorum yaparsan sevinirim. Gerçi 3 3.5 verirse satmam şuan eskisi gibi gözüme takılmıyor kararsız kaldım.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

hocam q95t xh95 almayacaksan satınca bence hiç kurcalama bu işleri kullan derim..

• jaguar19 kullanıcısına yanıt

epeye bakıp seçim yapmayın sakın sakın üzülürsünüz hocam kağıt üzerinde yazanları kopyalayıp kafalarına göre puanlama yapıyorlar

RNNN kardeş, aynı paneli kullanmıyormu xh90 ve xf90 bu kadar görüntü farkı olurmu....

• yimust kullanıcısına yanıt

gayet olur hocam xh90 işlemciside parlaklık kontrast değerleride yani kısacası genel olarak xf90 dan kötü bir tv..diyorum ya 3 yıl öncesinin xe90 modeliyle aynı performansta işlemcisi en düşük işlemci yansıması parlaklığı rezalet..

• TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] 

Hocam bu xh9096 e dedim 8730 belki biraz daha düşer diye düşündüm bu model va değil mi iş yapar mı. Yok zaten dediğim gibi 3 e falan vermem rengi güzel trt4k da da çok güzel hareketli sahneler de takılma yok maçlarda topta da iz yapmıyor.

Bakalım alıcıdan haber bekliyorum 4600 e almıştım chip para hariç bu seferde karar veremedim 4200 falan eder mi sizce daha fiyat söylemedim.

hocam arada iki kat fiyat farkı var ama iki kat performans farkı yok artı geçeceğiniz tv ekrana baktığınızda size seviye atlamış hissi yaşatmayacak yinede siz bilirsiniz

Aynen fiyat 2 kat ama görüntü kötü mü o kadar birde 55q80t var dediğim gibi iyi bir indirim olursa alırım zaten dün gece 1300 TL indirim vardı. Keşke ilk başta siz de demiştiniz iyi bişey al diye o zaman alsaydım xf9005 alınıyordu 7100 e hatta chip para ile 6900 küsüre geliyordu o zaman o paralar çok geliyordu gözüme ama şimdi 11 12 bin leri görünce keşke diyorum.

6 bine xf90 8 bine q80r satılırken bas bas bağırdım konularda hocam bu fiyata daha böyle tv kimse bulamaz alın diye ama insanlar sandıki 2021 modeller gelecek hem ucuz hem daha iyi olacak ama nerde...

• https://www.trustedreviews.com/news/samsung-tu8500-vs-tu8000-4097901

https://www.tvfindr.com/samsung-tu8000-vs-samsung-tu8500/

https://kagoo.co.uk/tvs/compare/samsung-series-8-ue55tu8000-vs-samsung-series-8-ue55tu8500

Bu adamların bisey bildiği yok hepsi 8500 serisi daha iyi diyor.

Üstadlar bi el atın 8000 serisi daha iyi biz insanlara onu öneriyoruz deyin de yanlışlarından dönsünler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riverside. -- 29 Ekim 2020; 14:47:39 >

Aynen hocam dedik yeniler girecek fiyatlar düşecek neyse yapacak bişey yok ahh ahh gerçi benim işimi bu tv misliyle görüyor ama işte.

Belki indirim olursa q80t nasıl birde Sony de en en fazla 9 a oda indirim olursa ne tavsiye edersiniz geçen sene n11 in 10bine 1100 indirimi vardı öyle gerçi 9 10 binler yinede benim için büyük paralar.

q80t modelide parasının tv si değil dediğim gibi q95 xh95 almayacaksanız boşuna tv yi değişmeyin derim

Tamam hocam teşekkür ederim kafanızı şişirdim yine TV Tavsiyeleri [ANA KONU]  şuan bende satmama taraftarıyım bakalım takip edeyim iyi fiyat olursa yazarım buraya. Bu arada xh95 dediğinizin tam açılımı ne onada bakayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 29 Ekim 2020; 15:0:5 >
  • Sony 55 inç 100 hz tv ler 10 binden başlıyor yuh be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 32293230323132323233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.