Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
88.009
Cevap
1.327
Favori
4.687.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31953196319731983199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cpt.Apollo

Mediamart’dan aldığım Sony 75XH8096 maalesef kutudan kırık çıktı. Sony servisi rapor tuttu, beni kırık TV ile baş başa bırakıp ayrıldı.
    Kutuda herhangi bir ezilme, delik vs yoktu. Kutunun içini açamadığımız için de Horoz lojistik’e herhangi bir hasar kaydı tutulmadı, bakalım nasıl dertler bekliyor bizi.

Çok geçmiş olsun, sizin adınıza üzüldüm. 1 yıl önce yeğenime düğün hediyesi olarak aldığım Tv’de Horoz Lojistik ile gelmişti. Horoz ağır eşya taşıma konusunda inanılmaz kötü bir firma, araçlarının içi gelişi güzel yerleştirilmiş ve eşyanın kırılması taşıyanlar için önemsiz. Şikayetvar.com üzerinde çok fazla şikayet var. Buzdolabı bile parçalamışlar zamanında. Ben araştırınca acayip stres yapmıştım. Bunları yazdığım için kusuruma bakmayın, inşallah sorunu kısa sürede çözersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Hocam, şu anda 5.199 TL görülüyor.

• Estf, ben hangi firma ile göndereceklerini sipariş sonrası görebildim. Tv’nin sağlıklı teslim edilme sorumluluğu Mediamarkt’ta olması lazım zaten.

Büyük ekran TV belki de direk bayideN almak daha doğru, hatta direk servis eşliğinde taşınmalı.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

Burda anlatmis hocam

• tprk16 T kullanıcısına yanıt

Tamam sağol hocam yaptım oldu ama kanalları silemedim sadece taşımaya izin veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 19 Ekim 2020; 17:7:55 >
  • Vatanda sabah saatlerinde görünen 1000 TL 'lik Tv zamları geri çekilmiş

• Ctesi aldığım ve henüz teslim edilmemiş TV vatanda 300tllik indirime girmiş. Vatan Mağazadan alınan tvler için birşey talep edebilir miyim mağazadan :)

• erolalper E kullanıcısına yanıt

teslim almadıysan satışı iptal et, yeniden sipariş ver..

• Cpt.Apollo C kullanıcısına yanıt

kutuda ezik falan olmadığını söylüyorsunuz , bu nedenle zaten kutuyu kabul etmemek gibi bir lüksünüz yok, servis kendisi açtı ve kırık olduğunu belirtti, o rapor tv nizin değişimi anlamına geliyor. Aldığınız yere durumu bildiriniz, mağdur edilecek bir durum yok....

Şayet kutuda ezik yırtık olsaydı ve bu haliyle teslim alsaydını sıkıntı olurdu.

Muhtemelen horoz lojistikten kaynaklandı, benim tv de 55 sony xf9005 idi horoz lojistik görevlisi tf etti, evdemisiniz 15 dakikaya kadar adreste oluruz demişti, bende kabul ettim, binanın 3 katından caddeyi gözetlemeye başladım, bir baktımki araçtan bir görevli koskoca tv yi asker bavulu taşırgibi vurmuş omuzuyla kafası hizasında geliyor, 3. kattan bağırdım, apt. girişinde dur diye, aşağıya inip omuzundan indirttim, nedir bu bu şekilde tv mi taşınır diye, görevli abi yalnızım diye cevap verdi.

Kutuyu beraber tutup 3. kata çıkardık, kutuda ezik, birşey gözükmediği için kabul ettim, servis geldi açtı allahtan bir sıkıntı yaşamadık.

Muhtemelen sizin tv de aynı şekilde taşınmıştır. Geçmiş olsun....

• yimust kullanıcısına yanıt

İadeyi taksitle yapacakları için, o kadar ek limitim yok o kartta malesef :)

• erolalper E kullanıcısına yanıt

Hangi model bu 300 tl düştü olmadı mh ara belki para iadesi falan yaparlar.

Mağazadan almış neyi talep edicek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt

Nasıl neyi talep edecek daha öncede alan oldu veya hediye bişey verirler anlamında söyledim

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hangi model bu 300 tl düştü olmadı mh ara belki para iadesi falan yaparlar.

Vatan'ın sitesinden bakıp sitede ki fiyatla mağazada ki fiyat arasında fark görmüş büyük olasılıkla o sebeple bir şey yapamaz. Vatan'in internet sitesinde olan fiyatlarla mağaza fiyatları farklılık gösterebiliyor.

Hatta bazen sadece sitelerinde geçerli indirim yaptıkları zamanlar oluyor. Ha satıcı iyilik yapıp belki 1 gün önce alındığı için indirim yaparsa bilemem. Ön sipariş ürün olsaydı büyük olasılıkla 300 TL geri ödeme olurdu.

Mağazadan verilen ön siparişleri bilmiyorum ama internet satışlarında ön siparişle alınan ürünlerde piyasaya çıktığı gün fiyat değişirse aradaki farkı satıcı geri ödüyor. Ürün palı çıkarsa piyasaya fark almadan gönderiyorlar.

Hepsiburada ve Vatan'ın sitesinde böyle bir bilgi var. Ön sipariş alımlarında fiyat değişikliklerinde satılan ürünün fiyatı düşük olursa fazla ödenen ücret iade edilir. Ürünün fiyatının artması halinde müşteriye fiyat yansıtılmaz şeklinde.

cihazını kurcalama, yayında galiba bende de oluyor

• yimust kullanıcısına yanıt

Her zaman yapmıyor ara sıra yayından da olabilir dizi vardı yapmadı ama belgesel çıktı baya bi kastı. Sizin marka model neydi hocam bu lg yle mi alakalı bişey yoksa

Bu gün araştırırken gördüm yanlış okumadıysam son güncelleme ile xf9005 de trt 4k hiç çıkmıyor bulamıyorum diyenler vardı enteresan sen bir sürü para ver 4k tv al 4k yayın izleyeme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 20 Ekim 2020; 0:7:45 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt

Doğrudur ben oralardan hiç alışveriş yapmadım bilmiyorum

• Regal 58R0LU hakkında detay bilgi sahibi arkadaşımız var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sony 55XH9096 mı Samsung 55Q80T mi sizce bugün alınacak ikisi arasında kaldım aralarında çok fark göremedim kullanan deneyimi varsa sevinirim

• ecetin271 E kullanıcısına yanıt

65incine yetisebilseydim Sony yi alacaktım. Araştırmalarım onun daha iyi olduğu yönündeydi.

• 
Sayfa: önceki 31953196319731983199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.